Mindent a Facebook-ról!

Szerző: Adam996, 2011. May 17., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 359
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
én észre se vettem 😃
gépigény van az elég nekem 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
kalashnikoff írta:
De ki tudja, lehet holnap sem lesz 😃


Remélem...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
bfrenk írta:
kalashnikoff írta:
Nem hiszem hogy ők csinálták volna....

[LINK]


Isten áldja bárki is tette! Én támogatom! 😃
Remélem fog még ilyen cselekedetet tenni!


Látszott a facebook hiány az embereken. Mentem suliba, akkor 2 srác dumált róla, hogy miért nincs... 😆 Barátnőm is ki volt akadva, mert nem tudott írni nekem 😆 Mondtam is neki, hogy kicsim, a telefont nem hülyeségből hívják telefonnak 😃
Szóval azért e kis idő alatt is össze lett kuszálva az emberek élete 😆

De ki tudja, lehet holnap sem lesz 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
kalashnikoff írta:
Nem hiszem hogy ők csinálták volna....

[LINK]


Isten áldja bárki is tette! Én támogatom! 😃
Remélem fog még ilyen cselekedetet tenni!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
nem sz*r a facebook, én is szoktam nyomni (mondjuk csak akkor ha haverokkal dumálok, vagy barátnőm ír ott. De úgy hogy hozzászóljak rajta minden b*romsághoz, úgy nem élem magam ki.)
0
0
0
0
neuroflex avatar
néha unalmas néha jó fész szerintem:😕
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nem hiszem hogy ők csinálták volna....

[LINK]
0
0
0
0
alratar avatar
Szerintem meg jó dolog, hogy leállt.

ss szenny, hogy újraindult.

😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ez egyáltalán nem szenny oldal tök jó dolog. Csak az embereken múlik hogy használják és a magyarok nem épp úgy használják amire ki lett találva.
0
0
0
0
zsivko avatar
Sajnos már megy a szennyoldal😢
0
0
0
0
bfrenk avatar
Na emberek, összeomlott a Facebook! Hurrá! 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sanyagol írta:
A bökés az amikor a másik felet felhívod arra hogy szexuális kapcsolatot teremts vele.

De ez csak a Angliában meg Amerikában van😜
0
0
0
0
wdavid avatar
valahol olvastam h lehet üdvözlés is de ahogy Sanyagol mondja az esti program előre vetítése is lehet 😆 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Gamer125 írta:
Mi az a bökés?Mire jó?


Az a bökés, hogy megbököd a másikat, csak nem élőben, ha nem neten keresztül 😆 Hogy mire jó?!.... semmire. (Mert egy k**** nagy hülyeség az egész bökés dolog)
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Mi az a bökés?Mire jó?
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Hát kb én is azért nézek fel. Meg akkor vagyok fönt sokat, ha dumálok osztálytársakkal vagy barátnőmmel.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én úgy oldom meg, hogy szinte fel se járok. Óránként ránézek, hogy írt-e valaki valamit, de ez kb. 1 mp sincs. Aztán gyorsan jövök ide vissza.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nálam is tele volt mostanában a vv-vel, de különösebb képen nem érdekel. Nem követem/követtem eddig sem, ha kiírogatnak mindent hogy ő ilyen volt meg ő, akkor írják, nem kell vele foglalkozni azt kész. Mert ami nem érdekli az embert, az ne is érdekelje!
0
0
0
0
greenmelon avatar
Hát a gyökér baráti kör nem a Facebook hibája. Degeneráltakkal körülvéve a való élet is szar.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Terméstesen van + oldala az FB-nek, csak az a minimális része. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy mint a legtöbb embernek (pl. nekem is) egyből a rossz tűnik fel. Bár az is igaz, hogy akkor is tudok a VV-ről ha nem vagyok rá kíváncsi, mert vagy 5-6 ismerős tuti kiposztolja, hogy most ez miért esett ki stb.
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Én 14 éves vagyok,még sem ilyenekkel van nálam tele a face. Max. a Chelsea fanokkal szidjuk a másik csapatot,de az más 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem az FB-n nem számít az életkor. A hülyeség az ragályos kortól és nemtől függetlenül.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Már nem azért de a ti ismerőseiteknek mennyi az átlagéletkora? 13 évesnél idősebb embertől elvétve láttam ilyen "írd le üzibe" és társai baromságokat...
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Szerintem ez egy sz*r oldal. 😆
Sok hülyeség,vírus......
0
0
0
0
niteforce avatar
Tényleg az nagyon idegesítő, hogy ezek a "divat"hullámok ezek jönnek, és hetekig minden post arról szól. Ugyan az a hülyeség mindig. Megfűszerezve ezekkel a hülyékkel akik nyelvtanból a jegyeiket tekintve a kettes számrendszerben mozognak, és úgy néznek ki mint egy csaj, akit beküldtek az autómosóba, és utána leöntöttek egy liter fekete festékkel...
0
0
0
0
robiiikaa avatar
kalashnikoff írta:
én mostanában kerülöm a facebook-ot. főleg amióta ez a Hummer-es dolog megy. AZ egész facebook azzal van tele-.- j hogy nem nevezik át egyből Hummbook.ra


Ez az egész tiszta Hummbook 😆D Röhögtem egy jót,köszi. 😀 Am engem is zavar a sok csicska,hogy jelölj,írj üzibe egy számot,és kiírom mikor verlek meg,meg ilyenek. Nagyon idegesítő :// Mert az még oké,hogy kiraksz 1x-2x egy viccet,de ne ilyen sz*rságokat könyörgöm :// Mind1,remélem egyszer megszűnik.
0
0
0
0
DCMAN avatar
hoppá anonymusék akcioztak😂
0
0
0
0
niteforce avatar
Én múlt héten nem tudtam felmenni 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amúgy mi ez az undorító kép captchás dolog? Be akartam linkelni egy képet egy kommentbe és beadott egy ilyet...
0
0
0
0
no avatar
267#:😆,Hát ez üt.😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
én mostanában kerülöm a facebook-ot. főleg amióta ez a Hummer-es dolog megy. AZ egész facebook azzal van tele-.- j hogy nem nevezik át egyből Hummbook.ra
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem volt oszt társamnak volt kb 700 ismerőse azokból csinált 50 et 😆 csak azokat hagyott meg akiket tényleg rendesen ismer.
0
0
0
0
meszes17 avatar
igy igy,ez a baj én annak is örülnék ha 20 segitene 😆 a valo vilagosok közül is mennyien fenn vannak de mint hamis lehet kb 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
jaja "áll barátok".....aztán ha bajban vagy és segíteni kell akor az 1500 "barátbol" mennyi segítene..akor derülne ki az igazi barát...
0
0
0
0
meszes17 avatar
engem emk olyan emberkék vesznek fel akiket nem is ismerek igy van aztan az embernek 1500 friends-ja a FB-n de nekem 400 van csak sokaknak nincs is FBje a haverjaim kozul,felesleges a 400bol kb 200at ismerek abbol 5el irok 😆 nah jo 15el de az a max 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szabcsi írta:
Nem tudom de én itt jobban elvagyok!😀
Tényleg egy jó kis Hack nem ártana!😃

Helyes,Sokkal jobb is😉
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Nem tudom de én itt jobban elvagyok!😀
Tényleg egy jó kis Hack nem ártana!😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Azokat utálom amikor "szia lájkold a következőt' egy azt se tudom kicsoda kettő meg minek ír üzenetet főleg ilyen sz@rokat😠 ezért egy milliószor Gépigény.hu😎
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak éppenséggel ingyenes. Bár ettől függetlenül nem lógok rajta sokat.
0
0
0
0
DCMAN avatar
jaja ha Chuck Norris felmegy az oldalra akor meg is szünik...
0
0
0
0
niteforce avatar
"Facebook- az csak egy telefonkönyv a webhez" - Rupert Murdoch 2008 a MySpace egyik volt tulajdonosa
0
0
0
0
Sicu33 avatar
DCMAN írta:
na ja kb ennyi...és a kissrác aki kitalálta milliárdos lett...

Pedig most ő kórházban van😕 Mert Chuck Norris Megbökte😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
na ja kb ennyi...és a kissrác aki kitalálta milliárdos lett...
0
0
0
0
meszes17 avatar
én meg felse jarok 😆 a emailomon megnezem a ertesiteseket az kész mivel ott mindig kiirja igy fel se kell mennem fbre 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
bfrenk írta:
Kb. én a Facebookot már csak játékokra, meg a csapatom, osztályom csoportjára használom, egyéb másra nem nagyon.

Ugyan ez nálam is😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezzel én is így vagyok, így napi szinten pár percet vagyok fent.

Na meg persze azért is néha felmegyek, mert belájkoltam Hwang Mi Hee oldalakat, így értesülök a legújabb képekről! 😜
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció