Windows 8

Szerző: khaled98, 2011. October 14., téma
Fórum » Szoftver
Mindent a Windows 8-ról :D
Hozzászólások: 1 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
mathejocy avatar
Rendszergazdaként win7 komp módban beveszi a win7 drivert.De amúgy frissítéssel megoldja magának.
0
0
0
0
ReSeth avatar
Akkor marad a 7es 😃
0
0
0
0
winrar avatar
[LINK]
Nincs hozzá win8-as driver.
0
0
0
0
ReSeth avatar
http://www.asrock.com/mb/amd/alivexfire-esata2/
Nem találtam semmit.
0
0
0
0
Bronson avatar
az alaplapod gyártójának az oldalán nézd meg támogatja e driverekkel azt az oprendszert, sajnos nem te döntöd el megy e majd 😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
És hogy tudom eldönteni hogy támogatja-e ? 😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
Megéri lecserélni a win7-et win8-ra? 😃 3gb ddr2 ram, 2magos athlon, gts450 konfiggal? Kezdem unni a win7-et, néha lassulkodik.
Win8al nem lennének kompatibilitási problémák?
0
0
0
0
sakamateee avatar
Hát látván ezt az olcsó win8.1pro-t,én is rászántam magam meg is vettem,2 napja eddig tökéletesen működik😀Remélem nem lesz vele baj😀Torentről leszedtem egy wint,feltelepitettem,a kulccsal aktiváltam,ennyi!
0
0
0
0
no avatar
zole72 miután regisztrálsz az oldalra az oldal generál neked 1 belépő kódot csak azzal tudsz belépni az oldalra (akárhonnan) és visszanézheted a vásárlásaidat egyúttal az elküldött (megvett) kódot (kulcsot) is . igen akárhonnan tudod , de csak 1x tudod használni úgy értem ha egy windowsra már beaktiváltad a megvett kódot értelem szerűen csak arra lesz jó ... + minden gamenál , programnál írja , hogyha valami más dolgod lenne itt pl azt írja , hogy ők csak a kódot küldik az originális win 8 hoz , h anincs meg maga a program neked akkor oda linkelték honnan töltheted le (Microshoft) oldalán tehet eredeti megbízható helyről + 1 csomó infót a win8.1 pro ról na meg a legfontosabb , hogy ha nincs meg lemezes formában a program akkor úgy instaláld a windowsot hogy még az előző régi windows fent van mellesleg egy tört letorrentezett windows 8.1 prot is feltelepíthetsz mert amikor beaktiválod majd a kódot eredetivé változik majd éés minden elérhető lesz rajta
0
0
0
0
zole72 avatar
ssian1993:Rendben köszi,akkor sztem innem megveszem.
Amit linkeltél a professional,az igaz nem géphez kötött mint az oem.?
Vagyis ha laptopról törlöm feltehető asztali gépre is ?
0
0
0
0
no avatar
zole72 egyáltalán nem kamu ez az oldal amolyan jótékonysági cucc nem csak , hogy olcsóak a cuccok de az árra rá is kell fizetned xy összeget pl 4 eu-t (save the children ) címszó alatt .. teljesen megbízható pl én többek között a Diablo 3 Reaper of siulst 12 eu ért vettem . Amúgy 40-45 eu-s és tökéletesen működött a kódja nem egész 5 másodperc alatt megkaptam meg mondom 10-15 játékot vettem már itt jóval áron alul soha nem volt panaszom semmire ... azonkívül sok híres twitch TV-s és youtubos ember hivatalos partnere az oldalnak ... teljesen legális és megbízható sőt most jut eszembe anno még elő is rendeltem gamet és a megjelenés napján küldték a kódot ahogy oda volt írva
0
0
0
0
zole72 avatar
Ossian1993:köszi az infot.
Ez megbízható azért kérdem mert,hallottam olyat is hogy nem volt jó a kód vagy pár nap után nem volt használható.
Csak azért kérdem mert 10 eruó ért eredeti windows 8.1 nem kamu ez.
Köszi a választ.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
zole72 akkor összekevertem valami mással, bocsi 😀
0
0
0
0
no avatar
chrono02 köszi szépen


zole72


[LINK]

nagyon megbízható kb 10-15 játékot vettem már itt (programok is vannak) digitális kizárólag az árak naponta változnak 10 eurókat is ugrálhat
0
0
0
0
zole72 avatar
Én pcx-en sesem láttam olyat hogy digitális kulcsot lehetett volna megvenni windows7-et vagy 8-at ott csak dobozos kiszerelésben kapható.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Ossian1993 ugyan az a telepítés szerintem. Egyszer telepítettem csak de a befejező lépésektől eltekintve nagyrészt a még Win7-el is megegyezik, úgyhogy nagyon komplikált nem lehet.
0
0
0
0
no avatar
a win 8.1 pro esetében van eltérés a telepítésnél ? úgy értem pl mint a win7 nél .. komplikáltabb ? kell hozzá valami ? vagy sima üres gépre is telepíthetem könnyen mint a win7 et?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
zole72 szinte minden digitális szoftverárúházban lehet venni. P C X, I PO N ezekben még volt mikro utoljára ott jártam.
0
0
0
0
zole72 avatar
Sziasztok.
Hol lehet digitálisan 8.1-et venni(lehetőleg olcsón)
Csak megbízható oldal érdekel,előny ahol pl már többször is vásároltál.
köszi.
0
0
0
0
szilver avatar
Robertooo: Küldtem linket.
0
0
0
0
no avatar
Nincs olyan partíció, csak így nem enged telepíteni, ha BOOT-olva akarom feltenni... és nem értem, hogy mi az ok.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Uefi lapok csak GPT-t engednek azért...am. ha nincs partíció ami 2tb-nál nagyobb akkor fölös váltani MBR-ről
0
0
0
0
no avatar
Valaki segíthetne, hogy kell MBR-ről GPT-re konvertálni egy partíciót, mert a C:-t nem tudom, mivel ott a Windows, a D:-t meg nem akarom, mert azon vannak a dolgaim és dualboot-ot se szeretnék... de elvileg kell formátumozni... ilyenkor mi van? 😃
0
0
0
0
kaizinger avatar
énis a pro-t használom belőle
0
0
0
0
szilver avatar
ddkk22: Windows 8.1 Professional Update 1 x64.Ez számomra tőkéletesnek bizonyult.

És célszerű telepítés elött GPT partíciót csinálni az MBR helyett,asszem UEFI lapopknál nem is enged tovább a telepítésnél ha nincs GPT-re partícionálva valamelyik meghajtó.Vagyis engem nem engedett egy meghajtót sem kiválasztani addig.De a GPT gyorsabb mint az MBR azt olvastam róla.És nem ennek nincs köze az ntfs és fat dologhoz,de nem nagyon tudok róla így mondani semmit sem én sem.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Lassan fél éve használom és nincs bajom vele. Ha az ember elsajátítja a használatát, meg beállítgat 1-2 dolgot máris nem fogja zavarni a csempés felület. És mellesleg tényleg gyorsabb mint mondjuk egy Win7. Én azt vettem észre hogy gyorsabban bootol be, és egyes játékok jobban is futnak alatta, pl Bf3.
0
0
0
0
ddkk22 avatar
am ti melyik windows 8-at ajánljátok?
0
0
0
0
kaizinger avatar
egyáltalán nem csak megkell tanulni használni!
1 hónap allat úgy betanulja az ember hogy észre sem veszi!
Nem melesleg sokkal gyorsabb a egész és maga a használatban is sokkal kézre fekvőbb szerintem
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Köszi szépen a segítséget 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Nem,tölds le a win7 usb tool progit innen:[LINK] majd ezzel csináld meg.Lépésröl lépésre megy,egyszerü,nemlehet elrontani,viszont a pendrive-ot formázni fogja majd,igy vesznek róla dolgok.Ami kell mentsd le róla.
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Hogy ha usbről akarom bootolni, akkor elég csak áthúzni a lemezről az usbre és kész? vagy van ehez külön program?
0
0
0
0
no avatar
Akkor a Win8 mondhatjuk rakás hulladék?
0
0
0
0
higi08 avatar
felraktam,de nálam úgy bekattant az egész gép töle,hogy se iexplorerrel,se chrome-mal,se mozilla-val nem sikerült neki betölteni oldalakat...(gépigény.hu,citromail.hu,facebook,ja és a battlelog) ment vissza a win7 64bit
0
0
0
0
KERKO avatar
google fordítóval... 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Windows 8.1 van az érdekelne hogy ha letöltök egy e-book-ot akkor hogyan tudom azt valamilyen programmal felolvastatni?
0
0
0
0
no avatar
Namonid dobj fel egy .NET keresztrendszert 😉 remélem segíthettem
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Sziasztok!
Windows 8.1-el kapcsolatban lenne egy kérdésem. Az alkalmazás lista (az úgymond start menü) nem működik rendesen. A probléma lényege az hogy csak a windows által telepített alkalmazások látszanak (naptár, számológép stb...) de az általam telepített alkalmazás egyike se, olyan mint ha nem is lenne. De minden alkalmazás a helyén van, működik minden rendesen. Próbáltam neten utánanézni, de semmi használhatót nem találtam. Ha valaki tud valami megoldást annak megköszönném.
Sziasztok!
0
0
0
0
no avatar
Hello!

Olyan kérdésem lenne hogy windows 8.1 alatt egy meghajtó betűjét hogy tudom átírni PL😞E-ről D-re)
0
0
0
0
no avatar
Ez szerintem aztán mindegy. Amelyik tetszik.
0
0
0
0
Demmer avatar
windows 7 vagy win 8.1 enterpisen mennének jobban a játékok?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Próbáltad ezeket újratelepíteni? Lehet maradt valami maradvány még Win7-ből és amiatt nem megy. Ha jól értem arra a bizonyos zárójeles memóriacímre mutat. Próbáld meg újratelepíteni ezeket a játékokat, talán segít!
0
0
0
0
no avatar
Üdv mindenki, újra lett telepítve a gépem, win7 után kapott 8.1-et és egyik játékot sem indítja el(win7el ment mind). A hibaüzenet: "Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc000007b). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra."
Ezeket próbáltam (win7el végigjátszottam mindet,sosem volt gond.):
COD:Ghosts
AC IV
Metro 2033
NFS:Undercover
0
0
0
0
no avatar
Üdv mindenkinek!

Van egy HP Pavilion g6 laptopom amire most raktam fel a win8.1 és azóta nem működik a wifi gyors gombja amíg wi7 volt rajta addig működött van ötletetek hogy ez miért lehet?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
CoD-ok biztos, Van Helsing biztos. Ezekkel én is játszottam és Van Helsingel játszok is, így azok tényleg 100% hogy futnak. De ami megy Win7-en az megy 8.1-en is.
0
0
0
0
ExtazYexe avatar
Windows 8.1-en futnak ezek a játékok?

Arma 2
Arma 2: DayZ Mod
Arma 2: Operation Arrowhead
Arma: Cold War Assault
Call of Duty: Black Ops 2(+Multi+Zombi)
Call of Duty: Modern Warfare 2 (+multi)
Call of Duty: Modern Warfare 2 (+multi
Call of Duty: Ghosts (+multi)
DayZ
Van Helsing
Left 4 Dead 2
Sniper Elite 2
Rust
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció