Milyen telefont vegyek?

Szerző: niteforce, 2011. August 09., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Mivel elég sokan írnak telefon vétellel kapcsolatosan a "milyen telefonod van?" és a "mindent az androidról" nevű témákba, ezért létrehoztam ezt a fórumtémát, hogy aki akar itt kérdezzen arról, hogy milyen telefont vegyen.

Lehet az vezetékes vagy mobil is :D
Hozzászólások: 4 614
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Spazzz avatar
Sziasztok jelenleg sima sony xperia z5 van nekem es kellene egy hasonlo telefon ami hozza a z5 szintjet(fogas(elony ha a sarkai nem lekerekitettek),gyorsasag,letisztultsag,fenykep-video minoseg(4k nem kell),fem vaz,kiveve a melegedest 😃😉
iphonet nem szeretem,ilyen hogy s7 edge se kell mert arra sincs penzem p10 re sincs 😀😉) hasznaltan vettem a z5 kb 80k forintba atalakitva szoval ezt ugyan ilyen ertekben vennek ujon,hasznaltan attol fugg
0
0
0
0
💬 6
reszler112233 avatar
@Spazzz: Ha már kiírtad a 80k-t akkor nézz utána az Iphonkan jobban. Az 5s pont a 80-as kategóriában kapható még.Igaz nem mai darab, de befér a 80-anba: [LINK]
0
0
0
0
Spazzz avatar
@reszler112233: Iphone nem kell koszi 😃 nem az en vilagom,javitom mert rosszul fogalmaztam 😃
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Spazzz: Mi a gondod az Iphon-al? Ha szabad tudni. Tudomásom szerint az egyik legstrapabíróbb telefon. Igaz öcsémnek kb fél éve van egy 5s, de sokkal jobb mint az előd Windows alapú Nokia Lumia 620.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@reszler112233: Nokia-t inkább hagyjuk... régen dobbantott egy nagyot a cég a 3210- meg ettől felfele de annyiba ki is merül... a mai világba nem tudja megálni a helyét,iphone okkal meg az a baj hogy nagyon zárt a rendszerük és nagyon merülnek...de viszont hardverbe meg erősek! Én egy bika androidos masinára szavaznék.
0
0
0
0
flyaway2 avatar
@bukta2: Az új Nokia nem rossz. Nokia 6, stock android rendszer, full alu váz.
0
0
0
0
Spazzz avatar
@reszler112233: Tudom hogy stabilabb mint az android de nekem akkor se kell,pont mint a samsung 😃Sem a formaja sem a markaja nem tetszik es mielott valami vita kezdodne nem szeretnek semmit se mondani egyikrol sem,csak siman nem kell.

Mar egy masik helyen leirtam volt most csak bemasolom a problemamat,amibol inkabb a melegedes a fo indok a cserere:
Szia latom neked is z5 van,nekem is az van ez egyetlep nagyobb panaszom az,hogy melegedik mint a szar,akarmilyen jatek pik pak 50-60 fok kozott mozog,plane a wifi vagy mobilnetel tolom akkor meghamarabb felmegy ezert nem is nagyon jatszok 10 percel tobbet mert feltem,fb,youtube annyira nem melegiti,fhd video kb 5 perc felvetel erejeig birja utana leallitsa,4k nem is probaltam mert nem erdekel az a resze,meg a wifi jelet is gyengebben fogja,mint a regi sony xperia m telom ezt ugy ertem ha messzebb keresem a jelet akkor gyengebben erzekeli joval,vagy nem is erzekeli mint a regi de ha kozelebb fogom a wifit akkor erosebb mint a regi.Neked van valami hasonlo eszreveteled idaig,vagy csak nalam ilyen es szerviz kellene?


Tokeletes telefonom lenne mert imadom mindenet kiveve a melegedesi problemait ami kihat sok mindenre
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Hali!
Azon agyaltam mostanában, hogy nyugdíjazom az öreg Samsung E1200at és a helyére amolyan fő telefonnak kellene valami kb 50eFT-s limittel.

Először Nokia 3-ra gondoltam, de azt nagyon gyorsan ki is vertem a fejemből Spoiler!
50eFT-ért már ne laggolja szét magát olyan kicsi felbontás mellett
.
Jelenleg három van, ami úgy megfogta a fantáziámat:
-Huawei P8 Lite
-P9 Lite
-Huawei Y6

Ezekről mi a vélemény, illetve mit ajánlanátok?

szerk: Nálam mint referencia csak a Lenovo A536 van. Olyanom volt, nem volt rossz, de nem árt ha kicsit pörgősebb a rendszer.
0
0
0
0
💬 2
Gyrger72 avatar
@SuperPuma: -Huawei P8 lite [LINK]
-Huawei P9 lite [LINK]
-Huawei Y6 [LINK]

Szerintem a P9 lite-al jársz a legjobban.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
@Gyrger72: Érdemes még nézni Xiaomi Redmi 4X-et is pl EU stocknál. (Ez nem noname kínai)
Ilyen van nekem is. Ennyiért nincs jobb.
0
0
0
0
sanyi236 avatar
Sziasztok! Nem tudtok semmi infót a Xiaomi feleől, vannak erre az évre bejelentett telefonok ? Redmi note 5 várható idén ?
0
0
0
0
SDavid1997 avatar
Szerintem egy Samsung Galaxy A5 vagy A7 kiváló teló. Alig tud kevesebbet egy S6-S7 nél viszont ugyanúgy szép és cserébe fele annyi az ára 😀 Bőven elég egy átlag felhasználónak.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok! 😀

Egy olyan dologban szeretnék segítséget kérni, hogy melyiket érdemesebb megvenni? (a kis összegyűjtött/spórolt vagyonomból)
Samsung Galaxy S8 vagy Apple iPhone 7 Plus 128 GB

Sok fórumot olvastam, miszerint a kijelző, némely szempontból a kamera és a battery life az jobb az S8-ban, mint a 7-ben.

Árban a Galaxy olcsóbb, ahogy sok helyen láttam.

Ugyanitt 6s eladó 😜 [LINK]
0
0
0
0
💬 6
hashimoto avatar
@DonTuros: 6s miért is nem jó már? 😃
0
0
0
0
DonTuros avatar
@hashimoto: Hát szeretnék váltani, és egyre jobban tetszik a 7 Plus. Még az S8-nál is sokkalta jobban. (Meg ennél fogva a 6s-nél is) 😞
0
0
0
0
hashimoto avatar
@DonTuros: Én egyet megtanultam, Samsungot többet soha, és a 4s után, iphone-t se.. 😃
Viszont egy Xiaomi-t bármikor.
0
0
0
0
DonTuros avatar
@hashimoto: Ilyenkor jelenik meg előttem az örök életű gondolat: Mindenkinek más a gondolata. 😀

Mondjuk én egy Sony Xperia SP, egy Samsung Galaxy S3, illetve egy Samsung Galaxy Mini 2 után váltottam iPhone, persze nem ebben a sorrendben (utolsó az S3). Akkor lett 4s-em, majd a tavaly évben 6s. És teljesen más, nagyon szerettem használni, bár az akkuja már gyenge volt a 4s-nek, mint az S3-nak, mégis többet bírt nála (+3 óra a 4s javára).

Xiaomi nagyon elterjedt lett a baráti körömben, személy szerint nekem nem tetszik, sajnos, nem sajnos... 😞
0
0
0
0
hashimoto avatar
@DonTuros: Esetleg Nexus? 😃
Amúgy, inkább iphone akkor már, de azt nem értem, hogy lehet hordani egy ekkora vágódeszkát, pl. zsebben? Az SE-nek tökéletes a mérete szerintem. 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@DonTuros: Nem csak ez a 2 gyártó létezik, ahogy lentebb is írták a Xiaomi is jó ha mondjuk szánsz rá annyit mint az s8 vagy a 7s ára akkor más gyártónál is érdemes körülnézni (nekem s7 edge em van már kb 1 éve,nincs vele semmi bajom igazából de nekem ez az érintőképernyő nem annyira fekszik sajnos.. de a bleckbarry keyone sajnos belülről sokkal gyengébb mint az s7 edge... ezért nem váltok.
0
0
0
0
czene avatar
Sziasztok.Az lenne a kérdésem,hogy a két telefon közül melyiket érné meg jobban megvenni?Huawei P9 lite vagy SAMSUNG GALAXY J5 (2017).Váalszokat köszi előre is.
0
0
0
0
💬 11
Andris18 avatar
@czene: Huawei p9 lite (2017)
Előnyei
-magasabb antutu pontszám
-full hd felbontás
-kicsit könnyebb
-több ram
-gyorsabb processzor (azt hiszem)

Samsung galaxy j5 (2017)
Előnyei
-kicsit jobb első és hátsó kamera
-amoled képernyőn szebbek a sötétebb színek
-(256gb a 128gb helyett de szerintem annyit senki se használ micro sd ben)

Én inkább a huawei-t venném. Egyedül az amoled kijelző számít a samsungban számomra.

Ha jó lenne az 5.0" képernyőátló is akkor javaslom nézd meg a xiaomi redmi 4 pro-t (valahol prime). Ennek még a másik kettőnél is nagyobb az antutu pontszáma.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@czene: nekem a huawei van, meg vagyok vele elégedve 😀
egyetlen bajom, hogy használat és töltés közben eléggé melegszik, hát még használat&töltés közben.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@H-ECTOR: i4S-en sütni lehet szerintem töltés közben 😃
#merazifonalegjobb
0
0
0
0
Andris18 avatar
@H-ECTOR: Mondjuk az hogy használat közben melegedik nem egy jó dolog...
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: Nemtudom, hogy a huawei miből van, de nálam a fémrész, és az üveg miatt pikkpakk elég meleg tud lenni. Használat közben max. csak mobilnetezéskor.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@hashimoto: műanyag a hátlap, és még szilikon tokom van hozzá (fémet az istenért se találok sehol) , úgyhogy hűlni nem tud, ezért a képernyő is g*ciforró 😆
0
0
0
0
hashimoto avatar
@H-ECTOR: Nekem is volt rajta szilikoncsecs,mármint tok,de megtanultam veszélyesen élni.. Protector,tok,fólia,minden egyéb nélkül használom ezt a hímes tojást..😆
0
0
0
0
oroszlajos avatar
@czene: Huawei P9 lite-om volt, nemrég cseréltem egy LG G4-re 😀
Tökéletesen megvoltam vele elegédve, jó akksi, szép kijelző stb. Mivel én nagyon kamera mániás vagyok, azért cseréltem csak a G4-re, azon kívül nagyon megvoltam vele elégedve.
Én a Huaweit ajaánlom 😀
Mobilos boltban dolgozó barátom szerint a J-szériás Samsungok egy se jók...
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@oroszlajos: S7 EDGE nem nagyon melegszik kb soha. 😉 Meg marha jó telefon!
0
0
0
0
oroszlajos avatar
@BenjaminHun: Kb. 3x annyiba is kerül mint az említett telefonok 😃
0
0
0
0
flyaway2 avatar
@czene: Tegnap óta van P9 Lite-om, szóval nem tudok még olyan húdenagy véleményt mondani, hibáit még ki kell tapasztalnom. De amúgy bejön, alu keret és üveg v. eléggé üveg hatású műanyag hátlap.(mindenhol mást hallok, van aki a keretre is rámondta h műanyag.) Az ujjlenyomatolvasó eszméletlenül gyors. J5-ből már volt szerencsém a 2015-ös modellhez és 2016-oshoz, de a 17-es kimaradt. A P9-et eddig csak ajánlani tudom.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Sziasztok, használtan 50-60k között milyen telefont ajánlanátok?
0
0
0
0
💬 2
hashimoto avatar
@NiXiT01: Nem használt, de árban megfelel az elvárásodnak.
[LINK]
[LINK]
A sima 4X-nél tudsz választani a tárhely alapján, a termékvariációknál.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@NiXiT01: Csak a xiaomishop.hu Spoiler!
kedvencem a redmi 4 pro 32gb
0
0
0
0
czene avatar
Sziasztok.60 max 70ezer körül szeretnék telefont venni tudnátok kicsit segíteni milyet lenne a legérdemesebb??Én a Xiaomi note 4-et néztem.Köszi előre is a segítséget
0
0
0
0
💬 4
hashimoto avatar
@czene: Tökéletes amit kinéztél! 😃
0
0
0
0
Andris18 avatar
@czene: Én 60-70 között a xiaomi redmi 4 pro-t néztemSpoiler!
[LINK]
. Amit te néztél kicsit nagyobbSpoiler!
[LINK]
.
Szerintem mindkettő szuper 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: Így igaz, mindkettő remek. Következő telefonom nekem is Xiaomi lesz. 😃
0
0
0
0
Gyikoc avatar
@czene: Vernee telefonok között nézz szét. Nekem Thor-om van, és Brutál erős, de a te általad meghatározott árkategóriában van a Mars, vagy a Vernee E. 😀
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Srácok, 80.000 körül gondolkozok új készüléket venni, a Nokia 6 szúrt már szemet egy jó ideje (stock android ❤) de meghallgatnék pár tanácsot, hogy mi éri meg jobban. Kritérium annyi, hogy legyen fingerprint sensor és ne legyen túl kínai.😃 (Túlárazott Samsungok nem érdekelnek annyira de bármit meghallgatok.)
0
0
0
0
💬 4
flyaway2 avatar
@H-ECTOR: Néztem én is. Ha már Huawei akkor nem lenne jobb kivárni inkább a Honor 9-et? Csak 10-15el lesz drágább elvileg és jóval erősebb.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@flyaway2: ha nem sürgős kivárhatod, nekem a p9 lite van amúgy, és azzal is teljesen meg vagyok elégedve
0
0
0
0
Gyikoc avatar
@flyaway2: https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/vernee/mars-p351760407/#
Én a Vernee párti vagyok. 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok, mennyiért adhatnám el a másfél éves (lejárt jótállású) Nokia Lumia 735-öm? Eddig nem volt vele komolyabb baj de a médialejátszója mostanság nem jó , mióta frissítettem windows 10-re. Töltővel és dobozzal adnám. Ha el tudnám adni (ha valaki vesz ilyet) egy Xiaomi redmi 4 pro árát egészítené ki.
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
Szevasztok srácok! 😀
Rég volt mar, hogy utoljára beléptem ide, s jo ideje nem voltam aktív szinte semmilyen formában az oldalon.
Az itt eltöltött évek alatt rengeteg mindent tanultam tőletek a Számítástechnika terén. Most újra szeretném a segítségeteket kérni.
Mint azt gondolhatjatok mobiltelefon vásárlásra adtam a fejem (újra). 😀
Szoval. A mostani telefonom, amit jelenleg is hasznalok egy Microsoft lumia 535-ös. Az ezelőtti pedig egy Telenor k510-es volt. Nem a legszerencsésebb modellek tudom. 😀 Jelenleg Samsungban gondolkodom de a neten utananezve a legtöbben temetik az egesz samsungot. Elromlik, hibás, garancia lejárta utan bajok vannak vele. Ilyenek olvastam túlnyomórészt. Tehát kezdjük az elején.
Milyen márka az ajánlott? A samsungrol ti mit gondoltok? Elore is kösz a segítséget.
Üdv! Az Acelember(ACsodalatosPokember,codmw3)! 😆
0
0
0
0
💬 1
hashimoto avatar
@CoDMW3: A nagyon áhított iPhone-ok is ugyanúgy kalap szarok, a nevet fizeted meg, amúgy meg ugyanúgy szervízszökevények. (i4s-el is van szopás, remek akksi pl. 😃😉
Xiaomi-t ajánlom, jó telefonok.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Mavrickk4
Én ezt venném! [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Üdv megint!
Honnan érdemes venni üvegfóliát redmi 4 primera?
0
0
0
0
mortou4 avatar
Helló én is segítséget kérnék.
Másodlagos telefont szeretnék olcsón kb max 20, netképes legyen úgy "nagyjából", legyen kicsi és lehető legjobb aksi.
Köszi előre is. 😀
0
0
0
0
no avatar
Andris18: Hány órát bír ki csoporttársadnak a készülék? Esetleg van olyan, amiben erősebb hardver van de hasonló akkuidővel rendelkezik?
0
0
0
0
Andris18 avatar
Mavrickk4 én ezt ajánlom ár/érték arányban az élen van szerintem:

[LINK]

Csoporttársamnak van meg pár hónapja, semmi gondja nem volt vele.
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Mavrickk4 Osztálytársamnak xiaomi redmi note 3-asa van, teljesen megvan vele elégedve, a xiaomival nem jársz rosszul.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek, telefon vásárlás előtt állok. A helyzet az, hogy rendeltem aliról egy doogee T6 pro-t amivel pórul jártam, mivel voltak gondjaim (elment a hang pár napra, kijelzőgondok), és nem szeretném megcsináltatni, mert drága lenne és semmi nem garantálja, hogy később nem jönnek ki újabb problémák. Ami a fő szempont volt ennél a telefonnál az a hosszú üzemidő (6250 mah-os akku papírszerint), valamint a teljesítmény (8 magos 1.3-as proci, 3 gb ram, Mali-T720 ). Valami hasonlóban gondolkodom. Aminek örülnék, hogy ha kicsit nagyobb lenne a teljesítmény, hasonló üzemidővel, és nem számít, hogy mekkora a kijelző, sem a felbontás, csak fusson szépen minden rajta. A xiaomik között nézegettem, a redmi 4 noteot, a redmi 4 primeot, a redmi 3 special editiont, valamint a lenovok között is, de nem tudtam döntésre jutni, mert nem tudom, hogy melyik szoftver mennyire megbízható és nem akarok mégegyszer pórul járni. Ami fontos, hogy magyarországról rendelhető legyen, legyen rá garancia és 75 ezer forintig bezárólag. Örülnék a minél előbbi tanácsoknak, mert elég katyvasz már a doogee. Előre is köszönöm!
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Múltkor érdeklődtem, hogy van-e valakinek tapasztalata a Vernee Thor telefonnal. Nem kaptam válasz, így most leírom az enyémet:
38 ezer forintért vettem egy olyan telefont, ami hardveresen egy IPhone szintjén van. Ami durva, hogy az egyik 300 ezer, a másik csak 38. Miután hardveresen nagyon erős, ezért az egyik hátránya az, hogy hamar melegedik (20 perc) és nagyon forró tud lenni hosszabb használat után. A másik, hogy bár a telefon erős, a képernyője fakó. Nincsenek élénk színek, ami egyeseknek eléggé szemet szúr. Illetve a kamerája is elég érdekes. Szépnek szép képet készít, de a beépített "program" nem igazán van ellátva jó funkciókkal. Jegyzettömb nincs a telefonon, ami egy újabb negatívum. A telefon kinézete amúgy elég menő, a hátlap matt. (Nagyon fogja az ujjlenyomatot) Ha már ujjlenyomat: van rajta ujjlenyomat olvasó!! A tesztek szerint elvileg gyenge minőségű, és sokszor nem jól érzékel de nálam ez nem igazán látszik. Megadtam 2 ujjlenyomatot, és azóta szinte mindig sikerül feloldanom. Igaz nem elsőre, de átlag 3 próbálkozás után már sikerül. Egy jó után egy rossz dolog, a WIFI-t elég könnyen eldobja. De valami brutális amit csinál a telefon... Ott ülök a router mellett, és egyszer csak elkezd újra csatlakozni mert ...mert nem tudom.
Összességben: A telefon ennyi pénzért bőőőven a legjobb vétel, HA képes vagy kompromisszumokat kötni. Számomra tökéletes ez a telefon, hisz hardveresen bármelyik túlárazottal felveszi a versenyt. 😀
0
0
0
0
Dooma avatar
Huawei P9 illetve Honor8 vélemények, tapasztalatok ? 😀Engem a P9 fele húz a szívem.
0
0
0
0
Spazzz avatar
megnezem csak leginkabb velemenyre vagyok kivancsi,ar arrakkal annyi hogy a lg g4 1400+ "akciosan" 1800+ rol lehozba ,mig a pcgaragen akcio nelkul 1400+ ... szoval 😃
0
0
0
0
KRZT963 avatar
TabSnije:
Nézd meg jól az árakat, az Emag-on 1500-ért adják a P8-at.
Ezeken az oldalakon nézd, itt össze lehet hasonlítani az árakat
[LINK]
[LINK]
Esetleg még az Altex-en ott is jó árak vannak.
[LINK]
0
0
0
0
Spazzz avatar
Sziasztok 😃 szeretnek egy uj telefon amit kineztem az a lg g4 meg a sony m5 huawei p8 vagy itt van a link
esetleg ha valami mast tudtok ajanlani
http://www.emag.ro/telefoane-mobile/promotii/filter/sistem-de-operare-f93,android-v295/pret,intre-1000-si-1500/sort-pricedesc/c
http://www.pcgarage.ro/smartphone/filtre/pret-900-pana-la-1500
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
Meg is jött.
Teljesen jónak tűnik, szép, kijelzője is rendben.
A beállítással volt egy kis gond, mivel ez az első androidos telefon a családban, de már túl vagyunk rajta.Nekem Lumia 635 van.
Lányom boldog, ez a lényeg. 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
gyulazsolti Picit jobb mint az előzö kettő.

bszilvagyi Nekem Lumia 650-em van és nincs vele probléma. 😆
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
Köszönöm.
Mivel már nem bírtam a lányommal, így megrendeltük a HomTom HT16 telefont. Ennek 3000 mAh az aksija, ez döntött meg a fehér szín.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Nekem egy Ace4 van, egy kalap sz.r, max. a kijelző ami rohadt jó, de az idő múlásával egyre lassabb, egyre gyengébb.

Én vennék Lumiát is, mert volt már dolgom vele, nekem bejön. 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
5110 -es a legjobb telefon, mai napig használom. 😉
0
0
0
0
TheXperia avatar
Snapi 652 nem egy erőbajnok de bőven elég a mindennapokba 😀 És játszani is lehet rajta.
0
0
0
0
ppista avatar
Nokia Lumia 630-ról váltanék mert Windows phone telefonra kevés program,játék jelenik meg.
A frissítések sem a legjobbak,meg 1-2 játék amit az áruházból leszedtem akad 1 kicsit.
vodafone smart platinum 7 a kiszemelt telefon,szerintetek ez jó telefon.
meg érné az árát 1ft-ért elhozhatnám,csak havi 5.000 Ft-ot kellene fizetnem.A teljes ára:110.000 Ft
0
0
0
0
TheXperia avatar
Mind 2 bőven jó ennyiért 😀 Jobbat nem fogsz találni max használtan.
0
0
0
0
gyulazsolti avatar
Sziasztok!

Én is véleményt szeretnék kérni. Lányomnak (11 éves) szeretnék telefont venni, kb 20000ft körül.
Az elvárások, telefonálás, és 1-2 játék futtatása. 5" kijelző.
Amiket kinéztem. [LINK]
[LINK]
[LINK]
Persze ezeken felül is várok tippeket,javaslatokat.
0
0
0
0
oroszlajos avatar
Szintén az XA-ra szavazok 😉 sokkal jobb az A3nál.
0
0
0
0
FoLey avatar
flyaway2 Én inkább Xperia XA mellett döntenék. 1,5GB ram android alá kész öngyilkosság!
0
0
0
0
flyaway2 avatar
2 éve nyúzok egy Lumia 640-et, lassan itt a búcsú ideje. Megvagyok elégedve a telefonnal, a szoftverrel viszont nagyon nem. Semmi frissítés, ha jön az is sz*r... Programok se nagyon kerülnek fel a storeba. Na igen, szóval ezért jön a váltás vissza androidra.
Két telefont néztem ki, dönteni nem nagyon tudok.
A Sony Xperia XA és a Samsung A3 2016 a kiszemeltem. Szolgáltatónál mind a két telefon 20.000be fájna, szóval mind 2 megérné. Nincs sok igényem, csak annyi hogy a hétköznapi használatra megfeleljen, youtube, facebook, netezés, zenehallgatás és vállalható képeket lőjön hát és előlapi kamerával is. Játszani nem játszanék, max Terraria de az még anno a Vodafone smart 3 egymagos belépő telefonon is futott gond nélkül.😃
Annyi szólt nekem eddig az XA mellett, hogy 2 giga ram van benne és 5" kijelző amíg az A3-ban csak 1,5gb ram és 4,7". De viszont a fórumokon olvasgattam, hogy a touchwiznek teljesen megfelel az a 1,5gb ram az A3-on, viszont az XA gyári romjával problémák vannak.
Na szóval szerintetek melyik legyen?
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Köszi a válaszokat! 😀
0
0
0
0
visor261 avatar
A simának nincs sd bővíthetősége csak a pronak. A 1440 akkor kell ha sas szemed van, de ezt el tudod télleg dönteni egy minta után értékesítő boltbanSpoiler!
thome,voda,auchan,mediamarkt...
és ha nem látsz különbséget és nem akarsz vr-t se akkor inkább 1080 mivel a nagyobb kijelző jobban szívja az akksit it. És én már inkább a note 4-et venném meg most 60k körül van.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
A Xiaomi Redmi Note 3 tetszett még meg, arról valaki tud véleményt mondani? 😀
0
0
0
0
oroszlajos avatar
Szerintem elég az 1080p. Nekem legalábbis tökéletesen. De egy MediaMarktban ki tudd próbálni, vagy bárhol és eldöntöd 😀
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Köszönöm a választ! Akkor a 1440p felesleges, elég a 1080 is, bőven? Ehhez hasonló kaliberű telefonokról van véleményed?
0
0
0
0
oroszlajos avatar
WhisT:
Volt G3 nekem nagyon nem hozta a vártakat, akadt néha nagyon is, a kijelző nagy felbontása miatt pedig elég hamar merült az akku. Jelenleg P9 lite-om van, és megvagyok vele elégedve 😀 akku jó, és nem akad. Mondjuk kicsit furcsa hogy az előző P8lite-hoz képest, a szabad memória közel sosem megy 1gb fölé. De ez nem zavar semmit a sebességben 😀 Na és persze sokkal fiatalabb korszerűbb mobil is. Én a P9 lite-ot ajánlom 😀
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!

Szerintetek megéri 1440x2560 felbontású telót venni? Vagy elég a 1080x1920 is? Előbbihez LG G3-on gondolkozom, utóbbinál meg Huawei P9 Lite-on. Nagy felbontású Youtube/Twitch videókat, közvetítéseket néznék, mást nem csinálnék rajta. Használtban is gondolkozok (Hardverapró). Ha esetleg van más ötletetek, szívesen várom!

Válaszokat előre is köszi! 😀
0
0
0
0
no avatar
Hardver terén mindkettő használható lesz még. Annyi, hogy ha jól tudom egyik sem kapott Android 6-nál frissebb rendszert, ha ez nem zavar, vagy tudod hogy kell egyedi ROM-ot telepíteni, akkor semmi gond nincs vele. A használt áruknak nem néztem utána.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Nyáron érdemes lesz még venni egy oneplus x-et vagy oneplus one-t? Illetve melyik éri meg jobban? *használtan*
0
0
0
0
Gyikoc avatar
vernee Thor - Vélemények?
0
0
0
0
visor261 avatar
Azt tudom követem is meg mingen hogy melyik bolt csinálja 18,25 vagy egész héten... de amit néhányan csinálnak(khömm emag khömm) hogy feljebb viszik az árát hogy majd később le tudják dobni azért nem túl szép...

Meg hogy a puremobile nem-e dobja vissza 70kra és valami teljesen mást áraz majd le... :/
0
0
0
0
Krissz avatar
Adom Piero véleményét, sok online shopban lesz akció BlackFriday alkalmából, több ezer forint kedvezmény illetve ingyenes szállítás is lesz jópár helyen 😀
0
0
0
0
Puffin avatar
visor261: jövő héten Black Friday. Szerintem várj addig.
0
0
0
0
visor261 avatar
Megvenni a Redmi Note 4 63k vagy várjak míg lejjebb meg?(fog e?)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció