Info: Kivel érdemes üzletelni, kivel nem

Szerző: csigusz1989, 2011. November 07., téma
Fórum » Apróhirdetések
Ezt egy másik fórumon láttam hogy ki kivel üzletelt és hogy mi a tapasztalata így elég gyorsan terjedhet egy hír ha valaki lehúzásra megy!

itt nem találtam ilyet, ha van ilyen akkor tájékoztassatok köszönöm
Hozzászólások: 32
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 5
reszler112233 avatar
Pont a te írásod alatt 40 nappal ezelőtt írták meg szinte ugyanezt a sztorit részletesen, tehát 1100% hogy kamuzik, így nem érdemes vele foglalkozni.
0
0
0
0
zsolo avatar
Ugyan ezt kaptam én is 😆 de nem írtam neki mert tudtam egyből hogy kamu! 😕😶😶
0
0
0
0
no avatar
@zsolo: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
zsolo avatar
Jól tetted, nem tudom mit gondolnak ezek 😶😶😶😕
0
0
0
0
pupehap avatar
Prohardveren egy fél topik tele van vele, már már egyfajta mémmé vált 😃 Jó pár ember belefutott az évek folyamán sajnos....
0
0
0
0
no avatar
@HunSanyiX: Nem cenzúráztad ki a se a város teljes nevét, se a kiállító hivatalét 😃 a két részletből olyan könnyű összerakni a helységnevet, hogy feleslegesen dolgoztál vele
0
0
0
0
steffi avatar
andrewhunxy....... vele sem érdemes üzletet kötni adott egy diablo akkor de már 2 nappal késöbb vissza vonatta és az én akkomat is lenyulta de már fohamatvan van a törlése tehát ha diablo 3 mat kinál az kamu a vindiktusz meg törölve lesz ugy hogy semmi féleképp ne üzleteljetek vele
0
0
0
0
Ayistion avatar
Kvindorral nem érdemes, ahogy megkapta a steam accom már azóta nem válaszol egy üzenetre sem, ennek már x hónapja. battlefield 7 viszont 100%-ig megbízható.
0
0
0
0
no avatar
xXGigabyte17Xx 110% ***ás!
0
0
0
0
ervin2222 avatar
xXGigabyte17Xx nem érdemes vele üzletelni. 100 % ***ás
0
0
0
0
BlueDea avatar
ma vettem egy bf3-at raffered-től teljesen korrekt megbízhazó pedig előre utaltam szóval korrekt
0
0
0
0
Sicu33 avatar
niteforce és Bicikével bizniszeltem én mind a ketten megbízhatóak 😀
0
0
0
0
ZoliloZ avatar
Sikeresen vásároltam Heroes VI-t matolcsidav-tól. Megbízható, olcsó!
😂
0
0
0
0
no avatar
Ma sikeres cserét hajtottam végre a következő személyel: "CsakisKerdezesre" .
Teljesen megbízható,rendes és barátságos. 😀😉
0
0
0
0
Axelior avatar
CraftosTomitól senki ne vegyen semmit, csak átverés az egész! Csak egy kis tipikus ***
0
0
0
0
BiGame avatar
Azért tartsuk meg a határokat, a témával kapcsolatba😀! Ha egy biznisz nem jött össze vkivel 1x nem kell rögtön, leoltani a rákba, Mort-nak igaza van, kismillió oka lehet, a sz*rul sikerült biznisznek, Amíg pénzed, vagy játékod nem bukta a dolgot addig ink örülj, a legjobb üzletembernek is lehetnek sz*r napjai😀!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
asdasd998-tól vettem egy eredeti Freedom Fighters videójátékot (PC). Minden rendben ment, s az áru is működik.
0
0
0
0
Bicike avatar
djwarp-pal (ha még aktív az oldalon) vele is érdemes üzletelni 😀
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Danih kollégától hardverpró-n vásárolt már valaki PC játékot. ?
0
0
0
0
Marshall avatar
-.- nem jött meg a családi 😆
0
0
0
0
northern avatar
Mort2195 írta:
Hálám örökké üldözni fog...

Csak utol ne érjen... 😃
0
0
0
0
northern avatar
Mort2195 írta:
northern írta:
Marshall kollégát nem ajánlom senkinek. 1 hétig félre raktam neki egy procit, majd közölte hogy az előre lebeszélt feltételek mellett mégsem kell neki.

Ezúton üzenem neki hogy ez nem játszótér!

Adatlap: https://gepigeny.hu/profile.php?lookup=52227

Nem tudom mit beszéltetek pontosan, de bármi közbe jöhet az embernek. Valami halaszthatatlanra kellett a pénz, így nem tudja megvenni, vagy nem tudom. Sok indokot fel lehetne sorolni.


Ahogy azt magad is írtad, nem tudod hogy mit beszéltünk, szóval nem kell itt játszanod a szamaritánust. Sajnos az adott szó a magyarok nagy többségénél ennyit ér... Másik meg az hogy honnan tudod hogy megbeszéltek után Ő nem köpött e bele az Én levesembe, mert mondjuk számítottam arra a pénzre!? Ez a topik meg ha jól tudom erre lett kitalálva. Ha nem üzleteltél még az illetővel akkor nem tudom minek jössz ide okoskodni, ahelyett hogy hálás lennél hogy megosztottam a tapasztalatomat.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Aham, csakhogy ha az ember azt mondja, hogy megveszi, akkor ne találgasson. Amíg félre volt téve az a proci, jöhetett volna valaki, aki elvitte volna azonnal.
0
0
0
0
northern avatar
Marshall kollégát nem ajánlom senkinek. 1 hétig félre raktam neki egy procit, majd közölte hogy az előre lebeszélt feltételek mellett mégsem kell neki.

Ezúton üzenem neki hogy ez nem játszótér!

Adatlap: https://gepigeny.hu/profile.php?lookup=52227
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk ezek a hibák mostanában tűntek fel.

De az alaplapoknál is vannak csúnya hibák. AM3-as lapoknál inteles lapok és fordítva.

Mondjuk több dolgot rendeltem innen és azokkal nem volt baj. Ezek a hibák azoknak kellemetlen, akik nem értenek hozzá és amikor az illető átvenné az adott terméket, akkor esik pofára, hogy nem is ezt rendelte meg.
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Hát érdekes, ezen az oldalon azon sem lennék meglepve ha egy Sandy Britge i7 2600K, 500.000 lenne. Ennek az oldalnak a vezetője sem tudja hogy mi az hogy marketing.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk irodába jó, mert ott nem kap terhelést a gép, ráadásul csak integrált VGA-k vannak azokban.

Múltkor ki volt rakva egy GTX460SE 128k-ért. Oda is írtam, hogy gyémánt van a GPU helyett.

Sok bug van azon az oldalon. De nem válaszoltak FB-n. 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Belerondítottál az üzletbe! 😆
Aki ilyen tápot vesz, az megérdemli, hogy leégjen neki! 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Hedzsooo:

Gyors és pontos eladó, most intézem vele a 3. üzletemet!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Szephegyi Sandor
Fallout 3-at vettem tőle, banki átutalással, utána küldte is az anyagot. Gyors, megbízható.
0
0
0
0
csigusz1989 avatar
ennek a témának a helyét az adok veszekbe képzelem el ahol mindenki látja és úgy is ott a legjobban kézenfekvő
0
0
0
0
ImAxRap avatar
Kenedi98! Korrekt, gyors, megbízható!
0
0
0
0
csigusz1989 avatar
Ezt egy másik fórumon láttam hogy ki kivel üzletelt és hogy mi a tapasztalata így elég gyorsan terjedhet egy hír ha valaki lehúzásra megy!

itt nem találtam ilyet, ha van ilyen akkor tájékoztassatok köszönöm
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció