Energiaitalos doboz gyűjtés

Szerző: Bicike, 2012. June 10., téma
Fórum » Társalgó
A téma adott.
Ki,hol, mennyiért, milyen energiaitalos dobozokat szerez be, akár csere is lebonyolítható. Meg is oszthatjátok gyűjteményeteket.
Hozzászólások: 2 580
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bicike avatar
Nekem is van Rise NRG, csak az arany színû, a Corában találtam, a gabonapelyheknél 1 darabot 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
én úgy emlékszem, hogy csak manna abc-ben lehet kapni, csak kevés van belőle, és csak budapesten
0
0
0
0
thepatrick avatar
Az igen, szép kis gyűjtemény. 😀 Meg is értem, hogy videót csináltál és nem képet. 😀

Amúgy Rise NRG pontos vásárlási helyére nem emlékszek, de szerintem egy kis kereskedés lehetett. 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
patrick itt a gyűjteményem, aláraktam egy zenét, de nincs ott 😆 na mindegy
0
0
0
0
madchief avatar
Egy évbe ha 3 Energiaitalt megiszok. Akkor is 600ml-s Bomba!-t 200Ft piacon 😆
De inkább sört iszok😂
0
0
0
0
Bicike avatar
patrick a Rise NRG honnan van, nekem a másik fajta van csak 😃 én videót készítettem, most renderelem.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Sárga Rehab-ot lehet. 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Demoz írta:
https://kepfeltoltes.hu/120716/P1020016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Új szerzemények. 😎


De ilyet miért nem lehet kapni?? 😞 😞 😞
0
0
0
0
thepatrick avatar
Bicike: itt van a megígért gyűjtemény.😀 Amúgy én is kíváncsi lennék, hogy neked milyenek vannak.
https://www.kephost.com/images4/2012/8/12/8r7ca7vtdvena4s722o8.jpg
0
0
0
0
Bicike avatar
Értem, szeretem nézegetni mások gyûjteményét 😀 Nekem ez a 2. nekifutás kb. 200 különbözõ darab van. Régiekbõl sokat sajnálok. A narancssárga Mixxed Up-ot, a kék és sárga Kobrát. Meg kb. vagy 30 darabot.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Persze szívesen felrakom, de ha nem gond, akkor majd csak holnap, azzal kezdem a napot. 😀 Amúgy ne számíts horribilis, indokolatlan mennyiségű dobozra, mert még csak kezdő gyűjtő vagyok és csak 28 különböző darab van.
0
0
0
0
Bicike avatar
Persze, hogy van lehetõség. Demoz rendelt R*-t, egyébkén tudtommal Pesten import üzletekben 8.00 forint körül lehet kapni, de az drága.
patrick fel tudod rakni a gyûjteményed? Én is felrakom, úgy is holnap le kell tisztítani 😆
0
0
0
0
thepatrick avatar
Amúgy arra van valahogy lehetőség, hogy Rockstar-t, meg M.o.-n nem kapható színű Monster-t rendelni? Mert ha igen, akkor érdekelne.
0
0
0
0
Bicike avatar
Jó kis Nestea íze van 😆
Úgy hallottam, hogy a Rehabon kívül még 2 másik is érkezhet.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Én is beruháztam egyre. 😀 Igaz én egy kicsit drágábban 590-ért. 😀 Nekem bejött, egész jó volt. Arról van valami hír, hogy jön-e több fajta kis hazánkba, vagy most csak ez az egy tévedt ide? 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Mivel lendítsük fel? 😀
Magyarországon lehet kapni Monster Rehab-ot, az InterSparban fedeztem fel, 330 forintért, be is szereztem egyet.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Fel kellene egy kicsit jobban lendíteni ezt a témát, nem? Mert szerintem jó kis téma, csak később fedeztem fel. 😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
nagyjából 150 volt de leadtam őket csak az érdekes darabokat hagytam meg...
https://lh5.googleusercontent.com/-8Ren5a4u6GQ/UBeN9Up0JTI/AAAAAAAAEoo/QWCRNvVwg7E/s903/IMAG0176.jpg
0
0
0
0
Bicike avatar
nite: nem Pesten lakok 😆 én ma egy Jeans-t szereztem, looserking profiljánál megtekinthetõ.
0
0
0
0
Demoz avatar
https://kepfeltoltes.hu/120716/P1020016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Új szerzemények. 😎
0
0
0
0
niteforce avatar
Bicike írta:
Rise NRG-t honnan szedtél? Nekem abból csak a bronz színû van.


Manna ABC-ben lehet kapni.
Én itt veszem az 5. kerületi boltban a kálvin térnél, itt van mindkettő.
0
0
0
0
Bicike avatar
Rise NRG-t honnan szedtél? Nekem abból csak a bronz színû van.
0
0
0
0
niteforce avatar
én nem gyűjtök, van pár Rise NRG-s dobozom, abból a limited meg a sima is van. A limited nagyon jó
0
0
0
0
bEEfRee avatar
Akiknek kell esetleg Rockstar, Playboy, 9mm energiaital, én itt szlovákián megtudom venni. Sőt egy jó hír. Határon lakok, szóval az átadás is könnyebb 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Jaja szépek nagyon 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Jaja, nekem németbõl van 4 új doboz 😆 azt láttad looser profiljánál 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
https://kepfeltoltes.hu/120708/P080712_19.56_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Most vettem,király íze van:jó drága de megérte az árát 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
looserking: Ja én nyitottam.
lepr16: állványon van rajta, kicsit macerás lenne, de ígérem, ahogy lesz időm (hétvégén) lepakolni, meg vissza a dobozokat, akkor lefényképezem. looser látta már a régebbi gyűjteményem fészbúkon, egy videón 😃
0
0
0
0
Bukta avatar
nekem sajna nincs gyűjteményem csak régen gyűjtöttem a dobozosoknál azokat a nyitó füleket nem tom mér

am szerintem most a leszerom energia ital a legjobb😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Akkor azt miért nem fotóztad le?
0
0
0
0
lepr16 avatar
"majd holnap én is felteszem a gyûjteményem. Bicike 2012-06-10"

Mutasd! 😊
0
0
0
0
MaximumGame avatar
nekem olyan 250db van 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
warp háhá, régen láttalak 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Red Bull,Bomba,Hell,Monster,Burn,Flying Power..... és még sok más nekem is van a szekrény tetején😆😃
0
0
0
0
Bicike avatar
azbizony jó már neked 😆 én madj Erikkel akarok beszélni, hogy a posta megoldható lenne-e, én fizetem 😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Én a sima Hell-t meg a Get Up ot szeretem legjobban 😃 Kapok Angliából pár limitedes dobozkát 😃 Hóhó 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
😆 az nem Monster az Lesza nem RAM, hanem ROM
0
0
0
0
Bukta avatar
nálunk valahol 220 egy olyan amihez jár óvszer
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Szerintem még mindig a Red Bull viszi a prímet. 😉
0
0
0
0
Demoz avatar
Én 270-280-ért veszem a Monstert, és messze a legjobb az egész energiaital piacon. A második legjobb a Watt light, ami 100-150 Ft körül van.
0
0
0
0
no avatar
R U S S I A írta:
Többségében az alap Tutti-frutti ízesítésű energiaitalok ugyan azok! Gondolok itt Pl: Bomba - Don't Stop. 2 külön árkategóriában lévő energiaitalok, de nincs semmi különbség köztük, csak a márkát kell megfizetni. Az ízesített energiaitalok már mások. Ott a márkát meg a + ízt kell megfizetni. Pl: Monster.


Monster kuka😃 Fél liter azt 450 FT... + vannak sokkal finomabbak😃 Szerintem ez a két legjobb: Hell Red Grape Strong, és Hell Apple Strong
0
0
0
0
R U S S I A avatar
Többségében az alap Tutti-frutti ízesítésű energiaitalok ugyan azok! Gondolok itt Pl: Bomba - Don't Stop. 2 külön árkategóriában lévő energiaitalok, de nincs semmi különbség köztük, csak a márkát kell megfizetni. Az ízesített energiaitalok már mások. Ott a márkát meg a + ízt kell megfizetni. Pl: Monster.
0
0
0
0
Demoz avatar
Van egy hely Bp-n, ahol 270 a Monster. Én az exportot 170-ért veszem.
https://www.watercoolinguk.co.uk/images/product_images/large/monster-green-export-1.jpg
0
0
0
0
Bicike avatar
Mennyi nálatok? Nálunk átlagosan 350 forint
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
gyűjtöttem a monster-est de abba hagytam mert mifelénk majd 2x drágább lett
0
0
0
0
Bicike avatar
Jaja én is így voltam vele
0
0
0
0
azbizony avatar
Jó sokféle Monster van 😃 Har... dveraprón én is láttam egy tagot akitől lehet sokfélét rendelni és 6db a minimum rendelhető mennyiség. Most a 150 a cél de régebben a 100 volt és ahogy meglett nem bírtam ki, és gyűjtöttem tovább 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció