Öltözködés, hajviselet, divat, stb.

Szerző: NTSC Jani, 2011. November 09., téma
Fórum » Társalgó
Ide minden jöhet az öltözködési szokásokról, hajviseletről a divatról. Ki mennyire követi, vagy éppen tesz az egészre magasról.
Hozzászólások: 204
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
jaj ilyen kényelmetlen öltönyöket?huh....
ink meztelenül fogok járni az utcára
0
0
0
0
RLXUSD avatar
Az igazi férfiak:
(ilyet hordanak)
http://www.oltony.bolt.hu/
0
0
0
0
corde avatar
engem hidegen szoktak hagyni az ilyen nagyon fullos márkás cuccok, vannak olyan ruhák amik alacsonyabb árkategóriájúak és még is jobbak a nagyon menő, drágább cuccoktól.
Meg attól nem lesz menőbb senki sem hogy most 10-20K-s cipőt vagy szabadidő cuccot visel, természetesen adni kell a viseletre de azért túlozni sem érdemes.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
NA én az ilyen kihívó, márkás cuccokat viszont utálom. 😶

Azért nem veszek meg egy pólót, kabátot, pulóvert vagy valamit, mert van rajta egy kva nagy pipa, vagy három ferde vonal, és rajoljak vele, hogy nekem nájk vagy adidas cuccom van, közbe tök gáz a kinézete. 😲
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nekem rengeteg devergo térdnadrágom van, és egyiken sincs feltüntetve a márkajelzés, csak a címkéjén...
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
apetit1989 írta:
Én nem tudom hogy vagytok vele, de nekem például két teljesen egyfomrma póló közül az tetszik, amire példának okáér rá van írva hogy umbro. Szerintem számít a márka.



ez most olyan hogy enjoi markat nem ismerik csak mint enjoy mint kifejezes. A springfield polora sincs rairva h mi a markaja csak a legaljan egy kis simke hogy spf legalabbis ami nekem van az ilyen
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én nem tudom hogy vagytok vele, de nekem például két teljesen egyfomrma póló közül az tetszik, amire példának okáér rá van írva hogy umbro. Szerintem számít a márka.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
asdasdasd555 írta:
blablablabla



jaja, egyik ilyen nekem még azt mondta h ő valami mintaférfi egy ratyi nike cipőben noname póló meg csőnadrág. nembaj h ő szerinte az más meg röhög rajta akkor legyen 😃
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Nem tudom mi tetszik legtöbbeknek benne, lányismerőseim véleménye szerint is gusztustalanul néz ki a csőnadrág meg a supra/convers tornacipő fiún..
Meg ez is.. 20000ft -os poló meg 40000 ft-os cipő meg gatya.. csak mert 'dc'-s vagy mert supra és rózsaszin-fehér színe van.. (amit amúgy megtalálsz a kínaiban más márkával 2000 ft-ért) ezeken mindig jókat nevetek.. az osztálytársaim is ilyen százezres ruhákba járnak amikben tökre úgy néz ki mind mint egy rib4nc.. és akkor mindennap bejönnek suliba, egésznap arról dumálnak ki mennyit kapott anyucitól és milyen szép kis baba kék supra csukát vett a plázában (jah, és ezek fiú osztálytársak) De a legjobban az überelt, múltkor láttam a gyereket (szintén fiú) a rózsaszin mellpántos, csillámporos love felirattal ellátott pólóban (csak hogy rásimuljon arra a kis vézna 20cm átmérőjű kezére) XS-es méretben, meg a kis fehér tornacipőben.. haja persze égnek áll, olyan tipikus partyarc feelingesen (pont mint vv christofelnek, ha valaki ismeri), na akkor tényleg szakadtam 😃 egyszerűen nem értem ezt a sok hülye szokást 😃 lassan felcserélődnek a nemek..
0
0
0
0
no avatar
tudom hogy jó érzékem van a divathoz 😀
0
0
0
0
edom789 avatar
En sem kovetem ezt a ratyi divatot! Ugy oltozkodom mint az Odaatba Sam es Dean nekem az o stilusuk nagyon bejott aki nezi a sorozatot tudja mirol beszelek 😀
0
0
0
0
no avatar
magassarkú,melltartó és tanga

én most igy járok ki... 😉
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Fekete Puma cipő ( Szeretnék még ebben a hónapban egy fekete-fehér Nike Chip ciőt ), kék farmer ( Mustang, Gas, Diesel, Levi's vagy ilyesmik ) és sötét póló (random márka) és sötétkék Levi's kabát ( nem farmer ), és fehér Nike sapka.

De most stílusváltás küszöbén állok, kockás ingeket veszek ( Mustang, Philip Russel, stb.. ), valamilyen pulcsi, még nincs konkrét elképzelés és barna Mission kabát.
Ehhez kellene cipő, sapka, pulóver ajánlat. 😃

Valamint amikor olyan kedvem van, akkor barna farmer, fekete cipő, kék Shell-es ing vagy Ferraris póló, piros, kötött Shell-es pulóver. <-- Ezt mókából hordom. 😃DDDD

Remélem nagyjából érthető, hogyan szoktam öltözködni. 😜
0
0
0
0
Domfoz avatar
Superlompos írta:
Én 5.990-ért vettem most egy cipőt. Nekem ennél drágább nem kell. Úgyis max másfél évig bírják..

A divat engem se érdekel.

Az igen!
Nekem csak egy negyedévig bírja az átlagos cipő ami van 😃 Bár a mostani deszkás (kinai) bírta fél évig 😂

Amúgy Ált. Fekete póló, Szürke pulóver, és egy bő farmer. Ehhez a felszereléshez egy magas szárú téli cipő van most 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én 5.990-ért vettem most egy cipőt. Nekem ennél drágább nem kell. Úgyis max másfél évig bírják..

A divat engem se érdekel.
0
0
0
0
gytomi avatar
Vans & Bershka forever 😀
0
0
0
0
ImAxRap avatar
tasiadam írta:
WhiTP írta:
Fehér v nyakú póló, Zara farmerok, Zara cipő, Bershka, DC pulcsik..


😆D zara vs DC nálam a 2 üti egymást, vagy az egyik vagy a másik 😃



Sima egyszínű pulcsik, nem deszkás stílus, szerintem 😀 De tény van benne valami.
0
0
0
0
sunny474 avatar
csőnacit általában a tizenéves korosztály hord fiúba,ugye most az a trendi^^alapból nincs vele bajom nekemis van mivel supra csukát nemigazán tudom elképzelni h ráhajtom a nadrágot,annál alap h betűri az ember
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Hát én cipőből szinte csak NIKE-t szoktam venni 😀 és általában egyszerre 2 cipőm van... és ezekhez próbálok öltözködni... van 2 órám.. egy átlagos ezüst óra meg egy drágább óra amit csak fontosabb ünnepekkor és hasonló helyzetekben szoktam felvenni 😀

Amúgy pólóból szeretem a kicsit lazábbakat hogy jó kényelmes legyen, de ne legyen túlságosan laza mert azt se szeretem, farmerból a fehéret és a feketét kedvelem, viszont az öltöny is nagyon bejön, sapkát szinte sohase hordok, csak ha az idő megköveteli... na valahogy így... amúgy a divatot nem igazán követem 😀
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
Ha már így itt vagyunk milyen cipő márkát ajánlotok ami türhető árú max 10-15k és deszkás stílusú esetleg magasabb szárú érdekel.


http://speedstore.hu/termek.php?termek_ID=1650 Ez szerintem elég ***a 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha már így itt vagyunk milyen cipő márkát ajánlotok ami türhető árú max 10-15k és deszkás stílusú esetleg magasabb szárú érdekel.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
szolnokiferenc: Ed Hardy-t régebben szerettem, ma már egyre kevesebbet veszek 😀
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Én szinte csak márvány farmerban ed hardys, armani, vagy DG-NÁS cucokban járok😀
0
0
0
0
no avatar
tasiadam írta:
LobiDrg írta:
Én bármit szeretek horadni ami jól áll és jól is érzem magam benne 😀 De inkább ilyen deszkás cuccokat (Dc,Vans,Etnies..) mert régen deszkáztam 😀


nekem enjoi eredeti Made in USA Fallen póló meg egy Nike SB pólóm van de egyiksem néz ki deszkásnak max a fallen mert 2szer akkora mint a NikeSB. A Fallen túl van méretezve és vastag anyagból van az Enjoi meg nem jó mert 2 mosás után szürke a fekete póló


Nekem enjoi-ba lapom volt 😀Én etnies pólóval jártam úgy hogy megvettem coreshop-on 6000-ért és 5 mosás után kifakult :S
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hát a csőfarmerrel sztem sok gond van egy férfi hordjon bő nadrágot jó hogy nem már a cicanacit nem férfiaknak csinálják 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
LobiDrg írta:
Én bármit szeretek horadni ami jól áll és jól is érzem magam benne 😀 De inkább ilyen deszkás cuccokat (Dc,Vans,Etnies..) mert régen deszkáztam 😀


nekem enjoi eredeti Made in USA Fallen póló meg egy Nike SB pólóm van de egyiksem néz ki deszkásnak max a fallen mert 2szer akkora mint a NikeSB. A Fallen túl van méretezve és vastag anyagból van az Enjoi meg nem jó mert 2 mosás után szürke a fekete póló
0
0
0
0
no avatar
Én bármit szeretek horadni ami jól áll és jól is érzem magam benne 😀 De inkább ilyen deszkás cuccokat (Dc,Vans,Etnies..) mert régen deszkáztam 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
MC MaRcI írta:
én kifejezetten utálom mikor az ember bemegy egy ruhaboltba és az eladók mindenféle rózsaszin meg lila meg stb színű buzis dolgokat akar rád adni csak azért mert divat

meg szűk farmer fiúknak hát hülyék ezek *** kéne a halálnak áhh hová fajul a világ



hát csőnadrág emberre nem való, érted ha van heréd meg farkad akkor még a karodra sem elég a combrésze hátmég a combodra 😃
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Én a bő cuccokat szeretem 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
MC MaRcI: Rám ne aggassanak semmit ha tetszi majd én felpróbálom 😃

Csőfarmerrel mi a gond?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
én kifejezetten utálom mikor az ember bemegy egy ruhaboltba és az eladók mindenféle rózsaszin meg lila meg stb színű buzis dolgokat akar rád adni csak azért mert divat

meg szűk farmer fiúknak hát hülyék ezek *** kéne a halálnak áhh hová fajul a világ
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Az is igaz 😃 😃 Én pl Convers-t vagy British Knights-ot hordok 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
hardX írta:
tasi: Zara CIPŐ, DC PULCSI


akkor is vagy elegáns legyél vagy deszkás, vagyis én így vagyok
0
0
0
0
_AsheXp avatar
tasi: Zara CIPŐ, DC PULCSI
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
WhiTP írta:
Fehér v nyakú póló, Zara farmerok, Zara cipő, Bershka, DC pulcsik..


😆D zara vs DC nálam a 2 üti egymást, vagy az egyik vagy a másik 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
WhiTP: Kb ugyanez csak nekem Replay farmerok 😀
0
0
0
0
ImAxRap avatar
Fehér v nyakú póló, Zara farmerok, Zara cipő, Bershka, DC pulcsik..
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Én egy fehér alapszinű póló, egyszerű mintával, feket szóvet csőfarmer, és nagynyelvű cipő 😀 Enyhén punkhaj beütéses hajjal 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Azért annyira nem rap-er.😀 Csak ilyen light-os...:'DDD
0
0
0
0
Logen33 avatar
milyenek azok a rap-er cuccok?😆 olyan nadrág ami lóg össz-vissza az emberen, mintha bef**ott volna?😆 mert az hót ciki!!😕 meg 2 számmal nagyobb poló mint amekkora az ember? stb...😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Nekem saját stílusom van, nem követem a tömeget.😃 De leginkább rap-er cuccokba járok.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én az oldschool casual stílust szeretem a legjobban. Hagyományos kék farmergatya, galléros rövidujjú ing betűrva, rá a dszeki, kedvencem a Lonsdale Harrington dzsekije. Hidegben bomber + fradi vagy DAC sál.
Ezenkívül szeretem a Harcos - Warrior termékeit.
Szerintem a terepmintás, gyakorló gatyák totál cinkesek, én nem tudnék úgy kimenni az utcára.
0
0
0
0
Toma97 avatar
sok embernek Torna cipő,Surranó,Meg ilyenek
Én meg Túra cipőbe😃 (azlegalább hasznos és kényelmes)😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
ja térdig letolt gatya 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
elmondjam mi a divat manapság? amit a sok tróger vesz fel pl deszkás gané viktori cipő akkor tököm tudja kockás cuccok meg térdig érő farmer. én pl galléros pólót mindig meg hozzá kötött pulcsit azt hiszik h temetésre megyek vagy tárgyalásra 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én se követem a divatot olyan ruhákat veszek amik jók 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
Nem vagyok divatmániás,Azt veszem föl ami tetszik ennyi és kész 😃
0
0
0
0
Szykla avatar
Detto én is így vagyok vele, a lényeg hogy tetsszen és hogy kényelmes legyen és ennyi.
0
0
0
0
Logen33 avatar
Kmisi99 írta:
én a divatot leszarom olyan ruhát veszek ami ***án néz ki és tetszik nekem

én is vok ezzel!😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció