F1 Tippverseny

Szerző: Adam996, 2012. July 01., téma
Fórum » Sport
A játék lényege hogy meg kell tippelni az első 10 helyezettet és ha az elsőt találod el az 25pont 2.-at 18pont 3.-at 15pont és így tovább mint a valóságba.

A tippeket időmérő előtt kell leadni!

Következő verseny 2012. szeptember 9. Monza
Hozzászólások: 526
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Most tippelje meg valaki ki nyeri a vébét XD
0
0
0
0
💬 2
gigazte avatar
@Kings Bounty fan: Aki az első helyen végez!
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Remélem maximusz lesz az.
0
0
0
0
no avatar
1. hamilton
2. rosberg
3 Vettel
4 Wastappen
5. Ricardo
6 Massa
6. Alonso
7. Grosan
8. Perez
9. Button
10. Raikönen
0
0
0
0
19ati93 avatar
a rajt utáni pillanatok és az első kanyar maga volt az örömmámor,majd ahogy Rosberget megláttam hogy lecsúszik és Vettel beteszi oldalról a kocsit,teljes K.O ott ment el végleg az egész vb erre az évre,Alonso meg ismét a semmiből tákolt össze egy 2.helyet,többet egyszerűen nem tud tenni...Kimi is szépen odatette magát!! Jövőre jó kis csapat lesz ez!
0
0
0
0
Alonso01 avatar
1. Vettel
2. Hamilton
3. Webber
4. Rosberg
5. Alonso
6. Raikkonen
7. Webber
8. Perez
9. Massa
10. Sutil
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Szingapúr:

1. Alonso
2. Vettel
3. Räikönnen
4. Hamilton
5. Massa
6. Webber
7. Rosberg
8. Button
9. Perez
10. Sutil
0
0
0
0
thepatrick avatar
Szingapúr:

1. Hamilton
2. Vettel
3. Alonso
4. Räikönnen
5. Webber
6. Massa
7. Rosberg
8. Button
9. Grojean
10. Perez
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
1: Alonso
2: Massa
3: Hamilton
4: Vettel
5: Webber
6: Rosberg
7: Grosjean
8: Raikkonen
9: Perez
10: Ricciardo
0
0
0
0
gigazte avatar
Én még elgondolkodok rajta, bár a Bl mellett nem kellene még egy tippverseny lebonyolítását a nyakamba venni.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Valaki átvehetné tőlem ezt a frissítést. Igazából engem ez a tippelgetés nem nagyon érdekel. Idén kb. egy futamot sem néztem meg.
0
0
0
0
gigazte avatar
Azt hiszem ezt a kört kihagyom.
0
0
0
0
19ati93 avatar
1.Hamilton
2.Vettel
3.Rosberg
4.Alonso
5.Webber
6.Button
7.Raikkonen
8.Perez
9.Sutil
10.Di Resta
0
0
0
0
nito avatar
Nem azért,de már jó volna frissíteni !!! 😀 😉
0
0
0
0
gigazte avatar
Mikor lesz a lista frissítve? Ez már a 3. nagydíj volt!😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
Rosberg,Hamilton azért az odaba**os páros 😜😆
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Majd meglátjuk! 😉 Egy-két év és kiderül ki az igazi jó pilóta, és ki nem...
Turbós motorokkal lehet nem lesz ekkora a difi, úgy szorosabb lesz a helyzet.
Jövőre kicsit fel lehetne pörgetni az F1-et pár igazolással, de ezek úgy se jönnek majd be mert vannak a "csúcspilóták" mint például Vettel meg Alonso is, akik mellé úgy se fognak leigazolni egy igazán erős pilótát, nehogy borsot törjenek a nagy pilóták orra alá 😊
Szerintem mindenki marad a maga helyén, de ez még a jövő zenéje! 😀
0
0
0
0
V1VOnX avatar
GAMER2
Jelenlegi mezőnyben messze Alonso a legjobb, Hamilton hatalmas tehetség, Raikonnen meg nagyszerá pilóta.
Igen de viszont Schumi a benettonal is szerzett VB-t ami nem volt a legjobb autó akkor és mégis sikerült szal elbújhatsz te a ferrari domináns korával 😉. Raikonnen nem verné szarrá Alonsot, mindketten nagyszerű pilóták, szoros meccs lennek kettőjük között az biztos.Ink fejezd be, mert a Vetteles dolog igaz. 1 kis segdugasz aki csak a legjobb autóval tudja magát rázni.Hol volt Webber régen a rosszabb autókkal? Pld: Jaguar vagy még sorolhatnám... Sehol!!Itt látszik, hogy még ő is nagyon jó pilótának számít mert ezt a sz*rrakás Redbull-t vezeti. Ez bizonyítja, hogy Vettel egyáltalán nem nagyszerű pilóta.Alonso, Hamilton, Raikonnen végigverné a mezőnyt Vettel Redbulljával 😀.Még Karthekiyan is lenne olyan jó pilóta mint Webber azzal a kocsival..
0
0
0
0
19ati93 avatar
mindenki ezzel jön ha Vettel,ha Rai jönne a Ferrarihoz akkor Alonsonak milyen rossz lenne,jaj biztos igazatok van... érdekes mód ezek közül egyikük se mutat soha olyan futamokat mint Alonso... versenyen meg Massa hol segít neki,meg miben? végig mögötte van....
0
0
0
0
GAMER2 avatar
w1n1x: Ne kezd már megint te is újra az egész "Vettelkének van a legjobb autója" uncsi dumát...
Miért, szerinted Schumachernek annak idején nem volt a legjobb autója mikor porrá alázott mindenkit? 😊 De már ott is a Ferrari szegény Barrichelloval ezt az elengedős játékot játszatta 😶
Akkor fogom tisztelni Alonsót, ha a pályán nem fogják a csapattársat megalázni....
Mocskos Ferrarinak ezúton is gratulálok!
Kimi remélem nem megy el hozzájuk, Ő is mondta, hogy a Lotusnál sokkal jobban érzi magát.....
Amúgy ha ott lenne, szénnéverné Alonsótokat, aztán ti is nagyot néznétek, hogy mégse ő a legtehetségesebb pilóta az F1-ben! 😉😊
0
0
0
0
no avatar
w1n1x: Szerinted miért Riccardo lesz a csapattársa, egy komolyabb pilóta nem fog másodhegedűs szerepben játszani.😶
0
0
0
0
V1VOnX avatar
GAMER2
A hülye feltételezéseid őrületbe viszik az összes téma olvasót.
Én magam Alonso fan vagyok, de mellette Räikonnen-t ,Hamilton-t is szeretem mint versenyző. Schumacher meg egy legenda marad számomra mindig is.
Vettel meg egy senki aki eddig csak a legjobb autóval bizonyított
Ja visszatérve a Redbull-os témára én érdekesnek találom, hogy szegény Webbernek megy el a KERS-e mindig a drága Vettelkének meg nem.Jövőre kimegyek megint Hungaroringre de viszek magammal, légpuskát meg baseballütőt, valakinek helyre kéne már rakni Vettelt 😀. (ez csak viccnek szántam 😃D ) . Ha esetlegesen nem Riccardo-ra hanem Räikonnen-re esett volna a választás akkor mindenki látta volna, hogy Vettel egy senki, Räikonnen sz*rráverte volna minden futamon Vettelkét. Legjobb autóval könnyű 😀. Megnézném, hogyha úgy kéne megszenvednie a versenyeken mint Alonsonak a kocsijával mint csinálna, semmit, bőgne Horner meg Newey papának 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
Hülkenberg viszont valamit nagyon tud,azzal a Sauberrel mit tett az durva 😆
0
0
0
0
no avatar
Észre se vettem, hogy Webber az első számú pilóta...halvány gondolatok vannak, pl nem jutott neki első szárny, kb 10x finoman rászóltak, 15x ***tak vele a boxban, ja és a legundorítóbb ami idén történt...gondolom nem kell leírnom... Ennek ellenére a Redbull tényleg Fair csapat ! 😊

Javaslom, mától nyitott szemmel füldugó nélkül nézd a futamokat.😀

Massát sajnálom, de nem Alonsó miatt ilyen, mióta fejbebaxta a rugó egyszerűen megtorpant, tavaly voltak fellángolások, de kb ennyi.😕
0
0
0
0
19ati93 avatar
az autója jóval jobb mint a többieké,megkell csinálni de tény jobb a kocsi,beletennél egy Raikonnent ő is ugyanigy verne mindenkit vagy akárki mást aki érett lehet a feladatra...

ne néz hülyének... átállították a kocsit,mert máshogy nem bírt volna előzni,ne adj isten,időmérőn kiesett volna a q3-ban mert valamit elrontanak,akkor azért megnéztem volna hogy megy át a mezőnyön változatlan beállításokon.... elmondom: sehogy...
Nem egy egyszerű Fernando fan vagyok szóval kulázhatod ezt a témát...
egyébként nekem nem tetszik az ahogy Massaval bánnak,nem szép,de tény nem tudnak mitcsinálni hiszen Alonsonak van már csak esélye csapaton belül megszorongatni Vettelkét...

egy tiszta gond és SC nélküli futamon ba**ák be a mezőny közepére valahova a 8-9. helyre a szokásos 0 top speed autojával és álljon fel a dobogóra... kétlem hogy menne neki... ellenpélda: Alonso... hétről hétre 😜
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Ati: Nem egy verseny volt, ahol mint ahogy írtad "leesett" a középmezőnybe, de olyan sose volt hogy ott is ragadt volna...

"azért mert mindig az első helyről indul kb elmegy az elején aztán meg esély nincs utolérni"

Ezt valakinek meg is kell csinálnia, attól még hogy jó a kocsi, nincs benne automata kormány, féksegítség, meg stb. faxságok...Tehát azt ne mondja nekem senki, hogy nem tud vezetni se 😂

"ha az Abu Dhabis tavalyi "szuper" futamát meg előhoznád akkor azt is elfelejtheted mert a kocsi áltlett teljesen állítva hogy tudjon előzni"

Ilyen baromságokat miért írsz? Át lett állítva a kocsi, hogy tudjon előzni....Bexarok 😳
És??? Azért vannak a jó mérnökeik, hogy belőjék a kocsit optimálisra, épp azért hogy tudjon előzni.
Egyébként a beszűkült látóköröddel, gondolom azokat nem is veszed észre, amiket Fernando csinál meg a Ferrari....Én már szegény Massát sajnálom, hogy mindig ő a nagy csicska, szélárnyék, csapatutasítás, elengedés, stb.....Ha ezek nem történnek meg akkor Fernandócska egyből sír a ferrarinak, hogy mit képzel ez a köcsög, hogy nem segít neki 😢
De hagyjuk a témát, mert ez egy tippversen topik 😜
0
0
0
0
19ati93 avatar
de bírnám ha Webber holnap lerajtolná😆😆 de ha valamit elrontanának a Bull-nál Mark kerékcseréjénél vagy valami,azon se lepődnék meg...alja népség...
0
0
0
0
no avatar
Önmagam idézem " előzni végképp nem...ha mégis azt DRS segítségével teszi."
Ahhoz valóban nagy vezetési tudás kell...ha külső íves Kimi fajta előzéseseket látok akkor elismerem, vagy ha mer egy rövidet fékezni, és megpróbál beférni, ilyenekre nem emlékszem. Élen egyedül nagyon jól köröz, ha stressz éri kiesik vagy sír...😜
0
0
0
0
19ati93 avatar
Syndánál a pont! Fernando hétről hétre 6-7-8, stb helyekről rajtol a nagy 0-val egyenlő súlyban lévő Ferrarival... rajtnál aláz mindenkit hétről,hétre,küzd küzd és rengetegszer dobogón végez a semmiből (rajthelyhez viszonyitva) Vettel ilyet letesz az asztalra? soha nem tett le? miért? azért mert mindig az első helyről indul kb elmegy az elején aztán meg esély nincs utolérni....De szívesen megnézném a Vettel b*zik képét ha betennék kiskedvencüket egy Ferrariba Alonso mellé vagy Hamilton mellé a Mercibe... ők az én szememben hősők,mindent megtesznek a romhalmaz autójukkal,főleg Alonso...Vettel egy körön gyors és egyedül... középmezőnybe bevágnánk nem tudna mitcsinálni....ha az Abu Dhabis tavalyi "szuper" futamát meg előhoznád akkor azt is elfelejtheted mert a kocsi áltlett teljesen állítva hogy tudjon előzni,mert ők sose arra készülnek hogy előznie kelljen,és Webber is ezért sz*r a versenyeken mert neki is kb ugyanugy lövik be a topspeedet... na meg visszatérve az arab futamra,előtte hullottak sorra az emberek,volt a 4-es ütközés,Rosberg elszállt,na meg boxból jött így rajtnál semmi baja nem lehetett,+2 SC... Vamos Fernando,100-szor nagyobb tehetség mint ez a szimszökevény 😂😂
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Először is, nem vagyok Vettel buzi igazán Kimit csípem 😉

Ha egy kezeden meg tudod számolni, az azért van mert mindig elöl volt...
Amúgy elég "sokszor" előzött erőből, amikor szükség volt rá, akkor mindig volt annyi benne hogy előzzön 😊
Mondj egy olyan versenyt, mikor nem tudott előre jönni saját erőből, mikor volt rá szüksége 😊
Nekem ilyen nem jut eszembe...
0
0
0
0
no avatar
Vettel buziknak hogyan magyarázzuk el ? 😊

Egy kezemen meg tudom számolni hányszor előzött erőből a elmúlt 3 évben...ha élen megy akkor gyors amúgy szart sem ér...Alonso a marék szart sem érő Ferrarival rommá alázza a többieket, mit írjak még ?
Amúgy Alonsot is utálom, de belátom, hogy jó pilóta, Vettel csak egy szimulátorszökevény...😂
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Amúgy ezt valami Alonso buzi elmagyarázná nekem, hogy honnan veszitek hogy Vettel alatt csak az autó jó? 😊 Mert mást nem tudtok ellene felhozni, és már a 20-ik "Vettel alatt csak a kocsi jó" hsz. után muszáj megkérdeznem 😜
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Na ja Webbert mindenki leszidja de ha Vettelnek fele annyi hibája lett volna mint Webbernek a kocsival sehol se lenne 😀.
Redbull nélkül sehol sincs a kis szemétláda 😀. Majd ha lassabb autóban is tud bizonyítani akkor elismerem ,hogy jól megy de addig egy senki 😀. Majd ha esetleg Ferrariba kerülne 1x meglátná mindenki hogy semmi Alonsohoz képest tudásba 😀. Ha Alonso lett volna a Redbull-ba sz*rráverte volna Vettelt 😀.
0
0
0
0
no avatar
Schumi 4 Wb címet magának köszönhet többit az autónak, Vettel alatt csak az autó jó, versenyezni nem tud, előzni végképp nem...ha mégis azt DRS segítségével teszi.😜
0
0
0
0
19ati93 avatar
mindenki utálja lassan,nem véletlen... Schumi is sorra nyert mindent, de nem utálta senki...
Remélem a Ferrari előtte lesz... vagy ha nem akkor legalább Hamilton 😆
0
0
0
0
no avatar
w1n1x: Bárcsak igazad lenne, én is utálom olyan tenyérbemászó kis pöcs feje van...Redbullra veri, nincs élete...😂

Olaszok megdobálhatnák valamivel, úgyis mindenhol szeretet veszi körül.😆
0
0
0
0
V1VOnX avatar
1. Alonso
2.Hamilton
3.Vettel
4.Rosberg
5.Webber
6.Massa
7.Perez
8.Button
9.Ricciardo
10.Sutil
Remélem Vettel kiesik megint mint tavaly, iszonyat rühellem a fejét 😃, főleg azt a 1 ujjas mutatását, felnyomhatja a s**ébe 😀
Forzaferrari&Alonso ! 😀
0
0
0
0
thepatrick avatar
Olasz Nagydíj:

1. Vettel
2. Hamilton
3. Räikkönen
4. Alonso
5. Webber
6. Button
6. Grojean
7. Massa
8. Perez
9. Rosberg
10. Sutil
0
0
0
0
Alonso01 avatar
1. Vettel
2. Alonso
3. Hamilton
4. Rosberg
5. Raikkonen
6. Webber
7. Massa
8. Perez
9. Grosjean
10. Sutil
0
0
0
0
19ati93 avatar
Monza:

1.Hamilton
2.Alonso
3.Rosberg
4.Webber
5.Massa
6.Perez
7.Di Resta
8.Ricciardo
9.Button
10.Raikkonen
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Olasz nagydíj:

1. Vettel
2. Alonso
3. Räikönnen
4. Hamilton
5. Massa
6. Webber
7. Grosjean
8. Button
9. Rosberg
10. Perez
0
0
0
0
gigazte avatar
Olasz nagydíj

1. Vettel
2. Webber
3. Alonso
4. Raikonnen
5. Hamilton
6. Massa
7. Rosberg
8. Grosjean
9. Sutil
10. Button
0
0
0
0
19ati93 avatar
nem is láttam ezt a nyamvadt fórumrészt, fenébe 😆😆😆
szerintem elment,jó volt annak aki érti is amit lát 😆 csak Vettel ne előzött volna azonnal, akkor még értelme is lett volna,talán....
ha Monzában is előrébb lesz mint Alonso vagy Hamilton akkor Világbajnok kb ...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Eléggé unalmas volt a verseny, összességében az időmérő sokkal izgalmasabb volt, pedig nem annak kéne.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Nem volt rossz kis verseny. Kettő találatom csak összejött!😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Na ez jóvolt,meg érdekes.A futam is ilyen lehet,de sajna meló miatt megint nemtudom nézni majd.😕
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Giedo Van Der Garde 3. hely q1-ben 😃DD.Mégha szárazzal is akkor is meglepő és cseles taktika volt 😃D
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Bakker késtem egy kicsit megint a tippeléssel! 😞

1. Alonso
2. Vettel
3. Hamilton
4. Webber
5. Massa
6. Raikonnen
7. Rosberg
8. Grosjean
9. Perez
10. Di Resta
0
0
0
0
nito avatar
01.Vettel
02.Alonso
03.Webber
04.Räikkonnen
05.Button
06.Massa
07.Di Resta
08.Peréz
09.Vergne
10.Grosjean
0
0
0
0
Alonso01 avatar
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg
4. Raikkonen
5. Webber
6. Grosjean
7. Alonso
8. Perez
9. Ricciardo
10. Massa
0
0
0
0
V1VOnX avatar
1.Hamilton
2.Räikonnen
3.Alonso
4.Vettel
5.Grosjean
6.Webber
7.Rosberg
8.Di Resta
9.Ricciardo
10.Perez
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Majdnem el is felejtettem, hogy van ez a tippverseny. 😆

Belga nagydíj:

1. Vettel
2. Alonso
3. Hamilton
4. Räikönnen
5. Massa
6. Webber
7. Rosberg
8. Di Resta
9. Button
10. Grosjean
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció