Neked mi volt a legelső játékod?

Szerző: Torolve, 2012. February 20., téma
Fórum » Játékokról általában
ezt azért nyitottam mert csak kíváncsi vagyok kinek mi volt a legelső játéka pc téren én kezdem;) Mace griffin bounty hunter:2003 as de akkoriban az olyan grafika tarolt mint most a skyrim. íme
ha 720pont hd nézitek akkor az eredeti grafika
Hozzászólások: 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kmetovics avatar
Painkiller
Ballance


Ezzel a 2 játékkal kezdtem 😀
0
0
0
0
Matt99 avatar
Gta Vice City, Doom II, és egy fura autós játék, aminek nem jut eszembe a neve de imádtam.😀
0
0
0
0
Ermac avatar
Elég nehéz vissza emlékezni, amig beugranak: GTA 1-2, DOOM, Abe oddysee, Egy régi oroszlánkirályos játék dos-n, duke nukem, desert strike, valami tankos(na ezt jól megneveztem 😆😉, Tom & Jerry-s game szintén dos-n, MDK 1-2, Commander Keen, wolfenstein (L), heretic, blood...Á micsoda gamek voltak 😃
0
0
0
0
xoki avatar
húú valami timon és pumba tetris szerűség pc re 😆 meg a gta 2 de az nem tetszett 😃 De ki tudja lehet hogy volt/voltak ezek előtt is nem tom', csak már nagyon nem emlékszek rá 😃
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Nintendo: Zelda Ocarina of Time (örök kedvenc)
pc: Re-Volt
0
0
0
0
Atec91 avatar
Nintendo: Super Mario
PS1: Crash Bandicoot
Pc: Wolfeinstein és a Need For Speed Underground
0
0
0
0
reflmix avatar
colin mcrae rally 2002 vagy a ghost recon 1 nem emlékszem már 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Screamer 4x4, nem nagy szám, de erősen kötődik hozzám 😀
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Doom 4 eva 😀 első játékom volt ... valami 5 éves lehettem és a nagybátyám bekapcsolva hagyta a játékot 😃 én meg egyből rávetettem magam 😆
0
0
0
0
no avatar
pokoli szomszédok, vagy a régi simcity nem tudom
0
0
0
0
no avatar
Imperium Galactica 2. A mai napig az egyik legjobb játéknak tartom 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
SCAR Squadra Corse Alfa Romeo 😆
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Én legelőszőr kezdtem a sárga kazettás játékokkal /volt egy hadseregnyi/
Utána egy jó kis PII-es gépen nyomattam a GTA 1-et.
De még ezeken kívül, játszottam jobbnál jobbakkal 😃
0
0
0
0
devil035 avatar
emlékszek rá mikor számtech. órán másoltuk át fele magunknak a játékokat floppyra illetve floppyról a tanár nem győzte lefele törölni a játékokat 😆
első játékaim
márió, supalex 97, prehistoric stb stb... 😊 meg volt valami nagyon régi tengeralattjárós játék nevire nem emlékszek pontosan de valami das boot neve lehetet.
0
0
0
0
krisztyon13 avatar
Wolfenstein RTC (2001)
Medal Of Honor Allied Assault,(2002)
nagyon szerettem ezeket,van amikor le töltöm és még most is játszok velük.😃
0
0
0
0
szalamispizza avatar
PS2: GTA III
PC: Need For Speed Underground
0
0
0
0
csroby97 avatar
Jazz Jackrabbit 2, Driver 1
0
0
0
0
sudosu avatar
PC -> Stunts
Nintendo Nes -> Super Mario

Arra már nem emlékszek pontosan melyik volt előbb, de valószínű hogy a Nintendo nes.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Valami ezeréves konzolon tán F1, PC-n Wolfenstein 3D.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
PC-n a Colin Mcre rally 2
Nintendon a super Mario Brothers.
0
0
0
0
Joker avatar
Én sem emlékszem de egy ilyen konzolom volt elsőnek azon játszottam az első játékomat😀😉
Atari 2600 as*-*
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/de/Atari-2600-Console.jpg
0
0
0
0
MoonW avatar
Commodore Plus 4-esen Pac-Man 😀
0
0
0
0
sokeszter avatar
Lara Croft:Tomb Raider első része,Need for speed első része..
0
0
0
0
whiplaser avatar
MÁRIÓÓ illetve egy ilyen dínos volt h nem csak ennyi leggyen /már akkor veteránként kezdtem😎 / még aladdin is toltam
0
0
0
0
fonix9901 avatar
nekem a dracula feltámadás volt még win 98-on :[Đ
http://www.youtube.com/watch?v=ZrBCzIvZNg8
0
0
0
0
FraPS avatar
Barna mackó...mi más😃
0
0
0
0
no avatar
[LINK] avec une variété de matériaux innovants pour créer un sentiment magnifique de la nouvelle saison, Booboo la série Mix cette saison, de style africain chef-d'œuvre, le tigre, la forme d'onde est imprimé en orange, vert foncé teints au nœud en tissu de couleurs différentes entrent en collision avec l'autre comme un air peintures nationales; dernière série Prismick dans le sac en cuir pour faire applique l'effet 3D, le modèle Lingge stéréo rappelle les grandes lignes de diamant ou de l'architecture avant-gardiste. Style de l'innovation audacieuse, [LINK] belle et élégante et ne peut toujours apporter votre cœur?
Roger Vivier chaussures à l'innovation, avant gardiste, moderne et bien connue, et maintenant aussi. Un mieux connu pour ses chaussures, Belle du Jour, le grand argent boucle carrée décorée orteil frontal innovation dans la conception traditionnelle chaussure; [LINK] Bien que les temps modernes.
Roger Vivier il ya eu de nombreux conception similaire, mais vous savez dans les années soixante, il n'y a pas Le concepteur sera alors équipée boucle de chaussure. Une autre noteles talons de Roger Vivier, il a d'abord inventé le talon aiguille, il a conçu une variété de forme non conventionnelle du talon, [LINK] et la mise en œuvre de conception moderne de cet élément.
0
0
0
0
fazi115 avatar
Az elsőre már nem is nagyon emlékszem még magnó kazettás Commodore 64-en. Aztán jött a Segás meg sárgakazettás kína vackok korszaka. Majd az első PC még Dos oprendszerrel Doom és Blood, azután Windows 95-ön GTA orvérzésig 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Azt hiszem a gta 2 volt 😃
0
0
0
0
TopCat avatar
Grand Theft Auto első része volt a komoly.
Doom 2 -- minnél gyorsabban akartam kivinni.
Roller Coaster Tycoon és Zoo Tycoon volt az omniózus ember/állat gyötrő játékom... szemétkedtem velük az biztos!
Final Fantasy VII
0
0
0
0
Sanchez avatar
Ha jól emlékszek akkor a Prince of Persia legelső része és a márió legelső része. Miután jobb gépem lett akkor jött a Driver legelső része amivel nagyon sok ideig játszottam. Még mindig a fejembe van az autó hangja. 😃
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
1. játékom valamien Captain Claw volt asszem nagyon jó kis game volt
0
0
0
0
Stilton avatar
Nekem egy DOS-os Mickey egér vagy Spider-man.
0
0
0
0
mtrelax avatar
superkiller írta:
Millenium digger a neve azt hiszem. Na meg Duke Nukem meg a Gta 24(felülnézetes)


gta 24??? wow te mikor születtél? 2100 ban? 😆 😆
0
0
0
0
mtrelax avatar
Azt hiszem a Csodálatos Simon volt Commodore +4-en 😆
https://plus4world.powweb.com/dl/screenshots/c/csodalatos_simon_main.gif
0
0
0
0
no avatar
Én is mario-val kezdtem 😆
0
0
0
0
superkiller avatar
Millenium digger a neve azt hiszem. Na meg Duke Nukem meg a Gta 24(felülnézetes)
0
0
0
0
19ati93 avatar
Master Killer írta:
Cheese: A Fifa 98-ba Beckham nigger volt! 😆



? 😆 😆 😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Terep 2 😃 majd carmageddon, utána Hard Truck 2
0
0
0
0
NjoY avatar
Első játékom: [LINK] ...
0
0
0
0
no avatar
Nekem az első játékom a RoboRumble volt. Érdekes robotos stratégia játék volt, viszont most már nem lehet megkapni csak a demo-t.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Re-Volt
NFS Porsche Unleashed
Fifa 2002
Lego Racer
London Racer
(Annak idején ezek a játékok voltak a legjobbak)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció