Xbox classic

Szerző: Gta4vevo, 2011. August 06., téma
Fórum » Konzol
Itt megoszthatjuk az xbox 1 -ről azaz xbox classic-ról a véleményünket ,
tapasztalatainkat ,
problémánkat ,
esetleg a kedvenc játékaink sorrendjét Xbox 1-re.
Egyenlőre ennyit tudok felsorolni akkor hát minden ide ami Xbox classic:)


Kezdem is : Kedvenc játékaim mondjuk a legismertebb játékok de azért xbox1en mégis az egy külön élmény nagyon hangulatos főleg amennyiért már lehet kapni:)

Forza 1 ,
Gta san andreas,
Fable: The lost chapters,
Black,
Fifa 07,
MoH részek,
CoD részek,
Driver : Parallel Lines
Egyenlőre ennyit tudok felsorolni.
Hozzászólások: 6
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
GamerFater82 avatar
Én kb 3 hónapja vettem! nagyon örült neki mindenki itthon főleg a gyerekek. Xbox Classic+ 2 pad+ 1 eredeti microsoft xbox infra távirányító. 40Gbos Vinyo van benne és XBMC fut rajta (Xbox media center op rendszer). Nagyon jó, kaptam hozzá vagy 100 játékot (külső vinyora másolva)
PCröl Ftp-n total commanderrel elérem és azt másolok rá amivel éppen játszani szeretnék vagy nézni.. filmet zenét sbt.. nagyon nem bántam meg főleg mivel az egész mindennel együtt kerek 10Eftba került..
0
0
0
0
NerdFukaskin avatar
Van nekem is egy 😀 már nagyon végét járja.... :/
0
0
0
0
kothenczi avatar
Van boxom, talán úgy 50 db game-el (és vagy 5 irányítóval).
A legnagyobb gondom, hogy a négyesben (és hármasban) tolható Heroes nevű nem indul el.
Két példány is van belőle, takarításon átesett a box, de valamiért akkor sem hajlandó elindulni.

Még a Baldur's Gate: Dark Alliance játszható hármasban, és a BG😃A2 kettesben, azok mennek úgy-ahogy.

Problémás még, hogy az Enclave nevű klasszikus csak 4:3-as képarányt támogat, és nem találok hozzá olyan game-et, amivel a gyerkőcök is tudnának játszani (5-6 évesek) azaz nem harcolós-verekedős-vérzős hanem valami ugra-bugra cucc. (Vexx van meg, de az is para, no meg valami lovagos-gyerkőcös lebegő sziklás izé, de az meg túl nehéz).

Max a gördeszkás cuccal tudják nyomni+autóversennyekkel, de az meg uncsi. Pókemberhez meg még kicsik.

Van ötletetek?
0
0
0
0
DeXHerO avatar
nekem van hozzá 80db játék csak a gép romlót el 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nem nagy érdeklődést mutat ez a fórum téma😕😞
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Itt megoszthatjuk az xbox 1 -ről azaz xbox classic-ról a véleményünket ,
tapasztalatainkat ,
problémánkat ,
esetleg a kedvenc játékaink sorrendjét Xbox 1-re.
Egyenlőre ennyit tudok felsorolni akkor hát minden ide ami Xbox classic😀


Kezdem is : Kedvenc játékaim mondjuk a legismertebb játékok de azért xbox1en mégis az egy külön élmény nagyon hangulatos főleg amennyiért már lehet kapni😀

Forza 1 ,
Gta san andreas,
Fable: The lost chapters,
Black,
Fifa 07,
MoH részek,
CoD részek,
Driver : Parallel Lines
Egyenlőre ennyit tudok felsorolni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció