Milyen telefont vegyek?

Szerző: niteforce, 2011. August 09., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Mivel elég sokan írnak telefon vétellel kapcsolatosan a "milyen telefonod van?" és a "mindent az androidról" nevű témákba, ezért létrehoztam ezt a fórumtémát, hogy aki akar itt kérdezzen arról, hogy milyen telefont vegyen.

Lehet az vezetékes vagy mobil is :D
Hozzászólások: 4 614
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DoN_BeNCe22 avatar
Én a Pro -t nem ajánlom haveromnak az volt 3 napig kb. és tönkre ment a billenyüzete :/ Most Használtan vett egy Iphone 3gs -t a Pro árából és tökéletes
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
A ZTE kifejezetten jó ár/értékkel rendelkezik. Nekem a kövezkező telóm mégis Huawei lesz, mégpedig az IDEOS X5.

MOBILARENA
A masina lelke egy ARMv7 architektúrájú Qualcomm MSM7230 SoC, amelyben a 800 MHz-es Scorpion processzor mellett egy Adreno205 GPU is teszi a dolgát. Ugyanez a chipset ketyeg többek között a HTC Desire Z-ben, az Acer Liquid Metalban, illetve a HP Veer is a Qualcomm megoldásával van szerelve. Az említettek mellé 512 MB RAM-ot kapunk, amelyhez 4 GB belső tárhely társul, utóbbit természetesen bármikor bővíthetjük egy microSD-kártyával.




Az ára kb 50 000Ft lesz ami még veri a ZTE Balde-et is.
0
0
0
0
Csabi0906 avatar
Testvérem kb. 2 hete vett magának egy SE Xperia X10 mini pro-t, és csak dicsérni tudom. Árban a sima és a pro között nincs sok különbség, nagyon jó kis billentyűzet van a pro-n.
Gombok szerintem rajta nem hangosak, meg szerintem hülyeség ezt nézni...na mindegy.
Csak egy gond van vele: máris megy vissza szervizbe (Svédországba...), mert főpanel hibás...De ajánlani tudom csak.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
A ZTE Blade-ről nagyon sok jót hallok mostanában. Azt mondják, ár/érték arányban verhetetlen(jelenleg). Ahogy az árát nézem, tényleg eléggé olcsó. Az igaz, hogy valami androidos kellene...mind 1, van még időm válogatni.
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Én neked is csak a ZTE Blade-t tudom mondani. A Samsung Wave úgy magában jó telefon, parádés kijelzővel, még akkor jött divatba ez az AMOLED kijelző. Viszont az a hátránya, hogy sima samsung op. rendszer van rajta, ami elég korlátozott. A ZTE ugyan nem AMOLED-es, de viszont androidos, így elég nyílt hozzáférhetőséged van a telefonhoz, nem beszélve a sok hasznos dologról ami az androiddal jár. Az áruk nagyjából hasonlóak, de azt hiszem a Wave valamivel drágább, még ha a legolcsóbbat is nézem.
Na én ennyit tudok, ez az én véleményem, még biztos kapsz válaszokat. 😉
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Telefonok terén nagyon nem vagyok otthon, ezért szeretnék néhány véleményt kérni erről a készülékről: Samsung S8500 Wave.

Ebben az árkategóriában találok ennél jobb (nem tudok szempontot megadni...egyszerűen jobb) telefont?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
SE-okra is van egy tonnányi főzött rom.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
+1 a blade a rom fejlesztő háttere nagyon jó hetente jön ki rá új főzött rom csak győzzön az ember válogatni
0
0
0
0
niteforce avatar
apetit1989 írta:
Külalakban?

nem tudtam mindent kipróbálni de tényleg szar a gomb az X8-on.
osztálytársam X10 minije pedig fél éves nincs már volt szervizben.
gabesz1024 írta:
A sonyt vedd,az a legjobb a 3 teló közül

inkább Samsung galaxy ace.
T-nél bőven van tarifacsomag 40 alatt 😀
vagy ZTE blade
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
A sonyt vedd,az a legjobb a 3 teló közül
0
0
0
0
Davenator avatar
Quadgame94 írta:
Primo írta:
Új telót tervezek venni, ezek az opciók merültek fel:
a: SE xperia x10 mini pro (csak azon parázok hogy néhányan női telefonnak tartják)
b: Nokia c5-03
c: Huawei u8500 (ez a legolcsóbb ami még elég jó teló az árához képest szerintem)
Szerintetek?


X10 mini teljesen Unisex. De mennyi pénzed lenne rá?
Kártyásan ne vegyél okos telót.

Mix díjcsomagba vedd, 3 000Ft havonta 100% lebeszéálhető, és olcsóbban kihozhatod a telódat. karácsonykor 1 éves hűséggel 30 000Ft volt az X8-, 2 évessel 24 000Ft lett volna most még olcsóbb.

Huawei U8500 eléggé lassúcska olv. el Mobilarenás tesztet.
Nokia alapból felejtős.

Jah és nem árt ilyen telókra net köttetés, anélkül semmi értelme okos telefont venni.

40e-nél többet nem költök rá, annyira nem vagyok "telefonrajongó" Am még nemtom hogyan is venném, úgyis csak 2hét múlva kerül rá sor, addig még meghallgatok pár véleményt, utána nézek ennek-annak, aztán majd meglátom. De eddig SE felé hajlok..
0
0
0
0
niteforce avatar
fogtam X10 mini prot- és X8-at is. T mobil szalonban, illetve az egyik osztálytársam telóját.
és nem volt olyan minőségi mint akár az én samsungom vagy akár egy HTC.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Akkor te nyilván egy agyonstrapáltat fogtál.
De most tényleg. Mindenki jöhet azzal, hogy én fogtam ilyen meg olyan se-t, így szar, úgy szar.
Megindokolhatná valaki, hogy mitől válik rossz okostelefonná *hasraütés* pl. egy se xperia neo, vagy bármely másik se okostelefon. Nekem az egyik legkisebb tudású xperiam van, de már az is egy csomó dolgot tud. Szóval, indokokat srácok, indokokat.
Így én is mondhatom, hogy a HTC nem jó. Pedig közöm sem volt hozzá.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én fogtam x8 at a gombjai szörnyűek olyanok mint a régi 900ft os zseb fm rádiómon úgy kattog.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nekem X10 mini van. Szerintem véletlenül sem nőies, hacsak nem rózsaszínű. A pro meg ugyanúgy néz ki, csak vastagabb.
Hadd jegyezzem meg halkan, hogy szerintem felesleges a jóval drágább pro-t venni. Hardveres qwerty nélkül is szuperül lehet irányítani a minit.
A többi általad felsorolt telót hírből sem ismerem. Az X10 mini(2.1-es androiddal, rootolva, JIT-elve) nagyon jó kis telefon, és kifejezetten gyors (nálam jelentkezik néha a laggolás, bár nem vészes), a wifi jó, és a GPS is nagyon jól megy, mint az igazi (IGO szoftverrel).
Arra vigyázz, hogy az elem gyorsan merül, ha strapálod, max 2 napig bírja (ehhez viszont állandóan babrálni kell vele, wifi, hívások, játékok, mp3, stb). Átlagos használat mellett is csak 3-4 nap. Ez viszont minden androidos telefonra igaz.

niteforce írta:
szerintem ha okostelefonon gondolkoztok, akkor nem sony ericssonokat nézegessetek, már eléggé le van maradva a sony ericsson.
szerintem samsungot, HTC-t vagy ilyeneket nézzetek. nokiát meg sonyt ha okostelefonról van szó el kell felejteni.


Fogtál már a kezedben androidos sony ercsson-t? Ha nem, tedd meg, aztán írd át a hsz-edet, hogy jók a SE okostelók. Megvárom.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Primo írta:
Új telót tervezek venni, ezek az opciók merültek fel:
a: SE xperia x10 mini pro (csak azon parázok hogy néhányan női telefonnak tartják)
b: Nokia c5-03
c: Huawei u8500 (ez a legolcsóbb ami még elég jó teló az árához képest szerintem)
Szerintetek?


X10 mini teljesen Unisex. De mennyi pénzed lenne rá?
Kártyásan ne vegyél okos telót.

Mix díjcsomagba vedd, 3 000Ft havonta 100% lebeszéálhető, és olcsóbban kihozhatod a telódat. karácsonykor 1 éves hűséggel 30 000Ft volt az X8-, 2 évessel 24 000Ft lett volna most még olcsóbb.

Huawei U8500 eléggé lassúcska olv. el Mobilarenás tesztet.
Nokia alapból felejtős.

Jah és nem árt ilyen telókra net köttetés, anélkül semmi értelme okos telefont venni.
0
0
0
0
Davenator avatar
Új telót tervezek venni, ezek az opciók merültek fel:
a: SE xperia x10 mini pro (csak azon parázok hogy néhányan női telefonnak tartják)
b: Nokia c5-03
c: Huawei u8500 (ez a legolcsóbb ami még elég jó teló az árához képest szerintem)
Szerintetek?
0
0
0
0
foxbet avatar
ok köszi a segítséget akkor ezt veszem meg.
0
0
0
0
Osynho avatar
Ennyi pénzért best buy a Blade! 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
jó, csak nem a gyári OS-el
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Rohadt jó és jól hackelhető garivesztés nélkül.
0
0
0
0
foxbet avatar
A ZTE Blade az jó okos telefon?Mert ilyet szeretnék venni.
0
0
0
0
niteforce avatar
szerintem ha okostelefonon gondolkoztok, akkor nem sony ericssonokat nézegessetek, már eléggé le van maradva a sony ericsson.
szerintem samsungot, HTC-t vagy ilyeneket nézzetek. nokiát meg sonyt ha okostelefonról van szó el kell felejteni.
0
0
0
0
0423mark avatar
egyébként ja az x10 70 használtan újat meg már nem nagyon kapsz csak arcot meg neot
0
0
0
0
molfer98 avatar
akkor jó mert neten hsználtan 70 körül van 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
akkor az x10 egyértelmű sokkal gyorsabb
0
0
0
0
molfer98 avatar
Sony ericsson xperia x10 vagy x8? az x10 40e használtan az x8 ujan 36e 😀
0
0
0
0
0423mark avatar
Tudom mort de én azért ide irtam hogy ezt ajánlom mert jó teló 😃
0
0
0
0
0423mark avatar
2. hozzászolás 😃 Én a Sony Ericsson Xperia X8 at csak ajánlani tudom olyanom van 3 napja és k*rvára tetszik és nagyon jó telo 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Mivel elég sokan írnak telefon vétellel kapcsolatosan a "milyen telefonod van?" és a "mindent az androidról" nevű témákba, ezért létrehoztam ezt a fórumtémát, hogy aki akar itt kérdezzen arról, hogy milyen telefont vegyen.

Lehet az vezetékes vagy mobil is 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció