The Voice

2012. November 25., téma
Fórum » Film, sorozat
Minden a Voice műsorról!

(Külföldi és hazai egyaránt.)
Hozzászólások: 10
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Aiden Pearce írta:
javítottam magam. Bár nem követem ezeket a "tehetség"kutatókat, és csak olvastam hogy kiesett.


Én sem követem 😃 csak tegnap úgy alakult az életem hogy láttam mikor kiszavazzák a mentorok.
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
javítottam magam. Bár nem követem ezeket a "tehetség"kutatókat, és csak olvastam hogy kiesett.
0
0
0
0
Garnett94 avatar
JackBauer írta:
Garnett94 írta:
JackBauer írta:
Garnett94 írta:
Szerintem is sokkal erősebb a Voice mezőnye. Stone, Zámbó?? Vicc az idei X-Faktor.......

Agárdi Szilviát nagyon sajnáltam, nagyon jó hangja van, tök aranyos, szerény, nagyon jól kinéző csaj erre itt a problémája......


Nem vagyok Stone rajongó, de mi bajod van vele ? 😀 Gondolom, nem a te stílusod. Akkor meg nem vicc, nem ?

A hangjára értem, ami nem sok van. Csak üvöltözik. Ha még nem néztél voice-t, akkor nézz meg egy műsort, ott igazi énekesek vannak.


Azért azt az "igazi énekes" dolgot meggondolnám. Inkább tedd idézőjelbe, mert közel sem biztos hogy "igazi énekesek" erősítik a Voice magyar műsorát. 😀 Stone hangja pedig ilyen és éppen ezért jó.

Rosszul fogalmaztam, igazi énekes hanggal rendelkezők vannak a voice-ban.

Stone pl a voice válogatóján biztos kiesett volna, még Mező Misi se fordult volna meg.
0
0
0
0
no avatar
Garnett94 írta:
JackBauer írta:
Garnett94 írta:
Szerintem is sokkal erősebb a Voice mezőnye. Stone, Zámbó?? Vicc az idei X-Faktor.......

Agárdi Szilviát nagyon sajnáltam, nagyon jó hangja van, tök aranyos, szerény, nagyon jól kinéző csaj erre itt a problémája......


Nem vagyok Stone rajongó, de mi bajod van vele ? 😀 Gondolom, nem a te stílusod. Akkor meg nem vicc, nem ?

A hangjára értem, ami nem sok van. Csak üvöltözik. Ha még nem néztél voice-t, akkor nézz meg egy műsort, ott igazi énekesek vannak.


Azért azt az "igazi énekes" dolgot meggondolnám. Inkább tedd idézőjelbe, mert közel sem biztos hogy "igazi énekesek" erősítik a Voice magyar műsorát. 😀 Stone hangja pedig ilyen és éppen ezért jó.

Aiden Pearce: Nem a szavazók küldték haza hanem a mentorok.
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
Hát Zámbó már nem "erősíti" az X-Faktor-t.A mentorok megkímélték és hazaküldték.
0
0
0
0
Garnett94 avatar
JackBauer írta:
Garnett94 írta:
Szerintem is sokkal erősebb a Voice mezőnye. Stone, Zámbó?? Vicc az idei X-Faktor.......

Agárdi Szilviát nagyon sajnáltam, nagyon jó hangja van, tök aranyos, szerény, nagyon jól kinéző csaj erre itt a problémája......


Nem vagyok Stone rajongó, de mi bajod van vele ? 😀 Gondolom, nem a te stílusod. Akkor meg nem vicc, nem ?

A hangjára értem, ami nem sok van. Csak üvöltözik. Ha még nem néztél voice-t, akkor nézz meg egy műsort, ott igazi énekesek vannak.
0
0
0
0
no avatar
Garnett94 írta:
Szerintem is sokkal erősebb a Voice mezőnye. Stone, Zámbó?? Vicc az idei X-Faktor.......

Agárdi Szilviát nagyon sajnáltam, nagyon jó hangja van, tök aranyos, szerény, nagyon jól kinéző csaj erre itt a problémája......


Nem vagyok Stone rajongó, de mi bajod van vele ? 😀 Gondolom, nem a te stílusod. Akkor meg nem vicc, nem ?
0
0
0
0
Garnett94 avatar
Szerintem is sokkal erősebb a Voice mezőnye. Stone, Zámbó?? Vicc az idei X-Faktor.......

Agárdi Szilviát nagyon sajnáltam, nagyon jó hangja van, tök aranyos, szerény, nagyon jól kinéző csaj erre itt a problémája......
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Te bolond vagy már megbocsáss,1. az csak a válogatókon volt úgy,most a párbajoknál már előrefele ülnek 2. a Voice KIESŐ énekesei KENTERBE vernék az X faktor legjobbjait.
0
0
0
0
MoonW avatar
Minden a Voice műsorról!

(Külföldi és hazai egyaránt.)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció