Rekordok könyve

Szerző: Sicu33, 2012. May 03., téma
Fórum » Társalgó
Épp a minap olvasgattam a neten,hogy egy amerikai rapper név szerint Chiddy Bang állította fel a leghosszabb Freestyle Rapp-et.:)
9 óráig és 15percig tolta a rímeket,elképesztőXD
De hasolnókat is tehettek a topicba;)

Itt a videó is:D
Hozzászólások: 57
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Klaas avatar
Nekem van szerencsém a Guiness Rekordos Könyvhöz (2012es) és Benne van , hogy az Ausztrál giliszta nő meg a legnagyobbra . Ha jól emlékszek Lehet akár 5méteres is 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Eminem az első, akinek sikerült lemezéből digitális formátumban több mint egymillió pédányt eladni.

Eminem korunk leghíresebb, legsikeresebb fehérbőrű rappere, aki több mint egy évtizedes karrierje során óriási sikereket könyvelhetett már el, és nem egy neves díjat zsebelt már be.

A Recovery a Billboard 200 első helyén nyitott megjelenését követően, akárcsak Eminem előző öt albuma. Eddig 5,7 millió példány kelt el a korongból, melyet olyan dalok promotáltak, mint a Not Afraid vagy a Rihannával közösen előadott Love The Way You Lie, mely 5 Grammy-jelölést is hozott, több mint 5 millióan töltötték le csak az USA-ban és 9,3 millióan világszerte. A Recovery 2010 legtöbb példányszámban eladott lemeze lett, emellett most sikerült egy újabb mérföldkőhöz érni, hiszen Eminem lett az első előadó, aki lemezét több mint egymillió digitális példányban tudta eladni.

Az elmúlt napokban Eminem még egy óriási elismerést tudhatott magáénak, hiszen nemrég jelent meg a Bad Meets Evil (mely Eminem és Royce da 5'9" rapduója) debütáló EP-je Hell: The Sequel címmel. Így az elmúlt öt évben Eminem az első előadó, aki egy éven belül két number one albummal is büszkélkedhet.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
A Pop szakmában nagyon nem számít a hang, 0 tehetséggel kerülnek be az emberek és milliókat/milliárdokat kaszálnak...
Ez egy ilyen világ, valakinek elég a "cuki" megjelenés, és már röpködnek a dollár milliók. Mondjuk ebben a műfajban nagyon nem vagyok otthon. Ebből a műfajból csak Lady Gagát hallgatom meg.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Azért ez vicc kategóriában is gyenge lenne, hogy a Backstreet Boys több lemezt adott el, mint Freddie Mercury! Bár a tini p*csák biztos vették a Backstreet Boys lemezeit...
De ez akkor is szégyen!
0
0
0
0
gigazte avatar
Jacko 65-110 milliót, csak az Access nem szereti a kötőjelet!😆 Az is rejtély, de elég sok 70-es, 80-as évekbeli énekes/banda kimaradt! A Queen 25 milliót!
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Tényleg durva, hogy Elvis nincs rajta.
Jackson is "csak" 65milliót adott el?! Érdekes...
És hol van a Queen? o_O
0
0
0
0
gigazte avatar
Én sem látom. Szerintem a wiki szerzője elfelejtette betenni a nevét, mert a 68-as albumát sokan megvették!
0
0
0
0
Erik94 avatar
Rammstein Amerikai rekord
[LINK]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Erik94 írta:
Rammstein hol maradt?

Nagy Britanniában😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A Legtöbb zenei albumot eladó előadók:

1. Adele: 21 (3,772,000)
2. Michael Bublé: Christmas (1,292,000)
3. Bruno Mars: Doo-Wops & Hooligans (1,214,420)
4. Adele: 19 (1,210,410)
5. Coldplay: Mylo Xyloto (907,000)
6. Rihanna: Loud (876,000)
7. Lady Gaga: Born This Way (821,000)
8. Jessie J: Who You Are (805,000)
9. Ed Sheeran: + (791,000)
10. Rihanna: Talk That Talk (655,000)
11. Amy Winehouse: Lioness: Hidden Treasures (638,000)
12. Olly Murs: In Case You Didn’t Know (597,000)
13. Cee Lo Green: The Lady Killer (560,000)
14. Noel Gallagher’s High Flying Birds: Noel Gallagher’s High Flying Birds (492,000)
15. Take That: Progress (484,000)
16. One Direction: Up All Night (468,000)
17. Chase & Status: No More Idols (461,000)
18. Beyoncé: 4 (451,000)
19. Westlife: Greatest Hits (423,000)
20. Michael Bublé: Crazy Love (410,000)
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Újra kocsonyarekord volt a 2012. évi felsőtárkányi Kocsonyafőző Versenyen. A Park Hotel Táltos konyháján az előző években elkészültnél ismét nagyobb, több mint 170 adagos kocsonyát készített egyetlen hatalmas tányérban a többszörösen is magyar rekorder Jankó István szakács. A legnagyobb tányér kocsonyához február 3-án 38 kg körmöt, 8 kg sertésbőrt, fűszereket, 3 kg vöröshagymát, 3 kg fokhagymát és 60 liter vizet használtak fel a főzés során.😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mongoosewow írta:
gyenesmartin:Lehet hogy most bunkónak fogsz nézni, de valahogy én ezt nemhiszem el. A NASA elég komoly hely, és oda nem egyszerű bekerülni, szóval az ismerősöd nemtudom mi úton módon dolgozott ott....Nem kell mindent elhinni amúgy amit interneten olvastok mint pl az a fénysebességes szar, még ha pilóta nélkül is repülne szerintem nem lenne az az anyag ami kibírná azt a sebességet, és szanaszét szakadna.(Még a teret is meggörbítené😆😉 Meg most mi a franc értelme van egyenlőre? Egyenlőre szerintem a mostani erőforrásainkat kéne megőrizni, vigyázni rá, és olyan technológiákat kifejleszteni ami minél környezetbarátabb és hasznosabb. De az űrutazás meg az idegen élet keresése sokkal fontosabb ugye....20-30 év aztán baszhatják az egészet ha kipusztulnak az erdők, és elfogy a tiszta víz.


Nemhinném hogy volt az öregen védőruha, de ha volt is....Fájhatott picit.
http://www.youtube.com/watch?v=XCf2bvrVLNQ
Gondolom ez már off.
Spoiler!
Én csak azokat az állításokat hiszem el amit semmi nem tud meghazuttolni csak állítani. Környezetbarát technológia már most is létezik, csak a vezérlését kéne valahogy megoldani. Nekem ez működött is kicsiben most azt tervezem megvalósítom nagyban. Ha minden igaz akkor 4db zselés akku elég lenne több évig a szobám elektromos holmiaim működéséhez.

Erik94: Ha valahogy el lenne tüntetve a tömege egy testnek akkor lehetséges lenne.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ma már simán lehetséges a fénysebesség ha hiszitek ha nem enyi
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
gyenesmartin:Lehet hogy most bunkónak fogsz nézni, de valahogy én ezt nemhiszem el. A NASA elég komoly hely, és oda nem egyszerű bekerülni, szóval az ismerősöd nemtudom mi úton módon dolgozott ott....Nem kell mindent elhinni amúgy amit interneten olvastok mint pl az a fénysebességes szar, még ha pilóta nélkül is repülne szerintem nem lenne az az anyag ami kibírná azt a sebességet, és szanaszét szakadna.(Még a teret is meggörbítené😆😉 Meg most mi a franc értelme van egyenlőre? Egyenlőre szerintem a mostani erőforrásainkat kéne megőrizni, vigyázni rá, és olyan technológiákat kifejleszteni ami minél környezetbarátabb és hasznosabb. De az űrutazás meg az idegen élet keresése sokkal fontosabb ugye....20-30 év aztán baszhatják az egészet ha kipusztulnak az erdők, és elfogy a tiszta víz.


Nemhinném hogy volt az öregen védőruha, de ha volt is....Fájhatott picit.
http://www.youtube.com/watch?v=XCf2bvrVLNQ
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
De meg fogtok lepődni 2-3 év múlva. (Ismerősöm dolgozott a NASA-nál és elég érdekes dolgokat mondott amiket még nem mondhatok el. De max 2013 végén mindenki meg fog tudni.) Ilyeneken nem szoktam viccelődni.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Arról a bolygóról, amin élünk se tudunk szinte semmit...
Piramisok: Hogy kerültek oda? Senki nem tudja megválaszolni.
És kismillió ilyen dolog van még ezenkívül. Az Óceánok 1%-át fedezték fel eddig, mert nincs olyan valami, amivel elég mélyre tudnának menni. (És persze az ember is kitudná-e bírni?!) Szóval messze nem ismerjük ezt a bolygót, nemhogy a világegyetemet...
0
0
0
0
gigazte avatar
Tanítási gyakorlat 96 órán át!
A sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola dísztermében, a főiskola központi épületének I. emeletén a Miskolci Egyetem Comenius Főiskolai Karának Hallgatói Önkormányzata maratoni csoportos tanítási gyakorlatot szervezett 2011. december 8. és 12. között felállították a csoportos maratoni tanítási gyakorlat rekordját, amelynek keretében 96 órán keresztül tartottak tanrend szerinti órákat az iskolai tanteremnek berendezett főiskolai díszteremben.


Nem lettem volna a helyükbe!😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Valóban mindenki úgy van hogy aaaa amit hoz még a jövő mekkora újítások. De hisz már kiaknáztak mindent a földön már nincs semmi amit felfedezhetnének hogy bsszameg ezzel fénysebességgel el lehet repülni. Ennyit tudott az emberiség elérni most itt 100-200 év alatt óriásit nőtt a tudomány most pedig egyre csökken ez.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
sachme írta:
de ám a távóljövőben lehet lehetséges lessz.Biztos felfedeznek ruhát/űrhajót/ valami új fajta benzint 😀 minden lehetséges 😃


Teljesen kizárt...
Évek óta b*sszák el a pénzt mindenféle kutatásra, de szart se értek el vele.
Pénzkidobás az egész, persze az Amerikaiak megtehetik.
Több milliárd dollárt dobtak ki az ablakon a "Mars utazó szimulátorra", amikor bezártak egy pár nyomorultat évekig egy kabinba, mert próbálták szimulálni, hogy túlélhető-e az oda út. Csak retúr jegyet kaptak, vissza már nem jönnének. De az is lehetetlen-re sikeredett. (A mostani technikával)
[Kicsit átmentünk off-ba]
0
0
0
0
gigazte avatar
Ezzel mit akarsz bizonyítani? Olvasd el mit reagáltak rá az emberek! Legelső hozzászólásban ott a válasz!
Tömeggel rendelkező dolog (például egy jármű) a tudomány mai állása szerint nem érheti el a fénysebességet. Kizártnak tartom, hogy próbálkozzanak vele.
0
0
0
0
Erik94 avatar
http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__365976-tenyleg-elakarjak-erni-a-fenysebesseget
0
0
0
0
sachme avatar
de ám a távóljövőben lehet lehetséges lessz.Biztos felfedeznek ruhát/űrhajót/ valami új fajta benzint 😀 minden lehetséges 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nem ugy értem giga ám nem az de a űr-ben ez lehetséges,ne hidd el de téleg igy van 😆
még ha elérni nem is deát lehet lépni
0
0
0
0
gigazte avatar
1. Annyi benzin nincs!
2. Az időzónákon áthaladva, persze hogy változik az idő!😊
0
0
0
0
Randy Orton avatar
A fénysebességet meg ember által kreált eszközzel lehetetlenség elérni!


Ezt örülök, hogy hozzátetted! Az meg a másik, hogy nincs az az űrhajó, amiben ne dögleni meg az ember, ha fénysebességre kapcsolna. Kicsit nagy nyomást kapna hirtelen. Kb. a száján ugrana ki a gerince...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Az csak hiszed giga 😆 Nézd meg enstein még ezt is megoldaotta de még Chuck is 😆
Az tényleg hülyeség mondjuk de ha mész egy pár hónapot repcsivel már egy ici kicsit már ott is más az idő 😆...
0
0
0
0
gigazte avatar
Olyan irreális dolgokat tudtok mondani! Akkor van egy 200 emeletes ház és a legfelsőbb szinten más az idő?😂 Az ilyen megállapítások előtt tanuljatok egy kis fizikát és egy kis földrajzot! A fénysebességet meg ember által kreált eszközzel lehetetlenség elérni!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Erik94 írta:
Lehetséges ez,megáll az idő ha azt a sebességet eléred
Ha megáll az idő akkor honnan tudod mennyivel mész? Erről jut eszembe olvastam valahol, hogy az idő már nem a fénnyel kapcsolatban, hanem a gravitációval. Be is bizonyították, hogy pl a talajszinten lassabban telik az idő, mint pl 100 emelet magasan. Azt nem tudom hogy bizonyították.
0
0
0
0
Erik94 avatar
[movie=youtube]http://www.femina.hu/terasz/az_5_legnevetsegesebb_guinness_rekord[/movie]
0
0
0
0
sachme avatar
Legnagyobb papír repcsi
0
0
0
0
Erik94 avatar
Lehetséges ez,megáll az idő ha azt a sebességet eléred
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
http://www.youtube.com/watch?v=UzaMDp3dgJc&feature=related

Azért ez enyhén odabax. Amúgy amit nemrég irtatok, hogy van olyan űrhajó ami fénysebességgel megy, az valószínüleg lehetetlen, mivel van egy olyan fizikai törvény asszem, hogyha egy ekkora méretű tárgy ilyen sebességgel halad akkor valami gebasz történik. Bár nemtudok többet róla, mert szar vagyok fizikából.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
djwarp írta:
Csókkirály:
Hamburgban Kristina Reinhart és barátja, Nikola Matovic 32 óra 7 perc és 14 másodpercig nem engedték el egymást.Durva😆


Az nemsemmi! 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Volt egy nemtom hány méteres rétes rekord is amely egy alagut hossza volt 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Ez valamilyen gyerekalapítvány rendezvényén készült. Szerintem a tortát a gyerekek között osztották szét.
0
0
0
0
niteforce avatar
amúgy ezeket a tortákat (részeit) utána meg lehet venni? vagy mit csinálnak vele? 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Én szerintem ha ezt megenném, egy életre megutálnám a csokit!😆

Tortarekord döntés: 17 négyzetméter, 0,6 tonna!
A tortát alkotó 50 darab, előre megsütött, 70x48 centiméteres mogyorós csokoládé táblát a helyszínen készített csokoládékrémmel és tejszínhabbal egyesítették öt sorban.
https://rekordok.freeblog.hu/files/2011/07/torta1.jpg
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát én meg 20at is 😆 Azta roh*** 😆 Az igen rekord 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha ezt most mind bezabálnám nyomnék vagy 10 tonnát! 😂
0
0
0
0
gigazte avatar
Mirco Della Vecchia – egy nemzetközi hírű csokoládékészítő – megalkotta a legnagyobb tábla csokit. 15,09 méter hosszú és 2,03 méter széles. Már eddig is övé volt a legnagyobb csoki szobor és a legmagasabb fagyi rekordja.
https://www.harmonet.hu/data/cikkek/61000/61931/02.jpg
0
0
0
0
Erik94 avatar
én is simán megcsinálnám ha lenne kivel 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Csókkirály:
Hamburgban Kristina Reinhart és barátja, Nikola Matovic 32 óra 7 perc és 14 másodpercig nem engedték el egymást.Durva😆
0
0
0
0
alpyka2 avatar

ez csak az 1. resz de majd megtalaljatok a tobbit is 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A Guinness-rekordok könyvébe is bekerülhet a manapság leginkább botrányaival az újságok címlapjára kerülő Charlie Sheen amerikai színész, miután a Twitteren lévő fiókján alig egy nap alatt több mint egymillió követőre tett szert.

Charlie Sheen hivatalos mikroblogjára mindössze 25 órával és 17 perccel március elsejei indulását követően már mintegy 1,2 millió ember volt kíváncsi. Ilyen rövid idő alatt még egyetlen híresség sem szerzett szimpatizánsokat a Twitteren, ezáltal a színész valószínűleg bekerülhet a Guinness-rekordok könyvébe is.

Charlie Sheen neve már korábban bekerült a rekordereké közé, akkor azonban az "epizódonként legjobban fizetett tévés színész" címét kaparintotta meg. A közelmúltban sorozatos botrányaival a bulvárlapok címlapjára kerülő színész Twitter-fiókját már néhány perccel indulása után 60 ezren kezdték követni, amikor még egy betűt sem írt.
[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció