Idegen nyelvek

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 29., téma
Fórum » Társalgó
Itt meg lehet beszélni, hogy kinek melyik a kedvenc nyelve és miért pont az.

Az angol és a német után belefogtam a koreai nyelvbe! :P

Ez egy olyan nyelv, ami magával ragadja az ambert. A sablonos monoton angol után, és a köpködő német után, egy igazi áldás. :D

Nem könnyű nyelv de nagyon szép! :D
Hozzászólások: 299
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
a felső oktatásban is lehet új nyelvet tanulni vagy egyet kell tovább?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
almos írta:
angolt már 10-11 éve,kb perfekt tudok 😀 egyszer szeretnék kimenni UK-ba, hogy megtudjam tényleg olyan jól megy-e 😃


Az a baj, hohy más az az angol, amit itt nálunk a fejüknbe vernek, mint amit kint beszélnek. De nagyjából megfognak érteni. 😃

Ezt a "könyvet" koptatom mostanság! 😃

https://photo.goodreads.com/books/1182632540l/1305039.jpg
0
0
0
0
Need For Speed avatar
angol:9 éve tanulom de már elég jól tudom + most elkezdtem oroszt tanulni.
0
0
0
0
almos avatar
angolt már 10-11 éve,kb perfekt tudok 😀 egyszer szeretnék kimenni UK-ba, hogy megtudjam tényleg olyan jól megy-e 😃
0
0
0
0
berci96 avatar
én kilenc éve tanulok angolt és holnap lesz meg az eredmény h sikerült-e a középfokú vagy sem 😃 szorítsatok légyszi 😃
1 éve kezdtem el az olaszt ami nem túl nehéz 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Német után az angol sokkal könnyebb egyébként! Fordítva viszont nem igaz! 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem oszt társam 8 éven át tanult németet majd középiskolában 2. éve tanul angolt és angolul sokkal jobban tud 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nyílván azért tudtok jobban angolul, mert sokat játszotok angolul, a németet pedig csak a suliban halljátok! 😆
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Az angol egész jól megy, a portugált azt még nagyon töröm.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
jasko írta:
németet tanulok,angolul jobban tudok 😃



Ugyanígy 😃
0
0
0
0
jasko avatar
németet tanulok,angolul jobban tudok 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Je ireum-eun Superlompos imnida. 😆 (koreaiul)

My name is Superlompos. 😆 (angolul)

Mein Name ist Superlompos. 😆 (németül)

A nevem Superlompos. 😆 (magyarul)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az angol meg a német nagyon hasonló. Én németet "tanultam" a suliban, az angolt meg itthon. Mármin rám ragadt a sok kockulás miatt. 😜 A német után elég könnyű az angol, csak a nyelvtan nem megy, bár az nem annyira fontos. 😃

https://rlv.zcache.com/i_love_korean_girls_tshirt-p235204816991457946q6v8_400.jpg
0
0
0
0
hassi avatar
angolt tanulok és van német órám, az angolt szeretem, a németet utálom. csak sajna kötelező. de felvételikor a suli oldalán úgy volt kiírva h pár év múlva váltunk németre, nem így egyszerre h az angolba is belezavarjon 😆 :\
0
0
0
0
ReSeth avatar
Tudok magyarul, tudok angolul. Szlovákul pedig nemnagyon.. pedig itt élek kint.. de utálom ezt a nyelvet , pedig szeretném megtanulni.. sehogy sem megy..
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Németet tanultam, és angolul is tudok. 😃 A koreait meg elkezdtem! 😜

Van valami ebben a nyelvben, ami nagyon megfogott! 😃

0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Angolul tudok, franciát, németet tanultam 5-5 évig.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
niteforce írta:
franciat tanulok mert anyam akarta 😞

UTALOM A FRANCIAKAT 😃

angolt fogok tanulni, spanyolt szeretnek tanulni😀


Igen a francia egy kicsit undorító nyelv! A spanyol az elég pörgős nyelv! 😃
0
0
0
0
Kornel77 avatar
HiddenBlade írta:
Superlompos írta:
Na igen a cirill betűk azok érdekesek! Tongue

get.info.bg/faq/images/cyrillic-alphabet.gif


Én ezeket kapásból fújom Tongue Laughing hard


Én is csak ezek nem azok a betük amit ma a szerbek használnak a cirill írásmódban!


Nem teljesen.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hangugeoleul haseyo?

Beszélsz koreaiul? 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
franciat tanulok mert anyam akarta 😞

UTALOM A FRANCIAKAT 😃

angolt fogok tanulni, spanyolt szeretnek tanulni😀
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
Superlompos írta:
Na igen a cirill betűk azok érdekesek! Tongue

get.info.bg/faq/images/cyrillic-alphabet.gif


Én ezeket kapásból fújom Tongue Laughing hard


Én is csak ezek nem azok a betük amit ma a szerbek használnak a cirill írásmódban!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én me! Nekem elég a koreai is! 😜
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Superlompos írta:
Na igen a cirill betűk azok érdekesek! 😜

https://get.info.bg/faq/images/cyrillic-alphabet.gif


Én ezeket kapásból fújom 😜 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Én az angolt nagyon szeretem, és ezt is tanulom...😃 Szerintem ez a legegyzserűbb nyelv, pár évig tanultam német-et, szóval van egy kis tapasztalatom arról is, de az angol sokkal jobb/egyszerűbb...van pár olyan szabály, ami a magyar embernek bonyolult, de minden megérthető, és tanulható.😉 Angol<3😀😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezt hívják Directplay módszernek! Aki jól tud rögtönözni és van érrzéke a nyelvekhez, annak nyert ügye van. 😃

Apukám jó példa, mert ő csak oroszt tanult, de tud angolul is meg németül is! 😃 Németül azért tud, mert sokat ment ki Németországba kocsikért. Kint meg is kérdezték tőle, hogy nem német véletlenül. 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
pukkancs... engem is ha nagyon érdekel az amit kérdeznek vagy valami függ tőle akkor tudom.. ha nem izgat akkor nem
0
0
0
0
pukkancs avatar
én angolt tanulok, viszont majd valamikor szeretnék oroszul is megtanulni 😃. lehet hogy nehéz, de challenge accepted 😃
angol az tanulás nélkül megvan 4es (nem felvágásnak szántam) bár van egy ismerősöm aki oroszul tanul és szerinte elég könnyű.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az jó! 😃 Imádom a koreai/japán/kínai embereket! 😃 olyan aranyosak! 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
igen muterom japán faterom magyar 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Tényleg félig japán vagy? 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
én japánt mert félig az vok😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Tudom! 😃 De átszámolva kb. 9 rugó lett volna! 😃 Letöltöttem emelett az angol, a német és a spanyol változatot is! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
angolul van... dupla nyelv tanulás 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ablak, fogas kicsiszék, 1-2-3 vonal 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért a koreai se semmi! 😜

https://koreainyelv.freeblog.hu/files/2010/08/Korean%20Alphabet.jpg
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
hát..... 4 év alatt remélem öszejön annyi hogy angol középfokú meg német alapfokú meglegyen.... utánna kéne az orosz 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na igen a cirill betűk azok érdekesek! 😜

https://get.info.bg/faq/images/cyrillic-alphabet.gif
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
erős ám ritka vicces nyelv az orosz... leírni a legnehezebbb
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk én mindent angolul szeretek. Angol Win7-em van, angolul szedem le a filmeket. Ha nincs magyar felirat hozzá, akkor megteszi az angol is. 😃 Viszont az az érdekessége az angol erőltettésének, hogy furcsa utána magyar. Múltkor néztem a mamámnál magyar műsorokat, de nagyon furák voltak a magyar hangok. Nagyon elszoktam a magyar hangoktól. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amikor nézem az angol feliratot, akkor nekem az olyan, mintha magyar lenne. Mert gyorsan átkonvertálom a fejemben a szöveget magyarrá! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ha halgatom az angolt megértem.... lehet h lefordítani nem tudom de tudom mit mondanak... mintha magyar lenne
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Angolt és németet tanulok.Angolt még azt mondom hgy szeretem illetve tudom is(az angol nyelvű játékok egy kicsit megkönnyitik a dolgomat).Hát a német az meg.. gimi 1-ős vagyok és annyira nem megy rosszul,talán meg lesz év végén az 5-ös de viszont rühellem.Angolból meg egyáltalán nem szoktam tanulni 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az angolt a játékokból értem, na meg persze az angol feliratos koreai sorozatokból! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
juj.... angolt elsőbe keztem tanulni a németet pedig gimi elsőbe... hát elsős vagyok... gyatra vagyok németböl, angol után valami kín
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Az én kedvenc nyelvem a magyar.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Itt meg lehet beszélni, hogy kinek melyik a kedvenc nyelve és miért pont az.

Az angol és a német után belefogtam a koreai nyelvbe! 😜

Ez egy olyan nyelv, ami magával ragadja az ambert. A sablonos monoton angol után, és a köpködő német után, egy igazi áldás. 😃

Nem könnyű nyelv de nagyon szép! 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció