Xbox One

2012. August 06., téma
Fórum » Konzol
Az új Xbox One-ról minden.
Hozzászólások: 277
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Az xbox360-ban ha jól tudom radeon 9500-as videókártya vagy valami ilyesmi széria van benne mégis egész jól megállja a helyét még ma is. Egy HD6670-es ahoz képest ég és föld, nem beszélve arról, hogy fölösleges a konzolok hardvereinél úgy gondolkodni mint a PCknél mivel teljesen más az egész felépítése( legalábbis nagymértékben különbözik ). Nembeszélve arról, hogy konzolok csak egy adott specifikációjúak így jól optimalizálhatóak a játékokra ezáltal hosszú életűek
0
0
0
0
jasko avatar
nekem az xbox 720 bejön, tervezek venni egyet, és szeretném hogyha egy logitech G szériás kormányt is csinálnának hozzá, tuti vétel lenne.
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Sztetek lesz az első felvonásnak vmilyen hibája?😀
0
0
0
0
no avatar
hát az xbox specifikácioi nagyon gyengécskének tűnik amásik hogy általában modosított asztali vga-tkat szoktak kapni a konzolok
0
0
0
0
humagyar avatar
"Xbox 720 és PS4 adatokat szivárogtattak a volt AMD vezetők

Érdekes információk láttak napvilágot, hála két, korábbi AMD vezetőnek. Konkrét adatok kerültek illetéktelen kezekbe.

A tavaly távozott két korábbi AMD-s vezetőtől kerültek elő a bizalmas iratok, amiket magukkal vittek, mikor átnyargaltak a rivális Nvidia sorabia. Az akták között számunkra azok a legérdekesebb, melyeken a PlayStation 4 és az Xbox 720 specifikációi állnak. Természetesen az AMD azonnal beperelte őket, mondván, hogy több ezer bizalmas iratot hoztak el, melyeken érzékeny információk állnak a következő generációs konzolok technológiáiról.

Egyelőre a pletykák szerint egy AMD A8-as APU és egy HD 7970-es GPU fogja működtetni a PS4-et, míg az Xbox 720-ban egy IBM PowerPC CPU és egy módosított 6670-es GPU fog üzemelni, ezek mellett pedig természetesen mind két eszközben lesz Blu-ray olvasó. A Microsoft gépében 8GB RAM lesz, amiből 3GB az operációs rendszernek lesz fenntartva, a maradék pedig a játékoké, a Sony gépe 4GB memóriával gazdálkodhat, amiből 3GB-ot használhatnak majd fel a játékok.

Az ügy központjában az AMD stratégiai részlegének korábbi alelnöke, Robert Feldstein áll, aki kulcsszerepet játszott az olyan konzolok egyedi hardvereinek megtervezésében, mint az Xbox 360, a Wii vagy a Wii U. Az AMD azt állítja, hogy ő és társai 100,000 file birtokában sétáltak be a konkurenciához, ezek pedig üzleti titkokat tartalmaztak. Egyébként Feldstein és a szintén ex-vezető Richard Hagen, átcsábítottak két, másik dolgozót is az Nvidia irodáiba, ami szintén nem tetszett az AMD-nek. Ha az ügy sokáig húzódik, még azelőtt előfognak kerülni a hivatalos adatok, mielőtt lezárulna a per: jelenleg úgy tudjuk, hogy a március végi GDF-en mind a Sony, mind a Microsoft konzoljának specifikációit bejelentik."

forrás: [LINK]

+ 50000Ft a gépembe, és veri az új konzolokat 😊 Legalább egy ideig nem fogjuk hibáztatni a konzolokat a csúnya grafikáért 😀
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
Vajon ehhez lesz live is, vagy a netet rá lehet kötni, azt tolni a multiplayert.?! 😃DD
0
0
0
0
Dani46 avatar
MoRT2165 írta:
PS3-ra ott van a PS Plus előfizetés ami 1 évre 10-12 ezer forint (attól függ hol veszi az ember), ez ugye egy nagyobb játék ára. És mit kapunk érte? 45 ingyen játékot és ne higgyétek azt, hogy ilyen kis indie játékok, vagy 5 évvel ezelőtti címek (van Dead Space 2, Crysis 2, Red Dead Redemption, Batman Arkham City és még sorolhatnám). Emellett rengeteg árkedvezmény van, exkluzív demók, bétak megjelenés előtt, rengeteg avatára és téma, stb... Szóval szerintem bárhogy számol az ember, a PS3 éri meg jobban.

Dani46: Gondolom az a 25 játék nem olyan, hogy Halo 4, Forza Horizon és a mostanában megjelentek, mert azok ugyan úgy drágák mint minden frissen megjelent játék.


Nekem rgh boxom van!!játéklista:-Dirt3,F12010,F1 2011,F1 2012,Forza horitont,Moh w,Sleeping dogs,Black ops 2,Crysis2,Dirt2,Farcray 3,Just cause 2,Most wanted,Most waned 2,Mw3,Ghost reon,Black ops,Bf3,Dishonred,Gta4,Lf4d2,Resident evil 6,Saints row,Forza motorsport 3-4,Halo4,Halo reach, tökmind1 hogy a mariot töltöm le vagy a bf3-at mind2 ingyen van.
0
0
0
0
no avatar
csak hogy hozzá szóljak valamit már nagyon érik a következő konzol generáció, szerintem nem lehet meg kérdő jelezni azt hogy Blu ray lesz az uj xboxba mivel a mai dual layeres dvd-ket rendesen meg pörgeti hogy a rajta lévő tömörített játékok real timbe kitömörítse..(2dvd megsem említem)

szerintem nem lesz olyan szr az uj box mint a 360 startkor, az sem véletlenül lett olyan egyszerűen a microsoft kihagyta teszt fázist hogy elöbb jöjjön ki a ps3-nál mert így szerezhettek piacot (mint ahogy láttuk a sima xbos nem lett sikeres a ps2 után) tudták hogy hibásak a konzoljaik később meghosszabították 3 évre a garit, és ahogy látjuk megérte nekik így is, hiszen kb ugyan annyi xbox és ps3 fogy.

nem utolsó sorban a pc erősen lehagyta a konzolokat ugyhogy lehet még pc-n is látni lehet majd azt hogy a fejlesztőknek tovább ér a takarója😀
(amiben reménykedek pl gta 5 ha rendes port lesz biztos hogy 10x szebb lesz mint konzolon, gta4 konzolon nem volt vmi szép, persze-persze ha full hd tévén játszönk 2-3m akkor nem vesszük észre hogy milyenek a textúrák de ha közelebb megyünk.. és gta5 sem lesz szebb szerintem a 4-nél konzolon bár kitudja isten adja hogy a port viszont ne olyan legyen pc-re mint a gta4😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Van ez így...vártál volna még egy keveset s gamelhetttél volna ugyanúgy :/ am. Amíg nem volt hack akkor cserélgettem ismerősökkel gameket.Kb. 15 gamet így sikerült játszanom hack nélkül. Pl. Cod4,dmc4,resistance.Am. ha pl. 10 eur lenne egy game rá akor origit vennék én is de nem 70eur-ért mint pl. a black ops2.Tudom h mindenhol ugyan annyi csak itt fizuk nem ugyan annyik :/
0
0
0
0
Dani46 avatar
Nekem is volt ps3-am csak szimplán idegesített hogy pont akkor jöttek ki az új játékok és haverom 0-ft ból játszott velük nekem meg benn lett volna 40-50 ezrembe ezér vissza is tértem a boxhoz.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Ugyan így nekem is van 25+ játékom meg amiket már kitöröltem és ps3 tulaj vagyok.Exkluzív címekkel pedig a ps nyer sztem is.Lehet h boxon van egy halo meg gow de ps-re van uncharted,killzone,metal gear solid ja meg jövöre last of us.
0
0
0
0
Dani46 avatar
Nincs ilyen hogy sokkal jobb konzol a másiknál!!!Én példámat nézem hogy lehető legolcsobban és élvehetően játszani akkor csak is xbox 25 játék van most rajt ha ezeket meg kéne venni csak 10k számolva de ennél drágábbak a játékok az testvérek között is már 250 ezer hát ezt meghagyom a ps-tulajoknak ha őket ez felvidítja😃
0
0
0
0
kolbiszk avatar
Szerintem itt is az lesz mint az előző generációs Xbox-al. Ha jön a 720, biztos be lehet váltani a 360at, hogy olcsóbb legyen, ami végül is nem baj, ha van kompatibilitás a játékoknál. Mivel én a kövi PSt várom, remélem ott sem lesznek a kompatibilitási problémák 😀
0
0
0
0
Bukta avatar
A Vasököl című filmben a végén már ott volt a plakáton vagy mi volt az a Xbox 720
0
0
0
0
kriszhd avatar
Jó lenne ha már jönne az új box mert az enyém piros ledezett 😆
0
0
0
0
Bukta avatar
de ha kijön és adják ki rá a játékokat azt remélem még ki lehet irni 360-as ra?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Flashelni nem de lehet rá rakni cfw-t,amin játszhatol az összes játékkal úgy hogy letöltöd a netről,egyébként én 70K-rt vettem a ps3-t tavaly.
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Szerintem még rosszabb is mint az xbox...😜 Úgy tudom, hogy még flashelni sem lehet.. Vagy rosszul tudom? O.o
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Ja ! Ozt szerintem semmivel se jobb mint a Xbox 😜
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Az 360 az tényleg 125k KÖRÜL volt !
én csak arra emlékszek mondjuk ,hogy 90k meg 100k 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Használtan még olcsóbb! 😆
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Nemtudom miről beszélsz,de a Box megjelenési ára 300 dollár volt..., most sem lesz másképp(itthon persze 300 euro...)
0
0
0
0
Bl0ck avatar
ha egy ocsmány limitált kiadású 360 125k, akkor ez lesz 170 körül...
0
0
0
0
Dani46 avatar
hiába jön ki "nemsokára" nem lesz rá 1 normális játék,360 on is az első játékok vmi förtelem ahogy kinéznek a mostaniakhoz képest,meg jön a 3 led 2😃másik az ára sztem 1-1.5 évig 100-150 között lesz majd tesztelik a gazdagok.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak nem szabad összeadni az órajeleket.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
a mostani x360 az 3magos 3.2Ghz-es azaz összesen:9.6Ghz-es.Ez a konzol ha 8maggal számolunk az már:16Ghz-es ami már tényleg Turbo proci😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De nagy okosságot mondtál. 😆

Egyébként miután lassan kezd terjedni ez a full hd mánia, nagy baklövés lenne kihagyni.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ps az ps ez meg xbox,de lesz benne,természetesen.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez csak nem lesz már akadály. Hiszen a ps3 is viszi azokat, akkor ennek is már tudnia kéne. Vagy legalábbis illene.
0
0
0
0
Bukta avatar
én úgy olvastam hogy rakna bele blu ray lejátszót asszem
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Blu Ray filmeket lejátszik majd HD TV-ken?😊
0
0
0
0
Erik94 avatar
2013 végén vagy 2014 elején fog kijönni az új Xbox, amiről érdekes módon szinte semmit sem tudhatunk még, így most már tényleg bízhatunk a 2013-as E3-ban.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A köznapi nyelvben Xbox 720 néven emlegetett konzol - a Microsoft álláshirdetése szerint - 2014 előtt nagy eséllyel a boltokban lesz.
https://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2010/11/xbox-720-prototype-1.jpg
A teljesítmény a hatszorosa lesz a mostaninak, és arról is írnak a dokumentumban, hogy valószínűleg 6-8 magos, ARM, illetve x86 architektúrájú (2 GHz-es) processzor fogja hajtani a rendszert, kiegészülve 4 GB DDR4 memóriával mindezt úgy kialakítva, hogy a korábbi játékok is játszhatók legyenek, vagyis a kompatibilitással ne legyen probléma.
0
0
0
0
MoonW avatar
Az új Xbox One-ról minden.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció