NOD 32 vs. Avast

Szerző: KuTYanMajOM, 2009. February 12., téma
Fórum » Szoftver
Azért nyitottam meg ezt a fórumtémát mert kíváncsi vagyok hogy ti mit használtok és kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra.
És szeretném most már tisztázni magamban is és másokban is hogy most akkor melyik is a jobb vírus írtó!?
Hozzászólások: 313
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
akos328 avatar
A NOD nekem se tetszik, főleg a smart security, a tűzfalas verzió. Tudom mennyire "jók" a vírusok, de sztem elvárható lenne 1 vírusillenőr/írtó-tól hogy legalább maga ne fertőződjön. Sokszor van hogy gondol 1-et és lezárja az egész hálózatot, és nem lehet csinálni semmit se. Csak a reinstall segít. Ha pedig nem vírus okozza, akkor viszont elég nagy gond hogy ekkora hiba legyen egy programba. Sajnos nem válthatom le, mert apám nem engedi. Ő fanatikus NOD-os, és hiába beszélek neki, nem éri.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért ők se szégyenlősek jó sok pénzt elkérnek egy vírusirtóért. 😆 Nekem már a letöltéseknél nagyon ritka, hogy vírust kapok így 19 éves koromra már tapasztalt vagyok ezen a téren. Régebben könnyen kicsináltam a gépet, de ma már csak "megbízható forrásból" szerzem az árut. 😆
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
A Nod32 nálam soha nem talált semmit a gépen mert minden fájl zárolva volt szerinte. 😆 az Avast viszont azért mindig megtalálta a vírust, ha tényleg volt. A Nod32 az csak hazudik az embernek, nekem nem tetszett.

Háát...
Nem tudom.
De biztos nem csinálnának vírusirtót, és adnák el évente 10k ért ha nem működne rendesen.
Egyébként szerintem nem lenne ilyen népszerű, ha ez lenne.
Nálam általában letöltések közben szokta megtalálni a vírusokat.😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Nod32 nálam soha nem talált semmit a gépen mert minden fájl zárolva volt szerinte. 😆 az Avast viszont azért mindig megtalálta a vírust, ha tényleg volt. A Nod32 az csak hazudik az embernek, nekem nem tetszett.
0
0
0
0
thug85 avatar
gery14: Jogvédett szoftverről van szó, tehát az ilyen jellegű feltörést szolgáló segítségnyújtást légy szíves mellőzd! Köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
Én minden hónapban letöltöm a NOD32 próbaverzióját. Szerintetek ez így jó? vagy be kéne szereznem teljes verziót?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
teljesen jogtiszta volt, rendes aktiváló kulccsal😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem jogtiszta volt fent, minden hónapban kaptam hozzá kódot újságból! A cégesen is az van mindkettőn, 1 évre van előfizetve!
0
0
0
0
kakas avatar
Most raktam fel az EES-t kíváncsi leszek rá hogy mit mutat!
Majd még bepróbálom a Norton-t is!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nem tudom, feltettem és utána puff, nem tudtam mit kezdeni az oprendszerrel...de gondolom vmi nem tetszett neki, ennyire még az se rossz h befertőzze a gépet, arra ott a winfos maga!😂
0
0
0
0
thug85 avatar
kakas írta:
Nekem nemrég a Nod32+Nis2010 volt fenn,de csak zabálják a ramot


Nem jó egyszerre több vírusirtót használni, mert zavarhatják egymást, és nagyobb az erőforrás igényük!
A NOD-al ezidáig nekem is csak negatív tapasztalataim voltak! Otthoni gépemet sem védte megfelelően, és a céges gép is lenullázódott miközben ő volt szolgálatban! Talán azért futtatják annyira, mert magyar fejlesztés!
Én tudatosan netezek, nem szoktam mindenféle lomot letölteni, megnyitni! Ennek ellenére a NOD mellett kétszer is újra kellett raknom a gépemet! Az új lehetséges, hogy már sokkal kiforrottabb, de nekem olyan kutya nem kell ami egyszer már megharapott!
0
0
0
0
kakas avatar
Tesla GoD írta:
uhh smart security-vel 1 rossz tapasztalat, bár egyéni hiba, de miután feltettem el b*szta a gépet, havernál kellett formatálnom a vinyót, mert sehogy se bootolt...

Mit sikerült művelni hogy elk**** a gépet?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
uhh smart security-vel 1 rossz tapasztalat, bár egyéni hiba, de miután feltettem el b***ta a gépet, havernál kellett formatálnom a vinyót, mert sehogy se bootolt...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na akkor csak nekem működik egyedül jól😆 Régebben AVG-t használtam de ette a gépet szépen a víruskeresése még a WD hddm is kegyetlen lefogta😆

Itt egy teszt itt mégse olyan "s***" az ESS Amúgy nem tom mér nodolja mindenki a nod az régi az ESS épül rá de teljesen más és új progi!
[LINK]

Most látom hogy az ESS nem is naponta hanem óránként frissít igaz még nem éri utol a nortont de nem rossz!
0
0
0
0
kakas avatar
Most próbálom ki az EES-t!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ha a géped nem kap be semmi vírust nod32 mellett, akkor nélküle se fog, téll nagyon gyatra, csak a híre nagy...
0
0
0
0
kakas avatar
Régen amikor bekaptam a vírusokat,akkor nem észlelte!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
te tudod! Nekem eddig a legjobb! 2x volt vele eddig probléma 1x az X et nem akarta engedni lejönni de kikapcsoltam felraktam és azóta nem problémázik! Aztán 1x nem tudtak hozzám csatlakozni mert külső behatolásnak vette ezért a tűzfalát kellett kiktatni! Még hogy a nagy vírusokat nem észleli? Nekem régen volt valami gagyi panda internet security egyszer elment a net és nem akart sehogy vissza jönni felraktam az ESS et azonnal kiirtotta a problémát!
0
0
0
0
kakas avatar
Nod32 egy f** szvsz.minden hülyeséget észlel,de ha nagyobb vírus van azt már nem!
Nemrég felraktam a W7 Ultimate x64-et és az Messenger Plus vírusosnak érzékeli..
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát de itt is csak 1x volt meg a többi nagy oldalon is nagyon ritkán van és mondom az olyan oldalakat pl gamecopyworld ahol sokszor van vírus a cuccban ritkán nézem de olyankor mindig jelez a ESS nekem! A rendszerem nem lassú igaz kicsit már megpocsékoltam de még eddig vírusok nem bántottak!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én Kaspersky-t használok mióta kijött az AC2 mert a NOD mindig letiltotta a crackjét és minden játszás elején újra kellett crackelni 😆 Most ugyan ezt csinálja a K&L 2-vel is 😆
0
0
0
0
kakas avatar
Nortonnál is van licensz hosszabítás?Mint a nodnál
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az rossz jel, ha a vírusirtó sose talál semmit, a legjobb ha gyakran jelez, mivel még akkor is gyakra fordulnak meg vírusok, vagy akként viselkedő dolgok a gépeden, ha vigyázol..
0
0
0
0
kakas avatar
Nekem nemrég a Nod32+Nis2010 volt fenn,de csak zabálják a ramot
0
0
0
0
thug85 avatar
Bármikor, bárhol össze tudsz szedni vírust!
Itt is volt egyszer vírus, ezen az oldalon! Szerencsére hamar eltüntette Nruhtas!
Soha nem lehet tudni, hogy éppen milyen weboldalt fertőznek meg! Ügyesebb hackereknek semmi sem akadály!
A NIS 2010 ezidáig nagyon tetszik! Valóban 5-10 percenként frissíti az adatbázisát, és ezt észrevétlenül teszi! Nem lassítja a gépet, és a védelme mindenre kiterjed! Idővel kiderül, hogy ezt mennyire alaposan teszi! Tetszenek a különféle funkciói!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jó most nekem nem kell 5 percenként az atom biztosság jó ha havonta járok olyan oldalon ahol valamit össze tudok szedni!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
A NIS 2010 kb 5 percente frissít! De most komolyan, kérdezd csak meg majd thug-ot ha nem hiszed el!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem eset smart security van hackelt le van blockolva az időszámlálója így olyan mint az eredeti naponta 1-2x frissít és eddig 0 vírust vettem észre a gépen!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
thug85 írta:
Most raktam fel a Norton Internet Security 2010-et! 165 napig használható! Kíváncsi leszek rá, jó dolgokat hallani róla!


Nekem már 125 napja az van fenn onnan tudom mivel márcsak 40 nap van hátra egyszerűen oltári hó védelmet biztosít! Garantálom hogy nem fogsz benne csalódni!
0
0
0
0
thug85 avatar
Most raktam fel a Norton Internet Security 2010-et! 165 napig használható! Kíváncsi leszek rá, jó dolgokat hallani róla!
0
0
0
0
FekaRap avatar
Én nekem kb 3éve nincs semmilyen védő program a gépemen.
Eddig még nem volt semmi..
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nekem most am f-secure van, de abból is csak annyit veszek észre h mindig blokkolja a crack-jeimet, igazából ezen a gépen nem érdekelnek a vírusok, ha már nagyon gyatrám működik akk újrarakom...
0
0
0
0
berci96 avatar
hát gyerekek én se avastot se nod32-t nem haszálok😃 én sophos anti virust használok😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az avastnak a védelme annyira nem jó, inkáb a szó szoros értelmében vírusIRTÓ, arra az egyik legjobb progi, tisztítottam márr le vele pár durván befertőzött rendszert. a nod32 viszont 1 szemét, rengeteg vírussal volt már dolgom, legalább 2x nézte vigyorogva ahogy a sok vírus elkezd terpeszkedni a gépen, aztáb 20 másodprrcenként kiadott 1 ablakot h vírusos az xy file, de kezdeni vele semmit se tudott, de én se tudtam semmit cssinálni a folyamatosan felugró ablakaitól, szal kösz szépen, többet nem kérek belőle....
0
0
0
0
danhey avatar
na ez jó kérdés....
Avast-ot olyan szintem kevésnek tartom, hogyha valakinek az van, akkor minimum kell még egy tűzfal és spyware-kereső... mivel ezekkel a védelmekkel nem rendelkezik... namármost ez így elég sokat fog le...
NOD32 ... hát nem is tudom... annál néha úgy érzem, hogy nagyobb a hírneve mint a tudása...

Szóval, hogy végülis a kérdésre válaszoljak: KasperSKY 😀
0
0
0
0
no avatar
még nincs virusirtó a gépemen 😆 😆 😆
de stem avaSt lesz,mert nálam az teljesit a legjobban! a 010 es 😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
nálam is Nod 32 ESET van, és 2013 szeptemberéig van még licenszem
0
0
0
0
gara66 avatar
hipphopp elszalad az a 25ezer nap szal kezdhetsz gondolozni h nod v avast lesz a következő😂
0
0
0
0
almos avatar
hát igen,nemtudom,hogy elég lesz-e 😆
jah,hát igy 25 évesen már kevésbé lát az ember,nemigaz?😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Elnéztem, elnézést!😆 Már szemtengely ferdülést kaptam!😀 Kezd már nekem késő lenni. Fárasztó ez a hét.
Így csak 64 év, meg az apró!
0
0
0
0
almos avatar
25 ezer nap,azért az nem ugyanaz 😆 azután majd lecserélem,addig jólesz ez 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Na és mi lesz 25 ezer év múlva, ha lejár?😆
0
0
0
0
almos avatar
jaja 25 ezer nap,én is beszartam,amikor megláttam,de már több mint egy éve használom és nem volt gondom vele,de amikor újratelepitem,akkor újarindul a 25 ezres visszaszámlálás!
0
0
0
0
gara66 avatar
25 ezer nap??pf
nekem 1 éves licenszek vannak, mindig kapok kódot
0
0
0
0
psychosocial avatar
nod32 a legjobb😃 nekem is eredeti😃
0
0
0
0
almos avatar
Nod32 a legjobb!
ESET-em van,tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egyik ismerősömtől kaptam,25 ezer napig érvényes a licensz 😆
0
0
0
0
ReSeth avatar
😆😆😆😆😆 az a panda ? 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nekem bambuszzabáló van.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció