Anonymous hekker csapat

Szerző: Mort2195, 2012. February 20., téma
Fórum » Társalgó
Bizonyára már egy páran hallottatok erről a hekker csapatról, mert elég komoly ügyeik voltak már. Az FBI és a CIA oldalát is nem rég feltörték, de ezt most nem lényeg.
A csapat azt mondta, hogy március 31-én leáll a világon mindenhol az internet. Persze nem örökre, de egy pár órára vagy napra le akarják állítani. Hát én kételkedem benne, hogy ez sikerülne, de 1 hónap múlva megtudjuk. Itt van a cikk róla: [LINK]

Most Spanyolországban pedig már személyesen is elmentek a helyszínre meghekkelni valamit, erről pedig itt olvashattok: [LINK]

Mi a véleményetek erről az egészről? Szerintetek lehetséges, hogy leáll az internet?
Hozzászólások: 114
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
apetit1989 írta:
Én vagyok az egyetlen, akinek a 1,5 megás internet elég? Persze, örülnék, ha lenne jobb, de ennyire telik. Így is van 200 KB/s -es letöltési sebességem, ez online multira elég és arra is, hogy a filmezz.eu -n ne kelljen várnom, míg a film betöltődik.
Nekünk rohadt sokáig volt 14 400 Kbit/s (nem mega, kilo) betárcsázós modemos netünk, akkor sem panaszkodtam.

persze, de 2012 van...
és hogy nekünk majdnem 6 ezer forint havonta a net, úgy hogy ha feltöltök egy videót például az egész hálózat meghal, nem lehet csinálni semmit, és egy 80 megás zenét pl 20 perc feltölteni...
0
0
0
0
no avatar
Hát igen...gratulálok MO-nak...nem lehet haladni a korral? -.-
Nálunk is inkább ezen dolgoznának,mindenféle farmot nyitnak...nem elég,hogy van vagy 50 azon kívül...
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én vagyok az egyetlen, akinek a 1,5 megás internet elég? Persze, örülnék, ha lenne jobb, de ennyire telik. Így is van 200 KB/s -es letöltési sebességem, ez online multira elég és arra is, hogy a filmezz.eu -n ne kelljen várnom, míg a film betöltődik.
Nekünk rohadt sokáig volt 14 400 Kbit/s (nem mega, kilo) betárcsázós modemos netünk, akkor sem panaszkodtam.
0
0
0
0
niteforce avatar
adam990304 írta:
Kmisi99: Azta rohadt!Nekem is majdnem ugyanez van. 1 megás netünk van,áprilisban jár le a hűségnyilatkozat(DAMMIT).Mi egy nagyon kicsi faluban(már község 😲 😆😉 lakunk,és állítólag nem lehet nálunk 1 megabitesnél jobb...10-12 km-re van tőlünk egy város,ott pedig az egyik ismerősünknek Optikai kábellel jön a 120Mbites net...Szerintetek ez normális,hogy nálunk nincs jobb net?Szerintem elég érdekes...

elég fejletlen a net magyarországon...
az is felháborító hogy Pesten!! az 5. kerületben, vagyis a BELVÁROS-ban lakom.
és nincs 15 megabitesnél gyorsabb net, és még DIGI TV sincs....
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99: Azta rohadt!Nekem is majdnem ugyanez van. 1 megás netünk van,áprilisban jár le a hűségnyilatkozat(DAMMIT).Mi egy nagyon kicsi faluban(már község 😲 😆😉 lakunk,és állítólag nem lehet nálunk 1 megabitesnél jobb...10-12 km-re van tőlünk egy város,ott pedig az egyik ismerősünknek Optikai kábellel jön a 120Mbites net...Szerintetek ez normális,hogy nálunk nincs jobb net?Szerintem elég érdekes...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Superlompos írta:
Gondolom abban a 10k-ban benne van a tv meg a telefon.


Igen. A Tv + telefon miatt ennyi. 4-5.000 lenne ha "csak" a net lenne.
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
Gondolom abban a 10k-ban benne van a tv meg a telefon.

van társasházi kedvezmény, gondolom az a teljes ár amit ő fizet.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Itt arról van szó, ha ilyet megcsinálnak, nem helyben törik fel,
hanem már egy programot behelyeztek , amivel bármikor hozzáférnek 😀 ezt nem úgy kell elképzelni, hogy 31. én nekiülnek reggel 13 man hogy nagy most megbénítás jön 😃

Meg ha bejelentették akkor mi van ? 😃
Gondoljatok bele, addigra szervizelnek mindent... ha már egy programjuk beépült , ami adatokat olvas le...
Amikor frissitik a védelmet... minden adatot megkapnak a hackerek...
A programjukból 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gondolom abban a 10k-ban benne van a tv meg a telefon.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
kalashnikoff írta:
tothricsi95 írta:
niteforce írta:
tothricsi95 írta:
Akkor a T-Online már nagyon belekezdett valamibe, mert nekem naponta leáll az internet pár percre...😆DD Amúgy nem tudom. Ha minden igaz, ő az ACTA ellen harcol (nem nagyon vok tisztába a dolgokkal, lehet hülyeségeket beszélek), de azzal, hogy pár órára/napra "kikapcsolják" mindenhol a netet sok mindent nem érnek el....(szerintem😃😉

nekem is T-s a net, és betonstabilan megy mindig 😀
pedig folyamatosan terhelem.
legdurvább eset:
multizok, közben seedelek
laptopon letöltök, anyám a gépén flash játékkal játszik, ami netigényes, telefon frissíti az alkalmazásokat, húgom a saját telóján facebookozik 😃

Jó neked..nekem CSAK ROSSZ tapasztalataim vannak T-Online-al...eddig 5megás volt a net, és most mindenféle ok miatt 2megás.VICC! Ja és 8000-et fizetünk CSAK a netért...Ismerősöm meg 5000ret a 30megásért.-.- Szóval vicc, amit ezek művelnek. Márc.-ba lejár a hűségnyilatkozat váltunk is..Lehet, hogy csak nekünk nincs szerencsénk, nem tudom.:| (na de ez már túl OFF 😃😉
Amúgy hálózat nélkül tényleg teljes fejetlenség lenne a világban. Szinte megbénulna az emberiség:|


8000ft 2 megás netért? az azért durva. Haverom 4-et fizet a 10Mb-os ért.
Én(mi) 10.000-et fizetünk a 120Mb-os FiberPower-ért.


Én 5ezret fizetek 120megás FiberPower-ért.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja mert a hekk az egy tengeri hal [LINK]
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
[Am. nem lehet átnevezni a témát? Vagy csak nekem szúrja a szemem ez a "hekker" szó?]


Hát elméletileg mégis csak egy hacker csapatról van szó 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
diginél 4700 a 80 megabites. váltanék ha lenne itt 😞
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
tothricsi95 írta:
niteforce írta:
tothricsi95 írta:
Akkor a T-Online már nagyon belekezdett valamibe, mert nekem naponta leáll az internet pár percre...😆DD Amúgy nem tudom. Ha minden igaz, ő az ACTA ellen harcol (nem nagyon vok tisztába a dolgokkal, lehet hülyeségeket beszélek), de azzal, hogy pár órára/napra "kikapcsolják" mindenhol a netet sok mindent nem érnek el....(szerintem😃😉

nekem is T-s a net, és betonstabilan megy mindig 😀
pedig folyamatosan terhelem.
legdurvább eset:
multizok, közben seedelek
laptopon letöltök, anyám a gépén flash játékkal játszik, ami netigényes, telefon frissíti az alkalmazásokat, húgom a saját telóján facebookozik 😃

Jó neked..nekem CSAK ROSSZ tapasztalataim vannak T-Online-al...eddig 5megás volt a net, és most mindenféle ok miatt 2megás.VICC! Ja és 8000-et fizetünk CSAK a netért...Ismerősöm meg 5000ret a 30megásért.-.- Szóval vicc, amit ezek művelnek. Márc.-ba lejár a hűségnyilatkozat váltunk is..Lehet, hogy csak nekünk nincs szerencsénk, nem tudom.:| (na de ez már túl OFF 😃😉
Amúgy hálózat nélkül tényleg teljes fejetlenség lenne a világban. Szinte megbénulna az emberiség:|


8000ft 2 megás netért? az azért durva. Haverom 4-et fizet a 10Mb-os ért.
Én(mi) 10.000-et fizetünk a 120Mb-os FiberPower-ért.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
tothricsi95 írta:
Akkor a T-Online már nagyon belekezdett valamibe, mert nekem naponta leáll az internet pár percre...😆DD Amúgy nem tudom. Ha minden igaz, ő az ACTA ellen harcol (nem nagyon vok tisztába a dolgokkal, lehet hülyeségeket beszélek), de azzal, hogy pár órára/napra "kikapcsolják" mindenhol a netet sok mindent nem érnek el....(szerintem😃😉

nekem is T-s a net, és betonstabilan megy mindig 😀
pedig folyamatosan terhelem.
legdurvább eset:
multizok, közben seedelek
laptopon letöltök, anyám a gépén flash játékkal játszik, ami netigényes, telefon frissíti az alkalmazásokat, húgom a saját telóján facebookozik 😃

Jó neked..nekem CSAK ROSSZ tapasztalataim vannak T-Online-al...eddig 5megás volt a net, és most mindenféle ok miatt 2megás.VICC! Ja és 8000-et fizetünk CSAK a netért...Ismerősöm meg 5000ret a 30megásért.-.- Szóval vicc, amit ezek művelnek. Márc.-ba lejár a hűségnyilatkozat váltunk is..Lehet, hogy csak nekünk nincs szerencsénk, nem tudom.:| (na de ez már túl OFF 😃😉
Amúgy hálózat nélkül tényleg teljes fejetlenség lenne a világban. Szinte megbénulna az emberiség:|
[Am. nem lehet átnevezni a témát?😆 Vagy csak nekem szúrja a szemem ez a "hekker" szó?😃]
0
0
0
0
DCMAN avatar
jaja aztán copy&paste!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Gorre írta:
A ***om kivan hogy az oldal állandóan frissít magától, írok egy hosszú szöveget erre oda az egész.

Na mindegy, röviden a lényeg, hogy kétélű ez a dolog, és ha sikerül nekik az csak egy jó indok lehet arra, hogy miért kell acta...


Hosszú szöveg írásánál ajánlom figyelmedbe a worldpad/notepad és más szövegírót. De ha ennyire zavar a frissítés, az Opera böngészőben (ha azt használsz) be tudod állítani hogy ne frissítsen.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
#38(trlvksz): Ott a pont , akár elolvastad a regémet , akár nem , de te rájöttél az igazságra😀
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Szerintem ez az egész "lekapcsolják az internetet" dolog egy hülyeség / félreértés / médiai fogás. Sehol nem találni róla semmit. [LINK]
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Randy Orton írta:
Kmisi99: Kicsit nézz utána a Majáknak, nem voltak hülyék. 😀 Ne úgy képzeld el, mint egy naptárat. -.-"
Ne értsétek félre, én se hiszek benne, csak reménykedek!

Akkor te is nézz utána itt a wikis cikk [LINK]
és kiemelnék pár sort belőle
Az időszámlálást körülbelül 5125 évente újból kezdik és korszakonként számolják. Az új időszámítási kezdet (új kor) 2012. december 22-én kezdődik a majáknál. A közkeletű állításokkal szemben nem az idő ér véget, hanem csak az időszámítás aktuális ciklusa.

szóval a 2012 világ vége úgy idiótaság ahogy van. Képzeljétek volt 1999 ben 2000 ben világvége mégse lett semmi 2000 ben nem támadt fel Jézus stb. Sőt írjatok be akár melyik általam leírt dátumot és utána egy V betűt már mindenhol a világvégét adná ki a google szóval ennyit erről.
0
0
0
0
Gorre avatar
A ***om kivan hogy az oldal állandóan frissít magától, írok egy hosszú szöveget erre oda az egész.

Na mindegy, röviden a lényeg, hogy kétélű ez a dolog, és ha sikerül nekik az csak egy jó indok lehet arra, hogy miért kell acta...
0
0
0
0
no avatar
simán megtudnák csinálni (föleg eyg kis hardveres beavatjozással) magyarul szétverik 😆 DEEEEEEEEEEE 1.nem hinném hogy akármi hasznuk lenne benne megtudnák de nem fogják csinálni és Ráadásul valoszinü ezért tiltották le a megquploadot meg a media firet FBI beavatkozással
2. ez akár eltarthat egy hétig is mire sikerül ezt megtenni
3. 2 napon elkapná öket:FBI ,CIA,SAS,magyar .. elháritási komandó😆 bár a legutolsót kétlem 😆
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
kalashnikoff írta:
jtrlvksz írta:
Ebben igazad van, nem feltétlenül ez a legjobb út. Viszont sajna úgy néz ki, a szavakra sok esetben nem figyelnek. Néha csak a tettek segítenek :/ Mondjuk nemhiszem, hogy ezt sikerülne elérniük. Egész világot azért nehéz megbénítani 😀


Hát szerintem sem sikerül(ne). Azért egy egész földet lebénítani elég nagy feladat, és azért nem egy napos munka lenne. De már azért sem hiszem hogy sikerül. hogy így kinyilvánítják hogy mikor mit akarnak lebénítani. Lehet eze gy trükk, hogy akkora készüljenek fel a szerverellenőrök, és amíg várnak ők másik időpontban csinálják meg a tervüket, ezt nem lehet tudni. De annyi biztos, ha belevágnak, nem lesz egyszerű dolguk.


Az biztos. Mindenesetre nem látunk bele a fejükbe, lényeg, hogy az ACTA, és a hasonló eszement ötleteket elvethetnék.
0
0
0
0
BRUgamer avatar
azer ez mar durva hogy aszt is akarjak latni amit amit az Interneten csinalunk.....nagyon ACTA elenes vagyok es remelem ezeknek a fiuk-nak sikerul ha nem teljesegeszeben is.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
jtrlvksz írta:
Ebben igazad van, nem feltétlenül ez a legjobb út. Viszont sajna úgy néz ki, a szavakra sok esetben nem figyelnek. Néha csak a tettek segítenek :/ Mondjuk nemhiszem, hogy ezt sikerülne elérniük. Egész világot azért nehéz megbénítani 😀


Hát szerintem sem sikerül(ne). Azért egy egész földet lebénítani elég nagy feladat, és azért nem egy napos munka lenne. De már azért sem hiszem hogy sikerül. hogy így kinyilvánítják hogy mikor mit akarnak lebénítani. Lehet eze gy trükk, hogy akkora készüljenek fel a szerverellenőrök, és amíg várnak ők másik időpontban csinálják meg a tervüket, ezt nem lehet tudni. De annyi biztos, ha belevágnak, nem lesz egyszerű dolguk.
0
0
0
0
niteforce avatar
a torrent a C-n van a játék a D-n, másik vinyón 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
niteforce írta:
tothricsi95 írta:
Akkor a T-Online már nagyon belekezdett valamibe, mert nekem naponta leáll az internet pár percre...😆DD Amúgy nem tudom. Ha minden igaz, ő az ACTA ellen harcol (nem nagyon vok tisztába a dolgokkal, lehet hülyeségeket beszélek), de azzal, hogy pár órára/napra "kikapcsolják" mindenhol a netet sok mindent nem érnek el....(szerintem😃😉

nekem is T-s a net, és betonstabilan megy mindig 😀
pedig folyamatosan terhelem.
legdurvább eset:
multizok, közben seedelek
laptopon letöltök, anyám a gépén flash játékkal játszik, ami netigényes, telefon frissíti az alkalmazásokat, húgom a saját telóján facebookozik 😃


Játék közben nem jó torrentezni. Főleg arra a vinyóra nem érdemes tölteni, amire az aktuálisan futó játék telepítve van.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Ebben igazad van, nem feltétlenül ez a legjobb út. Viszont sajna úgy néz ki, a szavakra sok esetben nem figyelnek. Néha csak a tettek segítenek :/ Mondjuk nemhiszem, hogy ezt sikerülne elérniük. Egész világot azért nehéz megbénítani 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
tothricsi95 írta:
Akkor a T-Online már nagyon belekezdett valamibe, mert nekem naponta leáll az internet pár percre...😆DD Amúgy nem tudom. Ha minden igaz, ő az ACTA ellen harcol (nem nagyon vok tisztába a dolgokkal, lehet hülyeségeket beszélek), de azzal, hogy pár órára/napra "kikapcsolják" mindenhol a netet sok mindent nem érnek el....(szerintem😃😉

nekem is T-s a net, és betonstabilan megy mindig 😀
pedig folyamatosan terhelem.
legdurvább eset:
multizok, közben seedelek
laptopon letöltök, anyám a gépén flash játékkal játszik, ami netigényes, telefon frissíti az alkalmazásokat, húgom a saját telóján facebookozik 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Hát érthető, de az nem megoldás hogy egy-két napig megbénítják a rendszereket, mert ezalatt a(z) egy-két nap alatt is olyan szintre kerülne a világi szint, hogy több kára lenne mint előnye utána (előnyben itt a rávilágítást értem.)
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
De például meg kell nézni az ACTA-t. Sokat érünk az internettel, ha minden lépésünket ellenőrzik. Ezzel van itt a gond, hogy ilyen radikális és abszolút elmebeteg lépéseket akarnak meghozni, és ilyen ellen viszont harcolni kell.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
káros is, de hasznos is amit az ember a computerek terén ért el. Számitógépek nélkül az emberiség meghalna, nem lenne ami csinálná a bányákban a szenet, a földgáztermelés megállna, erőművek állnának meg, ezzel ellehetetlenítve az emberi élet fontos elemeit.
És ha azt nézzük, hogy szinte minden számítógép hálózaton van rajta, és egy kicsivel gyengébb védelemmel ellátott gépet egyből tönkre is b*szna. Aztán következne az hogy utána új gép, stb.... Arról nem is beszélve, hogy szinte az élet megállna.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Én személy szerint drukkolok nekik! Pont arra próbálnak kicsit rávilágítani, hogy mennyire sebezhető minden, amit ember alkotott. Szóval hajrá! 😀
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
#11(robiiikaa): Öhm , miért becsülöd alá az embert? Azért mert román származású nem biztos hogy suttyó , sőt akkor kb 100% hogy mindenkinél itt a fórumon többet tudott , okosabb volt...

Én nem tartom valószínűleg , de ha igen , akkor a sajtó , meg mit tudom én még mi tele lenne ezzel , nekem jó az offline állapot is😃

Simán elképzelhetőnek tartom azt is hogy MINDEN kormány benne van ebbe.

Gondoljatok bele hány millió , akár milliárd forintot lehetne így kivenni az állambankból , anélkül hogy az emberek bármit is szólnának (internetbiztosítás néven akár) , ők kérnék a kormányokat , oké megegyeztünk , csak nehogy valaki megint feltörje ezt meg azt , meg ne utaljon a bankkártyámról , és stb...

Ezt nem hiszem el , már tüntetnek ez ellen , pedig csak fenyegetés , LOL (Magyarország,Budapest)

[LINK]

Ez egy egész másfajta sorozat , de a lényeg benne van 08:00-tól , ez is akár egy Rend a káoszból , és ez is akár probléma , reakció,megoldás , hogy kb alig lehet valamit majd tenni az interneten lenyomozás nélkül , és mindent tudni fognak hogy mit csinálsz , akár , én rosszul magyarázok , fejezem ki magam beszéljen a videó.

0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem erről az a véleményem, ha igaz lenne akkor nem jelentették volna be előre!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Na ja, azért az hogy az egész hálózatot leállítsák nagy feladat. Nem kivitelezhetetlen de komoly munka lenne azért. De ha megcsinálnák, akkor tényleg komoly károk lennének, még ha egy-két napig is.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azt nem tudom, hogy akkor volt-e net, mert én már már korábban lefeküdtem. Nálunk úgy negey 9 körül ment el a net, de hamar vissza is jött.

De ennek semmi köze nem volt a hacker csapathoz. Szerintem nem lesz ebből semmi, hogy leállítják az internetet. Ez hatalmas károkat okozna, egyszerűen meghalna a Föld.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nekem is UPC-van (FiberPower), és nem tudom miért de éjfélkor elment a net. Én akkor elmentem lefeküdni, és barátnőm reggel felkelt fél6-kor és ő mondta hogy nincs net. És 6 előtt pár perccel visszajött.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem tegnap este csak pár percig nem volt net. Nálunk UPC van.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nekem éjféltől 6-ig nem volt netem 😃
Hát ha kikapcsolják pár napra, azzal elérnek valamit, főleg a fiatalok és a függők körében. Most csak gondolj bele, nem tudnak majd facebook-ozni/iwiw-ezni/stb... a kis tinik, akik naphosszat ezt nyomják. Hát pár nap alatt tönkre fog menni az életük így 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Akkor a T-Online már nagyon belekezdett valamibe, mert nekem naponta leáll az internet pár percre...😆DD Amúgy nem tudom. Ha minden igaz, ő az ACTA ellen harcol (nem nagyon vok tisztába a dolgokkal, lehet hülyeségeket beszélek), de azzal, hogy pár órára/napra "kikapcsolják" mindenhol a netet sok mindent nem érnek el....(szerintem😃😉
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Hát ha gyengített védelem volt, akkor érthető "feltörésnek" De nem hiszem hogy pont a CIA és FBI-nak lenne gyenge védelme 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
"feltörték és elérhetetlenné tették a hekkerek a CIA és az FBI weboldalát"

khm...khm... A DDoS mióta számít "feltörésnek"? Az elérhetetlenné tették az stimmel.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Szerintem ha be tudnak törni az FBI, CIA oldalára, akkor lehetséges, hogy meg heckelik az egész internethálózatot. Az országokban elég ha egy gyenge pontot megtalálnak, és meg is van az egész hálózat. Persze ez nem ilyen egyszerű, de szerintem képesek lehetnek rá.
0
0
0
0
robiiikaa avatar
kakasu írta:
világ vég marhaság amúgy is 😂


Én nem világ végében hiszek,de,hogy valami lesz,az 1000%. És nem az lesz,mint egy átlag nap,hogy te bekapcsolod gépet,azt Cod-ozol,vagy mást csinálsz!! Maják nem voltak hülyék,és az emberek sem azok. Nem hiába pontosan időre megvan mondva,MEDDIG SZÓL A NAPTÁRJUK!!
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Kmisi99: Kicsit nézz utána a Majáknak, nem voltak hülyék. 😀 Ne úgy képzeld el, mint egy naptárat. -.-"
Ne értsétek félre, én se hiszek benne, csak reménykedek!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát mert az. A 2012 es világvégét kitalálták. Wikipedia is leírta hogy csak akkor ér véget az időszámításuk és jön az új. Meg szerinted minek írják tovább a maják még csomó ideig? Így is jó rég kihaltak ők se hülyék hogy *** sokáig előre tervezzék a naptárat. Képzeld nincsenek 2014 es naptárak az üzeletekben te jó isten a nyomdák megjósolták 2014 ben itt a világvége!!! fussatok.
Amúgy kíváncsi leszek mi lesz a nagy net leállításból de engem nem izgat érdekes lesz. Nem hiszem hogy a nagyobb dolgok megbénulnak mint pl világ gazdaság 1-2 nap nem a világ vége.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Randy Orton írta:
Szerinted! 😀


pedig azt hittem h február 30adikán lesz :/
0
0
0
0
niteforce avatar
bármelyik megtörténik én érdeklődve fogom nézni a fejleményeket 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció