Autós újságok,magazinok

Szerző: TuningWorld96, 2012. February 20., téma
Fórum » Társalgó
Sziasztok!
Azért csináltam ezt a fórumtémát,hogy mindenki leírja hogy neki melyik a kedvenc autós újságja illetve mi tetszik neki benne. :D

Nekem pl.:
-Autó Motor
-Az autó
-Tuning
-Autó Bild
Hozzászólások: 23
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
ProMaXuS írta:
Én is így vagyok az Autó-Motorral. 😃
De mint mondtam,egyre drágább és kevesebb lap. 😕
Pedig tényleg nagyon jó újság.

ja, azt én is szeretem 😀
van elég sok is most nekem 😀
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Én is így vagyok az Autó-Motorral. 😃
De mint mondtam,egyre drágább és kevesebb lap. 😕
Pedig tényleg nagyon jó újság.
0
0
0
0
niteforce avatar
ProMaXuS írta:
Igen,sajnos tényleg drágák lettek,ha meg olvasni akarod,akkor újságba érdekesebb mint neten.

azért 1 hónapban 1 az megengedhető 😀
Én az Autó magazint tartom itthon a legjobbnak, azt meg is veszem, színvonalas újság, sok teszt, jó tartalom, jó képek 😀
Nagyon szeretem azt az újságot 😜
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Igen,sajnos tényleg drágák lettek,ha meg olvasni akarod,akkor újságba érdekesebb mint neten.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Nekem rengeteg újságom van a 90-es évekből is,meg újabbakból is sok van,de már nagyon eldurvult az áruk,ugyhogy nem is nagyon éri meg venni.
0
0
0
0
molfer98 avatar
én néha néha veszek egy tuning újságot 😃
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Volt úgy,hogy én is találtam autós újságokat a papírgyűjtésen(jó elég régiek voltak),de elolvasgattam őket.
0
0
0
0
niteforce avatar
egyszer sulis papírgyűjtésen találtam 7db autó katalógust. Ez a vastag amiben minden autó pár sorral benne van. régiek voltak, 90-es évek végéről voltak,nagyon örültem nekik 😜
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Én haveromnál nézegettem. (Nagy fanatikusa volt, és tele van régi újságokkal.)
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Tuning&Stereo-t régen nagyon olvastam,egyik kedvenc újságom volt. 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
Auto&Tuning majdnem 1,5 évig olvastam ,de aztmár szerintem nemérte meg.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
én a Tuningot szoktam olvasgatni 😃
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
djwarp: Én is pont ott! 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
ProMaXuS írta:
Azt az újságot nem ismerem. 😃
Én is nézegetném a Tuning-ot,csak 900Ft,ezért a boltba elolvasom és kész. 😆

Ezzel én is így vagyok a Tescoba elolvasom😎
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Azt az újságot nem ismerem. 😃
Én is nézegetném a Tuning-ot,csak 900Ft,ezért a boltba elolvasom és kész. 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Auto Touringot olvasgattam csak mert németül van😆
Tuning magazint szoktam még nézegetni😀
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
kalashnikoff: nekem is az Autó Motor a kedvenc újságom,nagyon sok hasznos információ van benne és a tesztek is nagyon jók. 😀
Csak sajna egyre kevesebb lapból áll,eddig volt kb. 62 oldalas,most meg már 40 körül van. 😞
0
0
0
0
DCMAN avatar
ma már nem olvasom őket. ma már inkább járok autos talikra meg ilyenekre de régen rengeteg autos ujságom volt auto-motor,autobild,loerő,tuning&stereo ezekből volt rengeteg szám meg,amelyekből még a mai napig is sok megmaradt
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én a Veterán autó motor-nak vagyok most már több mint 2 éve az előfizetője. 22 db-os 1:43 -as autógyűjteményem is van szocis autókból (skodák, ladák, volgák, wartburg, polski fiat, stb)
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Autó Motor (előfizető vagyok)
Ez az egy újság tetszik igazán, mivel nagyon részletesen megmutatja az új autókat, új kompozíciókat. Szóval mindent leír részletesen, nekem ezért tetszik nagyon!
0
0
0
0
pakai93 avatar
nekem az abszolút kedvencem a Tuning.. de sajnos iszonyat drága és a régi időkhöz képest nagyon össze is menti 😠 régen a Tuning&Stereo idejében mégegyszer ennyi lap volt benn, de még miután nevet váltottak akkor is talán 1 évig, azóta negyon nem éri meg, nem mindha addig megérte volna 😃 igy nem mondhatom, hogy rendszeres olvasója vagyok sajnos.. olykor viszont jól esik előkotorni őket és álmodozni, plusz újra átolvasni az egészet 😶
0
0
0
0
niteforce avatar
Én régen nagy olvasója voltam mindennek.
Autó-motor, Auto Bild, Autó magazin, Autó-Piac (ez már sajnos nincs 😞)
elő voltak fizetve, mindig olvastam 😀
rengeteg gyúlt össze.
Ma már sajnos nincs pénzem rájuk, csak egyet egyet veszek meg, de többnyire az autó motort, autó bildet veszem.
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Sziasztok!
Azért csináltam ezt a fórumtémát,hogy mindenki leírja hogy neki melyik a kedvenc autós újságja illetve mi tetszik neki benne. 😃

Nekem pl.:
-Autó Motor
-Az autó
-Tuning
-Autó Bild
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció