Milyen TV-t vegyek?

Szerző: Mort2195, 2012. April 16., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 135
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Melyik tv-t vegyem szerintetek a PS5-göz?

Csak 43 colos jöhet szóba és ebben az árkategóriában max 150k-ig. :)

https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/samsung/ue43au7022-p851410347/#

https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/tcl/43p635-p841840368/?gclid=CjwKCAjwysipBhBXEiwApJOcu2P9cuOWJNSkjoQ7r4bGIHTZJ3BWEoOdHQmeYk_Tvhm7Oa9_cpKnvBoCeFUQAvD_BwE

https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/lg/nanocell-43nano763qa-p794147994/

https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/lg/43uq75003lf-p794419995/

Ezeket néztem ki. Melyik lenne a legjobb?

Fifázni szoktam Codozni meg single player játékokkal is játszok. Előre is köszi!
0
0
0
0
Dooma avatar
Van egy Samsung UE43RU7102KXXH 43" tv-m. Szeretnék, hozzá egy billentyűzetet(minit,direkt ilyen tv-khez. Valaki tudna ajánlani ?
Én ezt néztem ki-->
[url]https://www.emag.hu/i8-airmouse-taviranyito-billentyuzet-eger-pc-android-kek-hattervilagitassal-a001/pd/D181CGBBM/?X-Search-Id=da5507bd48492c229d2f&X-Product-Id=53994658&X-Search-Page=1&X-Search-Position=4&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view[/url]
0
0
0
0
💬 2
NeTuddMeg avatar
@Dooma: ugyan ez a TVm van, és a gépemhez használt A4Tech vezetés nélküli egész-billentyűzet kombó tökéletesen működik vele. 😀
Ha nem akarsz költeni, akkor telefonra (samsungra legalábbis) van a SmartThings alkalmazás, azon is van billentyűzet, meg távirányító funkció, sőt mindent tudsz mindenhova klónozni.
De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor szerintem jó az is, amit néztél.
0
0
0
0
Dooma avatar
@NeTuddMeg: Köszi a tippet, kipróbálom az alkalmazást 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! elvesztem a tévék között 😀 65" tévét keresnék 230ezerig,de a döntés nehezebb mint gondoltam. eddig 2db amiről jókat olvastam,de hozzáértők véleményét kérném! Philips 65PUS7304 a másik LG 65UM7610PLB
0
0
0
0
💬 1
botmunpls avatar
@Saikyn: TV-ben annyira nem vagyok otthon (nincs is évek óta), de én 8 éven keresztül befürödtem mindennel, ami LG volt 😃
Az utolsó pont amikor végleg felhagytam az LG-vel az a hír volt, mikor sorra olvadtak le a nyári napfénytől a redmi 5 telók kijelzői, mert az LG-nél gyártási hiba volt és kvázi ***ták a partnereket (xiaomi, sony, huawei többet között).

A Philipsről semmi különöset nem olvastam, monitort többet is vettem/ajánlottam és hibátlan mind, főleg ár/érték arányban.
0
0
0
0
Techthomas avatar
Hali nem tudom hova írjak ide írom. Van egy
Samsung HT-J4550 Házimozi rendszerem, Blu Ray, 5.1, 3D
és egy
Samsung UE58MU6122 tv-m. Házi mozi ugye tudja a 3d-t így az a kérdés fel skálázza nekem a tv-re ugyan úgy? Meg ha igen milyen szemüveget tudnátok hozzá ajánlani mert egyik ismerősöm beszélt róla és ha már van kíváncsi lennék már én is rá ha már tudja vagy...
Samsung 3d szemüveget nem nagyon találtam most meg hát nem tudom mert látom ezeken belül is van több féle. Meg köszönném ha vki tudna segíteni ez ügyben!!! Már rég utána akartam járni de soha nem került sor sajnos.. Előre is köszönöm ha valaki tud tajékoztatást adni ez ügyben!
0
0
0
0
💬 5
Puffin avatar
@Techthomas: Ha a TV nem támogatja a 3D-t akkor nem fog menni.
0
0
0
0
Techthomas avatar
@Puffin: Hát épp ezért is nem foglalkoztam a témával mert külön nincs fel tüntetve a tv-n. Csak mivel mind2 a Samsung, tv se gagyi úgymond a házi mozi tudja, gondoltam ha gyenge filmet is fel skálázza akkor lehet a 3d-t is. De mondom nem vágom a témát azért is kérek tanácsot. Csak most ismerősöm beszélt róla bennem is rég motoszkál a dolog és ezért kérdem hátha...
0
0
0
0
Techthomas avatar
@Puffin: Tudsz olyat ajánlani ami samsung 3d-s mert most nézelődök de nem igen találok. Mert hiába írom be keresőbe talál sokat de mihelyst rá megyek a specifikációkra ott nem írja szóval biztos nem is tudja... Vagy ennyire nincs divatba hogy alig találni?
0
0
0
0
Bronson avatar
@Techthomas: Próbáltál már 3D-s TV-t...? mert szerintem egy nagy parasztvakítás, ezért nem is lett a dologból semmi, pár korai modell után kb minden nevesebb gyártó leállította a fejlesztést. Moziban sem láttam sok olyan filmet ami valóban jól mutatott 3D-ben, kb akcióflimeknek és ennyi). Inkább ha valami komolyat szeretnél akkor OLED a 3D helyett!
0
0
0
0
Techthomas avatar
@Bronson: Nem próbáltam azért is akartam volna. Sejtettem amúgy mert én 1x voltam 3d moziba is de azt hittem a hellyel van baj mint sem.. Mert semmi 3d nem volt benne max 5 perc a 2 óra alatt 😂 De azt hittem otthon azért rendes szemüveggel más lehet a helyzet, de akkor nem igazán. Jó hát OLED ezekkel már képbe vagyok de egyenlőre meg teszi nekem a 4k is 😃
De azért kösz, i úgy látszik nem véletlenül nem foglalkoztam a dologgal, lutri az egész.
0
0
0
0
nOmAd6 avatar
Sziasztok! TV vásárlás előtt állok. Nem nagyon vagyok otthon a témában, ezért szeretnék egy kis segítséget kérni. A keret 85k lenne, tudom azért kompromisszumos terméket fogok kapni, nincsenek is nagy igényeim. 80-110 cm, minimum 1080p felbontás, a képminőség legyen elfogadható, a betekintési szögek pedig jók, azért nem ártana ha Smart lenne valamennyire ( YouTube, netflix stb).
Láttam jó pár 4k felbontású tvt is de nem tudom, hogy megéri-e őket mert nem tűntek valami ismert márkának ( Hitachi, Tcl.. Hitachi a kőműves szektorból megvan mint márka 😃😉. Ha tudok ajánlani pár típust azt nagyon megköszönném! Ha azt nem, hanem csak szempontokat amikre figyeljek, már az is elég!
Válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 8
PestisDoktor88 avatar
@nOmAd6: Náluk raktár kisöprés van,ez elég jól hangzik
[url]https://m.emag.hu/horizon-led-smart-televizio-102-cm-full-hd-40hl7330f/pd/DNTJ9JBBM/?utm_source=price_comparer&utm_medium=cpc_emag&utm_campaign=arukereso_new_2018&utm_content=arukereso_hu&cmpid=72648[/url]

4k-t fölösleges,tudtommal a netflixnél sincs 4k-s tartalom.
De javitsatok ki ha tévedek
0
0
0
0
Bronson avatar
@PestisDoktor88: Tévedsz 😊 Nem csak a netflix, de kb mindegyik streaming szolgáltatásnak van már 4k tartalma (amazon, HBO stb). Minden új AAA film ami kijön, automatikusan kap 4k kiadást is. Gaming-re szerintem is felelsleges kivéve azt a maréknyi monitort és hardvert ami megbírkózik vele. Viszont filmezésre 40'' felett szerintem mindenképp 4k.
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
@Bronson: Akkor hogy a jó francba van nekem 144p minőség netflixen?😕
15"-on van 4k a laptopon és mint ha minecraft gameplayt néznék...
0
0
0
0
Bronson avatar
@PestisDoktor88: Szerintem valami nem frankó, mert nálam 50''-es Samsung 4k TV-n hiba nélkül megy a 4K HDR tartalom... még a sima HD is teljesen okés
0
0
0
0
ben_aloha avatar
@PestisDoktor88: emagról rendelni merész dolog 😃
(ilyen saját "márkás" vackot meg főleg)
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
@ben_aloha: rendeltem már pár dolgot,sosem volt semmi probléma (tv-t ugyan nem)
0
0
0
0
ben_aloha avatar
@PestisDoktor88: ennyi összegben nem rendelnék onnan mégegyszer.
0
0
0
0
visor261 avatar
@ben_aloha: Én is 40k körül rendeltem a legolcsóbb FHD horizont. Nagyon pöpec, rá van kötve eperke és steamlink megy a gb-ről.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
szerintetek melyik lehet a jobb választás?

https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/philips/50pus6503-p412196679/#termek-leiras

vs

https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/samsung/ue50mu6102-p364039701/#termek-leiras
0
0
0
0
bukta2 avatar
Én is samsung ot akartam venni 49zoll ba aztán már benne volt a kosárba de azért még olvasgattam róla/uk és az oprendszerrel nagyon nincsenek megelégedve az emberek 17%
Így váltottam LG re mert ott az emberek 63%-a tette a voksát az LG op rendszerére a maradék 20% meg a többi noname oprendszerre így egyértelműen az LG-t vettem,1 órája hozták ki.
Ezzel nem mondom hogy a samsung rosz mert havernak is az van és kurva jó de fateroméknak viszont LG jük van már vagy 2-3 éve és nagyon dícsérik.
0
0
0
0
💬 8
hashimoto avatar
@bukta2: LG elég gagyi minőség mostanában, mostani monitorom az, TV-ben is volt, nem egy nagy durranások.
A Sony és a Sharp a kettő, amit vennék a jövőben is, jelenleg egy Sharp Smart LED van itthon.

[LINK]
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Szerintem a samsung is jó meg az lg is. Igaz hogy telekomnal vettük részletre de a te edigitaloshoz kepest 5 kval volt drágább és 4k felbontást is tud 103cm es tv ként.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: Az a baj, nálam kritérium volt, hogy 40" Full HD, nekem nem kell 4k. Plusz ahányszor bekapcsolom, ez is bőven elég, net van rajta, harman/kardon mindent visz, szóval ja.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@hashimoto: Hát most ebben a pillanatban próbáltuk ki hát... besza behuuuuu brutális a kép még full hd tartalmaknál is... de ha olyan videót nézek yt on ami 4k 60fps+HDR es hát mit ne mondjak szóhoz sem jutok 😲😲😲😲
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: A YT az mindent ad csak képi minőséget nem. Ajánlom inkább próbáld ki egy 4k BD film megnézésével, már ha valóban tesztelni szeretnéd a TV képességét.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Igen az lehet de ha egy 4k s videó youtube on így adja le a képet akkor milyen lehet a 4k BD film? 😃 nem bántuk meg ezt a tv t az biztos! Cdak ajánlani tudom!
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@bukta2: Melyik modell, ha szabad érdeklődni?
0
0
0
0
bukta2 avatar
@FaLchioN: LG 49UJ6309 LED
0
0
0
0
ppista avatar
Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok és nem tudom eldönteni melyik legyen,ti melyiket ajánlanátok :

Samsung UE40MU6199
Samsung UE43MU6102 KXXH
LG 40UH630V
LG 43UH603V
0
0
0
0
💬 1
Szamp avatar
@ppista: Szia. Jelenleg 5 Samsung tv van a szuk csaladi korben teljesen problema nelkul van amelyik mar 8 eves lcd. Es 2Lg abbol az egyik nem ismeri fel neha a Kulso merevlemezeket. Ha kene uj tv-t vennem biztos hogy Samsung lenne. Ennyi a tapasztalatom...😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Sziasztok!
Smart TV vásárlás előtt álunk a keret olyan 160-170 ezer ft
--Igények;- 55' zoll
;- jó képfrissítési arány
;-HRD nem olyan fontos de nem baj ha van
;-4K sem feltétlenül fontos mert nemlátom értelmét de ha 4K-s az sem baj ennyiért simán kapni már azt is

Nos a baj ott kezdődik hogy elmentünk már egy rakás boltba átnéztük már az összes létező márkát samsung,LG,Grundig,Sony stb... van dzinte minden márkában ezekkel az igényekkel legalább 1 tipus mindnél,nos az a baj hogy normális leírás egyiknél sem volt... és nem tudom mit kell nézni melyik miben jobb.... internetet meg hadjuk... atya ég már vagy 10 szer nekiálltam körbe nézni de egy értelmes oldalt sem találtam ahol leírná valaki hogy mit is tartson az ember szem előtt tv vásárlásnál

amire használva lenne az youtube/meg még 1-2 App
Meg egy PS4 lenne rákötve.
0
0
0
0
💬 2
ddkk22 avatar
@bukta2: Itt lehet nézegetni 😀 [LINK]
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
@bukta2: Okostévét vegyél, és próbáld ki helyszínen, hogy milyen, ha nem FullHD-t nézel rajta.
Tavaly vettünk egyet, hogy legyen, de botrányosan szar, összefolyik, minden baja van, ha nem FullHD-t nézek rajta, ellenben FullHD mellett kristálytiszta, gyönyörű képe van.
Ne vegyél nagyon nagy képernyőst.. Nekem volt egy 55ös, hihetetlen késése volt Gamer üzemmódban, minden okosfunckió nélkül is, ellenben a 43as mostanimnak szinte semmi... 1 széria volt a 2 TV, mindkettő új, 2017 elején piacra dobott modell. (Persze elképzelhető, hogy azóta fejlődtek)
Samsungokról beszélek, saját tapasztalat alapján. 😀 3 volt, 1 maradt. Ez XBOXal nagyjából játszható, a PS4et meg lusta vagyok rákötni.

Adatokról. Bemész egy elektronikai üzletbe (Media, akármi), kinézel egy TV-t, ami nem olcsó, cserében nem is drága, rákeresel a modellszámára, és a hivatalos weboldalán megnézed, hogy mit tud. Ha szépen megkéred az eladókat, ők is biztos segítenek nézelődni, hiszen nekik az a fontos, hogy amit megveszel, nálad is maradjon. Ne hagyd, hogy rábeszéljenek semmire.. Én először egy 82centiset akartam, aztán "ez majdnem ugyan annyi, de nagyobb.. ja hogy xbox miatt kell? akkor kell a 4K, itt van ez, még egy picit drágább, de az xbox miatt kell a nagyobb felbontás" azt az S még nem tud 4k-t. 😃 de én elhittem.
Köss rá teljeskörű biztosítást, mert akármi történhet.. (az enyémnek laza a talpa gyárilag, leborult, és nem fizetett a sima biztosítás egy forintot sem)

Miután kiválasztottad, megvetted, nyüstöld, nézz olyan felbontású videókat rajta, amit tud (4K esetén youtube, 4K videók), így kiderül hogy mit kaptál a pénzedért. A többit esetedben a PS4 eldönti. 😀
0
0
0
0
ors11 avatar
Sziasztok!

Veszprém közelében tud valaki olcsón FULL HD-s tv-t? Online rendelés is szóba jöhet persze. Annyi, hogy csak fél évig lenne szükségem rá ( kintlakás távol az otthontól, de szeretnék PS4-ezni) így utánna nagy valószínüséggel eladnám. 😀

Bármilyen ötletet szivesen fogadok itt, vagy privátban! 😃 Köszönöm előre is 😀
0
0
0
0
Janko95 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 13
Hunork avatar
@Janko95: Hát ez így elég nagy keretet ad az igények ismertetése nélkül...
De itt van pár ajánlott darab:

SONY KDL-32WE610BAEP Smart LED 80cm
PANASONIC TX-32ES400E Smart LED 80cm
PHILIPS 32 PFS 6402 FHD Android Smart Ambilight LED 80cm
LG 43 LJ515V LED 108cm
SHARP LC 40FG3242 LED 108cm

Most monitor vagy tévé? Asus, Acer tévé... 😊

És nem kell két topikban feltenni ugyanazt a kérdést! Így csak kavarodás lesz.
0
0
0
0
tuskedani1998 avatar
@Janko95: Szia, nekünk ilyen van http://thebestbuy.hu/termek/16-samsung-ue-40j5100 92.000ft ingyenes szállítással,Én ezt tudnám ajánlani! 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Janko95: Helló!
Nem adtál meg sok adatot de tv-ből csak Samsungot találtam. Azokból is 4 volt pontosan 100e ft alatt ami fullhd-s (a 4K felbontásúak olyan 130e-körül kezdődnek).
Itt egy összehasonlítás [url]https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/fn:termekek-osszehasonlitasa:samsung-ue40j5000-p310931845,samsung-ue40k5100-p343943488,samsung-ue40j5100-p272453251,samsung-ue40k5102-p339445980/[/url]

Ezekből a Samsung UE40J5100 a legjobb szerintem amit tuskedani1998 is írt és náluk a legolcsóbb ingyenes szállítással.
0
0
0
0
Janko95 avatar
@Andris18: Igazából csak TV lenne, tehát nem géphez. Wifi meg saját OS-re nincs szükségem, csak simán nézni szeretném, leginkább 4k-n gondolkoztam de azokba ahogy láttam ezek mind bele vannak már építve és mivel annyira nem lenne szükségem rá ezért megelégszem a full hd-vel is. Nagyjából még ennyit tudnék hozzátenni, és köszönöm szépen a válaszokat. Egyéb vélemények még esetleg, vagy ajánlások? 😀 Az is érdekelne hogy mit gondoltok a márkákról, pl. az LG-ről.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Janko95: 80cm-es átmérőjű tv-t kerestünk egy rokonnak és LG meg Samsung között kellett dönteni. Az LG-nek jobb volt az energiaosztály A helyett A+ de Samsung támogatta a Dolby Digitalt-t (ha jól írom). Igazából ráböktünk hogy legyen a Samsung mert sok különbség nem volt.
Ja és még 2 dolog. 1) nézd meg hogy van-e rajta fejhallgató csatlakozó (ha kell), mert nem mindegyiken van. 2) mi a Tele**m szolgáltatótól rendeltük részletfizetésben (22 hónap-ra bontva és egy kicsivel olcsóbban jön ki összesen mintha a boltba megvenném). Lehet másik szolgáltatónál is van ilyen ha gondolod... 😀
Spoiler!
mi a Samsung UE32M5502-t rendeltük, kicsivel többet tud mint a
Samsung UE40J5100
[url]https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/fn:termekek-osszehasonlitasa:samsung-ue32m5502-p365150697,samsung-ue40j5100-p272453251/[/url]
0
0
0
0
Janko95 avatar
@Andris18: Nem lenne rossz, csak szeretnék 100 centi felettit mindenképpen.
0
0
0
0
Hunork avatar
@Janko95: Írtam fentebb egy LG és Sharp verziót, mindkettő 108 cm. Néha el is kéne olvasni a válaszokat... Az LG meg remek gyártó, nagyon jó szerviz támogatással, nálam leginkább LG és Samsung megjelenítők vannak, és rokonoknál, barátoknál is. Oka egyszerű: jó minőség normális áron, általában egy online regisztráció után plusz egy év garancia, jó háttértámogatás.
Kettő: ennyi pénzért csak FHD tévét kapsz.
Három: vannak nagyobb méretek is nevetséges gyártóktól, azokat messze kerüld! (Strong...stb)
0
0
0
0
Janko95 avatar
@Hunork: Elolvastam a válaszokat, és a másik témában is töröltem a kérdésem szóval ne b*szogass ha megkérhetlek 😃 Nem is feltétlen neked írtam ezt a lehetőleg 100 centi felettit, mert volt olyan komi ahol számomra kisebb tv-t ajánlottak, nekik szólt. Egyébként én b*l***kodtam el mert nem írtam a kérdésbe bele, tehát nem hibás senki rajtam kívül, és örülök hogy segítetek. Egyébként kicsit fentebb merészkedtem az árakkal, és leértékelve találtam ezt: [LINK]

Illetve még ezzel is szemezgettem: [LINK]

Szerintetek? 😎
0
0
0
0
Hunork avatar
@Janko95: Úgy néz ki a Gépigény látogatóinak átlagéletkora újat hozott, ami tőlem távol áll. A szövegértés amúgy is nehéz ebben az országban, és ez nem csak statisztika. Kérlek, ne válaszolj!
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Hunork: Késő este is van. Szerintem ennyi ajánlat közül már lehet válogatni. Azok között amiket írtál nem hiszem hogy mellé lehet nyúlni (eddig sem volt gond az ajánlásaiddal részemről). Ha még ez sem jó akkor meg egyszerűbb ha a kérdező választ magának és igénybe veheti az online rendelésnél kapott 14 napos elállási jogot ha mégsem tetszik a tv.
0
0
0
0
Hunork avatar
@Andris18: Ez így van, nem is neked írtam a kritikát. 😀
Amúgy a legjobb tévé vásárlás esetén, ha bemegy az ember egy plázába, és kb 100 különböző tévét nézhet meg működésben. Nem egy boltban, de azért mégiscsak egy valós tesztelés.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Hunork: Azt olvastam, hogy a boltokban a kontrasztot és a fenyerőt is feltolják a maximumra vagy annak közelébe és akkor nem nagyon látszik a különbség ( mert gondolom otthon nem megy maximum fényerővel, hogy sokáig "kitartson"😉. Ez igaz szerinted (szerintetek) ? 😀
0
0
0
0
Janko95 avatar
@Andris18: Vicces hogy az ember ok nélkül tüske a másik szemében, én inkább nem szurkálódom, tartom magam annyira.

Köszönöm szépen a válaszokat, megtaláltam a megfelelő tv-t számomra. 😀

Szép estét mindenkinek!
0
0
0
0
ANekromanta avatar
Üdv! Tudnátok ajánlani FullHD tv-t, 1 hdmi&vga-dsub csatlakozóval kb 40-60k értékben? Monitorként használnám leginkább de ha már bekötik a tv-t akkor tudjam is használni. Elvileg IPTV lesz, nem tudom milyen csatlakozó/szabvány támogatása szükségeltetik ezért is kérem a segítségeteket.
Eddig egy kiszemeltem van SAMSUNG T22E310EX 22"
Kicsi az asztal és közelről is nézem szóval nem kell családi mozi tv. Jelenleg acer v193hql monitorom van, ha annál valamennyivel nagyobb akkor az jó lenne. Előre is köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
Zoli73 avatar
tichiz: Nem értem a kérdést.
milyen 4k-s felbontásút ajánlanátok


A 4K felbontása 4096×3072 képpont és UHD-nak hívják a 3840 x 2160 felbontást de persze sokszor nevezik ezt a felbontást is 4K-nak.
0
0
0
0
💬 1
Hunork avatar
@Zoli73: Szerintem nem pontosan így van. Az alap UHD (4K) 16:9 = 3840*2160. (90%-a a tévéknek ezt használja) Fontos a méretarány. A 4096*3072 pedig a 4:3 4K. (a mozikhoz lehet hasonlítani, a neve Academy 4K. 16:10 -ben pedig ugyanez 3840 *2400.
Létezik még a DCI 4K, speciális felbontás, szintén a filmgyártáshoz van köze: 4096*2160.
0
0
0
0
tichiz avatar
sziasztok! tv vásárlás előtt állok és olyan kérdésem lenne hogy milyen 4k-s felbontásút ajánlanátok max 220-230 ezerig? mik lehetnek a buktatók illetve mire kell odafigyelni ezeknél? köszönöm előre is a segítséget😀
0
0
0
0
Krristof avatar
Sziasztok, milyen tv-t vegyek 130-ezer forint körül? Én LG Electronics 42LF652V -t néztem.
0
0
0
0
zelcsi avatar
Schwin94: nsgon szívesen!
0
0
0
0
Schwin94 avatar
zelcsi: Nagyon köszönöm
0
0
0
0
zelcsi avatar
Schwin94: az a lényeg hogy dvb-t tuneres legyen a tv és akkor tudja fogni egy antennával a mindigtv szabadon fogható adásait! de ha használni akarod télen is a városban digi vagy t-home-os kábeltvhez akkor tudnia kell a tvnek a dvb-c-t is!
0
0
0
0
Schwin94 avatar
Sziasztok. Nagyon nem vagyok jártas a TV-k világában, és ahogy látom amúgy is elég régen írtak ide.
Picit eltér a topic lényegétől a kérdésem de ide illik a legjobban.
Szeretnék TV-t vásárolni olyan helyre, ahol nincs kábelTV lehetőség, illetve nem is szeretnék érte fizetni.
Olyan megoldás kellene mint régen, tehát egy antenna ami fogja az adást és ennyi.
Hogy miért? Mert ez a tv csak a szezonba lenne, egy üdölő területen. Télen viszont a városba kerülne.
Felteszem lehetséges ez a megoldás, és gondolom az összes új modellbe benne van.
Buta kérdés de fogalmam sincs a témáról.
0
0
0
0
cseszka avatar
Hali.Két TV között vavillálok,de nemtudom meiket vegyem...
1. Sony Bravia KDL40R450C
2. Samsung 40J5100 200Hz
0
0
0
0
szabyy avatar
Sziasztok!
Olyan kerdesem lenne, hogy melyik okostv rendszeren mukodne a tvgo kulso segitseg nelkul (gondolok itt tabletre, vagy laptopra)?
0
0
0
0
Hefe avatar
Részletre veszem es nem 1 evre vennek tv-t ugy hogy bele nyulok a zsebeme. de azért valami okos havi részletre. A lényeg h érdemes ekkora tv?
0
0
0
0
Hefe avatar
Sziasztok. Abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy az asszony rabolintott egy nagyobb tv-re. Hely van bőven úgy hogy 75"-ben is elgondolkoztam. Kérdésem az lenne hogy biztos kell akkora vagy inkább kisebbet válasszak? Mennyire ajánlott a nagy tv? A tv a nappaliban lenne film,játék és ha úgy van normális csatornákat is néznénk rajta.
Köszönöm
0
0
0
0
DoN_BeNCe22 avatar
Sziasztok! Hamarosan TV Vásárlás elé fogok kerülni. Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen Smart TV-t ajánlanátok 120cm körül és 150k körül lenne rá pénz. Én főleg LG párti vagyok, mert monitorban nagyon bejött.

Előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
Sziasztok
Lehet én vagyok a béna de milyen optikai audio kábel kell ehhez a tv-hez ? 40" H5000 Full HD LED TV
UE40H5000AW Talán van valakinek ilyen készüléke, az ki kell törni hátul ahol világit pirosan ?
A házimozival szeretném összekötni de annak meg teljesen más a csatlakozója , valaki tudna tanácsot adni illetve milyen kábel lenne jó ?
Köszönöm előre is !
0
0
0
0
no avatar
Athis: Ugyanannyit tud mind2 és árban is egyforma szval ez szimpátia kérdése samsung vagy lg bár az lg 1 cm-vel nagyobb talán azt érdemesebb venni
0
0
0
0
Athis18 avatar
Hali. A két készülék közül Ti melyiket ajánlanátok? És miért? 😀

LG 32LB5610
Samsung UE32H5000
0
0
0
0
zolko666 avatar
Sziasztok! Tv-vásárlás előtt állok és annyi féle-fajta van hogy nem tudok dönteni 😃
Ezért a segítségeteket kérem.
Egyelőre az LG 42LB671V a befutó.
Van itt olyan akinek ilyenje van? Mennyire éri meg az árát?
Ha tudtok hasonló árkategóriában (kb 140.000 FT) jobbat mondani azt megköszönném 😀
Ja és játékra is használnám.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Szerintem még belefér akár nagyobb távolság is...

Nekem Samu 55 colos van a nappalimban, kb. 5 méterről nézzük, nekem a 3D így adja a legjobb élményt 😀
0
0
0
0
Demmer avatar
48col 121cm képátlójú 3d filmeket 2,7-2,8m távolságról nézzem ez ideális távolság?

Ugyan olyan szinte mintha közelebbről nézném.
0
0
0
0
cseszka avatar
Szerintem böven elég.Az 126cm kép átló.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Kell hogy kezelje. Amúgy meg nem sokból tart rádugni a tv-re...
0
0
0
0
Demmer avatar
Samsung tv-ék felismer ntfs pendrivét is vagy csak fat32-őt ismer fel usb keresztül a tv?
32gb a pendrive és fat32-re 12gb filmet nem enged fel másolni mert azt írja irásvédett.Ntfs-re állítottam így enged 16gb filmet felmásolni is.Csak az a kérdés ntfs és fat32 között sok a különbség?Tv ntfs-is fel ismer?
A tv samsung ue48h6400
0
0
0
0
no avatar
https://www.youtube.com/watch?v=--b9Emk3-kQ itt a 200hz a 600hz-hez viszonyitva én még itt sem láttam különbséget 100hz és 200hz között még van különbség, de onnantól nem lehet észrevenni ha van is
0
0
0
0
Puffin avatar
Felőlem a TV lehet 800Hz-es is akkor is 24Hz-en nézem a FHD filmeket. 😃
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Sőt, a panel lehet mind2-nél 100hz-es, csak egyiknél 200hz-re, a másiknál meg 400hz-re tudja feljavítani a tv. Attól függ mennyi az a plusz költség, ha elenyésző, akkor mindenképp a 400-as, de ha nem, akkor a 200-as is bőven jó.
0
0
0
0
no avatar
Demmer: Ugye egy 50hz-es tv 25 képkocka/mp re képes a 100hz 50fps, 200hz 100fps, a 400 meg 200 fps-re de végülis 60 fps-től nagyon folyékony a képkocka,persze 25 fpstől már folyékonynak látjuk de a 60 az már nagyon folyékony, ezért azt mondom, hogy a 200hz-est vedd, ilyen képkockánál már nem veszi észre az emberi szem 😃
0
0
0
0
Demmer avatar
Mi a különbség a 200Hz és 400Hz tv között?
Pl Samsung ue48h6200 200hz vagy samsung ue48-h6400 400hz
Megéri azt a plusz költséget észre lehet venni ?
Full hd film nézésre használnám a legtöbbet
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Durtime: Épp tegnap este láttam a tesco-s újságban 100e-ért LG 106cm-es TV-t. Utána kellene olvasni ha semmi gond nincs vele akkor az best buy. Nem 3D-s nem Smart, usb nem tudom van-e rajta, de meglepne ha nem lenne benne.
0
0
0
0
Durtime avatar
Sziasztok!
Anyukám szeretne venni egy 100cm körüli tv-t, és szeretném ha nem egy fost venne.
Szóval néztem pár tv-t de kikötés hogy max 100.000Ft-ba kerüljön max.
Szeretném a segítségeteket kérni hogy melyik tv lenne jó:
Orion PIF 40 D/LED (ezt csak kíváncsiságból tettem ide, hogy mi róla a véleményetek.)
LG 39LY330C (ez lenne szerintem a legjobb választás)
Toshiba 40L2433
LG 42LB5610

Szóval ezeket néztem ki, kérlek segítsetek melyik milyen minőségű?
Előre is köszönöm mindenkinek aki segít.
0
0
0
0
Ajax avatar
Én egy "LG 42LB671V" TV-t néztem ki magamnak ez egy 42'/106cm, FULL HD, LED, 3D TV, és 140.000ft-ba került. Szerintem ez egész jó ár érte, de azért megkérdezem: megéri ez ennyiért? Vagy lehet hasonló áron jobbat is kapni?
0
0
0
0
Athis18 avatar
Davidlope97: Igazábol pont ezt néztem ki ma. Szoval köszi 😀
0
0
0
0
no avatar
Athis18: Ha kis szobába kell akkor sztem ez érné meg legjobban Philips 24PHH4109 61 cm-es és 44.000 ft 😃
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Athis18

Ha csak annyit szánsz rá és nincsenek nagy igényeid.
Akkor azt ajánlom neked hogy a "monitor TV-k" között néz szét, 50-ért már elég jó LG, SAMSUNG. ..... stb márkákból választhatsz. 😀

http://www.arrukereso.hu/monitor-c3126/dvb-t-tuner-van/?gclid=CKCZzbvq28ECFQQcwwod8RkAgw

minusz r az arrukereso-böl 😀
0
0
0
0
Athis18 avatar
50böl ujat tudok venni, csak a márka nem mindegy 😃 81cm-re jelenleg nincsen igényem, mivel kisebb szobába szeretném a tv-t 😀 De az ilyenVortex, meg Orion féléket nem nagyon ismerem. Láttam 1-2 samsungot, meg philipset is 60 körül. NA ezek megérik e az árukat? 😃
0
0
0
0
no avatar
Athis18: 50 ezerért nem nagyon tudsz venni használtan se mert elég olyan árakért árulják amennyiből ujat is tudsz venni mondjuk egy új Samsungot 60ezerért láttam neten, ennyiért nem is érdemes nézni használtat 😃 de ha full hd-t akarsz azt is tudsz 66 ezerért sőt orionokból van olcsóbb is
0
0
0
0
Athis18 avatar
Szevasztk. Tudtok ajánlani valami használható! LED tv t? 😀 Tul nagy igényeim nincsenek, ~ 50e körül szánnék rá, viszont ezen a téren tul nagy tapasztalatom nincs, hogy milyet érdemes venni.

Köszike ^^
0
0
0
0
LightLeach avatar
atstuff07!
Persze próbáltam, de amúgy nem olyan fontos, mert van multimédia lejátszóm, ami visz az .mkv-tól kezdve mindent.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
pedig a format gomb lenne a megoldás rá...
próbáltad másik filmmel?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció