PC Játék készítés!

Szerző: Liptik, 2011. August 11., téma
Fórum » Játékokról általában
Te milyen PC-is játékot csinálnál, ha játékkészítő lennél?
Hozzászólások: 153
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Pisti0210 avatar
gta-hoz hasonló játékot
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Gerdzso írta:
Quadgame94 írta:
Helló! Itt az én játék tervem.

A Játék picit nyúl a V-The Visitors sorozatból. Szóval lejönnek az idegenek, "jó szándékkal" persze mi egy nyomozót akalkítanánk, akinek a neve legyen, Tom, aztán persze neki nem nagyon tetszik a túlzott jó szándékoskodás, ezért meg bízza a főnöke h fű alatt nyomozzon. Az első pár mission arról szólna hogy épülnél be. Majd lenne pár lövöldözés, miután rá jössz pár dologra, az idegenek tervére, miszerint, az emberi DNS-ért jöttek, de nem kifejlett embertől kell nekik, hanem egy magzattól, vagy kisbabától. Itt jön a csavar, a feleséged, akit hívjanak...Sarah-nak, terhes, őt próbálod az I. részben menteni. Közben csatlakoznak hozzád. Lesz autós üldözés, az ő járműveiket, fegyvereiket is használhatnád. Majd a játék folyamán több mindenre is fény derülne, mint például, hogya világ vezetői, miután az idegenek megszerezték ami kell nekik, meg egyeznek az idegenekkel, vagyis már réges régen meg egyeztek, hogy mivel a Földet elpusztítják a vezetőket, biztonságos bolygóra viszik. De ez az egyesség felborul, hiszen nem tudták garantálni, hogy minden simán fog menni. Mivel mi megtámadjuk őket. E közben nagyban folyik a terhes nők elrabolása. Itt jön egy másik csavar, Nem mind1 kit visznek el, hiszen tökéletes DNS kell, ami csak 150db van a világon, ezért sajnos a mi feleségűnkl is kell, mivel sokan az öngyilkosságot követ el a nők közűl, ezért égetővé válik h megszerezzék a feleségünk magzatának DNS-ét. Az utcán persze zavargások, tüntetések lennének. A Fő és egyben utoldó mission , h felrobbantsuk a kutató űrhajót, miután ez sikerül, a feleségűnket el ragadják, és az utolsó képkocka, hogy el repülnek, a 84 nővel aki maradt. Mi pedig utánuk megyünk!

Játék menet, nem teljesen lineáris vannak mellék mission-ok is.
Gépigénye:
Min. Phenom II X2
4GB RAM
9800GT/GTS250/GTS450
Ajánlott.
Phenom II X4
4GB RAM
4870/5770


ez de nagy 😃


Köszi, már csak címet kéne adni neki. Mondjuk Aliens Vs. Humans: First Battle.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Quadgame94 írta:
Helló! Itt az én játék tervem.

A Játék picit nyúl a V-The Visitors sorozatból. Szóval lejönnek az idegenek, "jó szándékkal" persze mi egy nyomozót akalkítanánk, akinek a neve legyen, Tom, aztán persze neki nem nagyon tetszik a túlzott jó szándékoskodás, ezért meg bízza a főnöke h fű alatt nyomozzon. Az első pár mission arról szólna hogy épülnél be. Majd lenne pár lövöldözés, miután rá jössz pár dologra, az idegenek tervére, miszerint, az emberi DNS-ért jöttek, de nem kifejlett embertől kell nekik, hanem egy magzattól, vagy kisbabától. Itt jön a csavar, a feleséged, akit hívjanak...Sarah-nak, terhes, őt próbálod az I. részben menteni. Közben csatlakoznak hozzád. Lesz autós üldözés, az ő járműveiket, fegyvereiket is használhatnád. Majd a játék folyamán több mindenre is fény derülne, mint például, hogya világ vezetői, miután az idegenek megszerezték ami kell nekik, meg egyeznek az idegenekkel, vagyis már réges régen meg egyeztek, hogy mivel a Földet elpusztítják a vezetőket, biztonságos bolygóra viszik. De ez az egyesség felborul, hiszen nem tudták garantálni, hogy minden simán fog menni. Mivel mi megtámadjuk őket. E közben nagyban folyik a terhes nők elrabolása. Itt jön egy másik csavar, Nem mind1 kit visznek el, hiszen tökéletes DNS kell, ami csak 150db van a világon, ezért sajnos a mi feleségűnkl is kell, mivel sokan az öngyilkosságot követ el a nők közűl, ezért égetővé válik h megszerezzék a feleségünk magzatának DNS-ét. Az utcán persze zavargások, tüntetések lennének. A Fő és egyben utoldó mission , h felrobbantsuk a kutató űrhajót, miután ez sikerül, a feleségűnket el ragadják, és az utolsó képkocka, hogy el repülnek, a 84 nővel aki maradt. Mi pedig utánuk megyünk!

Játék menet, nem teljesen lineáris vannak mellék mission-ok is.
Gépigénye:
Min. Phenom II X2
4GB RAM
9800GT/GTS250/GTS450
Ajánlott.
Phenom II X4
4GB RAM
4870/5770


ez de nagy 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
Tesla GoD írta:
ceni98 írta:
játékidőm kb 25 óra assassin's creedes fegyók (hidden bladen kívül) sárkányok lovagok harc és dinamikus harcrendszer és persze mindenek tetejébe befoghatunk nagyobb sárkányokat amikkel lehet repülni 1 hatalmas nagy világba persze lenne benne mágia úgy ruhák és persze öldöklés és e a story az annyi lenne h a sárkányok kővé vannak dermesztve és vmi pecsét van rajtuk h ne szabaduljanak ki de 1 sötét lovag kinyitja elszabadul a pokol és ekkor a mi hősünknek kell mindent megmenteni + bosszúhadjárat is lenne benne stb stb. nekem ez az álom játékom 😀
Ez kisebb változtatásokkal megvalósítható játékterv, csak persze fejlesztők is kellenek hozzá.
hát iGEN 😀 scak h nicnsenek fejlesztőim 😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Helló! Itt az én játék tervem.

A Játék picit nyúl a V-The Visitors sorozatból. Szóval lejönnek az idegenek, "jó szándékkal" persze mi egy nyomozót akalkítanánk, akinek a neve legyen, Tom, aztán persze neki nem nagyon tetszik a túlzott jó szándékoskodás, ezért meg bízza a főnöke h fű alatt nyomozzon. Az első pár mission arról szólna hogy épülnél be. Majd lenne pár lövöldözés, miután rá jössz pár dologra, az idegenek tervére, miszerint, az emberi DNS-ért jöttek, de nem kifejlett embertől kell nekik, hanem egy magzattól, vagy kisbabától. Itt jön a csavar, a feleséged, akit hívjanak...Sarah-nak, terhes, őt próbálod az I. részben menteni. Közben csatlakoznak hozzád. Lesz autós üldözés, az ő járműveiket, fegyvereiket is használhatnád. Majd a játék folyamán több mindenre is fény derülne, mint például, hogya világ vezetői, miután az idegenek megszerezték ami kell nekik, meg egyeznek az idegenekkel, vagyis már réges régen meg egyeztek, hogy mivel a Földet elpusztítják a vezetőket, biztonságos bolygóra viszik. De ez az egyesség felborul, hiszen nem tudták garantálni, hogy minden simán fog menni. Mivel mi megtámadjuk őket. E közben nagyban folyik a terhes nők elrabolása. Itt jön egy másik csavar, Nem mind1 kit visznek el, hiszen tökéletes DNS kell, ami csak 150db van a világon, ezért sajnos a mi feleségűnkl is kell, mivel sokan az öngyilkosságot követ el a nők közűl, ezért égetővé válik h megszerezzék a feleségünk magzatának DNS-ét. Az utcán persze zavargások, tüntetések lennének. A Fő és egyben utoldó mission , h felrobbantsuk a kutató űrhajót, miután ez sikerül, a feleségűnket el ragadják, és az utolsó képkocka, hogy el repülnek, a 84 nővel aki maradt. Mi pedig utánuk megyünk!

Játék menet, nem teljesen lineáris vannak mellék mission-ok is.
Gépigénye:
Min. Phenom II X2
4GB RAM
9800GT/GTS250/GTS450
Ajánlott.
Phenom II X4
4GB RAM
4870/5770
0
0
0
0
_AsheXp avatar
bartos: Starcraft rpg-be= Wolrd of StarCraft 😀 lesz ilyen az mondta a blizzard, majd akkor ha a starcraft 2 nek mine rész kész van márr, és ugy mint a wow MMO rpg lesz 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Én a Starcraft-ot csinálnám meg RPG-be (igaz így nem eredeti de akkor is 😃 ) az elején kiválasztanád hogy Terran, Protos, vagy Zerg lennél, és kapod folyamatosan a küldetéseket.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Szval te eljátszanád egy focista életét 😀
0
0
0
0
norbi6 avatar
Én 1 olyan focis játékot terveznék az alap meccseken kívül hogy mindennap edzésre kéne menni és pl: a gép dönti el hogy ki kerül a kezdő 11-be de a meccsen a csapatot te irányítod és mondjuk edzésen beszélgetés is lenne szóval olyan vérbeli focis game persze amatőr szintel is 1 kicsit megfűszerezve 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ceni98 írta:
játékidőm kb 25 óra assassin's creedes fegyók (hidden bladen kívül) sárkányok lovagok harc és dinamikus harcrendszer és persze mindenek tetejébe befoghatunk nagyobb sárkányokat amikkel lehet repülni 1 hatalmas nagy világba persze lenne benne mágia úgy ruhák és persze öldöklés és e a story az annyi lenne h a sárkányok kővé vannak dermesztve és vmi pecsét van rajtuk h ne szabaduljanak ki de 1 sötét lovag kinyitja elszabadul a pokol és ekkor a mi hősünknek kell mindent megmenteni + bosszúhadjárat is lenne benne stb stb. nekem ez az álom játékom 😀
Ez kisebb változtatásokkal megvalósítható játékterv, csak persze fejlesztők is kellenek hozzá.
0
0
0
0
ceni98 avatar
játékidőm kb 25 óra assassin's creedes fegyók (hidden bladen kívül) sárkányok lovagok harc és dinamikus harcrendszer és persze mindenek tetejébe befoghatunk nagyobb sárkányokat amikkel lehet repülni 1 hatalmas nagy világba persze lenne benne mágia úgy ruhák és persze öldöklés és e a story az annyi lenne h a sárkányok kővé vannak dermesztve és vmi pecsét van rajtuk h ne szabaduljanak ki de 1 sötét lovag kinyitja elszabadul a pokol és ekkor a mi hősünknek kell mindent megmenteni + bosszúhadjárat is lenne benne stb stb. nekem ez az álom játékom 😀
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Gerdzso írta:
igen ez a jobbik eset! 😃 de van az a fajta játék is ami hosszú de minek? 😃 kell egy határt húzni a hosszúságnál... 8 óra alatt semmiképpen se legyen... akármilyen multi lehet mellette... nem számít! de a normális úgy 15-20 óra között van 😀


Igen,ezért írtam hogy olyan játékot IS lehet képezni,amivel az ember elszórakázik egy ideig.Pl Fallout Oblivion meg ilyenek...Amiben az ember mindig szeret jobb cuccokat szerezni,kialakítani a viszonyait/környezetét szintet lépni,szóval van játék ami hosszú jó és többször kivihető.A kedvedért hozzá teszem hogy "Jobbik esetben"😆 Mert hát ez így igaz,nem minden játék szuperálhat így.
0
0
0
0
twoKgames avatar
én egy olyan játékot csinálnák, mint a mostani élet vagyis 100%-osan reális, de persze csak játék.
úgy értem hogy pl. úgy tudok szaladni ahogyan most és akkor fáradok ki amikor kifáradok, nem időhöz kötve és érzem amikor elesek meg ilyenek
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mongoosewow írta:
Superlompos írta:
Szerintem nincs értelme a nagyon hosszú játékidőnek. Szerintem a 10-15 óra az normális lenne.


Részben egyetértek,de biztos volt neked is olyan játék(ami 15-20 órás SP-vel rendelkezik) hogy lekötött,és amikor végigvitted azt mondtad,hogy "a francba,miért van vége!",mert még eljátszottál volna vele pár hétig/hónapig.Persze nem napi óra játékidővel.Ha egy nagyon változatos játék van,nagyon változatos játékmenettel ami izgalmas és jó,eljátszik vele szívesen az ember 1 évig is akár napi 2-3 órás játékidővel.


igen ez a jobbik eset! 😃 de van az a fajta játék is ami hosszú de minek? 😃 kell egy határt húzni a hosszúságnál... 8 óra alatt semmiképpen se legyen... akármilyen multi lehet mellette... nem számít! de a normális úgy 15-20 óra között van 😀
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Superlompos írta:
Szerintem nincs értelme a nagyon hosszú játékidőnek. Szerintem a 10-15 óra az normális lenne.


Részben egyetértek,de biztos volt neked is olyan játék(ami 15-20 órás SP-vel rendelkezik) hogy lekötött,és amikor végigvitted azt mondtad,hogy "a francba,miért van vége!",mert még eljátszottál volna vele pár hétig/hónapig.Persze nem napi óra játékidővel.Ha egy nagyon változatos játék van,nagyon változatos játékmenettel ami izgalmas és jó,eljátszik vele szívesen az ember 1 évig is akár napi 2-3 órás játékidővel.
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Igazából nekem nincs öteletem, mert mindenféle játék van, egyedül az életet nem öntötték még virtuális formába. azt meg nem is fogják.

Sims?😃
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Szerintem sztoritól függ!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem nincs értelme a nagyon hosszú játékidőnek. Szerintem a 10-15 óra az normális lenne.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
jasko írta:
én egy assassin's creed és witcher 2 keverékű játékot csinálnénk, ami olyan hosszú lenne, hogy ha folyamatosan gépeznél,napi 4 óra alvással,akkor fél évig tartana végigvinni 😃


Az 3640 óra (kb.)
Mondjuk 1 Call of duty (4-6 óra single játékidő)
elkészítése 1 év

Ez azt jelenti, hogy kb. 750 évig kéne készülnie a játéknak 😆

Hacsak nem állítasz rá 2000 embert 😆
0
0
0
0
jasko avatar
ha van olyan játékélménye mint az AC-nak,akkor simán lehetne nyomni 20 órát 😃
nekem lenne türelmem megírni 😃
nemmondod hogy kiszámoltad??😆
0
0
0
0
akos328 avatar
Nah az-az ami nem fog elkészülni😃, napi 20 örás játékkal fél évig.
Az több mint 9100 játékóra, képzeld el mennyi ideig tartana megírni, és még azt nem is számítottam bele h minden elsőre sikerülni😃
0
0
0
0
jasko avatar
én egy assassin's creed és witcher 2 keverékű játékot csinálnénk, ami olyan hosszú lenne, hogy ha folyamatosan gépeznél,napi 4 óra alvással,akkor fél évig tartana végigvinni 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Az élet, save és load lehetőséggel.😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igazából nekem nincs öteletem, mert mindenféle játék van, egyedül az életet nem öntötték még virtuális formába. azt meg nem is fogják.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Írtam egy kicseszett hosszú játékot,de másodszorra tűnt el,és már ideges vagyok.Este leírom,de asszem word-be:@
0
0
0
0
akos328 avatar
Egy FPS/TPS stratégiai játék jó lenne. ezalatt azt értem h rendes FPS nézet, de vmi magas rangú személyt irányítanál, hogy nem te kapod a parancsot, hanem te adod ki, és a csapatoddal, -ami tegyük fel 4-5 fős lenne- végrehajtod, és az akció sikere azon múlik hogy taktikázol. Egy Company Of heroes belső nézetbe. mondjuk előveszed a térképet és mutatod a tiszteknek h ide-ide-ide, ezt és ezt rohamozzuk, persze, ikonokal megoldva, nem te írod őket, mert az bonyolult lenne.

Úgy képzelem el, h fogod a térképet, kijelölsz 1 helyet, és lennének ikonok h támadás vagy védelem, vagy táborverés...
és ezzel rajtad múlna mondjuka II világháború. Ezzel a megoldással elég szabad kezet kapnál, de mégis lenne feladatod. Multi ezzel a megoldással nehéz lenne, de azért kilehetne hozni vmit. Esetleg egy Co-op mód azzal még élvezetesebb lenne egy haveroddal 2 csapatot irányítani.
Én egy ilyen játékot nagyon szeretnék, ha esetleg van akkor mondjátok a nevét😃
0
0
0
0
no avatar
marvel vs dc universe pankrátor módban😃
0
0
0
0
Liptik avatar
Én még olyan játékot készítenék amibe egy emberrel vagyunk és különböző házakba kell menni valamikor mászni. A harc itt is van. A harcrendszer nagyon nagy. Az ellenfelek erősek nagyon, azok szörnyek és néhány katonát teszek bele. Sok helyszín és sok ellenfél van. Ha kivitted a főszálat, akkor tudsz szabadon menni és ebben is vannak mellékküldetések. A fő gonosz egy 30 méteres szörny ami nagyon nehéz legyőzni. A szabad kóborlásnál a járművekbe be lehet szállni. A fegyverünk egy kard, de bizonyos helyszíneken adnak vagy találsz egy erősebbet. A grafikája nagyon szép, de kicsi a gépigénye kb mint az AC2 és a AC BH-nál. A játék olyan 15 Gb-ot foglal. 3 Gb ram. 500 Mb videókari. DX 10 támogatás.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak a moderátorok tehetik meg!
0
0
0
0
Liptik avatar
Hogy kell átenni a témát a játékokról általában című kategóriába?
0
0
0
0
ceni98 avatar
én olyat amibe a fil univerzumok találkoznak sw terminator xmenek stb 😜
0
0
0
0
onlinegame18 avatar
én is😃DDDDDDDDDDD csak nem akartam ennél is jobban kifejteni😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Én mindenképpen olyat csinálnék, amiben leélhetem virtuálisan az életemet. Nagyon jó grafikája lenne.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az élet senkinek se futna el a gépén.
0
0
0
0
Liptik avatar
Az én gépemen elfutna?
0
0
0
0
onlinegame18 avatar
Én egy olyan játékot terveznék, ami többféle gépigényű... szóval telepítéskor kiválasztod h kb melyik kategóriába tartozol, és akkor annak megfelelőt rak fel... Hát egy olyat, ami pl kezdődik az őskortól és halad szépen a történelemben... fps nézettel, vagy akár olyasmivel mint a stratégiai játékokban van és ha akarsz csinálhatsz csatákat, családot alapíthatsz, és a halálos ágyadon, vagy amikor meghalsz kiválaszthatod pl h mek fiaddal akarod tovább folytatni... persze erre bármikor lenne lehetőség, de 2 nél többször nemleshetez ugyanazzal. vagyis nem lehet az h az egyikkel távol harcolsz, a másikkal meg közel harcolsz és váltogatod... és utána jönnek az ilyen király-os korok, ahova úgy juthatsz el , hogy a kezdetben az ősembereddel tiszteletet szerzel , keménykezű vagy stb... és akkor lehetsz te is a király, da ha ilyen gyáva vagy, vagy inkább becsületes, akkor lehetsz paraszt stb... ja és lefelé lehet menni rangot(mármint választhatod h lemondasz a koronáról stb.)... pl királyból leszel képviselő stb... de felfele nem lehet mármint úgy, hogy választod h paraszt vagy és király leszel csak úgy pl h sok dolgot csinálsz a gazdád birodalmán, és az felfigyel rád, aztán beajánl a faluba h legyél valami pl a falumester segítője... de persze ehhez jó viszonyban kel h legyél a gazdáddal... aztán ott is jókat csinálsz aztán felkérnek valami rangosabb dologra... de pl lehetne vándorolni is... ja meg a házadat magadnak építhetnéd, szóval oda rakod a téglát, ahova akarod legfeljebb összedől... de ha keménykezű a király, akor csinálhattok parasztfelkeléseket, forradalmakat stb... ja és mi több nagyon rombolható környezet, mint a valóságban, de ennek a mértéke választható, katasztrófák (pl vulkán, árvíz,szárazság) amit még nem tudunk előre csak majd a modern korban mint pl ma na de ne szaladjunk ennyire előre... fokozatosan haladunk az évekkel... egyszer csak valaki feltalálja az áramot, és akkor jön a korszerűsítés...majd elérkezik az az idő amikor az 1vh volt... ha valamelyik ország királya/kormányzója vagy eldöntheted h beszállsz-e vagy sem... meg békeszerződést köthetsz, lehet dualizmus, de ha a magyarokkal vagy, akkor ha nem akarsz akkor nem leszel... és évről évre telik az idő majd a második vh... és minden időben a kor fegyverei, de minden korban lehetsz paraszt, katona , vagy előkelő... természetesen valahol egy ősemberként kezded, és vándorolhatsz... kb addig menne ez ameddig ma is elképzeljük a technikát... nagyon nagyon kemény gépigény a legjobb minőségen, de ha az alacsony minőségűt telepíted fel akkor elmenne kb egy core 2 duo-n meg 2gb ram hd5770-en maxon😃 mondom olyan lene mint a valóság csak tudsz rajta pár dolgot állítani...
Na ha én tudnék írni gameket akkor én ilyet csinálnék😃 ha valami nem egyértelmű, akk jelezzétek😃D
0
0
0
0
spleenszuru avatar
az Avatár- Aang legendáját készíteném el ha tudnám ! 😃
0
0
0
0
IIASSAULTII avatar
Egy space fps-t nagyon szép grafikával, ahol űrsiklót is lehetne vezetni a bolygók közt,minden bolygóra le lehetne szálni ,és harcolni szkafanderekben.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én egy jurassic park játékot ami részben a filmre alapszik.
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Gerdzso írta:
RPCJFAN írta:
Elkészíteném az Odaát című sorozat játékadaptációját.Tps lenne,max 2 magos proci 2ghz-es és 2gb ram kellene neki.Kb 20 órás játékidővel és az első 2 évadot foglalná magában.Lehetne kocsikat feltörni,benzinkutakat megcsapolni,ha észrevesznek akkor lopakodni a zsaruk elől.A játékban lépésről lépésre juthatnánk át egyik faluból,városból a másikba.Nagyon nehéz lenne feltérképezni a helyszíneket,de azon igyekeznék,hogy minél jobban hasonlítson az igaziakra.Természetesen nagy szerepet kapna az Impala is.Lehetne fegyvereket venni,szóval reális lenne.Dean és Sam eltérő személységet kapna,játék közben káromkodás,grimaszok is lennének.Horrorfilmbe illő helyszínekkel akció is lenne benne bőven.😀


ez jól hangzik! bár a sorozatot nem ismerem 😀 tényleg annak nennyire horrorisztikus a hangulata?


Vannak epizódok ahol odavág azért.Pl mint a körben.
0
0
0
0
whiplaser avatar
hát kb olyat hogy olyan fps ha pl karba lő az ellen akkor csak egy kézzel mehetsz vagy csak kpval vagy olyan ha lábon lönekakkor csak vonszolni tudod magad és egy orvos kell hozzá meg ilyenek ha pl az ai fejbe lő és egyből meghaol easy szinten meg ilyenek
0
0
0
0
no avatar
Én egy olyan játékot készítenék mint kb a San Andreas, csak jobb grafikával, más sztorival, bandákkal, szereplőkkel. És nagyon minimális követelményei lennének 😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én nekem két játékötletem van. 😃

1. Az első egy GTA stílusú játék, aminek az elején alaposan megtervezheted a karaktered, akár magadat is. Külsőt és belsőt is egyaránt csinálhatnál az embernek. Például könnyen felbőszülő karakter hamarabb kezd el lövöldözni, mint beszélni és fordítva. Vagy aki nem ilyen bátrabb típus, az például lopakodni fog inkább a küldetésekben. És így tovább. 😃

2. Egy olyan katonás FPS-t, ami nem szimulátor, hanem inkább olyan mint a Call of Duty-sorozat, de nem lenne olyan lineáris. Például ha lelőnek csata közben nem halsz meg, hanem valaki újjáéleszt a harcmezőn, vagy a katonai kórházban ébredsz, vagy az ellenfél foglyul ejt és nála ébredsz megkötözve. Maximum akkor halsz meg, ha nagyon sok találatot kapsz. 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
ja és még amit kihagytam... FPS és TPS nézetet tennék bele és egy hasonló felszerelés és skill rendszert tennék bele mint a Hidden and Dangerous 2-ben volt... és onnan "emelném" át a taktika térképet is, viszont kicsit részletesebbé tenném... amit még beletennék hogy lehetne rókalyukakat ásni és fedezékeket fákból és hasonló dolgokból összerakni 😀 grafika kb MOH Airborne szintüre tenném... ja és lenne részletes rombolható környezet 😀 és nagyobb területek hogy ne legyen olyasmi mint a COD... 😀 a szkriptek nagy részét is kihagynám.. és akkor ezt megspékelném jó hangulattal... sztorival... és egy nagyon hosszú játékmenettel... na meg persze egy szenzációs AI-val 😃

RPCJFAN írta:
Elkészíteném az Odaát című sorozat játékadaptációját.Tps lenne,max 2 magos proci 2ghz-es és 2gb ram kellene neki.Kb 20 órás játékidővel és az első 2 évadot foglalná magában.Lehetne kocsikat feltörni,benzinkutakat megcsapolni,ha észrevesznek akkor lopakodni a zsaruk elől.A játékban lépésről lépésre juthatnánk át egyik faluból,városból a másikba.Nagyon nehéz lenne feltérképezni a helyszíneket,de azon igyekeznék,hogy minél jobban hasonlítson az igaziakra.Természetesen nagy szerepet kapna az Impala is.Lehetne fegyvereket venni,szóval reális lenne.Dean és Sam eltérő személységet kapna,játék közben káromkodás,grimaszok is lennének.Horrorfilmbe illő helyszínekkel akció is lenne benne bőven.😀


ez jól hangzik! bár a sorozatot nem ismerem 😀 tényleg annak nennyire horrorisztikus a hangulata?
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Elkészíteném az Odaát című sorozat játékadaptációját.Tps lenne,max 2 magos proci 2ghz-es és 2gb ram kellene neki.Kb 20 órás játékidővel és az első 2 évadot foglalná magában.Lehetne kocsikat feltörni,benzinkutakat megcsapolni,ha észrevesznek akkor lopakodni a zsaruk elől.A játékban lépésről lépésre juthatnánk át egyik faluból,városból a másikba.Nagyon nehéz lenne feltérképezni a helyszíneket,de azon igyekeznék,hogy minél jobban hasonlítson az igaziakra.Természetesen nagy szerepet kapna az Impala is.Lehetne fegyvereket venni,szóval reális lenne.Dean és Sam eltérő személységet kapna,játék közben káromkodás,grimaszok is lennének.Horrorfilmbe illő helyszínekkel akció is lenne benne bőven.😀
0
0
0
0
dan_73 avatar
Gerdzso írta:
Superlompos: egy 200 terás vinyó elég lenne neki... persze csak akkor ha Mario-s grafikája lenne 😃

amúgy egy kötetlenebb 2. vh-s játékot amolyan Bands of Brothers stílusban... tehát a fegyverek nagyon szórnának... és a támadásokat is neked kéne megszervezned... lehetne jelekkel kommunikálni stb 😃 lenne fejlett rádió és emberek közti beszélgetés... 😀


Valami hasonlóra gondolok én is csak felturbóznám avval hogy rts és fps nézet között lehetne váltani. pl.: Company of Heroes megépítesz egy géppuska fészket és utána átkapcsolsz fps nézetbe és onnan szórod az áldást.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Superlompos: egy 200 terás vinyó elég lenne neki... persze csak akkor ha Mario-s grafikája lenne 😃

amúgy egy kötetlenebb 2. vh-s játékot amolyan Bands of Brothers stílusban... tehát a fegyverek nagyon szórnának... és a támadásokat is neked kéne megszervezned... lehetne jelekkel kommunikálni stb 😃 lenne fejlett rádió és emberek közti beszélgetés... 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció