Gördeszka

Szerző: molfer98, 2012. February 04., téma
Fórum » Sport
Ide jöhetnek akik szeretnek gördeszkázni. :D
Hozzászólások: 34
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FaLchioN avatar
Üdv!
Na, hátha valaki 😃

A véleményetekre, esetleg ajánlásotokra lennék kíváncsi. 22 éves vagyok, melóhelyemre szeretnék bejárni a busz helyett valami mással, ha már jó idő van. Sosem volt még deszkám. Nézelődtem, hogy a városba egy cruiser lenne a legmegfelelőbb, ki is néztem magamnak egy 27"-at, mivel a 22"-os kicsi szerintem, illetve olvastam, hogy nem is olyan stabil, mint a nagytesó.

Ezt a kettőt néztem ki:

[LINK]

[LINK]

Griptapet szerintem beszerzek hozzá, nem tudom mennyire tapad a műanyag felület.

Használ valaki ilyet? Van értelme ennek? Trükközgetni nem akarok vele, csak gyorsan eljutni A-ból B-be.

Válaszaitokat előre is köszönöm!
Zsombor
0
0
0
0
💬 7
BenjaminHun avatar
@FaLchioN: Ezekre szerintem griptape felesleges. Nem trükközni való deszkák csak gurgatós városba.
Nekem a második jobban bejön.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@BenjaminHun: Mondom, trükközni nem terveztem vele, csak gurulni a városban. Arra van értelme,nem? Kicsit unom már a gyaloglást.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@FaLchioN: A griptape felesleges ha csak gurulgatsz na így értettem.
Persze gurulni bőven megéri megvenni! valamikor én is akarok mert én is inkább gurulnék mint gyalogolnák. Csak én longboardot nekem az jobban bejön.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@BenjaminHun: Köszönöm a válaszokat! A vételben voltam kicsit bizonytalan, de most már csak azon filózok melyik színt vegyem 😃 Találtam egy kéket piros kerekekkel 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@FaLchioN: Kék piros az b@szott jó lenne 😃
Valamit ki kellene találnom nekem is.
csak az a baj hogy akarok longboardot de viszont kellene javítgatnom a bicómat is 😃
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@BenjaminHun: Így néz ki:
[url]https://edigital.hu/eszkoz/nijdam-plastic-big-gordeszka-kek-p445394[url]

A mentazöld keverék és e közt filózok,illetve a Decathlonos színes közt.
Az,hogy 4" vagy 5" a függő,lényegében elhanyagolható,nem?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@FaLchioN: Fú ezt még én is elfogadnám! Amúgy szerintem igen mind1 😀
0
0
0
0
Kreaptoru avatar
Én is Rodney Mullen fan vagyok 😃 de a többiekkel sincs bajom természetesen 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Tony Hawk,Ryan Sheckler,Rob Dydrek azért még ott vannak,figyelembe vége Tony-t neki guinness rekordja is van 1998-ból a 900 trükk,szóval kár lenézni őket! 😀
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Srácok egy[LINK] ilyen deszka jó lenne kezdésnek? Nem teljesen értek még hozzá de úgy tudom , hogy a darkstarok jók.
0
0
0
0
19ati93 avatar
most volt az X Games hát voltak kemény mutatványok😊
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Pár éve volt egy tescos deszkám de kettétört 😆 Most szeretnék nekiállni komolyabban deszkázni , trükköket tanulni... Segítség kellene , hogy milyen deszkát érdemes venni , meg ha van valami segítségetek a kezdésben azt is elfogadom. 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
ComAndor írta:
Amikor láttam Rob és Big-et az MTV-n én is gördeszkás akartam lenni. Elmentem a Dechatlonba venni de előtte kipróbáltam... lefejeltem a szekrényt 😆 azóta nem akarok deszkás lenni


enyhén megfájdult a hasam a röhögéstől 😆 thx 😀
én max tv-ben nézem HA kipróbálnám sztem kb másodjára a nyakam törném 😆
0
0
0
0
cbble avatar
hmm én már legalább 2éve deszkázok...bár most kihagytam 5hónapot 😃 most element deszkával adogatom :3
0
0
0
0
DCMAN avatar
[quote][b]molfer98 írta:[/b]
mivel lehet bekenni a csapágyat hogy jobban menjen a deszka?? 😃[/quote

gépzsír😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
mivel lehet bekenni a csapágyat hogy jobban menjen a deszka?? 😃
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
molfer89: amit még az elején belinkeltél vaterás deszkát,olyan van nekem is,pontosan ugyanolyan! 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
[url]http://www.topsport.hu/index.php?cat=22&id_termek=159102&nem=f[/url]

[url]http://www.topsport.hu/index.php?cat=22&id_termek=154748&nem=f[/url]

[url]http://www.topsport.hu/index.php?cat=22&id_termek=142379&gyarto=135&nem=f[/url]

Szerintetek melyik a jobb cipő ?? 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Bírom a gördeszkát (mondjuk sosem próbáltam 😆😉. Az EuroSport-on néztem versenyeket, és döbbenetes milyen trükköket tudnak csinálni, láttam egy 16-7 éves srác már profi szinten nyomta.
0
0
0
0
molfer98 avatar
[LINK]

ehez mit szólsz? ilyen lesz 😃
0
0
0
0
scrawzz avatar
na végre ilyen topik is van 😀

én is deszkázom, már egy éve, mondjuk kisebb nagyobb kihagyásokkal,de az alapok mennek, ollie shove-it, pop shove-it, meg most a heelflipet próbálom, a pörgetés megy csak rá kéne érkezni 😃 am én egy dechatlonos Oxeloval kezdtem, azt tudom ajánlani, nálam elég jól bírta az olliekat is meg lépcsőn is ugrottam vele úgyhogy kezdésnek bőven jó 😉most egy Superior Skateboard lapom van 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
valaki aki ért a deszkákhoz az írjon lécci. sürgős 😀

oxelo vagy k2 deszka?? 😃
0
0
0
0
no avatar
Jajj Bam Margera... 😆 szerintem egy állat 😆 nézzétek meg Jackass szeriát...ő is szerepel benne...hát...😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Nekem Bam Margera a kedvencem! 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Én a gördeszkázást csak azért szeretem, mert elég sok baki van neten!😆
0
0
0
0
krutka avatar
hát ha olyat akarsz ami egy kickflip-től nem törik el, akkor itt nézegess, ezek 20k környékén vannak de mind nagyon jó márka😀

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Hát molfer nem tudom,nekem van 3 tescos szar,de nem igazán jók 😆
Ha komolyabbat akarsz venni az meg van vagy 30 000 (!!!),ami nekem elég sok.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Én meg most akarok neki állni 😃
[LINK]

[LINK]

Melyiket vegyem meg?? 😃
0
0
0
0
no avatar
Na van ilyen topic is 😎 Én 3 évig deszkáztam és voltam egy versenyen is de aztán elkeztem jobban tanulni meg utána meló aztán abbahagytam 😞 De még mai napig van egy zsír új Santa Cruz lapom 😃 Ki van rakva a szoba falára 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Jó topic😎
Régen volt deszkám megtudtam csinálni az ollie-t😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
Ide jöhetnek akik szeretnek gördeszkázni. 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció