Anonymous hekker csapat

Szerző: Mort2195, 2012. February 20., téma
Fórum » Társalgó
Bizonyára már egy páran hallottatok erről a hekker csapatról, mert elég komoly ügyeik voltak már. Az FBI és a CIA oldalát is nem rég feltörték, de ezt most nem lényeg.
A csapat azt mondta, hogy március 31-én leáll a világon mindenhol az internet. Persze nem örökre, de egy pár órára vagy napra le akarják állítani. Hát én kételkedem benne, hogy ez sikerülne, de 1 hónap múlva megtudjuk. Itt van a cikk róla: [LINK]

Most Spanyolországban pedig már személyesen is elmentek a helyszínre meghekkelni valamit, erről pedig itt olvashattok: [LINK]

Mi a véleményetek erről az egészről? Szerintetek lehetséges, hogy leáll az internet?
Hozzászólások: 114
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ceni98 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Sziasztok,valaki nem tud segíteni abban hogy a Twitter Accountomat fel függesztették :SS és ha ott rá megyek akkor : https://support.twitter.com/groups/32-something-s-not-working/topics/116-account-settings-problems/articles/15790-how-to-contest-account-suspension
Ez az oldal jön be de már küldtem nekik emailt is...szerintettek mit lehet csinálni ez ügyben. ? a választ nagyon megköszöném.

ez hogy jön ide???
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok,valaki nem tud segíteni abban hogy a Twitter Accountomat fel függesztették :SS és ha ott rá megyek akkor : https://support.twitter.com/groups/32-something-s-not-working/topics/116-account-settings-problems/articles/15790-how-to-contest-account-suspension
Ez az oldal jön be de már küldtem nekik emailt is...szerintettek mit lehet csinálni ez ügyben. ? a választ nagyon megköszöném.
0
0
0
0
Bicike avatar
Az Anonymous nem csapat, hanem egy légió, egy eszme. A zsarnokot akarják elnyomni, ártatlan embereket nem hackelnek meg. Ugyanazt az elvet követik, mint V a V for Vendetta-ban. Sokat merítettek abból a filmbõl. A légiónak bárki a tagja lehet.
A jelmondatuk: We are Anonymous. We are Legion. We do not forget. We do not forgive. Expect Us.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Ajánlom megnézni ezt : [LINK] és ezt: [LINK]
0
0
0
0
Xavi001 avatar
Nagyon kevesen vannak tisztába, hogy miért harcolnak... 2 tagot ismerek is...
0
0
0
0
cseszka avatar
[LINK]
Megint müködtek.
0
0
0
0
alex13 avatar
Gta4vevo írta:
Most megnéztem mi is valójában az ACTA , és mi ellen tiltakozik az anonymous...

Hát drukkolok nekik , nagyon durva ez az ACTA rendszer...

Mindent elérhetetlenné fog ez a rendszer tenni , és még torrent oldalak se lesznek , kockatársak tiltakozni!😆



Hát ha tényleg ez lesz nem is tudom mi lesz itt .Ugy kell majd mindent megvenni :S de nem azért ki az a hülye aki ugy vesz meg mindenjátékot mert az megértem ha multi megveszi de mindet, meg progik stb. hát sok sikert a hacker team-nek, hogy ne tudják ezt a rendszert megvalósítani. És a facebook leállásra visszatérve: észre se vettem 😆 épp hogy néha felnézek rá ugy szar az a oldal ahogy van.Bocsi ha valakit megbántotam ezzel de ez az igazság 😜
És nincs olyan dolog amit nem lehet feltörni de lehet ,hogy ma még nem lehet de holnapra már igen.Szóval minden csak idők kérdése.
0
0
0
0
Nehuen avatar
Erik94 írta:
Hackerek ellen használjatok Linux-ot Az a legbiztonságosabb operációs rendszer a világegyetemben és nehéz feltörni a rendszert...Védelme nagyon magas!!!Ajánlott,Bár egy Hacker bajnoknak és a programoknak köszönhetően sajna nekik már a linux semmi


Hacker bajnok ? 😆 te tényleg hülye vagy.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
greenmelon írta:
Erik94 írta:
Hackerek ellen használjatok Linux-ot Az a legbiztonságosabb operációs rendszer a világegyetemben és nehéz feltörni a rendszert...Védelme nagyon magas!!!Ajánlott,Bár egy Hacker bajnoknak és a programoknak köszönhetően sajna nekik már a linux semmi

Ébredj fel, nem a védelme olyan hű de szuper, hanem nincs az az ökör aki Linuxra írna vírust mikor a felhasználók töredéke használja azt, ők meg egyébként sem mezei júzerek általában.


Na ez az.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Erik94 írta:
Hackerek ellen használjatok Linux-ot Az a legbiztonságosabb operációs rendszer a világegyetemben és nehéz feltörni a rendszert...Védelme nagyon magas!!!Ajánlott,Bár egy Hacker bajnoknak és a programoknak köszönhetően sajna nekik már a linux semmi

Ébredj fel, nem a védelme olyan hű de szuper, hanem nincs az az ökör aki Linuxra írna vírust mikor a felhasználók töredéke használja azt, ők meg egyébként sem mezei júzerek általában.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hackerek ellen használjatok Linux-ot Az a legbiztonságosabb operációs rendszer a világegyetemben és nehéz feltörni a rendszert...Védelme nagyon magas!!!Ajánlott,Bár egy Hacker bajnoknak és a programoknak köszönhetően sajna nekik már a linux semmi
0
0
0
0
Randy Orton avatar
"Komoly tudósok mint David Stuart... Már a komoly szó vicces. Jó nem vonom kétségbe a szakértelmét, de akkor se tud semmit előre megjósolni, szóval ez is csak egy feltevés.

Leírom még 1x a gyengébbek kedvéért, nem hiszem, hogy lesz 2012 dec 21.-én valami. Csak reménykedek!

Amúgy meg ezt nézd meg, beszarsz...
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Kmisi99: # 49
Te látom egy nagyon okos kisgyerek vagy!
Csak tudod, ez tudomány. Történelem...
Azt se tudják normálisan megjósolni, hogy milyen idő lesz 2 nap múlva!
Azt meg főleg nem, hogy mi lesz pár hónap múlva, de látom neked nem esett le a dolog, még ha tudnának valamit is a kutatok, szerinted elárulnák?
Híradó: Megszakítjuk adásunkat! December 21.-én Világvége. Felénk tart egy rohadt nagy kavics, amit ha fejreállunk se tudunk megállítani, szóval mindenki nyugodtan raboljon, drogozzon, erőszkoljon meg nőket, ölje meg a szomszédjait! Nem jár érte semmi büntetés! További szép estét, a híradót látták, és hallották! Nem mondom, hogy viszont látásra, mert megyek, kipróbálom, hogy milyen ölni!
Szóval ne mond, azt hogy nem lesz semmi, annyit tudsz, mint akárki más... semmit!
Én arról beszéltem, hogy a Maják több száz évre előre megmondták, hogy a napfogyatkozás milyen szögből lesz a legjobban látható! 0,4mm-ert tévedtek, pedig két kötéllel mérték ki. Ezért mondtam, hogy nem voltak hülyék, ellentétben veled, aki csak magyarázni tud...


"Komoly tudósok mint David Stuart, a legnagyobb élő maja-kutató nevetségesnek tartják, hogy a maják a világ végére gondoltak volna. Ezt cáfolja egyébként az analtun egység létezése is a maja naptárban. 2012. december 22-én a maja naptár szerint egyszerűen 13.0.0.0.1-t írunk majd."

És erre mit reagálsz? 😜 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
szabolaci10 írta:
Szerintem ez csak egy elterelés , valami mást fognak tenni szerintem


Természetesen erre lehet számítani. Mivel ha előre elmondják mire készülnek, arra fel tudnak készülni a rendszergazdák.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
akarkilehetek írta:
Szerintem ha ne adj isten bevezetik akkor is a Hacker mindig egy lépéssel előbb jár, fölraknak a netre valami programot ami ezt megkerüli és ennyi.


Most is azon dolgoznak hogy ne lehessen megkerülni a rendszert , ezért nem kerül bevezetésre ennyi idegig , egy szinte tökéletes ellenőrző programot akarnak kifejleszteni kiskapuk nélkül....
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Kmisi99: # 49
Te látom egy nagyon okos kisgyerek vagy!
Csak tudod, ez tudomány. Történelem...
Azt se tudják normálisan megjósolni, hogy milyen idő lesz 2 nap múlva!
Azt meg főleg nem, hogy mi lesz pár hónap múlva, de látom neked nem esett le a dolog, még ha tudnának valamit is a kutatok, szerinted elárulnák?
Híradó: Megszakítjuk adásunkat! December 21.-én Világvége. Felénk tart egy rohadt nagy kavics, amit ha fejreállunk se tudunk megállítani, szóval mindenki nyugodtan raboljon, drogozzon, erőszkoljon meg nőket, ölje meg a szomszédjait! Nem jár érte semmi büntetés! További szép estét, a híradót látták, és hallották! Nem mondom, hogy viszont látásra, mert megyek, kipróbálom, hogy milyen ölni! 😀
Szóval ne mond, azt hogy nem lesz semmi, annyit tudsz, mint akárki más... semmit!
Én arról beszéltem, hogy a Maják több száz évre előre megmondták, hogy a napfogyatkozás milyen szögből lesz a legjobban látható! 0,4mm-ert tévedtek, pedig két kötéllel mérték ki. Ezért mondtam, hogy nem voltak hülyék, ellentétben veled, aki csak magyarázni tud...

A facebook-os témáról:
Elment 10 percre a Facebook???? Juj, biztos a hackerek voltak! Egész biztos!!!
Idióták...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Razor1911 írta:
Azért elég durva progi kéne legyen ...mert az internet szolgáltató nézi át a csomagot (lásd videó)


Nem minden esetben. Vannak olyan komoly hackerek akik simán átjátsszák pár programmal a szervergazdád, főleg ha saját kódolással írt a program. Akkor lenyomozhatatlan (nem minden esetben, de aki már így tud programot írni, azt elég nehéz lenyomozni.)
Nem hiába van az, hogy néhol az interneten keresztül szeretnének hackereket elkapni, de mivel eltereli egy belső programmal és levédi az ip-jét, ezért nem lehet olyan könnyen megtalálni őket.
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Azért elég durva progi kéne legyen ...mert az internet szolgáltató nézi át a csomagot (lásd videó)
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Nem hiányzik senkinek ez az ACTA 😕
0
0
0
0
no avatar
Most megnéztem mi is valójában az ACTA , és mi ellen tiltakozik az anonymous...

Hát drukkolok nekik , nagyon durva ez az ACTA rendszer...

Mindent elérhetetlenné fog ez a rendszer tenni , és még torrent oldalak se lesznek , kockatársak tiltakozni!

Erre az t modnom hogy a ku..a anyukat😃 bocsánat inább a jóédes ku..a anyukat 😆 ha NEm LESZ Internet az eccerüena ge..ség legfesöbb foka

10000-ft nem csoda hogy nem vezsik meg hanem letöltik 10000-ftból mimindent tudna már az ember venni és hogy fognak hozzá férni a gépemhez vagy csak a netetálitják le?
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem faceen tartom vele a kapcsolatot hanem skype-on mert tartom vele mert az ingyen van és nem akarok minden alkalommal Londonba telefonálni..a haverokkal mondjuk csak hébe-hóba tartom szóval igazából csak a tesóm miatt szar ...
0
0
0
0
Atec91 avatar
ceni98 írta:
ne álljon le a net mert akk nem tom tartani a kapcsolatot tesómmal haverokkal stb >.<

Hallottál már olyat hogy telefon? Azzal lehet telefonálni nem csak facebook-ozni így tudod tartani a kapcsolataid.
0
0
0
0
ceni98 avatar
ne álljon le a net mert akk nem tom tartani a kapcsolatot tesómmal haverokkal stb >.<
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Hurrá hardcore kocka nélküli világ !😆😂
0
0
0
0
niteforce avatar
Kezdem nagyon bírni őket 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
HA esetleg leállna az internet sok wow,face kocka beleőrül 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Akkor meg van kit kell isteníteni. 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
djwarp írta:
ezek törték ma fel a facebook-ot😠


Nem biztos hogy ők voltak, csak gyanúsítják őket. (vagy is csak gondolják, bizonyítékuk nincs.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Viharvadasz írta:
Remélem igen, és még sokszor csináljanak ilyet!😂

Kinek mi a jó😀
0
0
0
0
no avatar
Remélem igen, és még sokszor csináljanak ilyet!😂
0
0
0
0
Sicu33 avatar
ezek törték ma fel a facebook-ot😠
0
0
0
0
FaLchioN avatar
És pont WaW zombizás közben állna le,vagy Mw3 kör közben...
ffuuuuu,picit lenne csak vicces 😆
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Most megnéztem mi is valójában az ACTA , és mi ellen tiltakozik az anonymous...

Hát drukkolok nekik , nagyon durva ez az ACTA rendszer...

Mindent elérhetetlenné fog ez a rendszer tenni , és még torrent oldalak se lesznek , kockatársak tiltakozni!😆

0
0
0
0
bEEfRee avatar
nemkell az anonymus végett izgulni. az szervergépeket lekapcsolják maguktól is 😀 ugyanis annó volt egy az anonymustól is okosabb hekkercsoport ami megfertőzte ezeket a gépeket, illetve sokmás gépet, és a mai napig nem orvosolták még ezt a gondot.

[url]http://rt.com/usa/news/fbi-internet-server-servers-409/[/url]
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Biztos vannak más országban kiküldötteik, főleg ha meg akarják majd hackelni a világ 22 hálózati pontját. (Amiről eddig is szó volt)
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Gondolom ez hálózat, szóval sok országban lehetnek követőik akik a "csapat" tagjai.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Gta4vevo írta:
Na ja , visszatérve milyen nemzetiségű csoport ez az Anonymous???


Mindenki más nemzetiségű "szerintem". (De ezt pontosan nem lehet tudni, mivel a nevük és személyes adatuk ismeretlen)
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Vannak itt félreértések, mivel ők nem is igazán egy csoport. Legalább is nem kimondottan. Csak néhányuk hacker. Nehéz körül írni, főleg így este...

Gta4vevo: Most jót kérdeztél...igencsak drága, pontosan így nem tudom, de kb. 7-9 ezer. Bár itt minden net ilyen drága. Amúgy 25Mbit/s-es.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Na ja , visszatérve milyen nemzetiségű csoport ez az Anonymous???

krisz: ott jut személyenként 5-7 Mb/Sec , én megelégszek 1,5-2 Mb/sec-el , mennyit fizettek azért a netért?
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Eléggé eltértünk a témától. (Mellesleg szerintem otthoni használatra egy 15-25 Mbit/s net tökéletesen elég [ha mondjuk 4 géppel számolunk] nem értem minek 120-as. Ahol én lakok, ott viszont csak T-fos van...)
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
A másik dolog oké hogy 1,5 megás net apetit , de gondolom nem használjátok 2nél többen azt a netet + nem nagyon torrentezel , én nekem is elég ekkora net (pedig legtöbbször , nem több jön össze ezeken a teszteken [speedtest.net] mint 2 Mb/sec[torrent nélkül])

Darkness: Majdnem minden szolgáltató annyit ad amennyit meghirdet , szóval ne csodálkozz ha használjátok akkor nem 80 Mb/sec lesz , nem úgy van ha használtok 20 mb/sec-et akkor többet enged.

Nálunk is csak akkor van 5 mb/sec amikor semmilyen netes progi nicns a háttérben + torrent vagy akármi , és senki se használja.
0
0
0
0
mirdyn avatar
apetit1989 írta:
Én vagyok az egyetlen, akinek a 1,5 megás internet elég? Persze, örülnék, ha lenne jobb, de ennyire telik. Így is van 200 KB/s -es letöltési sebességem, ez online multira elég és arra is, hogy a filmezz.eu -n ne kelljen várnom, míg a film betöltődik.
Nekünk rohadt sokáig volt 14 400 Kbit/s (nem mega, kilo) betárcsázós modemos netünk, akkor sem panaszkodtam.



nekem 60megás netem van, 13ms-es pingel de online mégsem tudok filmet nézni, állandoan pufferelni akar nem tölt be, nem lehet élvezetesen nézni, tehát inkább letöltöm, sokkal egyszerübb és gyorsabb igy, amugy hiába probáltam akármilyen böngészővel, akármilyen javascript frissitéssel, sem 32es sem 64 bites rendszeren nem ment{persze nem emiatt telepitettem ujra a gépem}
0
0
0
0
mirdyn avatar
kalashnikoff írta:
nekem is volt régen olyan netem, ami 30-35-el szedett. (amikor megkaptam az első gépem, akkor az lett beköttetve.)

Mondjuk szerintem ahogy halad a technika, kitalálhattak volna valamit azoknak az embereknek, akik úgy "nagy" netet szeretnének, és nem nagyvárosban élnek ha nem mondjuk faluban, vagy kisebb településen.
Kisvárosokban elérhető már az 5-10 Mb-es net (csak a 10Mbit-es az már nem éppen a legjobb,mert van hogy lefagy.) tapasztalat, mivel unokatesóm ilyen településen él.




Én pl vidéken lakok, igaz kertvárosi környezetben, de nagyon sok olyat ismerek, akik "messze laknak a bekötő úttól" mégis 15-30 megás nettel csapatják, személy szerint nekem most csak 60as van, de áprilisban váltok 120-ra,de ellenpéldával is tudok szolgálni, barátnőméknél még ilyen betárcsázós feeling van vagy 5megás és legalább 5percenként elmegy 10percre 😃😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Off: Ja olyan igazságtalanság mondjuk az ha máshol élsz a szarért kell fizetned ugyanannyit , mint aki más fizet fillérekér gyorsat kb...

Darkness: Oké 4700 és 62 Mb/s tegyük fel , de a mi családunk kb 8 ezret fizet az olyan netért amikor senki nem használja akkor 4 mb/s , mérd már össze az ár/érték arányt , kezet csókolhatsz annak a szolgáltatónak...😆

Én se értem én is pesten élek , és kb a legnagyobb net 15 mb/s , de az már méregdrága vagy 10-15 ezer forint(inkább több , nem tudok pontos árat) lenne ha jól tudom , és más szolgáltató nincsen , modemes volt régebben , annál ez a mostani jobb.

Az a gond hűségnyilatkozat van , amikor tavaly kötöttük ezt a netet kb 3-4 ezerrel olcsóbb volt , szóval majdnem a fele ár volt , durva hogy kihasználják ezeket a hűségnyilatkozatokat...
0
0
0
0
Darkness avatar
niteforce írta:
diginél 4700 a 80 megabites. váltanék ha lenne itt 😞


Az is tudod, hogy milyen 80 megabites.. kb, ha senki nem használja, max. akkor 80. Ezt is most csináltam: https://www.speedtest.net/result/1788039465.png

Régebben nekem is Telekomos netem volt és valami írtó szörnyű volt... 200kb/s szedtem le... Kb 2 óránként agyf**zt kapott a net és leállt.....
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
nekem is volt régen olyan netem, ami 30-35-el szedett. (amikor megkaptam az első gépem, akkor az lett beköttetve.)

Mondjuk szerintem ahogy halad a technika, kitalálhattak volna valamit azoknak az embereknek, akik úgy "nagy" netet szeretnének, és nem nagyvárosban élnek ha nem mondjuk faluban, vagy kisebb településen.
Kisvárosokban elérhető már az 5-10 Mb-es net (csak a 10Mbit-es az már nem éppen a legjobb,mert van hogy lefagy.) tapasztalat, mivel unokatesóm ilyen településen él.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció