Játékszervezés, ötletek

Szerző: NTSC Jani, 2011. September 06., téma
Fórum » Játékokról általában
Mostanában elég sok ilyen időmérős bajnokság, meg ehhez hasonló topik jött létre. Azonban nem mindegyik végződött sikerrel. Ezért arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan részleget létrehozni, amelyben meg lehetne beszélni, hogy milyet érdemes megnyitni. Ezáltal elkerülhetnénk a felesleges téma nyitásokat.

A következőképpen zajlana a dolog: Valaki felvet egy ötletet és kb. 1 hétig lesz kiemelve, ezalatt pedig eldől, hogy szükséges-e ilyen topik, vagy sem. Nyílván ha van elég érdeklődő az adott játékra, akkor megnyitjuk a témát, ha nem, akkor megy a levesbe az ötlet.
Hozzászólások: 31
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kriszhd avatar
Demoz írta:
szabolaci10 írta:
COD 2 ??? hm hmmm valaki ? 😆

Bennevagyok. Minden nap tolom már jópár éve, szóval felőlem mehet.


Cod2 mehet bármikor 😃 Már 4-5 éve tolom 😃
0
0
0
0
Sziasztok avatar
UT2004 invasion kéne,hogy egy adott pályán,adott nehézségi szinten ki tudja a legtöbb pontot gyüjteni 2 bot társsal,aztán belinkelni egy képet a pontszámról.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Cod4,Crysis2,Alien Vs Predator (2010),Cod2
0
0
0
0
niteforce avatar
Shift 2-re jönne valaki? 😀
0
0
0
0
Demoz avatar
szabolaci10 írta:
COD 2 ??? hm hmmm valaki ? 😆

Bennevagyok. Minden nap tolom már jópár éve, szóval felőlem mehet.
0
0
0
0
no avatar
Esetleg egy killing floor party? vagy left 4 dead?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nemcsak kocsis játékok lehetnek. Ide jöhetnek az ötletek, s ha van elég jelentkező, akkor meg lehet nyitni az adott témát.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
És ide csak kocsis játékokat lehet vagy egyéb játékokból is lehetne-e szervezni? Mert nem rég hoztam létre egy Starcraft2-es meccsek szervezése c. témát csak nincs rá túl sok jelentkező 😕 Lehet itt nagyobb sikere lenne....
0
0
0
0
Liptik avatar
Szerintem nyáron aktívabbak lesznek az időmérők. A Dirt2-t is nyáron fogom fojtatni és ti is találjátok ki pályákat szerintem legyen a kedvencem, de nem tudom a nevét, majd megnézem.
0
0
0
0
no avatar
Esetleg A CoD 4 Arcade mode pontverseny?Nemtudom hogy van ó-e ilyen a többi CoD-ban mert nem nagyon játszottam velük.
0
0
0
0
no avatar
egy Battlefield play4free-s ben benne lennék 😉
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Trackmania az van, csak inaktív.


wááá
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Trackmania az van, csak inaktív.
0
0
0
0
no avatar
Trackmania Nations szerintem teljesen jólenne 😆
0
0
0
0
Liptik avatar
Lehetne TrackMania2 időmérő bajnokságot, NFS Most Wanted, meg amit gondoltok.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gran Turismo 2 időmérő verseny is lehetne akár. 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
Kicsit off, de ne töljétek 😀 nem tudom jobb helyre írni 😀


Spoiler!
Nem tudja valaki mikor lesz a Budapest Game Show?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk nyílván olyan embereknek kell jelentkezniük, akik megbízhatóak. Vagy ha esetleg nem érnek rá az adott iőben, akkor szólnak előtte időben, és nem a legutolsó pillanatban.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Superlompos írta:
A multikat egy kicsit összetettebb összehozni. Nem biztos, hogy mindenki ráér egyszerre. 😜


ha valakik jelentkeznek egy versenyre, az ő érdekük, hogy részt tudjanak venni, és nem a kívülállóké. Ebből adódik, hogy arra fognak törekedni, hogy le tudják játszani a mérkőzéseket. ÉS annyira sokat nem kellene játszani ahhoz, hogy egy bajnokság befejeződjön.

Bár ha a hozzáállás ilyen, hagyjuk a francba az egészet... Akkor nincs értelme....
0
0
0
0
TomiMan avatar
berki_zsolt írta:
Én ajánlanék egy cs 1.6-os frag versenyt.
Hely van, ahol le tudjuk bonyolítani, mert van saját szerverem. A technikai beállításokról meg majd még beszélünk, meg a pályákról, meg a köridőről, stb..
Esetleg érdekel valakit? 😊


Én benne lennék! Igaz nem eredeti a cs meg most nem is indul el (mert virust kaptam(gondolom) mert a vírusírtó csak ugy karanténba rakta de nem talál benne vírust😶😶😶 de majd megoldom meg amugyis ez most mind1😆😆😉
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Dehogy lehet. 😆

Max akkor, ha egy géphez leülünk 4-en. 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A multikat egy kicsit összetettebb összehozni. Nem biztos, hogy mindenki ráér egyszerre. 😜
0
0
0
0
ceni98 avatar
battlefield heroes,play4free vagy a 2höz mitszóltok?😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Demoz írta:
Crash team racing?😊


Felőlem lehet! 😆 Crash Team Racing megvan nekem a gépemen! 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én ajánlanék egy cs 1.6-os frag versenyt.
Hely van, ahol le tudjuk bonyolítani, mert van saját szerverem. A technikai beállításokról meg majd még beszélünk, meg a pályákról, meg a köridőről, stb..
Esetleg érdekel valakit? 😊
0
0
0
0
Demoz avatar
Crash team racing?😊
0
0
0
0
sisko avatar
Ha a shiftekben nem is,de a gridben biztos részt vennék 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Shift / Shift 2 időmérő jó lenne nagyon, de a griden is résztvennék szívesen 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Én egy Grid időmérős bajnokságon gondolkodtam.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mostanában elég sok ilyen időmérős bajnokság, meg ehhez hasonló topik jött létre. Azonban nem mindegyik végződött sikerrel. Ezért arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan részleget létrehozni, amelyben meg lehetne beszélni, hogy milyet érdemes megnyitni. Ezáltal elkerülhetnénk a felesleges téma nyitásokat.

A következőképpen zajlana a dolog: Valaki felvet egy ötletet és kb. 1 hétig lesz kiemelve, ezalatt pedig eldől, hogy szükséges-e ilyen topik, vagy sem. Nyílván ha van elég érdeklődő az adott játékra, akkor megnyitjuk a témát, ha nem, akkor megy a levesbe az ötlet.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció