Időjárás

2012. February 04., téma
Fórum » Társalgó
A téma: az időjárás.

Ki mit tapasztal a lakóhelyén?
Ki hogy örül a hónak / kánikulának?
Vélemények az időjárásról!
Hozzászólások: 378
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NiXiT01 avatar
Masterthief: Látom agyadra ment a napsütés 😜 😆
0
0
0
0
BOMB avatar
meleg van 😎 strandidő
0
0
0
0
Masterthief avatar
Nálunk épp, térdig érő szél van, így nem tudok menni lekvárt kaszálni. Elkéne már egy kis áztató napsütés, mert nem fog kikelni a tarhonya. 😃 😆
0
0
0
0
Krissz avatar
Én mán attol is haldoklom 25°C felett meghalok 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
idén pedig még nem volt egyszer se hú de meleg, 30 fokos napokat egy kezemen megtudnám számolni 😆
0
0
0
0
Krissz avatar
Jajaa, írassunk alá petícíót.
0
0
0
0
no avatar
Indítsunk népszavazást a hőség ellen! Tiltsák be!
0
0
0
0
Krissz avatar
Nekem végem van, kisül a zsírom is (pedig nemvok kövér oszt mégis) izzadok mint a ló, legyen mán hidegebb :/
max: 25°C annál több nemkéne
0
0
0
0
no avatar
beborulás van...
ahhoz képest elég meleg van
0
0
0
0
no avatar
Már 3 órakor 20 °C... Nem bírom én ezt.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Debrecen környékén napok óta olyan heves viharok vannak,hogy eszméletlen 😞
0
0
0
0
no avatar
Ítéletidő tombol pesten
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Én is kicsit meglepődtem ezen a kicsit "tavaszias" napon, bár jó volt hogy nem fagytam teljesen szét mikor kimentem utcára...
0
0
0
0
DeanRain avatar
Ma kifejezetten jó idő volt az évszakhoz képest. Napsütés,enyhe légmozgás,felhő nélkül. Ami zavaró volt az a napsütéstől olvadó jég és hó,ami szép kis felcsapódó latyakot képezett az utakon.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Itt most olyan+1°C van,de ónos eső esik 😞
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
még nincs is olyan hideg -10 fokba még simán lehet edzeni egy félig befejezett garázsban ahová befújja a havat a szél 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
Szerdára ígérnek még egy adag havat ország nyugati felére
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Reggel nagyon hideg volt, és nálunk is esett a hó.
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Végre esik a hó!! -9 fok van.
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Győrben is esik! -10 fok és fúj a szél!
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Pesten, Zuglóban most kezdett el havazni...
0
0
0
0
no avatar
Megint -11°C, 5 napja nem voltunk -7°C felett. Kellett nekünk pattogni, hogy nincs már Európában igazi tél. Hát tessék.

Kicsi off: Spider, meghatott a bemutatkozó szöveged 😳
0
0
0
0
cseszka avatar
Nálunk még nem havazik,remélem nem is fog.Minden reggel mocival megyek dolgozni,9km egy irányban,gyalogolni nemvolna kellemes (Mocin se az,a kezem minden reggel ugy kell letörni a kormányrol 😆 ).
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Azért is írtam, h Szerbiában. 😀 Láttam a profilodnál. Meg rémlett is, h egy országban élünk csak nem egy city-ben.
Amúgy nálunk -3 fok van, még néha elvétve szállingózik a hó.
0
0
0
0
cseszka avatar
Én is Szerbiában élek,csak átlagban titkolom...😀 Csak vicc volt.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
cseszka: Nálunk tegnap 26c fok is volt. Szerbiában nincs olyan hideg, mivel mi délebre vagyunk. 😆
0
0
0
0
cseszka avatar
Des.ar nektek....nálunk 20+...a fütött szobában.😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Itt -13 Celsius fok van. 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Megmondanám, hogy milyen idő várható, de ez a szemét Windows 10 nem akarja megnyitni az időjárás alkalmazást! 😆
Amúgy most az előbb nyitottam ki az ablakot és hát, elég hideg van. Délután néztem a hőmérőt és -3 fok. Holnapra ígérnek egy kis hószállingózást, majd kiderül, mi lesz belőle...
0
0
0
0
no avatar
Melegebb van az északi sarkon mint itt looooool
0
0
0
0
no avatar
Már 3. napja -7°C van napközben, éjjel -12°C. Minden megfagyott.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Itt Londonban reggel a leghidegebb 2°C volt napkozben a heten 15°C. Par napja napozok uldogeltek a Temze partjan.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Hideg van és fúj a szél...
0
0
0
0
no avatar
Jaja újra 40 fok és utána megint pusztító ítéletidő hát mondom ***a.

Most havas eső szászváron looooooooooooool
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Úgy tűnik a jövő héten jön a kánikula második felvonása...
Nincs még vége a nyárnak.
0
0
0
0
winrar avatar
26 fok a szobámban 😃
0
0
0
0
Thomaz avatar
már megint 40 fok van az a tegnapi szellő nem ért semmit.😢
0
0
0
0
santakigyo avatar
Akkor én hallgatok mert nálam olyan 33 fok volt max 36 lehetett.Nem mértme le pontosan.
De elég volt az is a tetőréi szobába. :S
Most is van kb 28-30 fok.Mikor kisüt a nap meghalás van.
0
0
0
0
winrar avatar
Itt Pécsen szépen lehűlt a levegő, konkrétan feleannyira. Tegnap 36 fok volt, most van 18 fok. Este erős széllökések voltak, majd elkezdett esni, villámlott is, szóval szép kis vihar volt, reggelre a terasz tele lett falevéllel. Én szeretem a meleget, csak azért amikor a már eleve 36 fokos szobát felfűti a gép is, az azért durva. Szóval lesz itt a szobában a nyár folyamán még 40 fok is 😆
0
0
0
0
santakigyo avatar
Nos,hát itt nem volt nagy idő.Picit lehült a levegő volt egy kis eső de semmi különös.
A kertbe a locsolás mehet tovább ezerrel 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Itt nem volt eső, vihar felhők sincsenek, és az időjárás előrejelzés szerint csak hétfőre várható egy enyhe csapadék. Mindig is rühelltem a meleget és a nyarat.
0
0
0
0
sisko avatar
Szegeden már nem a távolban,inkább túlságosan is közel dörög és villámlik,de az eső csak pár percig szakadt,azóta csak szemerkél...
0
0
0
0
santakigyo avatar
Na itt most látom,hogy jön a vihar mert dörög a távolban.Remélem lehül picit a levegő.Szeretem a nyarat de jóbol is megárt a sok.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Nalunk 39fok van 😆 Erdely 😜
0
0
0
0
SWfan avatar
Itt először késő délután este kezdet fújni a szél iszonyatosan, aztán az eső is eset de semmi nagyobb zápor csak eset 10 perc után el állt és azóta semmi nem volt eddig csak néha volt egy kis szellő. Most viszont egészen elkezdet villámlani dörögni és az eső is esik rendesen. Kint már elviselhető a hőmérséklet remélem holnap is így marad...
santakigyo Örülj neki itt minimum 40 fok volt, nagyon kicsi a szóba ami ráadásul az emeleten van a tető ablak miatt a nap is rendesen érte...Azt hittem itt ájulók el...Bent még mindig sütő effektus, de már kezd enyhülni 😃
0
0
0
0
proStarxd avatar
Itt szakad most is az eső, a hőmérséklet pedig 19fok.
0
0
0
0
santakigyo avatar
Itt fúj a szél de még meghalás van.Nem akar esni az eső :S
Ha így marad ugyan úgy meghalás lesz a meleg miatt.Nekem kb 33 fok volt a héten a szobámba.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció