Időjárás

2012. February 04., téma
Fórum » Társalgó
A téma: az időjárás.

Ki mit tapasztal a lakóhelyén?
Ki hogy örül a hónak / kánikulának?
Vélemények az időjárásról!
Hozzászólások: 378
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
robinho89 írta:
Süt a nap végre!😲


Itt is kezd 😀 De hétvégétől eső lesz elvileg :/
0
0
0
0
no avatar
3 napja szakad a hó.
Már vagy 35cm esett.
Vas megye.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Hála istennek itt is le havazott újra, remélem kitart egy jó darabig.
0
0
0
0
cseszka avatar
robinho89 írta:
Itt is hullik a hó mint az állat!😞 Ha így folytatódik legalább fehér husvét lesz, ha már a karácsony nem volt az!😆

Az elöbb beszéltem a husvéti nyuszival,épp ment a mikuláshoz elkérni a szánt meg a rém szarvasokat,lehet késnifog ha 1általán elkapja töle,mert aztmondta nincs jogositványa.3* vágták el.😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
[LINK] nem lesz az nyugi 😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Itt is hullik a hó mint az állat!😞 Ha így folytatódik legalább fehér husvét lesz, ha már a karácsony nem volt az!😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
zavartalanul esik továbbra is 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
basshunter2 írta:
Itt zegen szakad a hó már szombat óta :P pff :D

30km-re vagyok Zeg-től és itt is szakad.xD Amúgy zeg-i busszal jövök haza, és sokszor rohadt sokat kell rá várni, valahogy ott nagyon elkúrják a hótolást:DD Remélem lesz valami hószünet vagy valami nincs kedvem suliba menni:/xD
0
0
0
0
no avatar
Itt zegen szakad a hó már szombat óta 😜 pff 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
bieber maradjon ott ahol van 😜😂
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Ha hazánkba jönnek Bieber senkinek nem lenne gondja a hideggel! 😆
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Nálunk is szakad , de jó lenne már egy kis meleg...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na ne már. Rohadtul elegem van a télből.
0
0
0
0
19ati93 avatar
hozzánk már megérkezett az elmúlt 1 órában a hó 😃



ennyi várható: [LINK]
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Nálunk már teljesen elolvadt a hó, már a hét elején! Tegnap is 17c fok volt, erre ma mit látok. Esik az eső és hideg van már megint!😞
0
0
0
0
no avatar
Hát ez hihetetlen! Hol van már a tavasz ? 😞
0
0
0
0
19ati93 avatar
süt a nap, de hideg van,a hó meg még nem akaródzik olvadni 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
itt is kicsit fúj a szél de amugy süt a nap😀
0
0
0
0
no avatar
Hát de ha ennyire fújják mindenhol azért abban lehet valami...
0
0
0
0
no avatar
Slenderman írta:
Amúgy ezek meg mi a faxnak indultak el mikor már 2 hete a csapból is az folyt hogy mekkora hó lesz, meg ne menjenek el az emberek otthonról? Én egyiket sem sajnálom. Kellett nekik elindulni. Max azokat, akiknek tényleg volt valami nagyon fontos.


Azért mert már az időjárásnak sem lehet hinni, pl. 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Nálunk elég kevéske esett, de most olvad is rendesen!😀
0
0
0
0
no avatar
Amúgy ezek meg mi a faxnak indultak el mikor már 2 hete a csapból is az folyt hogy mekkora hó lesz, meg ne menjenek el az emberek otthonról? Én egyiket sem sajnálom. Kellett nekik elindulni. Max azokat, akiknek tényleg volt valami nagyon fontos.
0
0
0
0
DCMAN avatar
specko nekem sincs bajom vele kell is az, de mostmár elég volt..jöhetne a jóidő...
0
0
0
0
ceni98 avatar
tegnap a Démásznál a hó miatt vmi gebasz volt és egészen 9ig nem volt áram....tegnap déltől reggel 9ig szóval most alapjáraton szeretem a havat de most utálom....
0
0
0
0
no avatar
Nekem se származott semmi jó ebből a hóból. 😀 Lehetett lapátolni meg hagyj ne soroljam miket kellett csinálni a hülye hó miatt. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Beelzebul írta:
robot fiu írta:
Beelzebul írta:
Itt már lassan sajnos nincs hó. Nap is kezdett elé jönni, de jó is volna ha egész évbe tél lenne.



Addig jó még nincs hó! Látod hogy micsoda katasztrófák vannak.Az emberek csak szenvednek! Ebben az országban csak a szenvedés jut az embernek! Azt hiszem hogy már halálos esetek is vannak akik a hó miatt haltak meg.Ausztriából most jöttek segíteni.


Számomra addig jó míg van hó, nem igen kedvelem a napos/meleg időket, ergo a telet szeretem. Mások baja/nyomora meg nem érdekel.
Itt is volt elég durva idő pár hónapja, másnak katasztrófa volt, nekem nem.


Nekem pl. nem származott semmi jó ebből. -az apukám benne volt abban a balesetben, ami az M7-es autópályán volt, ahol 40 autó ment egymásba. Így ezek után nem látok semmit jót ebben az átkozott hóban.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
szolnokiferenc 23 írta:
Nem tudom ki rendelte ezt a sok havat de lenne hozzá 1-2 szavam. Amugy nálunk Kaszonyban kb 35cm esett.


Itt is vannak olyan falvak ahol tábláig ér a hó 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
robot fiu írta:
Beelzebul írta:
Itt már lassan sajnos nincs hó. Nap is kezdett elé jönni, de jó is volna ha egész évbe tél lenne.



Addig jó még nincs hó! Látod hogy micsoda katasztrófák vannak.Az emberek csak szenvednek! Ebben az országban csak a szenvedés jut az embernek! Azt hiszem hogy már halálos esetek is vannak akik a hó miatt haltak meg.Ausztriából most jöttek segíteni.


Számomra addig jó míg van hó, nem igen kedvelem a napos/meleg időket, ergo a telet szeretem. Mások baja/nyomora meg nem érdekel.
Itt is volt elég durva idő pár hónapja, másnak katasztrófa volt, nekem nem.
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Nem tudom ki rendelte ezt a sok havat de lenne hozzá 1-2 szavam. Amugy nálunk Kaszonyban kb 35cm esett.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Itt már lassan sajnos nincs hó. Nap is kezdett elé jönni, de jó is volna ha egész évbe tél lenne.
0
0
0
0
19ati93 avatar
mondtam én pár órája hogy nem ártana egy kis honvédségi segítség 😆 és voálá 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
megjött a napocska 😆
0
0
0
0
zsolo avatar
Én tegnap melóból több mint 2 óra alatt értem haza, 20 perc helyett! amit tegnap át éltem azt senkinek nem kívánom! sokan haza sem jutottak! Győr-Moson-Sopron megye
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Jól, h még mi délen lakunk! Ameddig ideér a hideg front kitombolja magát nálatok Magyar országon!😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Mikepércsen 15cm a hó nagysága folyamatosan esik hóátfújás van az egész faluban,tegnap este áram se volt a szél miatt 😞
0
0
0
0
-Norbi- avatar
Kunhegyesen jó 30-40cm, a szél miatt...fél ablak beterítve és lefagyva...
Bent ragadtam 😃
0
0
0
0
no avatar
Nálunk még mindig esik van 25 cm 😃 a szél csak este fújt de úgy h áram nem volt 😀
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Mohács, kb 5cm hó. Még mindig esik.... viszont a szél miatt nem sok maradt meg a városban 😀
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577157_522267377825813_1889394074_n.jpg
0
0
0
0
ceni98 avatar
kb 20-25 centi hó esett tegnap és az éjjel.....olyan szinten befújta a havat h a redőny megfagyott meg a kilincs is...nagyon gáz..:S
0
0
0
0
19ati93 avatar
15 cm van kb most itt és orkán erejű szél hordja 😆 a fal is tiszta hó mintha meghógólyózták volna 😆 a vonat közlekedés az meg siralmas jelenleg
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Nem esett olyan sok hó nálunk. 10cm körül, de a jövő héten szépen el is olvad majd! Mert jön a tavasz!😀 Az kellene még, h fehér legyen a húsvét. 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
itt már elált de tegnap egész nap esett itt is😊 van vagy 8-10cm, most meg fúj a szél mint az atom😲
0
0
0
0
no avatar
Na hol esett még 20+cm hó március közepén , mert itt Püspökladányban még mindíg szakad 😃
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Nagyon jó idő van mostanság én nagyon szeretem az ilyen időket.😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Jelentem elkezdett hullani a hó nálunk. Hála istennek! 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
itt csak 8-9 cm de már azt is elég takarítgatni😀 az a szerencse h nem szakad ...ha szakadna akor már vagy 40cm-es lenne itt
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció