Google+

Szerző: Camaro7, 2012. April 02., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 27
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Hát nem tudom. De hát végül is Google-fiókod van, nem YouTube- és Gmail-fiókod, te regisztráltál hozzájuk és elfogadtad a feltételeiket. Bármikor megszüntetheted. Igaz kicsit tényleg visszaélés a helyzetükkel, de megtehetik. Én igazából a régi YouTube értékelést szerettem jobban, a kommentrendszer engem annyira nem rázott meg.

Igaz, általános problémája az egész Google+-nak, hogy hiába van milliárdnyi felhasználója, azok nagy része inaktív és soha nem írt egy bejegyzést sem, vagy töltött volna fel egyetlen adatot vagy képet sem, lehet, hogy soha nem is nézett fel a G+-ra. És ez tényleg rontja a felhasználói élményt, mert nem sok ismerőst fogsz találni, aki használja az oldalt, így még ha akarod sem egyszerű eset. Persze ha kiindulsz a hasonló érdeklődési körű emberekből, akkor már jobban működik a dolog, a probléma csak az, hogy fórumnak túl közösségi oldal, közösségi oldalnak túl fórum.
0
0
0
0
susguy avatar
Ezzel nem is lenne baj, viszont nem csak ez változott a google+-szal, birizgálták a komment rendszert és jóval nehezebb dolguk lett a komolyabb youtubereknek is. Persze aki nem foglalkozik ezekkel azt nem is fogja zavarni.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Szerintem semmi bonyolultság nincs benne. Regisztráltam egy g-mail e-mail fiókot, mellé még kaptam egy G+ és egy YouTube profilt is, hogy a többit ne is számoljuk. Ez inkább könnyítés mint nehezítés, szerintem.
0
0
0
0
susguy avatar
Mert a google ráerőszakolja olyan dolgokra amik nélküle is ugyanúgy működtek, semmit nem változtatnak, azon kívül hogy feleslegesen bonyolodik az adott dolog használata. Lásd youtube.
0
0
0
0
no avatar
YouTubehoz már nem kötelező a G+ elvileg, egyébként mi bajod van azzal, ha van egy tök üres profilod ha nem is használod?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Tomblack tudtommal csak mindent egyben tudsz törölni. De mivel automatikusan generálódik így nekem is van, a gmail e-mail fiókom mellé, de mivel nem használom és nincs is ott semmi nagyon nem izgat hogy van-e vagy sem. Egyetlen adata ami fönt van az a youtube profilképem 😀

homerun hogy az istenben kapcsolódik ez ide, ember?! o.O
0
0
0
0
Thomaz avatar
van már olyan lehetőség hogy letudom törölni ezt a fost és csak is a gmail maradjon youtube fiokkal együtt meg, mint a régi szép időkben?
Sosem csináltam google+ profilt, nem kértem, de ezt is rákényszerítették az emberre!
0
0
0
0
MoonW avatar
Nem az újításokra értem, hanem ezek tálalására, a pinterest, tumblr, facebook stb. mind megtalálta a saját útját, a google még mindig keresi, de már lehet, hogy késő.
0
0
0
0
Revenge avatar
Szerintem nagyon jó a google+, mivel adatokat gyujt minden oldal ahol jarsz, az erdeklodesi korodnek megfelelo posztokat dobal fel. nekem csak videokartyak, meg latin csajok vannak rajta 😃
0
0
0
0
no avatar
Szerintem egyáltalán nem. Az új felület végre követi a Material Design vonalat is és kivették belőle mindazt, ami minden más közösségi oldalban is van, így arra koncentrál ami megy is neki: a közösségekre/gyűjteményekre. Eddig is ezek voltak az erősségei a G+-nak, túl aktívan meg nem sokan használják, kíváncsi vagyok mi lesz vele, de véleményem szerint nincs nagyobb esélye a teljes buktára, mint korábban.
0
0
0
0
MoonW avatar
Asszem most vesztettük el a google+-t...
0
0
0
0
Ajax avatar
Az a véleményem, hogy telefonos játékoknál jól jön az ingyen cucc, ha "+olok" egyet. Ennyi. Ezen kívül semmi hasznát nem veszem, és szerintem nem is fogom. Véleményem szerint felesleges 100 ilyen facebookhoz hasonló rendszert csinálni. Bőven elég egy... na de jó, legyen max 5, hogy mindenki megtalálja a magának valót, és kész. Nem tudom minek ennyire erőltetni ezt a sok hülye szolgáltatást.
0
0
0
0
Bronson avatar
nekem sem nyerte el a tetszésemet...
0
0
0
0
19ati93 avatar
én szeretem,használom is
0
0
0
0
tomcsojn avatar
nem rossz ötlet de megérthetnék hogy nekem ez nem kell hagyanak békén vele.
0
0
0
0
susguy avatar
Pedig nagyon igyekeznek ráerőszakolni az emberekre.
0
0
0
0
MoonW avatar
Látom nem sokan használják 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
djwarp írta:
Erik94 írta:
Jah én nekem ilyenkre nincs időm 😆

Mert itt lopod a napot😆😂

Vagy nem
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Erik94 írta:
Jah én nekem ilyenkre nincs időm 😆

Mert itt lopod a napot😆😂
0
0
0
0
greenmelon avatar
Kmisi99 írta:
Mivel én eléggé használom az összes rendszer ez is alap 😆 Van amit csak a google+ on érek el és a legjobb dolgok hogy nincs a sok takony ismerősöm akik rakják ki a fos idézetüket meg a szarjaikat. Facebookon így is sorra tiltom le a fele ismerősömet hogy ne szemeteljen itt nekem.

És amúgy az oldalt milyen tempóban fejlesztik?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mivel én eléggé használom az összes rendszer ez is alap 😆 Van amit csak a google+ on érek el és a legjobb dolgok hogy nincs a sok takony ismerősöm akik rakják ki a fos idézetüket meg a szarjaikat. Facebookon így is sorra tiltom le a fele ismerősömet hogy ne szemeteljen itt nekem.
0
0
0
0
no avatar
Nekem van,de nem nagyon foglalkoztam vele,most felnéztem,hát...nem estem tőle hátra...mondjuk a Fészbuktól sem... 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Jah én nekem ilyenkre nincs időm 😆
0
0
0
0
greenmelon avatar
Erik94 írta:
Mi az isten az a google+ 😆

A Gúgli saját közösségi oldala. 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Mi az isten az a google+ 😆
0
0
0
0
greenmelon avatar
Én nem vagyok fenn, nem is tervezek, untig elég a Facebook. 😀
Az a gáz vele, hogy állítólag már most tojik rá a fejlesztő brigád, meg alig vannak rajta. :S
0
0
0
0
no avatar
Mit gondoltok a Google+ ról? Szerintetek mennyivel jobbak/rosszabbak a funkciói így még "kezdetleges" formájában? Szerintetek van esélye lekörözni a Facebookot(persze nem egyik hónapról a másikra)?
Ti csatlakoznátok hozzá, ha eléggé népszerűvé válik a még egyelőre sokaknak ismeretlen közösségi oldal? Kiváncsian várom válaszaitokat.
https://tweakyourbiz.com/marketing/files/google__icon.jpg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció