Mindent a Facebook-ról!

Szerző: Adam996, 2011. May 17., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 359
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Mondjuk én is a gép előtt ülök, de nem az fb-n egész nap. Itt sokkal többet vagyok. 😜
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Hát sok ember pont a facebook miatt teszi tönkre az életét. Sokan vannak akik imádják a facebookot, sőt mindig fönt vannak/akarnak lenni. A suliban is folyton azt bújják, és nálunk már volt ebből vita is. Sőt fegyelmi eljárás is, mivel egy srác trágár beszéddel minősítette le egyik tanárunkat a facebookon. Nem volt 2 nap, és már is kapta a felfüggesztést.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A fb most már lassan lefelé fog menni, ezért raknak egy rakás patchet rá, de csak egyre rosszabb lesz. 😜
0
0
0
0
Demoz avatar
greenmelon írta:
Azért látom van itt pár antiszoc ember. 😃
De mi a búbánatos lópikuláért regisztráltatok ha hisztiztek az ismerőseitek minden egyes posztja miatt?...

Csak 2-3 ember van aki idegesít, nekik nem kellett volna regisztrálniuk.😀
0
0
0
0
adta avatar
Na ez a másik. A sok hülye csúnya cseléd. áhhh.
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Engem maga a facebook nem is zavar, de ahogy Demoz is írta, a legidegesítőbbek azok az emberek akik folyton lájkot akarnak, és olyan kérdéseket tesznek fel amire mások az istenért sem kíváncsiak.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Azért látom van itt pár antiszoc ember. 😃
De mi a búbánatos lópikuláért regisztráltatok ha hisztiztek az ismerőseitek minden egyes posztja miatt?...
0
0
0
0
Demoz avatar
Engem az kezd idegesíteni, ha írogatják, hogy: "Like, ha..."
0
0
0
0
adta avatar
Én egyszerűen szív bajt kapok ha küldik állandóan a játék felkéréseket.😕
0
0
0
0
pukkancs avatar
én ha fb-zek akkor általában chat-en vagyok, meg komment, stb. nálam az ilyen alkalmazások, idézet cuccok, meg farmos játékok nem jönnek be. tavaly még toltam ilyen naruto-s játékot de már azt sem 😃 jah meg buddy poke-on gyűjtöm nővéremnek az aranyérméket 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én ma már egész nap gép előtt voltam mert már nem kell tanulni 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
hector maio írta:
Kezdem úgy érezni h FB függő lettem ma is vagy 3-4órát voltam fent rajta 😆😃

én a gép elött voltam annyit kb
0
0
0
0
Adam996 avatar
Kezdem úgy érezni h FB függő lettem ma is vagy 3-4órát voltam fent rajta 😆😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
nekem mind1 új alaplap hát faterom vette
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Toma97 írta:
most nemide de msn-hez volt egy vízusom ujratelepítéssel se tűnt el na újj alaplap volt már mer karácsony volt azt akkor tűnt el


nekem egy progival tünt el 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
most nemide de msn-hez volt egy vízusom ujratelepítéssel se tűnt el na újj alaplap volt már mer karácsony volt azt akkor tűnt el
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
hát eleget halgattam már a sírásukat és van egy pöcs aki állandóan a seggembe kutat
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Leszedtem! 😃 De minek kellenek az osztálytársaid? 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na milyen kép jött elő a kephost.hu-n? 😃
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
Miért lenne szar? Nagyon is jó rohadt jó attól még hogy a magyar parasztja és pitsája nem tudja hogy kell használni attól még nem szar. Most ha a gépigény fullig lenne 100-100 meg jógép jógép jógép el akkor ez az oldal se lenne jó! Azért gondolkozni kéne.


Mi van ? már te is FB függő lettél ? 😆
Szar és kész.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért ne essünk át a ló túloldalára! Nem azt mondom, hogy 100% fos a Facebook. De az oldal üzelmetetőinek el kellene gondolkodnuk egy normális patchen, ami kijavítja a bugokat. Mert azzal, hogy telepakolják agyromboló hülyeségekkel, nem halad előre az oldal, hanem visszafelé. Ezen kéne elgondolkodni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Miért lenne szar? Nagyon is jó rohadt jó attól még hogy a magyar parasztja és pitsája nem tudja hogy kell használni attól még nem szar. Most ha a gépigény fullig lenne 100-100 meg jógép jógép jógép el akkor ez az oldal se lenne jó! Azért gondolkozni kéne.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
KITŰNŐ VÁLASZ! nagy szar az egész facebook.ki nem állhatom.Csak játszok rajta.Osztálytársaim meg.. annyira nem vészes,már leszoktak róla.Meg sok a szar telefon 😆
0
0
0
0
sisko avatar
Superlompos: nálad a pont 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha közösségi oldal, akkor gepigeny.hu! 😉
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
bfrenk írta:
hector maio írta:
Meg ilyeneket írnak ki h zöld monster hmm finom ezt konkrétan 1 ismerősöm írta ki... még helyesen se tudnak írni p. teccik , jáccik, eccer ezeket akik 2c-vel írom azokat úgy birom 😆


Ezekre való a szívlapát. 😆
Tanuljanak meg írni basszus...Ja és egyre több raj regisztrál a Facebookra attól félek ezt is ellepik mint a myVipet. Bár nem nagyon tudnak angolul az a szerencse. 😆

Ha közösségi oldal, akkor Twitter az ász én azt mondom! 😃😂


myclub 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
hector maio írta:
Meg ilyeneket írnak ki h zöld monster hmm finom ezt konkrétan 1 ismerősöm írta ki... még helyesen se tudnak írni p. teccik , jáccik, eccer ezeket akik 2c-vel írom azokat úgy birom 😆


Ezekre való a szívlapát. 😆
Tanuljanak meg írni basszus...Ja és egyre több raj regisztrál a Facebookra attól félek ezt is ellepik mint a myVipet. Bár nem nagyon tudnak angolul az a szerencse. 😆

Ha közösségi oldal, akkor Twitter az ász én azt mondom! 😃😂
0
0
0
0
bfrenk avatar
Ne is haladjon. Nem is a lájk gombbal van a gond, hanem az emberekkel akik eszetlenül használják és várják a lájkokat.
Pl.: Lájkold ha szeretsz, vagy lájkold ha csúnya vagyok szerinted vagy épp lájkold ha eljönnél a temetésemre stb,stb.
Ezeket rühellem. Nagyon idegesítőek tudnak az ilyenek lenni.😠
0
0
0
0
Adam996 avatar
Meg ilyeneket írnak ki h zöld monster hmm finom ezt konkrétan 1 ismerősöm írta ki... még helyesen se tudnak írni p. teccik , jáccik, eccer ezeket akik 2c-vel írom azokat úgy birom 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért mondom, szerencsére itt nincs lájk meg ilyen hülyeségek. Nagyon lerontaná az oldal színvonalát, ha a Facebook irányába haladna.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Superlompos írta:
Persze, mert nincs tele rakva értelmetlen hülyeségekkel. 😃


Jajj, ne is mond...úgy utálom az olyan embereket akik kiírják hogy köszi az ebédet apa(megtörtént eset) vagy megyek sétálni (ez is). Ezekhez hoznám létre legszívesebben a Leszarom gombot, mert tényleg senkit nem érdekell amit kiírnak. Szánalom...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Persze, mert nincs tele rakva értelmetlen hülyeségekkel. 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ja én 2naponta fel megyek 30percre ez az oldal sokkal jobb az fb-nél 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk azért annyira nem nagy dolog a facebook, hogy egész nap rajta kell lenni. Napi 1 óra bőven elég, sőt sok is! 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
facebook... háát nem ártana ha betiltanák tanítási időben(tehát a t-mobilosok is csak délután tudnák használni) mert elég irritáló hogy órán mindenki facézik... meg mikor mondogatják hogy lájkoljátok a kiírásom stb... fujjj... amúgy érdekes egy vírus az biztos 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
én egyszer..... de akkor már mind1 volt
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én msn-en nem kaptam be vírust 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
hát ez sztem olyan mint az msn-es....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A könvek azok jó dolgok, csak azok nem érdekelnek! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem a 10-12 évesekre gondoltam! 😃 Amúgy nagyon aranyosak! 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem nem az esetem! 😃 Inkább a koreai, japán vagy kínai vonal! 😃 Persze tetkó nélkül! 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk ennek nem látom értelmét, hogy minek kell gyűjteni őket. Hiszen nem kapunk érte semmilyen ajándékot!

Legközelebb ez lesz majd az új vírus, hogy gyűjtsünk minél több ismerőst, és akkor részt vehetünk valami nyereménysorsoláson. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
nem szoktam felvenni mindenkit. Nincs is sok ismerősöm. 😃 Viszont van olyan ismerősöm akinek van 1300. Mondjuk lefogadom, hogy kb. 300-at tényleg ismerhet belőle.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én nem kaptam eddig semmit se! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sokáig ne reménykedj! Mert azt is elönti majd a szemét. Mindegyiket elönti a sok sz*r, mihelyst népszerűvé válik.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én is kezdem megutálni a Facebookot és átmegyek a Twitterre. Ott nem lesz soha vírus azt lefogadom. Még külön képfeltöltője is van. 😀
Meg a Facebookot kezdik megtalálni az olyan degenerált idióta parasztok meg raj cigányok akik miatt hagytam ott a myvipet is...Éljen a Twitter!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem nagy fenyegetés, ha kickelnének onnan. 😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
a facebook már már ugyan az, mint a myvip... sok körleveles, ha nem küldöd tovább akkor törölnek az oldalról stb üzenetekkel teli szarfészek...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció