Rémtörténetek

Szerző: szabolaci10, 2011. October 31., téma
Fórum » Társalgó
Halloween alkalmából úgy döntöttem ,hogy megnyitom ezt a Fórum témát :)
Ide jöhetnek mindenféle rémtörténetek ! :)
Hozzászólások: 29
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sicu33 avatar
Bicike : Az egy sűrűn előforduló rémálom 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Tegnap azt álmodtam, hogy egy óriás, kb. 3 méter magas sovány alak áll az ágyam mellett éjszaka miközben alszok, és engem néz. 😃 Rohadt sötét volt, és épphogy lehetett látni. Teljes csend. Nem tudtam megmozdulni, miután sikerült az óriás eltűnt. Kiderült, hogy felébredtem. Minden ugyanolyan volt az álmomban, ugyanannyira volt sötét, és ugyanúgy feküdtem. Sose volt még ilyen élethű rémálmom, vagy 10 percen keresztül mindig visszapillantottam, hogy itt van-e még a "barátom". 😃 Egyébként én mindig is attól ijedtem meg legjobban, amikor egy nagyon félelmetes alak nem csinál mást csak bámul, és a szemembe néz, aztán:

Azt hiszem a Ments meg! című sorozat váltotta ezt ki belőlem. Volt egy rémálom korszakom amikor egy nagyon durva rémálom miatt minden este attól féltem, hogy rémálmom lesz. És ettől természetesen mindig az volt. 😃 Az agyam meg valamiért nem akart engedelmeskedni. Szerepelt az egyik álmomba egy szörny, erre én reflexből becsuktam a szemem de továbbra is láttam, aztán másnap reggel rájöttem, hogy mivel aludtam, elevev csukva volt a szemem, ezért nem működött a dolog. Máskor azzal próbálkoztam, hogy a kezemmel eltakarom az arcom, az bejött. 😃 Volt olyan is hogy mondtam magamnak, hogy nincs ott a szörny, de csakazért is ott volt! 😃 A tudatalattim folyton kicseszik velem, a földidomítással, csak a kavicsok röptetéséig jutottam, a repülés oedig csak egyszer sikerült, akkor is csak nehézkesen 😃
Na elég az offból, a legdurvább rémálmom a tegnapihoz hasonlított, láttam valakit átsurranni a szobénkban egy másik szobába, de nem ért véget az álom, mert az már a valóság volt. Valószínűleg nem vettem észre hogy felébredtem. Aztán hazaért az apám a munkából és mergnyugodtam, de ezt soha nem felejtem el, már-már látomás szintű álom volt.

Ui:Na ma tuti valami hasonlót fogok álmodni 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Felemelték a benzin árát.
0
0
0
0
Conoren avatar
Ez a lényege a rémtörténetnek, KÖVETELJÜK! 😃
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Az én történetem Felcsúton kezdődik egy Viktor nevű fiúval. Áh nem folytatom mert senki nem tud majd aludni.....
0
0
0
0
Conoren avatar
Hmm, eddig még egy normális rémtörténetet sem olvastam ebben a topicban. 😃

"A russian sleep experiment" talán, bár az sem durva. Akit érdekel, rákeres, nem nehéz megtalálni.
0
0
0
0
19ati93 avatar

mondjuk hogy ilyesztő..talán😆 zene legalább jó 😜
0
0
0
0
susguy avatar
Szerintem még mindig az oldal átlag IQ-ja a legijesztőbb dolog amit valaha tapasztaltam.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Volt egy férfi, Steven,aki gyilkos volt, ezért már jóideje a börtönbüntetését töltötte.

Azon tanakodott, hogy hogyan lehetne megszökni arról az átkozott helyről. A rabokat egy mosodábna dolgoztatták és egy jó alkalom volt Stevennek, hogy megszökjön.

Minden a terve szerint alakult: belebújt egy szennyes kosárba és azt hitte, hogy onnan egy mási mosodába kerül, ahonnan már gyerekjáték lesz a szökés. De arra nem gondolt, hogy hol lesz a végállomás. Amikor megérkeztek egy újabb bötönben volt.

Nem nézett rá a naptárra: PÉNTEK 13. VOLT!!
0
0
0
0
Levente01 avatar
hogy tudtok ennyi hülyesége írni... ???
😀
0
0
0
0
no avatar
Atombombával egy 13 éves lányt 😆😆😆😆😆😆😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
De most annyira erős nemtudja valaki lefogni?
0
0
0
0
DCMAN avatar
öccséémmm 😆d na ez már durva azért...😲😶
0
0
0
0
DCMAN avatar
waooow😲THE BEST TANK!!
0
0
0
0
Toma97 avatar
adam990304 írta:
Most mi a baj a Sniperrel.50 kaliberes biztos leszedi a zöld rothadt kezét 😆


Akkor már tank-al kell oda menni pl ezzel:https://images.cdn.fotopedia.com/flickr-5427552595-hd.jpg
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Egyszer gép nélkül maradtam 1 hétre. 😃
0
0
0
0
no avatar
Most mi a baj a Sniperrel.50 kaliberes biztos leszedi a zöld rothadt kezét 😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
Mort2195 írta:
adam990304 írta:
Vagy valaki odamegy csalinak és egy Sniper kiszedi Nicolát 😆


Sniper... Akkor inkább oda állnék a kút fölé és egy rakétát lőnek be neki egy kis gránáttal és c4-el megfűszerezve.
ATOMBOMBAAAA biiztos hatás 😆
0
0
0
0
no avatar
Vagy valaki odamegy csalinak és egy Sniper kiszedi Nicolát 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
Nikola márpedig nem ilyen!
0
0
0
0
no avatar
egy igaz történet

de most nincs kedvem leírni
0
0
0
0
no avatar
ammm ez vlavmi ped.... hogy gyilkolászik vagy eyg ne....il
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Éjjel büdöset fingottam 😃 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
éjszaka az ablakomon látom jetit😊
0
0
0
0
Toma97 avatar
Kihívtak felelni Fizikán :S
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció