Ki mennyire lusta?

Szerző: FrostnovaZ, 2011. October 30., téma
Fórum » Társalgó
Ki milyen olyan dolgot csinált amire azt mondták: "Hogy ennyire lusta legyen valaki..."

Én egyszer vajas kenyeret akartam enni és volt otthon bontott sós vaj, meg bontatlan sima. Én utálom a sósat, de lusta voltam letépni a simáról a celofánt, úgyhogy inkább sósat ettem. XD
Hozzászólások: 99
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kaizinger avatar
nem vagyok lusta csak amit meglehet csinálni holnap miért csináljam meg ma?😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
nem nagyon,amit kell megcsinálok és kész :D
0
0
0
0
no avatar
én inkább spórolni szoktam annyira lusta vagyok hogy nyelvtan órán le kell irni valamit és én inkább pl: kutya helyett eb-et választom mert az eb sokkal rövidebb SPÓROLJUNK A GRAFITTAL/TINTÁVAL 😆😆😆😆😆
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Én olyan rohadt lusta vok, hogy ha nincs itthon valami pék süti vagy főt kaja ami még meleg vagy éppen anyám aki csinál nekem kaját ha szépen kérem, akkor nincs kedvem kajálni 😆 Mert szenyót nincs kedvem csinálni és kaját sincs kedvem melegíteni 😃
0
0
0
0
krakateu10 avatar
én szinte mindig a gép előtt vagyok ha meg a haveroknál akkor ott is gépezünk! 😃
0
0
0
0
Lord107 avatar
annyira lusta vagyok hogy ezt a bátyámmal gépeltettem be 😆
0
0
0
0
Haraposs avatar
Én anyira lusta vagyok hogy..áhh inkább hagyjuk..
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Olyan lusta vagyok , hogy ... https://winnerhun.uw.hu/fejet_falba.gif
0
0
0
0
soneX ZED avatar
engem az angol óra ugy lefaraszt huu hogy lehet pocsek kiejtessel angol tanar lenni 😆 majdnem megbuktatott mert nem jartam be orakra 😆 kb 3 órán voltam az 1. félévben 😆
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Én ahoz vagyok lusta hogy vegyek egy gólyostolt a suliba és mindig kölcsön kel kérnem 😕

pedig minden reggel be megyek a boltba üditöért de gólyostolt már nincs kedvem venni/elfelejtem.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Én nem vagyok lusta, ha tanulásról van szó. Stréber sem vagyok, hogy egész nap ott ülök fölötte, de azért elhanyagolni sem hanyagolom el. Megtanulom amit kell és kész. Utána már gép/barátnő/gyakorlás/stb.... ÍGy érettségi közeledtével sokkal jobbnak látom ha egy "kicsivel" többet fektetek a tanulásba mint eddig. Érettségi után meg lazulás és Egyetem.....
Szóval a lustaság az Június közepe/Július és Augusztus-ban lesz. Utána meg a kőkemény valóság.
0
0
0
0
spleenszuru avatar
ha valamit elejtek:
50% - próbálom használni az erőt
49% - még egyszer megpróbálom
1% - felveszem
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én lsut vagyok ahhoz is hogy lemenjek kajálni 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
tanulni én is lusta vok de sokszor kell 😆
egyébként én is lusta vok annyira hogy.......a fene nincs kedvem írni 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
kakasu írta:
tanuláshoz vagyok lusta csak😀

Én is 😕 De praxolni szeretek csak hát ha lenne egy ksi jutalom is 😆😊
0
0
0
0
madchief avatar
Olyan lusta vagyok, hogy...áh hagyjuk, hosszú 😆
0
0
0
0
neuroflex avatar
tanuláshoz vagyok lusta csak😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
djwarp írta:
looserking írta:
olyan lusta vagyok h arra sem veszem a fáradtságot hogy írjak 😆

Meg ne erőltesd magad😆


én is idáig szedtem magamba az erőt és az ágyban alvás közben jógáztam mire ezt le mertem írni.
0
0
0
0
pain avatar
én vagyok az illusztracio a könyvben😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
looserking írta:
olyan lusta vagyok h arra sem veszem a fáradtságot hogy írjak 😆

Meg ne erőltesd magad😆
0
0
0
0
TopCat avatar
Olyan lusta vagyok, hogy amikor hallom, hogy anyám csenget, akkor fel sem állok a székből, mert tudom, hogy van kulcs nála.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Persze, hogy elengedtek! 😆

A mostani suli ahova járok az meg olyan, mint egy fősuli vagy egy egyetem. Csak annyi a lényeg, hogy csináljuk mrg a vizsgafeladatokat, a többi nem számít. Bár ide szeretek járni, mert elbarkácsolom az időt. 😜

Ehhez nem vagyok lusta. Ide szeretek járni. (nem gondoltam volna, hogy fogok ilyesmit mondani iskolával kapcsolatban) 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Az igen! És elengedtek? 😂
Én nem keresek kifogásokat, ha unom, akkor eljövök. 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk én mindig találtam valami jó ürügyet arra, hogy eljöhessek az utsó óráról. Az eddigi legjobb húzásom az volt, mikor kerítésfestésre hivatkoztam. Kb. 3 év múlva le is lett festve az a kerítés. 😂
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Érdekes a dolog, mert 19 óra igazolatlanom van, pedig hetente 2x ellógok az utolsó pár óráról. 😆 Lógáshoz nem lehet lusta az ember. 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem lógsz egy kicsit sokat? Vagy ahhoz már nem vagy lusta? 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Arra is lusta vagyok, hogy néha benézzek a suliba. Szerencsére ma elmaradt a gyaksza, mert különben lógás lett volna a vége... 😊
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az komoly! 😆

Nem szeretnéd, hogy kifogyjon a tint mi? 😆 Már lusta lennél venni egy újat is? 😂
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Nekem 1 füzetbe van minden, amit idén írni kellett volna. 2 oldal van a füzetemben. 😆😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nagyon egyszerű a dolog. Figyelsz órán, és leírsz néhány gondolatot abból amit a tanár nyögdécsel neked. Persze ha nem vagy lusta ehhez is. 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
kakasu írta:
én csak tanuláshoz vagyok lusta😃
Nem csak te. Pedig már 10.-es vagyok.
0
0
0
0
Chuck avatar
én 10. vok és 2.9es átlag :/
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Én is sajna 9 vok azt 3.1es átlag hijjáá😞😞
0
0
0
0
Chuck avatar
kakasu írta:
én csak tanuláshoz vagyok lusta😃


Énis!😉
0
0
0
0
neuroflex avatar
én csak tanuláshoz vagyok lusta😃
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Nem vagyok lusta! Csak pihenek kicsit, mielőtt elfáradnék😃
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Rohadt éhes vagyok de lusta vagyok kimenni a konyhába ahol van pizza 😞
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nálam él a régi dilemma:
Én: -Anya! Éhes vagyok, csinálsz valami kaját?
Anya: - Csináld meg magadnak!
Én: - Nem is vagyok éhes.

😆😆
0
0
0
0
Legolas24 avatar
Olyan lusta vagyok majdnem attudok aludni egy napot
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Annyira lusta vagyok, hogy még unatkozni sincs kedvem 😆
0
0
0
0
Atec91 avatar
unstopablepatrik:én krvra lusta vok!
Nem semmi ember lehetsz 😆
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Tárgyaljátok ki kinek mi a rossz tulajdonsága azaz😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Én olyan szinten lusta vagyok, hogy 10perc kellett, mire rávettem magam, hogy ide írjak.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én olyan szinten lusta vagyok hogy ha roooooohadtul unatkozok akkor sincs kedvem elindítani valami játékot mert nincs kedvem pedig kegyetlenül unatkozok. Vagy ha angolból tanár kiad egy csomó fordítani valót akkor fogom lefényképezem szövegfelismerővel felismertetem berakom google fordítóba azt lemásolom és az alapján órán félig magamtól és félig a fordító segítségével olvasom fel meg sok ilyet csinálok
0
0
0
0
Legolas24 avatar
Nekem sokszor mondják.
Pl Amikor elvettem a tesóm öngyújtóját és amikor már nem kelle odahívtam hogy viszaadjam hogy ne keljen felkelnem az ágyból. meg még sok más de többire nem emlékszem.
Ja még az ott vagyok az ágyamnál nem volt hangulatom kihúzni az ágy aját odahívtam tesóm barátját olyan indokkal hogy nem tudom kihúzni segítsen
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Ki milyen olyan dolgot csinált amire azt mondták: "Hogy ennyire lusta legyen valaki..."

Én egyszer vajas kenyeret akartam enni és volt otthon bontott sós vaj, meg bontatlan sima. Én utálom a sósat, de lusta voltam letépni a simáról a celofánt, úgyhogy inkább sósat ettem. 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció