NOD 32 vs. Avast

Szerző: KuTYanMajOM, 2009. February 11., téma
Fórum » Szoftver
Azért nyitottam meg ezt a fórumtémát mert kíváncsi vagyok hogy ti mit használtok és kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra.
És szeretném most már tisztázni magamban is és másokban is hogy most akkor melyik is a jobb vírus írtó!?
Hozzászólások: 313
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
KTM520 avatar
Én már kb 1 éve használom az avastot, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele!😎
0
0
0
0
reflmix avatar
Nod 32 szinte semmit nem csinál (szerintem) avast inkább 😀
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Nálam Avast a noddal nem voltam megelégedve 😕
0
0
0
0
Sanchez avatar
Én jelenleg Nodot használok (Eset Smart Security) eléggé meg vagyok vele elégedve.Próbáltam Kaspersky 2012-őt, de nem nagyon jött be.Tudomásom szerint a NOD használja a legkevesebb memóriát, is.Eléggé gyorsan átvizsgálja az egész gépet.Egyszóval nekem bevált. 😀
0
0
0
0
Devis avatar
régen használtam mindekettőt, avast jobban tetszett, de meguntam h egy részletes írtás az olyan 3 óra.. ma már semilyen vírusírtót nem használok mert fölösleges 😃
0
0
0
0
foxbet avatar
Régebben én is Avastot használtam de a Nod ot is kipróbáltam de egyik se volt jó nekem inkább megvettem a
Kaspesky Internet Security 2011-et.
Lehet hogy 10000 Ft volt de megérte mert nagyobb biztonságot élvezek én úgy vettem észre.
0
0
0
0
Petkooo avatar
használtam sokáig nodot, de amikor kipróbáltam az avastot kapásból annál maradtam 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Érdekes, nekem a régi gépemen xp volt Nod-dal, de 2 nap alatt bannolta magát a rendszer.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Win7-nél egyértelműen avast... Win XP egyértelműen NOD... WIN VISTA háát nem tom... az AVAST megölte 2 hónapon belül.... pont mint a NOD... szóval tök mind1...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lehet hasonlítani, mert mindkettő vírusirtó. Ez nem olyan összehasonlítás, hogy F1 2010 VS CS.

Nálam a NOD-tól meghalt a gépem, az Avast-tól meg nem.
0
0
0
0
mclarennorbi avatar
Ezt a két programot móta merik hasonlítani ... ?

Természetesen NOD
0
0
0
0
Sheriff avatar
Jó a NOD ha megfelelően van beállítva!Én amikor AVAST ot használtam egy vírusnál mindig windowsreinstall kellet nem szedte le egyiket sem!Jelenleg Pandat használok nagyon jó ajánlom abból is a Panda Cloudot
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem volt egy pár ilyen progi a gépemen: AVG antivirus, AVG antispyware, Nod32, Eset smart security, Spywareterminator, Avast. Ezek közül nekem az Avast vállt be leginkább. 😆
0
0
0
0
BlacKGee220 avatar
Én teszteltem mind a 2-őt és nekem a Nod jobban teljesített
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én van hogy nem is használok vírusirtót! Lényegében ha nem nézek free one million dollas os oldalt akkor nem is kap az ember😆 Csak megbízható helyről kell töltögetni De én a noddal annak idején megvoltam elégedve
0
0
0
0
DarthRoni avatar
én már 3 éve az Avastot tolom, és lekopogom, amióta Win7-el használom, nem volt gondom a vírusokkal, szal nekem megfelel, szeretem 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
looserking írta:
ez az ennyi idő 4-5 hónap 😃 de ebből is látszik h igen is taláál vírust 😃


Jó mondjuk egy noname torrenttel szúrtam el a dolgot. 😆 Nagyon hülye voltam! 😆 Mert mindig megbízható "forrásból" szerzem be az anyagot. 😆
0
0
0
0
3VG4 avatar
én Avastot használok és tökéletesen megfelel.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
looserking írta:
nem tud mit kezdeni ???? karantén és törlés semmi ??? így is lehet gondolkozni 😆
semmi kis mütyür vírusok ? nekem a karantén szinte cska trójaival van tele 😆
https://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/assaultcube/uploads/NOD32karanten2011.03.10..jpg


Nem semi ilyen rövid idő alatt összegyűjtöttél ennyit? 😆 Nekem 1 hónap alatt egy mellényúlásom volt. 😆
0
0
0
0
richie900812 avatar
én is a személyes tapasztalataimat osztottam meg veletek 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
én csak a személyes tapasztalataimat írtam le, én a nod32-t valóban dolgozni még nem láttam, csak bénázni, és idegesíteni azzal h tök ártalmatlan kis rizikófaktorú dolgokkal buzerál amikkel nem tud mit kezdeni
0
0
0
0
Lizard avatar
jaja kapjátok szét egymást egy vírusirtó végett...😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez az veszekedjetek rajta! 😆
0
0
0
0
richie900812 avatar
Tesla GoD írta:
a nod eléggé béna vírusirtó, sokszor azon kívül h jelzi a vírust, nem tud vele mit kezdeni, az avast boot-time scannerével viszont szénné fertőzött rendszert is helyre lehet pofozni


ha a nod béna,akk az avast meg egy FOS!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a nod eléggé béna vírusirtó, sokszor azon kívül h jelzi a vírust, nem tud vele mit kezdeni, az avast boot-time scannerével viszont szénné fertőzött rendszert is helyre lehet pofozni
0
0
0
0
richie900812 avatar
Superlompos írta:
looserking írta:
mi az h nicns víruskeresés ? keresés indítása az mi te szerinted ??? am sztem is NOD a nyerű Avast tól lefagy a gépem meg mindent vírusosnak talál minden 1 es r0h@dt mappában...


A Nod meg semmit se talál! 😆


csak tudni kell vele bánni.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
looserking írta:
mi az h nicns víruskeresés ? keresés indítása az mi te szerinted ??? am sztem is NOD a nyerű Avast tól lefagy a gépem meg mindent vírusosnak talál minden 1 es r0h@dt mappában...


A Nod meg semmit se talál! 😆
0
0
0
0
richie900812 avatar
nod 32.már kb 6 éve.nálam ez a best 😃
0
0
0
0
madchief avatar
😆 szerintem is az Avast a nyerő!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Superlompos írta:
Szerintem az Avast a nyerő a Nod32-vel szemben! A Nod nekem semmit se ért! 😆
nem vagy egyedül, a nod32-ből kifelejtették a vírusirtó funkciót, azon már évek óta csak grafikusok dolgoznak😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem az Avast a nyerő a Nod32-vel szemben! A Nod nekem semmit se ért! 😆
0
0
0
0
no avatar
És ezek szerint, ha a NOD próbaverziót töltögetem hónaponként, akkor az nem ugyanolyan, mintha megvenném a licenszet?
(a töltögetésen kívül)?
0
0
0
0
no avatar
akos328 írta:
A NOD-nál csak a frissülés pillanatáig érzek lassulást, de ezt természetes. Igazából ezt is feltudom róni mint pozitívum, hogy nem eszi a gépet, mint pl.: az AVG

Pont ezt tapasztaltam én is, hogy a NOD kb. fél percig lassítja a gépet, mire frissíti az adatbázist, és egyébként nem lassít.
0
0
0
0
akos328 avatar
A NOD-nál csak a frissülés pillanatáig érzek lassulást, de ezt természetes. Igazából ezt is feltudom róni mint pozitívum, hogy nem eszi a gépet, mint pl.: az AVG
0
0
0
0
thug85 avatar
Az ingyenes vírusirtók, mint pl az Avast, a vírusirtásban jeleskednek! Tehát ha már valamit benyeltél, akkor azt viszonylag jól leirtják! A fizetős vírusirtóknál az aktív védelem az, amit meg kell fizetni, illetve az egyéb védelmi funkciókat és extrákat, amik az ingyenes verziókból nem véletlenül hiányoznak! Az ingyenes vírusirtók is figyelik valamilyen szinten az adatforgalmat, de közel sem olyan alaposan, mint a "nagyok"!
A feltört teljes értékű vírusirtókkal viszont az szokott a gond lenni, hogy csak a vírus adatbázis frissül, és maga a programverzió nem! Ebből kifolyólag sérülékeny marad a rendszer, bár szerintem még így is biztonságosabb, mint az ingyenes vírusirtók!
A NOD-al nekem is több negatív tapasztalatom volt, bár rengeteget javult az elmúlt időben! Jelenleg Norton Internet Security 2011-et használok!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az avast hivatalos oldalán, ha regisztrálsz akkor adnak egy 1 évre szóló liszenszkulcsot a home verzióhoz. Legalábbis tavaly még ez volt. Nem tom, hogy most is így van-e ez. 😆 Nálam meg a nod lassította a gépet. 😆
0
0
0
0
akos328 avatar
A NOD nagyon keveset vesz vissza a teljesítményből. Az AVAST gondolom azért vágta haza a géped, mert tört. Én is jártam már így. 1x felraktam az avastot, rögtön lefagyott a gép. Újraindításnál nem engedte uninstallálni a progit, tehát vírusos volt, és formázhattam.
Sztem a legjobb vírusírtó a Kaspersky. Az avastnál nem tudom hogy van de a NOD-nál van demo, 30 napig ingyenes, rakni, így megint 1 hónapig jó. Sztem ez az egyetlen pozitívum van náluk.
0
0
0
0
szabyy avatar
Az én laptopomat az avast ugy tönkrevágta, hogy csak az újratelepítés segített rajta, most pedig nd 32 van, és alig fogja le a gépet. Nekem a nod 32 100x jobban megéri...
0
0
0
0
Oliver95 avatar
nekemis avastvan és tökéletes😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igen igazi tesco quality a Nod32. 😆
0
0
0
0
akos328 avatar
Igan. felhasználóbarát. nem zavarja vírusjelzésekkel az embert, inkább hagyja a p...ba
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Nod az jó, mert nem zavarja a felhasználót a vírusok miatt az inkább nem is veszi észre, ha meg már észrevette akkor már mind1. 😆
0
0
0
0
akos328 avatar
A NODDal sincs gond.😃 olyan mintha a gépemen se lenne. 10 éve használok NOD-ot max 5 vírust jelzett, de már 7x kellett formázni vírus miatt a gépet. Csak ennyit mondok
0
0
0
0
no avatar
Nekem is Avast van, és nincs vele gond...😀
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Azért ők se szégyenlősek jó sok pénzt elkérnek egy vírusirtóért. 😆 Nekem már a letöltéseknél nagyon ritka, hogy vírust kapok így 19 éves koromra már tapasztalt vagyok ezen a téren. Régebben könnyen kicsináltam a gépet, de ma már csak "megbízható forrásból" szerzem az árut. 😆

Pontosan honnan?😆
De komolyan!?
0
0
0
0
ken7 avatar
most jelenleg a microsoft security essentials használom, de régebben az Avast használtam és nem volt vele gond !😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a NOD az inkább mutatós mint jó, eddig ahány emberrel beszéltem, senki nem ment vele semmire....
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció