The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
xymano avatar
Igen , ez nekem is eszembe jutott, meg az is ha tud valamit akkor a többiek miért nem verték ki belőle
0
0
0
0
Matt99 avatar
Annyira csak nem hülyék, hogy egy kocka így átbassza őket 😃. De ki tudja, semmi sincs kizárva, azt mondjuk máig nem értem, hogy amikor legelőször feltűnt hogy tudott olyan embertelenül szarul célozni, több mint 1 év alatt senki nem tanította meg lőni???
0
0
0
0
xymano avatar
Akkor nem szóltam a kivágott jelenetek miatt.
De szerintem eredeti hanggal sokkal élvezhetőbb a film.
Aki az Erős Pistával (az a katona csóka) mászkál tudós forma az szerintetek tényleg tud valamit?
Szerintem az csak valami kocka aki így akar életben maradni.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Csak az első részből voltak kivágva jelenetek, de azóta már azt is kiadták vágatlanul.
0
0
0
0
xymano avatar
Feliratosan szerintem jobban megéri nézni, mert a szinkronosból ki vannak vágva jelenetek, nem fontos részek de azért szerintem azok is számítanak, ha már TWD 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
kmetovics : Köszönöm 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
djwarp: Spoiler!
http://www.sorozatbarat.me/video/series/616/The_Walking_Dead_online_sorozat/01_evad
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Hol lehet megtalálni legelőről az egész sorozatot szinkronosan? vagy csak feliratosan van?
0
0
0
0
Matt99 avatar


Nekem nem annyira tetszik, Túl sok akció, túl kevés dráma, de a Beth szál érdekesnek ígérkezik.
0
0
0
0
sanya999 avatar
https://www.youtube.com/watch?v=Hl_wD1nqipg

5.évad trailer
0
0
0
0
Ajax avatar
kobortomi97: Konkréten nem tudni, hogy azok, de azért elég sok jel utal erre. Én most nem fogom leirkálni, majd más megteszi, vagy utánanézel, vagy talán lentebb már le is írtuk...
0
0
0
0
karsai12 avatar
szerintem egy ***ott jó sorozat !!😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Biztos ott van, és majd a sorozat vége után jó pénzért eladják. Kaptam egy ilyent:

Biztosan nem 50 másodperces zenével bízták meg őket 😜 valahol ott van a hosszabb kiadás.
0
0
0
0
Ajax avatar
Nálad lesz valami gond, mert nekem gond nélkül lejátssza.
A videót köszi, jobb, mint a semmi, de csak egy hangyányit jobb... 😃 Most én is találtam kettő videót róla, de mindkettő hasonló hosszúságú. Valószínűleg nincs belelő hosszabb verzió, vagy ha van is, az ott van az AMC stúdiójában elzárva. Na mindegy akkor.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Rosszul fogalmaztam, a link jó, a videó nem. Spoiler!
https://p1.picsto.re/r5ztu.PNG

Viszont a zenéből kaptam egy 50 másodperces verziót, sajnos hosszabbat nem. Ha így is érdekel akkor:
0
0
0
0
Ajax avatar
Beelzebul: Biztos jó a link, most kattintottam rá, behozza az oldalt, és a videót is lejátssza. De itt van egy másik: [LINK]
0
0
0
0
Nogitsune avatar
bukta2: Még egy rész és teljesen kint van szinkronosan is a második évad. Feliratosan meg négy van kint.
Ajax: Sajnos nem jó a link, törölve lett a videó.
0
0
0
0
bukta2 avatar
még 1 rész van az első évadból és kezdem a másodikat! 😃 nagyon jó sorozat,kellett már valami mert semmi új film nincs manapság...
nem jártam még nagyon utána, megmondaná valaki hány évad van most szinkronosan? és külön mennyi van felirattal. Kösz előre is!
0
0
0
0
Ajax avatar
Valaki nem tudja, hogy a 2. évad 12. részének a végén hallható zenéből van-e hosszabb verzió? Valószínűleg az alap főcímdalnak a "felturbósított" változata, de én nem találtam rá youtube-on.
Itt van a link a részről, 41:50-nél hallható amire gondolok: [LINK]
0
0
0
0
Nogitsune avatar
[LINK]

Poszter + egy kis infó a karakterekről.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Ez kib*szottúl jó volt ez az utolsó évadzáró Spoiler!
Rick aztán nem szarozik a Carlról van szó 😆
tudod kifogja kibírni Októberig 😞 😆
0
0
0
0
Ajax avatar
Matt99: Szerintem semmi baj sincs a 2. évaddal, a 3. évad volt ami kicsit gagyi volt, főleg az influenza járványos pár rész. Azok ritka unalmasak voltak... Amúgy én is folyamatosan nézem magyar szinkronnal a részeket, szerintem is nagyon jóra sikeredett, legalábbis a magyar átlag szinthez képest.

Visszatérve a grafikonra, látszik, hogy a 4. évad 12. része viszonylag lent van a többihez képest. Hát meg is értem. Az a Daryl-Beth rész is gagyi volt. Bármennyire imádom Darylt, ez a rész nagyon gagyi volt. És ezt csak a ultra Daryl fanatikusok nem ismerik be. Se dráma, se horror, se akció, semmi nem volt ebben a részben, csak semmitmondó pofázás.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Tényleg jó volt a finálé. egy egyébként most nézem vissza a 2. évadot kb. a 6. epizódnál járok (magyar szinkronnal, ami egyébként rohadtul jóra sikeredett) és szerintem nagyon jó a 2. évad ezen része. sokkal jobbak a párbeszédek, és a karakterek is sokkal szimpatikusabbak. Nem értem mi volt a probléma a 2. évaddal azon kívül, hogy nincs akció.
0
0
0
0
Ajax avatar
Elég logikus az egész, egy táblázatba van rakva, hogy melyik rész hány pontos az IMDb-n. IMDb-t meg minden internettel rendelkező ember ismeri, szóval ez meg nem is szorul magyarázatra.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Mért, szerinted mindenki tudja, h mik azok az IMDb pontozások? De választ am nem kaptam, de már megszoktam, h ezen az oldalon szinte semmit nem érdemes megkérdezni.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Spoiler!
Tudtam!De mennyire hogy tudtam amikor a 15. rész végén megláttam a csajt,már akkor nem stimmelt valami.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nekem nyílvánvaló volt...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Az IMDb pontozások grafikonba rakva. Azt hittem nyilvánvaló, ott még írja is, hogy "IMDb Rating".

Spoiler!
Rick sokat nőtt a szemembe a finálé alatt. Mégpedig leginkább azzal amikor kiharapta a torkát a csávónak, lenyomta nálam a Kormányzót a kedvencek között 😆
0
0
0
0
kmetovics avatar
Ez mégis mi akar lenni, ha szabad kérdezni?
0
0
0
0
kmetovics avatar
Spoiler!
Am én is ezt akartam látni, h nem letelepednek megint, hanem harcolnak, szöknek meg ilyesmik 😀 Lehet, h már Beth-t megették, de ez csak az 5.évadban derül majd ki. Am amikor Carl ott állt egyedül, akkor azt hittem, h le fogják lőni, mivel azt olvastam, h az egyik főszereplő meg fog halni. De látom nem így történt. Ez a rész még kicsit hasonlított is a játékban történtekre 😀
Mármint a kannibál "család"-os részre. Csak ezek sokkal többen vannak és felvannak fegyverkezve. Am Rick tényleg jól bekeményített itt a végén 😃 Jó kis finálé volt. Még jó, h elővigyázatos volt, és elásta a fegyvereket, meg a cuccokat. Remélem az 5.évad még durvább és brutálisabb lesz 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Spoiler!
Na ezt akartam én látni, így már sokkal jobban tetszik a Végállomás. Mármint csak annak örülök, hogy nem ismét egy nyugis hely, ahol letelepedhetnek, hanem inkább el kell majd szökniük, szóval izgalomból nem lesz hiány. Most már biztos, hogy ezek az emberek kannibálok... de láttátok mennyien vannak? Egy nap hány embert kell megfőzniük/sütniük, hogy életben tudjanak maradni? Minden nap minimum 2 ember, de keveset mondtam szerintem. Szerintem már Beth-et is megebédelték. 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Rohadt jó volt a finálé. Spoiler!
Rick nagyon bekeményített, ideje volt már, nem volt neki való a farmer szerep. Ami nem tetszett a részben azok a visszaemlékezések, bár gondolom mit akartak velük elérni. A Cliffhanger vég miatt nagyon várom az új szezont, a harmadik szezon fináléja nyugisabb volt 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Egész jó volt a 15. rész, a 14. után legalábbis annak hatott, mert az borzalmas volt.
0
0
0
0
Ajax avatar
kmetovics: Spoiler!
Nem az a baj, hogy mit csinálnak, hanem annak nem örülök, hogy megint letelepednek (látszólag). Először Hershel, aztán a börtön + a város aminek már nem is tudom a nevét, és mind a 2 cseszett unalmas volt. Amikor viszont úton vannak, akkor történnek izgalmak, találkoznak új emberekkel, stb. Amikor meg egy helyben vannak, akkor aggódhatunk azért, hogy melyiket viszi el az influenza? Marha izgi... Szóval a lényeg, hogy én teljesen másképp képzeltem el és akartam látni a végállomást, valami nagy csattanót vártam. Most már csak abban reménykedem, hogy legalább a finálét nem cseszik el, mint a 3. évadnál.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Spoiler!
Ajax: Én is pont erre gondoltam. Mármint a játékra. De amúgy mit pattogsz, nem értem. Mégcsak most értek oda a végállomásra, vagyis a rész legvégén. Szerinted 1 perc alatt mit fognak ott csinálni?
0
0
0
0
Ajax avatar
Spoiler!
Hát csalódtam a végállomásban... azt hittem valamivel érdekesebb lesz, de már megint egy hely ahol letelepedhetnek békében. Bár csak lesz már valami csavar. Mondjuk megnézném azt a jelenetet itt, mint a játékban, hogy az embereket eszik, és csak azért hívják oda a sok embert, hogy ne fogyjanak ki a kajából. 😀
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Jönnek a kannibálok.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Spoiler!
Ez a Marry is egy álszent *** szerintem, meg az a Carl és Michone is érdekes a promóban 😆
0
0
0
0
no avatar
Maggie meg Glenn is dögöljön meg.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
A 4x15 az rohadt unalmas volt, legalább is szerintem. Ezt a Maggie és Glenn szálat már unom.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
A 4x14-es részt szinte végig átpörgettem, annyira unalmas volt és annyira nem érdekelt, hogy mi lesz ezzel az elcseszett csapattal, az összes karakter unszimpatikus számomra... de legalább a kövi részből kimaradnak...
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Ennyi,a legjobb rész a sorozatban a 4x14-es.(Szerintem)
0
0
0
0
Ajax avatar
Szerintem meg baromi jó volt ez a 4x14-es rész, sokkal jobb, mint az előző pár ennek az évadnak a második felében. Iszonyat jól átlehet érezni az egészet, imádom ezt a sorozatot, még több ilyen drámát bele, ezért olyan jó az egész.
Spoiler!
Már csak 2 rész az évad végéig, kíváncsi vagyok milyen lesz a finálé, a végállomás.
Ez csak egy érzés, de nem hiszem, hogy ezt kihagynák: Darylt szerintem ez az új banda majd beleviszi a rosszba, és megfognak vele öletni egy embert Daryl volt csapatából. Persze ez egyelőre abszolút hülyeségnek hangzik, de ha nem így lesz, akkor csodálkozni fogok. 😀
0
0
0
0
Matt99 avatar
Szerintem az utóbbi rész volt a legrosszabb a sorozat történelmében.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Spoiler!
És pont abban a részben halnak meg, amelyikben nagynehezen megjegyeztem a nevüket 😆
Ez a lizzie jól megőrült. Ha nem bolondult volna meg, a másik kiscsaj még élne. Ty meg gondoltam, h nem fogja megölni Carolt. Szeretem mind2 karatert 😀
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Spoiler!
Ez a Lizzie mit gondolt? Hogy majd átöleli a járkáló? Ekkora idióta karaktert is rég láttam a sorozatban.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Az este néztem meg a 14. részt.Spoiler!
Azt megkel hagyni jól megbolondult Lizzie 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció