Youtube

Szerző: Mort2195, 2012. August 24., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 457
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bukta2 avatar
Mi lett a hírdetés blokkolósdival? Nekem most hibátlanul működik megint az *** origin szerencsére, ugyan úgy Chrome-ba!

Ezt olvastátok már? Igazából csak idő kérdése volt hogy kitalálnak valamit...viszont a cikkben leírtakat nem teljesen értem... miért bántaná ez a Google szemét? Végig megy a reklám (így megkapják a bevételt a reklámok után) csak fel van gyorsítva hogy a netezőt ne zavarja...

[LINK]
0
0
0
0
💬 1
Pokman avatar
@bukta2:
Mi lett a hírdetés blokkolósdival? Nekem most hibátlanul működik megint az *** origin szerencsére, ugyan úgy Chrome-ba!
Van hogy megy van hogy nem, most épp a youtube vs blokkolók világháború közepén vagyunk 🤣, amúgy nekem több youtube csatornám is van különböző okok miatt és az egyik prémium, de azon nem kiabál a blokkoló miatt. Szóval csak akkor van baja ha nem prémiummal használod az blokkolót, prémiummal szabad 😂, ami amúgy szükséges mert még prémium sem akadlyozza meg hogy a főoldalon ne jelenjen meg néha 1-1 kurva reklám.

miért bántaná ez a Google szemét? Végig megy a reklám (így megkapják a bevételt a reklámok után) csak fel van gyorsítva hogy a netezőt ne zavarja...
Az elején még valószínűleg sehogy, de mivel ennyire felkapták google egyből lépett hogy írjon egy algoritmust ami felfedezi hogyha fel van gyorsítva a reklám.
0
0
0
0
bukta2 avatar
PC GAMING az a BF-es videó nagyon jól kijött! 😅

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Megérkezett az új Okuljunk együtt epizód!
Hát ez is elkészült és csupán alig három hónapot kellett rá várni.
Már többedszerre bizonyosodik be nálam az, hogy félkész videó felett nem szabad ítélkezni. Valahol a gyártási folyamat felénél ugyanis meg voltam győződve, hogy a végeredmény katasztrofálisan szörnyű lesz. Még az is megfordult a fejembe, hogy nem fejezem be ezt a videót. Kár lett volna mivel a végeredmény elég hangulatos lett.
Fogadjátok szeretettel.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezúttal visszatértem a földrajz területére, és a Niagara-vízesést vettem közelebbről szemügyre. Lessétek meg, és ha tetszik a videó, akkor tudjátok mik a további teendők! Előre is köszi.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezúttal egy szomorú, de igencsak érdekes témával jelentkezem.
Rengeteg tévhit terjed a köztudatban a pestisdoktorokról. Kicsit utána olvastam a témának, és igyekeztem összeszedni egy videóba, hogy pontosan kik is voltak ők, és mi volt a szerepük a történelem legnagyobb járványa sújtotta Európában.
Bevallom néhány számomra igencsak meglepő információval lettem gazdagabb.
Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik, akkor tudjátok mik a további teendők.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Azt hiszem a legtöbbünk iskolás éveinek mélypontjai a kötelező olvasmányok voltak (a tesi óra mellett persze). Ez alól természetesen én sem vagyok kivétel. Bár számomra már ez jócskán a múlt, mégis összeszedtem róla a gondolataimat. Fogadjátok szeretettel.
Ha tetszett a videó, akkor IRATKOZZATOK FEL a csatornámra, és osszátok meg az ismerőseitekkel, hogy ilyen is van. Köszönöm szépen.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezúttal egy kis fejtágító agytornát hoztam nektek. Remélem elnyeri a legtöbbetek tetszését. Igyekeztem körültekintően összeválogatni a kérdéseket, és néhány extra információt is megosztani a témákkal kapcsolatban. Fogadjátok szeretettel.
Ha elnyeri a tetszéseteket, akkor IRATKOZZATOK FEL a csatornámra, és osszátok meg az ismerőseitekkel, hogy ilyen is van. Köszönöm szépen.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Sikerült a mai napon végre „KIRAKNOM” a legújabb videómat, amiben a PUZZLE történetét osztom meg veletek.
Remélem elnyeri a tetszéseteket. Fogadjátok szeretettel.
Ha tetszik, akkor IRATKOZZATOK FEL a csatornámra, és osszátok meg az ismerőseitekkel, hogy ilyen is van. Köszönöm szépen.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok! Ez a nap is eljött, ugyanis megszületett a GAMERPOROND YouTube csatornája.
A csatornán főként megvágott tartalmú végigjátszásokat lehet majd találni, illetve esetenként tippek-trükkök videókat.
Első alanyomnak egy kiváló Beat 'em up játékot választottam. A Shank egy egyszerű, de mégis szórakoztató bosszútörténet, mely a 80-as, 90-es évek B kategóriás filmjeit idézi, és mindezt gyönyörű rajzfilmes látványvilággal tárja a játékos elé.
Lessétek meg az első részt, és ha tetszik, akkor IRATKOZZATOK FEL a csatornámra.
Szívesen fogadok építő jellegű kritikát is. Előre is köszönöm.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
A világ legnépszerűbb üdítője a Coca-Cola. Ez tény. Mostani videómban pedig összeszedek pár érdekességet a termékről, és a mögötte álló óriáscégről. Remélem elnyeri a tetszéseteket.
Lessétek meg, és ha tetszik a videó, akkor IRATKOZZATOK FEL, és mutassátok meg mindenkinek, hogy ilyen is van.
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Tudjátok, hogy pontosan mekkora is volt a leghosszabbra megnövesztett szakáll? Nem. Hát szerencsétekre a mostani videómból ez kiderül.
Lessétek meg, és ha tetszik a videó, akkor IRATKOZZATOK FEL, és mutassátok meg mindenkinek, hogy ilyen is van.
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Eredetileg csak egy rövid videót akartam készíteni a legmagasabb emberekről, aztán azon kaptam, magam, hogy már 4 percnyi anyagom van, és mindez csupán a valaha élt legmagasabb emberről. Nem volt szívem szelektálni, és túl sok ötletem is akadt, így végül ezt a videót teljes egészében Robert Pershing Wadlow-nak szentelem.
Egy pillanatig sem ált szándékomba kigúnyolni őt! Néhány róla olvasott szituáció annyira jópofa volt, hogy meg kellett próbálnom humoros megközelítéssel átadnom azt felétek. Remélem sikerült.
Lessétek meg, és ha tetszik a videó, akkor IRATKOZZATOK FEL, és mutassátok meg mindenkinek, hogy ilyen is van.
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Végre elkészült az első valódi animációs kisfilmem. Ezt is megértük. Igaz, hogy csupán 40 másodperc lett, de azért ez mégis egy nagy lépés a csatorna életébe. Fogadjátok szeretettel.
Lessétek meg, és ha tetszik, akkor tudjátok mik a további teendők!
[LINK]
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Gondolkoztatok már azon, hogy miért ferde a PISAI FERDE TORONY? Most megtudhatjátok!
Lessétek meg, és ha tetszik a videó, akkor IRATKOZZATOK FEL, és mutassátok meg mindenkinek, hogy ilyen is van.
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Jó éjszakát mindenkinek. 👽
0
0
0
0
Andor1997 avatar
Sziasztok!
Mostanság feldobálja a YT, hogy adjam meg bankkártya adataimat, vagy személyes igazolvánnyal igazoljam, hogy nagy korú vagyok azoknál a videóknál, ahol ez fel van tüntetve! Nyilván ezt én nem kívánom megtenni, van rá valami megoldás mégis, hogy meg tudjam ezeket nézni?
0
0
0
0
💬 10
no avatar
@Andor1997: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Nekem nincs megadva és nem is sírt érte soha.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Warlordcommander: Szépen lassan hozzád is elér, mert ezt megint a kedves Európai Unió ***ságainak köszönhetően csinálja a YouTube... Mert ezeknek semmi sem jó!
0
0
0
0
gigazte avatar
@Andor1997: Én a legelső lejárt személyimet adtam meg, és azt elfogadták. 😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@gigazte: Nekem még nem kérte egyszer sem, remélem nem is fogja. 😃 Nehogy már 30 éves fejjel kellejen engedélyt kérnem videó nézésre. 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@NTSC Jani: Nekem kérte pedig 15 év biztosan használom a YouTubeot, szóval ezek szerintem nem vesznek figyelembe semmit. Gondolom ezt is robotokkal végzik, mint lassan minden mást. A vicc az, hogy azóta is mindig rá kell kattintani a linkre, hogy felnőtt vagyok, mert különben nem érzékeli ez a szar. 😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@gigazte: Elég szánalmas, hogy iáig fajult ez a dolog. Felnőtt tartalmú oldalakon még nem kérnek bankártyát, bár lehet ott is meglépik majd ezt. 😂
0
0
0
0
no avatar
@Andor1997: Generálsz magadnak random adatokat generátorral és azt megadod, ha nem akarod a hivatalosat megadni. Előfizetőknek nem fogja csak kéregetni mert nekik már eleve meg van adva, nem mintha félni kellene tőle.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@LordSzalko: Hát ha csak azt nem! 😆 Bár nem tudom lehetne-e hátulütője......
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@Andor1997: Engem is csesztetnek vele én rá szoktam keresni hátha másik platformon fent van a videó, ha nincs akkor szívás..
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
no avatar
Mindig nézem imádom ahogy bemutatja őket😃😃😃
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Tirexihd-t szerettétek annó?
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@zsiroslangos: Röhögni jó volt rajta anno, annyit idegeskedett xy játékon, hogy öröm volt hallgatni 😆 A Skyrim-os botránya után szépen eltűnt a YT-ről, évente ha felrak egy videót, de akkor is a semmiről beszél.
0
0
0
0
xCube avatar
@LordSzalko: Azért az intel stock cooler szétverése sem volt egyszerű, csak akkor még nem volt sok követője... . Akkor mindenki azzal oltotta, hogy miért tesz tönkre valamit, amit más még használni tudna, most meg guvvadt szemekkel mosolyogva nézik nagy csatornákon, hogy hogyan lőnek szitává egy vadonatúj Mac Pro -t, gyújtanak fel egy vadiúj AMG Mercit, stb... .
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Az a videója elég jó meme volt hosszú ideig a PC-s körökben, jókat szórakoztam azon hogy teljesen fölösleges dolgokon mennyire felhúzza magát, vagy éppen szidja az SG és egyéb fórumokat mert ott nem tűrték el a fejét és ban-t kapott.
Alapjáraton egyébként értelmes ember lenne, párszor volt is értelmes megmozdulása, csak valahogy mindig visszasüllyedt a gyerekes szintjére és egy negatív komment mellett sem tudott elmenni. A Skyrim-os húzása viszont elég gáz volt, érthető módon fülét/farkát behúzza azóta. Lejjebb egyébként jól mondod, a tanácsokat sosem fogadta meg amik pozitívan hatottak volna a rá és a csatornájára.
Nevét amúgy Nexus-on le se lehet írni olyan szinten ki van onnan tessékelve 😃

Amiket említettél videókat azok alatt is valószínűleg megtalálhatóak az ilyen típusú kommentek, csak ott az arányok miatt elveszik, meg úgy overall a csatorna sem foglalkozik az ilyen kommentekkel. Nem is érné meg nekik, mert csak buzdítaná azt a tábort akiknek nem tetszik az ilyesfajta "content".
0
0
0
0
xCube avatar
@zsiroslangos: Nekem elég sokáig volt vele kontaktom, sokszor leírtam neki, hogy mit kéne változtatnia a hozzáállásán, elfogadta de leszarta.

Hardvert is vettem át tőle töredék áron.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Adja nagyon és még világít is 😆😜
0
0
0
0
no avatar
@LordSzalko: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
PatkosXX avatar
És ha nem, akkor nem iratkoztál fel? 😊
0
0
0
0
EchoMMM avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@EchoMMM: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@EchoMMM: Lehet mind magyar csak vpn-el nyomatják 😀
0
0
0
0
EchoMMM avatar
@Warlordcommander: Nem igen hiszem mert rengeteg országból van nézettség . Még Dél Amerikából is . Meg a kommentek 90% Angol .
0
0
0
0
no avatar
I use to download YouTube videos with [LINK]
0
0
0
0
gyuri191 avatar
nincs youtube most milesz
0
0
0
0
💬 4
Superman79 avatar
@zsiroslangos: Mostmar visszatért.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Superman79: ja már viszatért
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@zsiroslangos: igen már megjavult
0
0
0
0
Superman79 avatar
Googla kapta headshotba. Youtubeeeeeeee.
0
0
0
0
gatya123 avatar
Mi ez a balhé a Hardware Unboxed meg az Nvidia közt?
0
0
0
0
kmetovics avatar
Tudtok ajánlani (akár ptivatban) olyan oldalakat, ahonnan le lehet szedni youtube videókat? Mert én a vidtomp3-mat használom, de már egy ideje azt csinálja, h ha elindítom, akkor x időnként megáll a videó és csak x idő múlva indul el és közben megy az időszámláló, de a kép meg áll. Ezt csinálja telefonon. Pc-n nem próbáltam még.
0
0
0
0
💬 7
PatkosXX avatar
@kmetovics: Én ezt szoktam használni, korábban a [LINK]-t használtam, de az mostanában néhány zenét nem tölt le, vagy eltölti de csak pár mp-es.
Ezzel eddig még nem volt gondom:
[LINK]
0
0
0
0
kmetovics avatar
@PatkosXX: Köszi szépen a gyors választ. Holnap majd kipróbálom. 😃
Amit 1-nek linkeltél, azzal videót is szedtél le vagy csak zenét?
0
0
0
0
PatkosXX avatar
@kmetovics: Igazából mindkettővel csak zenét, de feltételezem ha az elsőnél jobb zenénél akkor videónál is. Meg amúgy ritkán használom ezket, ha tehetem akkor jobb minőségben szerzem be őket, ha vna lossless formátumban, ha nincs akkor is 320-as MP3 vagy 256-os AAC-ben ha van rá lehetőség. 😃

Remélem működni fog neked amit linkeltem. 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@PatkosXX: Úgy tűnik, h működik. Eltart egy ideig, míg konvertálja, de ez legalább kiírja, h hány %-nál tart 😃 És még a videó minősége is elég jó.
Köszi szépen még egyszer.
0
0
0
0
PatkosXX avatar
@kmetovics: Nincs mit! 😀
0
0
0
0
vyne avatar
@kmetovics: Atube catcher volt a neve annak amit en hasznaltam. Azzal valaszthatod is, hogy milyen formatumba szeretned es videot is leszedi.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@vyne: Neked is köszi a gyors választ.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Üdv. Egy ideje már azt csinálja a youtube, h amikor áthúzok egy videót a magam által létrehozott listámon mondjuk 10. helyről 5-re, akkor frissítődik az oldal és hiába van majdnem 200videó a listában, csak 100-at mutat és nem bírok teljesen letekerni az aljáig.
Minden egyes ilyen áthelyezésnél ezt csinálja. És ilyenkor nekem kell frissítenem, h lássam az egészet.
0
0
0
0
no avatar
Remélem a Fehér Ház csinál ebből második részt is, egy csomó hasonló játék kimaradt 😆
0
0
0
0
💬 2
19ati93 avatar
@LordSzalko: legközelebb összedobhatnának egy kill montaget 😃
0
0
0
0
no avatar
Hali a google Adsense-nél az államnál nem enged amerikán kívül mást illetve irányítószámomat sem. mitől van ez és mi a teendő? köszi a válaszokat!
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hellobello
Tudja valaki, hogy most hogyan lehet egy lejátszási listán a videók sorrendjét beállítani? Szerkesztésnél annyi van hogy "Áthelyezés elejére" meg "Áthelyezés a végére". De én egy specifikus helyre szeretném tenni a videót. Köszi előre is!

Szerk: Közben megtaláltam (félig) a megoldást, de azt vettem észre, hogy az csak a magad által létrehozott lejátszási listán működik, de nekem a "Kedvencek"-en kéne... ezt esetleg tudja valaki?
0
0
0
0
💬 2
Bronson avatar
@FrostnovaZ: csak rákattintasz a szélén és oda húzod a listán ahová akarod...mobilon szintén
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
@Bronson: De mondom "Kedvencek"-nél nem működik. Nincs ott az a 3 pötty a bal oldalon. Úgy tudtam csak megoldani, hogy az egészet hozzá adtam egy új listához és ott már lehet. Csak nem értem hogy az alap Kedvenceknél miért nem lehet megcsinálni.
0
0
0
0
carl18x avatar
Chip és Dale haverommal 😃
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Sziasztok!

Készítettem egy 3D-s animációt BTURBO-nak a Twitch streamjeihez, ha érdekel ennek a készülési folyamatát tekinthetitek meg:



A végeredmény alatta kommentben.
0
0
0
0
THEMAX avatar
Szerintetek milyen népszerű lehet egy magyar YouTuber, gaming csatornával? (Esetleg mással?)
Viszonyítva több YouTuberrel, pl. TheVR-ral, vagy bárki mással szemben. Vélemények?
Pár kérdés a témához:
Hogyan kezdhetne valaki hozzá ehhez? Kell valami befektetés? A sok gamer mellett kitűnhet? Milyen lenne egy jó videó? Hogyan lehet szert tenni sok feliratkozásra, nagy nézettségre? Milyen lenne az egész napos videós élet, rendes meló nélkül? Van valakinek kedvenc YouTubere? Célok, tapasztalatok? .........
Mindenki egyéni véleményére kíváncsi vagyok, ki mit gondol ezekről a kérdésekről, vagy magyar YouTuberekről.
Plusz kérdéseket is írjatok, nyugodtan. Bármit, ami ehhez kapcsolódik.
😀
0
0
0
0
💬 4
hashimoto avatar
@THEMAX: Egyiket se nézem, viszont +1 gémer meg gémpléj csatorna marhára nem kell, van ezer meg egy, szarabbnál szarabb.. 😃
0
0
0
0
THEMAX avatar
@hashimoto: Aha. Főleg az a komoly, amikor egy kis 10 éves kezd el videózni. 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
@THEMAX: Bandicam logó, 13fps, ordít az anyja, hogy "gyere zabálni".. Kedvencek 😃
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@THEMAX: Gaming csatornával? Semennyire. Így is nagyon sokan, sőt, túl sokan vannak. De nem csak játékok terén, minden témában. Manapság pedig új téma, amiről még nincs lehúzva 1000 bőr, nem tolja mindenki agyba-főbe, olyan nem igazán van. Én pl. nem is nézek soha játékokról videót, csak akkor ha annyira elakadok hogy nagyon hosszas rohangálás és gondolkodás után sem jövök rá, hogy hová/hogyan kell eljutnom. Főleg azokat nem szeretem akik beszélnek alatta, azon belül is főleg azokat (10ből 9 ilyen) akinek elég buzis hangja van, vagy nem buzis, csak rohadtul irritáló, a másik legjobb meg mikor ratyi zenéket vágnak be alá. Persze a 10ből az az 1 akinek nincs irritáló hangja, és nem is ***ságokról beszél, az nem rossz, ettől függetlenül én nem szeretem nézni ahogy más játszik, hiszen azok videojátékok, nem filmek, játszani kell és nem nézni.

De én mindezt úgy mondom, hogy alapból nem szoktam youtube-on nézni videoklippen kívül semmit, maximum félévente 1-2 Podi vlog videót, arról a témáról ami érdekel.
0
0
0
0
FoLey avatar
Mint sokan ismerik Filmkillert itt egy Nemzeti 1 TV adásában mutatják be ezt az úriembert a videó beszéljen! 😆
Spoiler!
Társát Photoboyt 600k pénzbírság amit februárig kell kifizetnie az érintett embernek. Forrás: Blakevlog

0
0
0
0
Andris18 avatar
Szerintetek van különbség 192kbps és 320 kbps között? Fogom én azt hallani mp3 formátumnál vagy csak a helyet foglalja?
0
0
0
0
💬 7
hashimoto avatar
@Andris18: Van különbség, persze ha normális cuccon hallgatod. 😃
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: És mi számít normálisnak? Kicsit körül tudod írni? Minimum és maximum frekvencia, meg ami még van, nem konyítok hozzá nagyon. 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: Mondjuk egy géniusz hangfalon lehet nem érzed meg, viszont egy jobb Harman/Kardon hifin, vagy hasonlón igen. 😃
Nálam pl. egy Harman/Kardon Logic 7 van a kocsiban. (Nem kopog a mély, tisztább magas stb)
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Akkor még két eszköz, mert látom csuklóból vágod. Ezek közül valamelyiken meghallanám a különbséget?
Fejhallgató Philips SHL3065.
Hifi Panasonic SA-PMX70 (mondjuk ez nem az enyém, de néha hallgatok rajta zenét).
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: A Hifin érzed is a mélyet, viszont ugyanilyen fülesem van, kiváló cuccos. 😃
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Köszi!
A Philips és Panasonicban több bizalmam van mint a Sonyban. A "fülesünk" meg tényleg jó a többi között! 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: Sony se rossz, a volt autómban az volt. 😃
0
0
0
0
RichGames avatar
Nyeremény Játék indult a csatornámon egy Gaming billentyűzet és egy Gaming egérből ha valakit érdekell az nézzen rám!
0
0
0
0
gigazte avatar
Most komolyan a két youtube csatornádat hirdeted két különböző gépigény profillal? 😂
0
0
0
0
💬 11
rdragon91 avatar
@gigazte: Parancsolsz? Milyen két különböző gépigény profilról beszélsz? Nekem ez az 1 van, ezt is ma regisztráltam...
0
0
0
0
gigazte avatar
@rdragon91: Az alábbi két komment a tied, csak más profillal! Ne magyarázd már meg, hogy két RedDragon csatornát ugyanazon a napon spamelnek a fórumban... Aztán mindkét profillal ma volt regisztrálva. 😆 Vannak véletlenek, de ekkora nincs a világegyetemben! 😂 Legalább ne nézd hülyének az embert!
0
0
0
0
rdragon91 avatar
@gigazte: Nem fogok semmit bizonygatni, hogyha az én profilom lenne akkor szerinted titkolóznék? Semmi nincs abban, ha az ember bevállalja a másik fél igazát. És igen, vannak véletlenek mert a másik profil nem az enyém, lehet IP cím alapján nézni felhasználókat, ma regisztráltam be az első profilomat.
0
0
0
0
gigazte avatar
@rdragon91: Komolytalan vagy! 😂 Még a nagybetűk elhelyezkedése is megegyezik a csatornák nevében... Arról nem is beszélve, hogy valamelyik forumtémánál tökéletesen ugyanúgy fogalmaztad meg a csatornád reklámozásának a szlogenjét, csak 1-2 plusz szó eltér.
https://www.kephost.com/images/2017/12/23/trzhrt.jpg
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@gigazte: Gondolta ha ő elhiszi hogy nem az ő profilja, akkor más is. 😆
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Mi a jó... Hallod te lopod a nevem? :'D na jó egyértelműen igen, mert ugyanúgy van írva, de ez szánalmas
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Én bevallom promotálni szeretném a csatornám, de nem tudom hol hogyan ezért több fórumon próbálkozom míg be nem indul a megtekintésszám
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@reddragon: Ha olyan tartalmat fognak látni, ami nincs minden második csatornán, akkor magas lesz a megtekintésszám, amíg ugyanazt rakjátok fel több millióan, addig nem. 😀 Így hogy akár 1, akár több profillal hirdeted a csatornádat maximum 2-vel több megtekintésed lesz.
0
0
0
0
no avatar
@InfernoDante: Ne bassz már fel teljesen, szerinted 3 év múlva azért térek vissza a youtubera hogy gta 3 gameplayt rakjak fel? 2017 ben ki akarna ilyenről videót nézni? 4 órája tette fel a gyerek a videót. 0 feliratkozója van annyi eszem lenne hogy feliratkozok magamra ha én lennék.. De mondhatnék bármit ebből már nem mesélem ki magam nyílván, 101 feliratkozóval miért kezdenék külön csatornát a szar gta3 gameplaynek?
0
0
0
0
gigazte avatar
@reddragon: Az aztán sokkal hihetőbb, hogy a gyerek egy 100 feliratkozós csatorna nevét ellopja. Nem értem miért kell ezt ragozni... 😂 Már csak az lesz a legalja, ha most ezzel a két profillal elkezd itt veszekedni!
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Teljesen igazad van, fölösleges bizonygatnom az igazam, tipikus magyarok vagytok sosem fogjátok elhinni hogy nem ugyanaz vagyok, küldhetnénk külön személyit akkor az lenne hogy biztos megkértem a haverom, küldhetnék külön gép ip-t, az lenne hogy 2 gépem van. Küldhetnék net ip-t, az lenne hogy dinamikus ip címem van. Szóval csak iratkozzatok fel erre: https://youtu.be/zrM81rCMvsg
A másik csatorna nem érdekel köszheló
0
0
0
0
no avatar
https://youtu.be/zrM81rCMvsg
0
0
0
0
gigazte avatar
Gyerekek, most már az összes YouTube-bal kapcsolatos témát erre a hülye reklámozásra kell használni?😂
0
0
0
0
💬 3
Sztrelok avatar
@gigazte: Persze ez alap! Neked is hirdetned kéne nagyban a ZDKG-t 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@Sztrelok: Mindjárt 8-10 helyre ki is teszem!😂
0
0
0
0
Sztrelok avatar
@gigazte: Tedd! Osztyad! 😆
0
0
0
0
no avatar
Csekkold le a csatornámat a további GTA San Andreas tartalmakért. 😀

0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció