Onlive

Szerző: molfer98, 2012. February 06., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello
Itt lehet beszélgetni erről a netes játékrendszerről :)
Hozzászólások: 13
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Levente01 avatar
AM. most mivan a gaikai-val?
beirom és nem jön be csak valami ps 4
(2014.02)
0
0
0
0
kalaoi avatar
Amúgy igen nettől függ a grafika de nekem 5mb/s nettel tényleg dx10ben van a saint row 3!mert meg néztem milyen low vs max videóban és tényleg maxon fut onliveon.amúgy én is warezolok de ez olyan dolog hogy nincs pénzem se meg venni a több ezer forintos játékokat most meg az onlivon 5usd az összes assasin creed
0
0
0
0
Demoz avatar
Jó, de a gaikai.com-on nagyobb játékokkal lehet, mint például: Crysis 2, Mass effect 3, Dead space 2...stb
0
0
0
0
Demoz avatar
De az az 1% aki tisztességes, annak jól jön természetesen az onlive, mert ki tudja próbálni. Maxon lehet vele játszani? Azt erősen kétlem, mert az onlive-on a grafika minimumon van, ha csak meg nem veszed természetesen. Az biztos, hogy a fél órás próba verzióban csak min grafon lehet tolni.

Ha jól tudom, akkor az onlive-os grafika a játékokon belül nettől függ. Ha rossz neted van, akkor gyengébb grafikát kapsz, ha jobb a neted, akkor egy fokkal jobbat.
Amúgy érdemes kipróbálni a gaikai.com-ot is. Még le se kell szedni semmit, csak legyen egy böngésződ, és már tudsz is játszani. De itt is csak fél órás verziók vannak, ha minden igaz.
0
0
0
0
kalaoi avatar
Mort2195:Nekem se megy rengeteg játék de itt maxon lehet vele játszani amúgy meg miért ne vehetnénk meg így kéne csinálni nem warezolni.pl.a just cause 2 xp nem indul el de itt megy akadás nélkül.
Ennyit erről.😉
0
0
0
0
molfer98 avatar
de ha nekem 1 csomó játék nem megy?, 😞
0
0
0
0
molfer98 avatar
Elvileg létezik valami hack amivel akármennyit lehet játszani 😃
0
0
0
0
no avatar
valószínűleg a neteddel lehet vmi baj...vagy túl lassú vagy levan terhelve...esetleg lehet routher-miatt vagy wifi miatt is
0
0
0
0
bEEfRee avatar
nekem, nemtudom miért, de a játékok eléggé szaggatnak, és a kép is homályos. esetleg valami tipp??
0
0
0
0
no avatar
de lehet venni😃 csak okosan kell csinálni😃 én megvettem az assassins creed 2-t 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nekem van onliveom és tetszik. bár az nem, hogy nem lehet játékot venni, de 30 perccel is meg vagyok elégedve.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Hello
Itt lehet beszélgetni erről a netes játékrendszerről 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció