NOD 32 vs. Avast

Szerző: KuTYanMajOM, 2009. February 12., téma
Fórum » Szoftver
Azért nyitottam meg ezt a fórumtémát mert kíváncsi vagyok hogy ti mit használtok és kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra.
És szeretném most már tisztázni magamban is és másokban is hogy most akkor melyik is a jobb vírus írtó!?
Hozzászólások: 313
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
mtrelax avatar
tényleg a pandáról tud vki mondani valami többet mint BPeter, hogy erős és nem tudott mellette játszani?
0
0
0
0
mtrelax avatar
nekem egyszer az avast összeomlasztotta a rendszeremet, mert karanténba tett vmi rendszerfájlt, aztán Pandát használtam, de már megintcsak avast van fent. jó kis proggy
0
0
0
0
i_adrian avatar
én avast-ot használok és sose volt vele semmi
0
0
0
0
Bazsa94 avatar
avast.sose volt baj a gépemmel mióta az avastot használom,kicsit sablonos reklámszöveg de jovanezigy😃.az AVAST sokkal jobb😉
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Én használtam BitDefendert, Nod32-őt, AVG-t, Pandát, Avirát (több most nem jut eszembe) de egyik sem vált be annyira mint most az AVAST. Igaz a Panda nagyon erős de én mellette nem tudtam játszani. Az avastal eddig csak annyi problémám volt hogy nem volt egyszer elég friss és elkapott a gépem egy Win32.Virut.Y vírust. Meg hát nem árt mellé egy AntiMalware, AntiSpyware. Így nekem egész jól bevált.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én mindog a legjobb vírusírtót keresem mert havonta 20 letöltök azt is néhány nap alatt ezért nekem a lagjobb a panda 2009
0
0
0
0
eleminator avatar
AVG-t én is használtam egy ideig a free user-eset, s nem volt vele nagy bajom! Most bármennyire nem tetszik az egyik gépen ESET Smart Security-t használok, a másikon bitdefender internet security 2009-t, s természetesen van mindegyik gépen egy adaware 2008 free, s az én routerem is tűzfalas
0
0
0
0
no avatar
Tudod pomrum a FREE dolgoktól mindig tartottam, és ha van belőle fizetős, az mindig elgondolkodtatott, hogy mivel kevesebb a FREE, és a fizetős mivel több.

Miért nem lehet egységesen kiadni, megszorítások nélkül.

A FREE mindig valamivel kevesebb.

Amit most használok, nekem megfelel, és saját a licensem, mert megvettem. Meguntam azt, hogy minden frissítés után, ha változott a prg veziója újra kellett crackelni.

Ment PÜ!
0
0
0
0
pomrum avatar
Én csak az AVG-t ajánlom és használom! Nem fogja le a gépet nemköt bele a telepítésekbe nem akar mindent ellenőrízni amit csak megnyitnék. Egyébként szicsu van belőle nagyon jó FREE változat is.😉
0
0
0
0
no avatar
Hú én is sok víruskergetőt használtam már, de szerintem az Avast az egyik leggyengébb. Anno mindig az avast-tal kaptam vírus. Akkor váltani kellett, és az AVG-t használtam évekig. Na ez szerintem nagyon jó. Majd lejárt a license és ismét váltás jött, és most az ESET Smart Security-t használom. Komplett védelmet nyújt, NOD termék. Ja és mindig volt ezek mellett tűzfalas router.
0
0
0
0
eleminator avatar
Nem mindig úgyanazt a virusirtót használtam, de a Nod32-t igen, de a 3.0-ás vista kompatibilis változata, nem annyira jó! Avast nem használok, kicsit ockodok tőle! Inkább váltok Norton 360-ra
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Azért nyitottam meg ezt a fórumtémát mert kíváncsi vagyok hogy ti mit használtok és kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra.
És szeretném most már tisztázni magamban is és másokban is hogy most akkor melyik is a jobb vírus írtó!?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció