NOD 32 vs. Avast

Szerző: KuTYanMajOM, 2009. February 12., téma
Fórum » Szoftver
Azért nyitottam meg ezt a fórumtémát mert kíváncsi vagyok hogy ti mit használtok és kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra.
És szeretném most már tisztázni magamban is és másokban is hogy most akkor melyik is a jobb vírus írtó!?
Hozzászólások: 313
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
szerintetek meik a leghatékonyabb vírusirtó?
Kérlek szépen titeket hogy irjatok indokot
0
0
0
0
Jakesz avatar
Nekem NOD32-m van, és szerintem teljesen megfelel
0
0
0
0
Nedadam avatar
én Avastot használok és semmi baj nemvolt vele a Nod32 röl meg azt halottam hogy minden szart felismer ami nem is vírus
0
0
0
0
rocka avatar
Aha oke thx 😃 Sztem maradok a jo öreg F-Secure-nal 😃
0
0
0
0
hunter93 avatar
a Norton-ból csak a 360 -ast ajánlom, azt próbáltam és eléggé hatékony csak kétszer akkora a gépigénye mint az avasté
0
0
0
0
rocka avatar
Norton a jobb vagy F-Secure?
0
0
0
0
rocka avatar
😃 F-Secure szerintetek jo?
0
0
0
0
hunter93 avatar
freeride182 írta:
Avast az telleg jo lehet mer sokan mondjak hogy jo es nagyon kevesen azt h rossz 😃 söt nemis hallotam olyat aki aztmondta h az Avast nemjo 😃

jaja. mikor az avast teljes erőből dolgozik akkor is csak 128 Mb RAMot eszik. Ráadásul az ingyenes változat is komplett, csak a szkript blokkoló hiányzik belőle, de az nem fontos.
0
0
0
0
rocka avatar
Avast az telleg jo lehet mer sokan mondjak hogy jo es nagyon kevesen azt h rossz 😃 söt nemis hallotam olyat aki aztmondta h az Avast nemjo 😃
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
Nekem az avst professional jött be eddig a legjobban. Sőt munka társak és szervizek is ezt ajánlják! Tényleg nagyon jó! Volt már sok fajta antivírusom csak azok mind nem valami jók. Pl: kaspersky, nod32, AVG, . . . . stb. Én ezt ajánlanám. Nekem eredeti van meg és kiválóan működik. 😀
0
0
0
0
rocka avatar
NOD32 szar, nekem az volt es egy virust se fogott meg...
Sztem F-Secure a jo, az van most nekem is 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
én sztem az avast bár most az avira-van fönn!
0
0
0
0
hunter93 avatar
a Kaspersky is jó, sőt! Kiváló. csak rohadtul gépigényes
0
0
0
0
no avatar
sztem most az AVG 8.5 a legjobb😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
kaspersky a legjobb😃😆
0
0
0
0
levi27 avatar
az AVG vagy az Avast a jó a nod sz@rt se ér ! csak a gépet huzza le.
0
0
0
0
no avatar
nekem NOD32-m van és jónak tűnik
0
0
0
0
jozsi22 avatar
röviden,NOOD 32 de használtam már avastot is 2 hétig utána valami miat össze omlott a rendszerem akár mire rákatintottam nem engedte még ki se tudtam kapcsolni meg le se tudtam törülni szóval beépült a rendszerbe de mostmár az a lényeg hogy 2050-ig nem kell fel raknom ujatt😀
0
0
0
0
hunter93 avatar
a nod hallatán felfordul a gyomrom, volt hogy havonta telepítettem újra az xp-t mert tele volt a vinyó vírussal. most avast van, 6 hónap alatt 3 vírus támadott azokat is kivédte. még a hálózatvédelmi modul (kistűzfal) is erős.
0
0
0
0
tejpor avatar
Nekem NOD 32 van fent, és igen ritkán látok a gépemen vírust, évente 1-2 alkalom. Az AVG-t nem ismerem, de arról is csak jót hallok.
0
0
0
0
BoyLeR avatar
nekem AVG volt, most nod 32 és sztem mindkettő jóféle 😃
0
0
0
0
McQuint avatar
Avast az jó, csak sok memót foglal, most nincs vele gond, de mikor csak 192Mb volt akkor igen.
0
0
0
0
rocka avatar
Core2 írta:
szerintem az AVG a legjobb...nekem is azvan, de még nemvolt gond vele

AVG-ről énis hallotam már h elég jó... 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Nagyon régóta Avastot használok, és még nem volt vele gondom. Remélem nem is lesz!😀
0
0
0
0
rocka avatar
Sztem a NOD32 nemjó... legalábbis amikor az volt nekem akk 4szer is kaptam virust... most eggyet se(F-Secure-val)
0
0
0
0
Core2 avatar
szerintem az AVG a legjobb...nekem is azvan, de még nemvolt gond vele
0
0
0
0
biggdogg avatar
nekem nincs NOD se semmi ... van tuzfal ... NOD-ot nem tudok rakni mert nincs 64 bittes valltozat :Ð (legalabbis nekem 😀😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem a nod 32 naogyon nem vált be mikor leszedtem és felraktam a pandát egy csomó vírust talált ami blokkolta a netet szóval ennyit a nod ról
0
0
0
0
Bazsa94 avatar
avast 4.8home edition😉
0
0
0
0
no avatar
Nekem ESET NOD32 Smart Security van a 3.0.684.0 verzószámú
Sztetek ez jó?
0
0
0
0
Herman avatar
hát az a virusirtó végképp nem jó 2740-es adatbázissal(hát 39xx-es adatbázis van most a nod ss-nek)és igy nem fog meg semmi virust
0
0
0
0
cslaszlo avatar
Ha neked jó,akkor bisztos jó!😆
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek jó vírusiírtóm van?
Eset Smart Security
ADATBÁZIS:2740
2050-IG SERIAL😆
0
0
0
0
no avatar
de azt se engedi hogy kartanténba rakjam:S
0
0
0
0
Core2 avatar
a fájlal együtt helyezzed karanténba
0
0
0
0
no avatar
nekem az exproler fájlban van egy trójai, szerintetek hogy tudnám leszedni? formaton kivül😀
0
0
0
0
no avatar
NOD 32 FOREVER!!!!!!!!😆
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Lehetőleg valami ingyeneset.
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Remélem nem gond ha itt kérdezek de nem tud valaki egy jó antimalware, antispyware programot?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Memóriával nincs gondom.😃 Érkezőben újabb 4GB.😃😜
0
0
0
0
eleminator avatar
roberto888 írta:
Én kitartok a Norton Internet Security 2009 mellett.😀 Eddig nem volt gondom vele.😀


Ajánlanám roberto a Norton 360-at, kevesebb memóriát zabál, s jobb a tesztek szerint is!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Én kitartok a Norton Internet Security 2009 mellett.😀 Eddig nem volt gondom vele.😀
0
0
0
0
no avatar
NOD32 de ott is a Smart Security
0
0
0
0
kovi avatar
a Panda tényleg nagyon lefogja a gépet de nekem bevált mert legalább kiirtott minden vírust. Ha valami olyan cucc került a gépre akkor csak annyit lehet látni az asztalon hogy ezt meg ezt a vírust kiírtotta és ennyi. 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció