Mindent a VMware-ről!

Szerző: NTSC Jani, 2012. September 02., téma
Fórum » Szoftver
Ide lehet írni a VMware-rel kapcsolatban.

Nekem az lenne az első kérdésem, hogyha én feltelepítek erre a virtuális környezetre egy op.rendszert, s monjuk bohóckodsból vírusokat telepítenék ide, akkor az nem fogja az éles rendszert megfertőzni? Tehát max a virtuális op.rendszert vágná haza? Most pl. egy aranyos kis Spysheriff-es kísérletről lenne szó.
Hozzászólások: 7
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gamemania009 avatar
Intel Core Dou E6400 2.13Ghz, és 2 GB DRR2. Menne 3 rendszer egyszerre? A mostani gépemmel ment egy (kettő) rendszer. 2 virtuálisnál már használhatatlan volt. Az a lényeg egyszerre akarom őket használni? Menne még 2 virtuállal a fent említet gép??
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Egyáltalán nem lesz baja a rendes rendszernek,még ha virtuálison nincs is vírusírtó. Kaptam én már ott be vírust,törölgettem meg minden. Voltaképp ez direkt arra van hogy próbálgass dolgokat rajta. Rendes rendszernek semmi baja nem lesz,ha virtuálison lenne valami.
0
0
0
0
gamemania009 avatar
Sziasztok! Nos, használtam ezt a progit, a jelenlegi gépemen! Csináltam egy virtuális rendszert, egyszerre használtam az asztali és a virtuális gépet. Mind a kettőn xp volt. És ment, mind a kettőn a net egyszerre. Sajnos ha 2 virtuális gépet csináltam meg fogta a gépet. Nem ment a három rendszer egyszerre. Befagyott a gép és töltöt mint az állat. Procim amd 1.7Ghz 1 Gb ram ddr1. Szerintetek ha ezel a gépemmel ment egy virtuális gép, az az 2 xp (az asztalival) egyszerre men, akkor ezzel menne a rendszer normálisan 2 virtuális rendszerrel? akadás nélkül? Intel Core Dou E6400 2.13Ghz, és 2 GB DRR2 memória. Így egy rendszerrel menne több az, az 3. Így már menni-e kéne nem? 2 ment a mostanival, 3 már használhatatlan volt.... De meg egy két magossal menni kéne rendesen??? Köszi a segítséget előre is!!!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Értem, akkor felrakok mindenképpen egyet. 😆
0
0
0
0
MoonW avatar
Superlompos: eléggé biztonságban van host géped, de egy vírusirtó mindig fusson rajta, lehetnek már vmware-re specializálódott vírusok is.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem ha a sima gépeden nem csinálsz semit, és a viruális géped egy fájlba tárolja a cuccait akkor nem lehet gond😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ide lehet írni a VMware-rel kapcsolatban.

Nekem az lenne az első kérdésem, hogyha én feltelepítek erre a virtuális környezetre egy op.rendszert, s monjuk bohóckodsból vírusokat telepítenék ide, akkor az nem fogja az éles rendszert megfertőzni? Tehát max a virtuális op.rendszert vágná haza? Most pl. egy aranyos kis Spysheriff-es kísérletről lenne szó.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció