Energiaitalos doboz gyűjtés

Szerző: Bicike, 2012. June 10., téma
Fórum » Társalgó
A téma adott.
Ki,hol, mennyiért, milyen energiaitalos dobozokat szerez be, akár csere is lebonyolítható. Meg is oszthatjátok gyűjteményeteket.
Hozzászólások: 2 580
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
thepatrick avatar
Régi szép idők… 🙂
0
0
0
0
winrar avatar
Tegnap ilyet ittam, a rendes X-act-nak jobb az íze, de ez is iható és az ára is rendben van (igaz ezt nem én vettem, de ha jól tudom 100Ft Lidl-ben). Nem lesz a kedvencem, az biztos, de ha nincs más, ez is megteszi 😃.
https://i.imgur.com/5fFRvtv.jpg
0
0
0
0
ditpet avatar
Üdv, hol lehet találni fehér Hell-eket Debrecenben?
0
0
0
0
matany001 avatar
Nálam az öreg Monster Ripper a favorit. 😃 Valahogy olyan kellemes íze van számomra, viszont az Adrenalin Fahéjas Szilva ízű energiaitala.. maga a borzadály. Életembe nem ittam olyan émelyítő sz*rt.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
panax ginseng gyökér kivonat van benne. Érdekes íze van nem tudom mihez hasonlítani. De finom. Kronkrét izesitést nem találtam a dobozon. 😃 A fehérek ugyan ez van ráírva de cukormentes. jól fognak mutatni a polcon. De most már meg kéne csinálni a polcot. 😆
0
0
0
0
Masterthief avatar
BenjaminHun.
Milyen ízűek ezek? nCsábítóan néznek ki. 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
https://kepkezelo.com/images/5n8w5wl68znn9zgat0nq.jpg
Mai szerzemények. a pirosnak elég jó íze van.
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...ma én is egy vr46-ot ittam,monstanàba elég sok helyen làtok,kaktusz-kiwi-guava adrenalint sajnos még mindig nem talàltam pedig biztos jo lehet![img][/img]
0
0
0
0
no avatar
én ma egy monster assaultot ittam,ràadàsul 300 ft-ért vettem,kolàs edrinkek közűl a legjobb szerintem!
0
0
0
0
Masterthief avatar
stainless:
A Mountain Dew nem energiaital, hanem üdítőital.
Ha túlsúlyos vagy, akkor a Monster Zero-t ajánlom, mert cukormentes.
Én most Monster Ripper-t iszok. Már régen ittam ebből. A The Doctor-ra kattantam rá egy ideje.(VR46 Rossi)
0
0
0
0
Masterthief avatar
Tényleg nem kell senkinek az XP kód a Monster-ről?

winrar!
Látom, épp a CoD Black Ops 3-at is tolod. Neked sem kell?
0
0
0
0
ditpet avatar
Kilistáztam a gyűjteményem. 189 darab vegyesen. Hol lehetne még különleges dobozokat találni?
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...finomak is,amugy nem csak győrbe vannak,én anno pesten egy kisboltba vettem ezekből a 0,25l-es rockstarokbol(a linkelt 2 dobozon kivűl volt még kék meg narancs sàrga 😆urance) 230 ft-ért,de british storeba is van csak ott dràga 600 ft on felűl van de viszont nem 0,25 hanem 0,5 l-esek!
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
kenyerlangoss: Biztos finom lehetett. El kéne mennem Győrbe 😀
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Nekem csak ez a kettő dobozom van, nyáron vettem Győrben a piacon 😀 Finomak voltak
https://kepkezelo.com/images/7hsdiah4fvkd4uelrvb5.jpg
0
0
0
0
no avatar
Ezek az új limitált szériás Hellek baromira bejönnek... Csak reflexből mindig eldobom a dobozt, de talán... 😀
0
0
0
0
Masterthief avatar
Nem kell senkinek a Cod Black Ops 3 XP kód a Monster nyitófülről?
0
0
0
0
no avatar
na vettem ma kiwis hellt kicsit màsabb lett,erőteljesebben lehet érezni benne a kiwit,nem rossz de nem lesz a kedvencem,nàlam a befuto most a mangos hell!
valaki talàlt màr kiwi,guava,kaktusz adrenalint?
0
0
0
0
Masterthief avatar
BenjaminHun.
Valahogy megoldjuk. 😀
Nem vagyok hízásra hajlamos. Jöhet mázsaszámra. 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Hozzon már nekem is lécci. 😃 Sok csokitól el ne hízz! 😆
0
0
0
0
Masterthief avatar
BenjaminHun!
Köszi!
Tesómék voltak itthon 2 hete, de siettek hazafelé, így nem tudtak szétnézni kint, Monster ügyben. 😃
Ünnepekre jönnek haza megint, majd megsasolja, milyenek vannak kint és hoz valami különlegeset.
Így, csak 300g-os Milkát kaptam, azt mindig vesz. 10 darabot, befaltam 3-4 nap alatt. 😃
Majd karácsonykor még ráfejelek. 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Masterthief: Egészségedre! 😀
0
0
0
0
Masterthief avatar
Ráakadtam egy gyöngyszemre. Ahol szoktam venni, ott vadászta nekem a raktárról a pultos nő.
Akinek kell a nyitófül alatt található kód, az jelezze privátba. Én ugyan is, nem CoD-ozok. Holnap ha felbontottam, küldöm is neki. Nyilván az kapja meg, aki elsőként lecsap rá. 😃

https://kepfeltoltes.hu/151206/IMG_20151206_173755_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://kepfeltoltes.hu/151206/IMG_20151206_173828_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
winrar avatar
Jó is az, csak 250ml-s létére nem egy ár-érték bajnok sajnos, persze a zamatos íze bőven kárpótol 😀
0
0
0
0
ImSzaki avatar
Én a kék burnt szeretem a legjobban. 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Magyarföldön sajna nem olcsó a Monster, ezért sem ittam már évek óta...
Ellenben a Hell a mindig is jó volt.
0
0
0
0
no avatar
winrar,krisztikeh...én is veszek egy kartont az tuti 130 ft-ért még nem nagyon làttam sehol,föleg az uj mangosbol veszek egy pàrat,nagyon sok ismerősömtöl azt halottam ez a legfinomabb hell,kivàncsi leszek rà!
benjaminhun...230 a 0,5l-es monster?az szép,sajnos én 300 alatt még akciòsan se làttam sehol,gondolom nem magyororszàgon vetted 230-ért,ugye?[img][/img]
0
0
0
0
winrar avatar
Bár én a sima alap tutti-frutti ízűt szeretem, de az újdonságokra is nyitott vagyok 😃
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
130ft? 😲
Nah akkor nagy bevásárlásra fel! 😆
0
0
0
0
winrar avatar
energyfan: 130Ft-os Hell? 😲
Abból jól bevásárolok akkor 😆
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
230 a zöld monster errefelé. Fél liter. 😃
energyfan Egészségedre! 😃
0
0
0
0
no avatar
na ma lecsuszott 2 kékàfonyàs izű redbull,le volt akciòzva 300-ra,gondoltam kiprobàlom,egész finom!
bàr ennyi pénzért amennyiért àruljàk őket lehetne benne legalàbb taurin,de amugy jò volt,bàr szerintem nem ért meg 300 forintot!
mangos hellt talàlt màr valaki valahol egyébként?hétfőtöl ha jòl tudom lesz lidl-be ràadàsul akciòsan 130ft/db,én tuti veszek😀[img][/img]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Masterthief: Az szép! Akkor tudsz élni na! 😃 (Ezt ne értsd félre nem rossz indulatból írtam!)
hát igen sajnos itthon nincs sok fele Rockstart is Szlovákiába vettem.
0
0
0
0
Masterthief avatar
BenjaminHun:
Majd megkérdezem milyenek vannak kint. Itt nálunk csak 5 féle van.
Energy, Assault, Zero, Rehab, The Doctor.
Puncsosat vagy valami különlegeset hátha le tud vadászni. 😃
1 hétig csak kényeztetem megam. 😃 Olyankor napi 3-4 300g-os Milka is befigyel. 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Akkor dobjon be hozzám párat ahogy nézem pont útba esek 😃 Milyet hozatsz vele? Vagy mindegy csak hozzon valamit?
0
0
0
0
Masterthief avatar
BenjaminHun:
Passz! 😃 Tesóm a hónapban jön haza Ausztriából, szólok neki hozzon onnan pár félét. Már ha van ott sok féle. 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Masterthief: Szóval soha? 😃
0
0
0
0
Masterthief avatar
Na itt van választék bőven Monster-ből. 😃
Még pár év és biztos lehet majd itthon is kapni. 😃
[url]https://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=https://www.monsterenergy.com/us/en/products/juice-monster/khaos/&prev=search[/url]
0
0
0
0
no avatar
thepatrick....köszönöm a pontositàst,akkor ezek szerint màr nem is lesz a british storeba monster ghost? pedig biztos jò kis ital,plusz a doboza is kiràly,egyébként magyarorszàgra ebbe az évbe màr nem hoznak be valami uj monstert? egy két helyen azt hallottam hogy a khaos lesz a következő monster amit be hoznak m.o-ra,de ez nem megerősitett info (egyébként egyik kedvencem de nagyon ritkàn veszek mert bs-be 800 ft-on felűl van) de szerintem ebből se lesz semmi,pedig valami jò kis monstert behozhatnànak màr,tuti vennék mint a cukrot😀[img][/img]
0
0
0
0
thepatrick avatar
mocskosbubu : A "Black Monterre" gondolsz ? Én jelen pillanatban nem tudok Magyarországon olyan boltról, ahol lehetne ilyen fajta Monstert kapni.

energyfan : Egy kis pontosítás. A mostani illetve a korábbi cod-os Monsterek nem nyereményjátékosak, hanem egy regisztráció után plusz XP-t lehet kapni a zombi módban.
Amíg a "Limitált Monster Team Cuccok" feliratú kiadásnál pedig fekete nyitófüleket kellett gyűjteni és azáltal lehetett limitált Monster termékeket vásárolni. Ebben az esetben mindegyik fajta Monsteren volt fekete nyitófül, de ez a promóció leírás, csak az origin volt.
Ghosts-os Monster meg sajnos nem lesz már a British Store-ban ugyanis az is csak limitált kiadás volt 2 évvel ezelőtt néhány hónapig, ameddig promózták az akkor frissen megjelenő CoD Ghosts-ot.
0
0
0
0
no avatar
mocskosbubu...a british storeba vagy a candy storeba nézd meg,ha ott nincs akkor nem!
dr pepperből nekem a vaniliàs a kedvencem,de amugy az összes izlik😀[img][/img]
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Nekem az orosz Monster kellene. Magyarországon lehet kapni valahol?

Én azt hittem hogy az energia italoknak van a legfinomabb íze,de pár évvel ezelőtt Rájöttem hogy a dr Peppernél finomabb íz nincs is.
0
0
0
0
no avatar
thepatrick...igen,de a coll of dutys nyereményjàtékos zöld monsteren most is fekete a nyitòfül,egyébként itt m.o-n csak a zöld monsteren van nyereményjàték ùgy tűnik,monster ghostrol olvasgattam màr ezt azt remélem hamarosan lesz a british storeba mert egyet tuti vennék😀[img][/img]
0
0
0
0
thepatrick avatar
Az MW2-es Monster Assault, ha jól tudom, akkor csak az USA-ban volt.
Aztán jött a Ghosts-os Monster, tavaly a AW-s és idén meg a BO III-as. Úgy tudom eddig csak ezek voltak.
Amúgy meg azt hiszem, hogy 2013-ban volt a "Limitált Monster Team Cuccok" feliratú origi Monster, amikor nyitófüleket kellett gyűjteni és azokat lehetett beváltani Monsteres cuccokra, de az mostanra nincs már, az is ilyen limitált dolog volt.
0
0
0
0
Puffin avatar
Igen a kék jéggyümölcsös sem rossz! 😃
0
0
0
0
no avatar
piero...jò is az,nekem bombàbol a màlnàs citromos mellet a szőlös meg a kék űveges jéggyümölcsös jön be😀[img][/img]
0
0
0
0
Puffin avatar
Én meg ráálltam mostanában a málnás-citromos Bombára... 😆
0
0
0
0
no avatar
benjaminhun...akkor ùgy làtszik itt m.o-n csak a zöld monsteren van nyereményjàték,pedig az az mw2-s assault nagyon komoly😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció