South Park

Szerző: bfrenk, 2011. May 25., téma
Fórum » Film, sorozat
Itt beszélgethetünk, hogy mi a véleményetek a sorozatról, ki a kedvenc szereplőtök, melyik a kedvenc részetek,láttátok-e már az új évadot stb.
Minden ami South Park! :D

Nos, ki látta már az új évadot? :D
Hozzászólások: 28
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MoonW avatar
Én rég, úgy a 14-es körül abbahagytam a nézését, de most a 19-est elkezdtem nézni és az első rész elég kreatív volt.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Roger87: mi az? csak nem egy zsiffin? 😃
0
0
0
0
szabi96 avatar
Nekem a kedvenc sorozatom,már vagy 10 éves koromtól nézem.
A kedvenc szereplőm Cartman 😃
0
0
0
0
Bershka avatar
Kedvenc sorozatom már egy jó ideje, és hiába mondják sokan, hogy szarok az új évadok, nekem nagyon bejönnek. Egyébként akit nagyon bírok az Cartman és Stan faterja, azaz Randy Marsh 😃
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Én mostanság csak össze vissza nézem csak nosztalgia képpen... 10. évad alatti részekből szoktam válogatni 😃
Ha már így South Park akkor ki várja a South Park: The Stick of Truth-ot ? 😜
0
0
0
0
Bicike avatar
3 éve nem néztem South Parkot, még emlékszem, telefonra szedtük le, 2"-os képen néztük haverokkal 3-4-5 éve 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
Elég régen volt aktív ez a téma. Már senki sem nézi?
Én 2-3 évaddal a jelenlegi előtt rendszeresen néztem, de már nem volt olyan érdekes amikor csak összeesküvés elméletek és a megbotránkoztatás volt a célja majdnem minden egyes résznek.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én tegnap kezdtem újra végignézni immár kb 3. ára nézem végig az összes részt kegyetlen jó sorozat ez hihetetlen mennyi fantázia és humor van benne csak az utóbbi pár évad elég szar kezd lenni már annyira nem a tömény humor esztelenség hanem a politika meg egyéb baromságok felé húzódik
0
0
0
0
Toma97 avatar
amióta 8 vagy 9 évesen láttam azóta nem unom
Kedvenc szereplő:Chef,Cartman
0
0
0
0
DarksFive avatar
Nekem Butters azaz "Káosz Professzor" (Ha jól emlékszem mivel régen láttam 😃😉 továbbá Kenny 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Körkérdés:
Kinek ki a kedvenc szereplője?

Nekem Butters és Cartman! 😆
0
0
0
0
Davezorrr avatar
pedig a 15évadból mindjárt az első rész hatalmas 😆 igaz angolul van de igen nagy 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
LOL olvasom a hozzászólásod jó akkor mondom magamba nem tudom mi lehet kicsit netezgettem és révettem magam hogy south parkot nézzek na és mibe botlok bele? A menthol bogyó roppancsba 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Kmisi99 írta:
Szerintem az sajtos pufi amire gondolsz 😆


nemtudom.... nekem eszt mondták 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem az sajtos pufi amire gondolsz 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
én csak röhögök rajta... azt sem tudom már ki micsoda benne... mentol bogyó ropancs meg ilyenek ASD
0
0
0
0
apetit1989 avatar
A South Park az alapműveltség része.
"Jól van, Mr. és Ms. Kliklikdörk. Ha nem működnek együtt, elveszem ezt aaa..... cuccost."
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Engem nem a poénok meg ezek fogtak meg benne hanem a történet már túlságosan elrugaszkodtak már nem az a kis észtelen hülyeség ami volt hanem már mindenféle mondanivalókat raknak bele meg mittom én
0
0
0
0
bfrenk avatar
Hát Kenny nem hal már meg minden részben az igaz, de szerintem így is állat. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én rohadtul imádtam csomószor megnéztem de valahogy már nem az igazi ezeket a mostani évadból csak pár részt láttam de nem jön be jó de ez már nem a régi south park😞
0
0
0
0
no avatar
én a 15 és 14-et nem láttam még, de az összes többit már igen. De szerintem utánanézek a 14-15. évednak is mert a South Parkot nem lehet megunni 😃 Mai napig imádom, de gyerekként még 13-14 éves koromban sokkal többet néztem, majdnem mindig a TV-t bámultam és röhögtem 😃 Szegény Kenit sajnáltam mindig mert mindig megölték 😆
0
0
0
0
gisti avatar
nekem meg van a 14.-évadig
0
0
0
0
almos avatar
15. évadra gondolsz? Én csak a 14-et láttam,pontosabban a felét,de az előtte lévő összeset láttam már,kedvencem a Scott Tenorman-es rész,de van még jó pár rész amit nagyon szeretek.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Itt beszélgethetünk, hogy mi a véleményetek a sorozatról, ki a kedvenc szereplőtök, melyik a kedvenc részetek,láttátok-e már az új évadot stb.
Minden ami South Park! 😃

Nos, ki látta már az új évadot? 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció