Minden ami Metal Gear Solid!

Szerző: edom789, 2011. September 16., téma
Fórum » Játékokról általában
Azért nyitottam ezt a témát mert láttam hogy az oldalon kevesen foglalkoznak a metal gear szériával nos itt talán összegyűjtöm az oldal metal gear rajongóit vagy azokat akiknek tetszett a játék :)
Hozzászólások: 23
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tyrion Lannister avatar
Szerintetek melyik résznek van a legjobb sztorija? Szerintem a Snake Eaternek.
0
0
0
0
matany001 avatar
Remek játék lett a 'Metal Gear Rising: Revengeance", igaz az utolsó főellenféllel nagyon megkellet szenvedni. Hamarosan neki ugrok a "Metal Gear Solid 5: Ground Zero" -nak is. 😀
0
0
0
0
no avatar
Emberek az eredeti 87-es Metal Gear-t honnan tudnám megszerezni?
0
0
0
0
dokee78 avatar
Felraktam a Metal Gear Solid 2 Substance játékot és mindenhol ködös a kép,játszhatatlan.
Mellesleg hol tudok menteni?
0
0
0
0
edom789 avatar
Ezt kukkoljátok meg az új metal gear solid amin dolgoznak nagyon durva lesz
0
0
0
0
edom789 avatar
Na emberek ki tolja konzolon a HD Collection-t? 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gerdzso írta: megvetetem haverommal ps3-ra és kitolom nála


Ingyen játék? 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
én szeretem a játékot... bár csak az 1. és 2. részével toltam... de lehet bepótolom a 3. részt... a 4.-et meg úgy hogy megvetetem haverommal ps3-ra és kitolom nála 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
edom789 írta:
ceni98 írta:
fura... érdekes mondjuk mert nem mondtam volna h véres :S


Egy olyan stílusú játékba mint a metal gear nem kell hogy dőljön a vér minden honnan ez máshogy varázsol el főleg a felűlmúlhatatlan történet szálával! 😀
Elég jó a sztori, az egyike a nyugatiak számára is emészthető japán cuccoknak, bár néha így is túlzásba viszi a fél órás átvezetőkkel, amikben sokszor megbeszélik azt is ami addig történt, nehogy elfelejtsd, na de hát így kell szeretni.
0
0
0
0
ceni98 avatar
az a baj h nem engedik nekem :S 😞(
0
0
0
0
edom789 avatar
ceni98 írta:
fura... érdekes mondjuk mert nem mondtam volna h véres :S


Egy olyan stílusú játékba mint a metal gear nem kell hogy dőljön a vér minden honnan ez máshogy varázsol el főleg a felűlmúlhatatlan történet szálával! 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
fura... érdekes mondjuk mert nem mondtam volna h véres :S
0
0
0
0
edom789 avatar
ceni98 írta:
lol...😆 a 3ba nicns vér...😆 egyenlőre hanyagolom de azért kezd érdekelni 😃
de van a 3 dikba vér de van abba hangtompított altató pisztoly sztem te azzal kevered!
0
0
0
0
ceni98 avatar
lol...😆 a 3ba nicns vér...😆 egyenlőre hanyagolom de azért kezd érdekelni 😃
0
0
0
0
edom789 avatar
hát az első részebe nincs annyi vér de pl kukacos hullák meg ilyesmi van benne persze azér vér is 😀 ja és jó tanács ha elkezdessz vele játszani akkor ne arra számíts mint egy codba hogy lődd szét a helyet próbáld lopakodva úgy élveteseb is sokkal persz ahogy jónak érzed! de mondjuk vannak olyan részek ahol szét kell lőn a b***kat!
0
0
0
0
ceni98 avatar
ohh .P am véres a game mert a 2 képekből ítélve az 😆
0
0
0
0
edom789 avatar
ceni98 írta:
az első mekkora méretileg psre? vagy pcre? mert psre 1 giga 😜

Pc re letöltve 750 mega kb és kell hogy egy crack ami azt teszi lehetővé hogy fusson új gépeken!
0
0
0
0
ceni98 avatar
az első mekkora méretileg psre? vagy pcre? mert psre 1 giga 😜
0
0
0
0
edom789 avatar
ceni98 írta:
hmm psen akarom kipróbálni 😀 am a rising léesz pcre bár sztem eléggé brutál 1 mgshez képest😀
Hát a rising se lessz rossz de engem nem érdekel mert a főszereplőt nem csípem a többi részbe jobb a főszerplő a Snake! Nekem megvan az első rész a második rész pc-én meg a 4-ik ps3-ra!
0
0
0
0
ceni98 avatar
hmm psen akarom kipróbálni 😀 am a rising léesz pcre bár sztem eléggé brutál 1 mgshez képest😀
0
0
0
0
edom789 avatar
ceni98 írta:
én nem ismerem az 1et milyen gaem?
Hát már mostani játék az első része de remekül összevan rakva a történet kidolgozás hibátlan van benne lopakodás meg ugye harc fegyverrel vagy ököllel hát most így nem írom le az egész történetet mert a metal geart el kell egy szer kezdeni nagyon kevés ember van aki azt modnta volna miután játszott vele hogy rossz játék amúgy a lgújabb része az ps3 van csak az Mgs 4 de most novemberben megfog jelenni egy hd collection pack amibe benne lessz az 1,2,3 rész és egy felűjított psp rszé a peace walker ami megjelenik xbox 360 ra és ps3-ra! De az első két rész az van pc re is és nem kell emulátor ha gondolod és szeretnéd kipróbálni csak írj nyugottan!! Gondolom ez elég bő információ a játékról 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
én nem ismerem az 1et milyen gaem?
0
0
0
0
edom789 avatar
Azért nyitottam ezt a témát mert láttam hogy az oldalon kevesen foglalkoznak a metal gear szériával nos itt talán összegyűjtöm az oldal metal gear rajongóit vagy azokat akiknek tetszett a játék 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció