Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Mindent a Facebook-ról!
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Approx avatar
2016. 05. 30. 19:49:14
#
utálom a Féjszbúúkot !
Bukta avatar
2016. 05. 30. 11:34:14
#
Hát nem néztem meg másikban, de telón nem is látom egyáltalán messengerben.
FrostnovaZ avatar
2016. 05. 30. 06:54:27
#
Bukta Másik böngészőben is csinálja ezt?
Bukta avatar
2016. 05. 29. 18:50:00
#
Sziasztok.
Olyan problémám lenne a facebookal, hogy van egy csoport beszélgetésünk pár haverral és ismerőssel, és nem tudok írni, és nem látom az üzeneteket se. Annyi volt, hogy én kiléptem kb 3-szor egymás után(ezt most nem szeretném magyarázni miért, mert vannak indokolatlan dolgok abba a csoportba) és meghalt. Semmit nem tudok vele csinálni. Írni nem tudok bele, az üzentekből csak annyit látok ha írt valaki valamit 1 másodperce felugrik és eltűnik, ha letiltom akkor is ugyan úgy látom, kirúgni nem tudnak belőle, archiválni is felesleges. Szóval semmit nem tudok vele csinálni, de jön róla az értesítés. Messengerben meg nem is látom a csoportot. A többieknek működik.
KERKO avatar
2014. 06. 30. 15:01:00
#
Nekem van fészbukom...ha 10percet elbírok ott lenni sokat mondok...megnézem az üzeneteket és mentem is ja meg, hogy éppen milyen agyoniskolázott bejegyzéseket tesznek...Nem értem, hogy lehet ott 5-6órát is eltölteni, mit lehet ott csinálni?
acsricsi avatar
2014. 06. 30. 14:44:53
#
https://www.faceb…hard.acs.9 jelöljetek sokan XDDD
Storm Shadow avatar
2013. 12. 12. 13:03:41
#
Approx avatar
2013. 12. 11. 20:32:29
#
kipróbáltam ... utálom...semmire nem való..ha trörölni nem is engedte... deaktiváltam a profilom.. vége. Még máig is élnek ha nem féjszbookoznak.... :)
yugiohyugiohzebuyug avatar
2013. 12. 05. 13:33:57
#
jó neked :S :)
Storm Shadow avatar
2013. 12. 05. 13:25:53
#
yugiohyugiohzebuyug : Nem akarok nyerni semmit.XD Már mindent megnyertem amit csak lehetett.:D
2013. 12. 05. 12:00:29
#
Mi a ciki? Hogy szívességet kérek másoktól? Szerintem nem az :) És nem like kell...
Meglátom, Te mit csinálnál, hogy ha megszeretnél nyerni valamit, és nem 1 youtube videós "harcba" száll...... Nem sokat tudnál velük kezdeni reklám nélkül az biztos. De még így is majdnem esélytelen..
Azért se írom le mit lehet nyerni : D
Ott van az oldalukon, olvasd el.

( Na meg ezért van ez a téma " MINDENT a Facebookról". )
Storm Shadow avatar
2013. 12. 04. 17:07:06
#
yugiohyugiohzebuyug : Ha már így könyörögsz a lájkokért,akkor elmondhatnád hogy mit lehet nyerni.Egyébként tök ciki amit csinálsz.
2013. 12. 04. 11:00:17
#
Sziasztok! Van egy nyereményjáték... szavazatokat kéne gyűjteni :) Az a feladat, hogy karácsonyi izébe kell "öltöztetni" a géped, és így lefotózni. Ha nyomnátok egy szavazatot a képre azt nagyon megköszönném! :) Ha megtudjátok ezt osztani másokkal még jobb...
Amit tenni kéne:
1. like-olni ATX Computert
2. ezt követően megjelennek ilyen menüfélék (mint a gépigényen itt felül), és kattintani a szavazásra
3. megkeresni engem: Károly Rosta, ha nem lenne elsők között, van kereső:P
4. kattints a szavazok-ra, ne a tetszik-e! :)
https://www.faceb…cQ8WbY#_=_

Aki segítene, annak köszi! : D
(update: esélyes, hogy naponta lehet szavazni(: )
Storm Shadow avatar
2013. 11. 26. 17:53:36
#
hülye tinik! Kapják be!
19ati93 avatar
2013. 11. 26. 17:45:56
#
lilekunyerálgatás mindennapos XD
Storm Shadow avatar
2013. 11. 26. 17:24:18
#
Tele van tini ribizlikkel az FB,minden nap kapok üzenetet hogy találkozni szeretnének velem,pedig hozzá sem szóltam.Simán bárkit meglehet kapni,ott hirdetik magukat. Kész fertő az az FB! Olyan lányok kellenének oda akik a fiúkat megtanítják hogy milyen az igazi szerelem. Az olyan lányok akiket a szülei keményen neveltek fel,azoknak sokkal jobban látják a dolgokat. Tudnak főzni,takarítani és akár egy komoly kapcsolatra is képesek lennének Én csak 1 ilyen lánnyal találkoztam eddig FB-n. Az a lány hűséges az udvarlójához és látszik hogy komolyan gondolkozik.
cicuuka95 avatar
2013. 11. 26. 15:20:36
#
Chrome tenyleg sz.... lassu, lefagy stb... En Opera-t hasznalok:))
Arnybiro avatar
2013. 07. 31. 14:29:35
#
Chrome egy kalap kaki. Akkor már inkább firefox vagy Opera.
Szykla avatar
2013. 07. 31. 14:13:07
#
Mindent rendesen töltöttem ki, az eredeti nevemet adtam meg, és az eredeti születési dátumomat.
De amúgy ezt írja:.

kepfeltoltes.hu/130730/FB_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerk:.

Na végre sikerült regisztrálni, de azt hitem hogy kétfele fejelem a monitort mikor meg tudtam hogy mivolt tegnap a hiba, csak egyet mondok böngésző.
Hogy rohadna meg a google chrom egyszer se fogadta el a regisztáciomat, mindig azt írta nem létező személy, de mikor ma meg próbáltam internet explorerel akkor bezzeg elsőre sikerült, pedig semmi mást nem csináltam más képen.
Ghosts avatar
2013. 07. 30. 21:52:04
#
Mivel csak kamu profilt akarsz csinálni (tudtommal), így nem valami hülyeséget írtál be névnek? Adj meg valami hihetőt, mondjuk Mészáros József, azt kész. Meg minden adathoz olyat írj ami még a realitás határán van. Nem tudom már mit kér regisztrációkor, de ha mondjuk a születési helyet és időt is kéri, akkor ne azt add meg, hogy blablaváros 1640 augusztus 42, hanem valami hihetőt :D Szóval gondolom érted mire gondolok. :)
Arnybiro avatar
2013. 07. 30. 21:46:12
#
Nem kevés kamu profil van (van olyan aki a bal kezének csinált profilt o.O ) úgyhogy ott más probléma lesz. Minden szükséges adatot megadtál? Nincs olyan hogy a névnél mondjuk az utónév kimaradt? Csak hibás adatmegadásra tudok gondolni.
Szykla avatar
2013. 07. 30. 21:03:05
#
Hogy kell facebook-ra reggelni, mert bár hogy is próbálok mindig valami olyasmit ír ki hogy nem valós személy, vagy nem létező személy és ezért nem enged.
Lompi avatar
2012. 03. 08. 16:42:21
#
Én azt mondom, aki jól tud bánni vele annak nem árt. Napi fél óra fb-től nem halunk meg. Az a jó benne, hogy szinte bárkit azonnal elérsz rajta. A lájkolgatás viszont értelmetlen...
BRUgamer avatar
2012. 03. 08. 15:21:31
#
eről beszélek hogy erre jó de nem ara hogy sok baromságot postoljanak ahh de mind1 ezt már fenteb is leirtam :)
2012. 03. 08. 15:02:06
#
sztem is kb ezekért jó..: beszélgetni ( mert ugye vkik már msn-re fel se jönnek:) ), új zenék/klipek.., vkiket pl csak itt ismerek mert " távol vannak " : ), meg felvételi előtt ha keresel, talán megtalálhatod az új oszt.társakat ésm ár előtte lehet ismerkedni.. szokott ilyen csoport lenni stb, meg ez a másik nekünk is van osztálynak csoportja, ha olyan van oda lehet írni.. ( vki lefényképezi házit megossza.. leszedi mindenki azt cső (: ), telóról meg ingyen.. nem kell SMS, pl sok dolgot itt tudok meg.. lájkoltam egy "bombahír" nevezetű oldalt:) ahol mindig kiposztolják az újabb híreket.. vagy esetenként érdekességeket a világból meg stb nagyon f*sza (: na azért van jó oldala is sztem:P
BRUgamer avatar
2012. 03. 08. 14:09:27
#
jo nemondom hogy egyhéten kétszer nem nézek fel hogy mikor mi történik de akkorsem birom az ojanokat akik egésznap rajta lognak és postolgatják a sok baromságot.... de én többet ténleg nem járok fel bocs az elöbi erös kinyilvánitás-ér :)
kalashnikoff avatar
2012. 03. 08. 13:53:14
#
Mondjuk ki hogy nézi a dolgokat. A facebook-ot 2 oldalra bonthatjuk. Anti Fac-isták, meg Fac-isták (Ezt én találtam ki, de illik ide XD). Az Anti Fac-istak mindig is abban a hitben vanna, hogy a facebook egfy istentelen sz*r, amit jobb let volna kitalálni. Ez mind szép és jó, de vannak olyanok, akik leszídják a facebook-ot, de még is rajta lógnak egész nap, és ők is be vannak regisztrálva. Szóval itt kezdődik a logika, hogy egy dolgot hogy lehet leszólni, amit igazából használnak?! Ez olyan mint aki utálja mondjuk a ValóVilágot (Én nem kimondottan szeretem, de nem utálom). Ott is sokan magyaráznak, de még is nyomon követik a történéseket. Így kár azon vitatkozniuk az ilyen embereknek, hogy én sztem annyira sz*ra facebook, hogy már a kuka sem nyelné be.
A másik oldal, a "Fac-isták" meg azt valják, hogy a facebook a rossz ellenére jó is. És itt jön az a dolog, hogy lehet hibája a facebook-.nak (mert szinte minden dolognak van rossz oldala, aki mást mond hazudik vagy nem mond igazat) de annak ellenére sokan használják, mint beszélgetésre, mint más oldalak lájkolására, stb... (Én ezeket sosem bírtam, bevallom őszintén. De aki szeret állandóan posztokat osztogatni, tegye. (Ezt nem rosszból mondom). De a facebook-nak sok az előnye, amit remélem át fogtok látni.

Az első az, hogy sok rappar, színész, meg isten tudja milyen hírességek és nem annyira híres személye is használják a facebook-ot. (Lehet nem személyesen, de megbízás alapján biztos.) És itt gondoljatok bele, ha a facebook nem lenne, sokan nem tudnák meg hogy kivel mi történt a héten/napon. Az újabbnál újabb zenéket is ota linekil ki, hogy terjesszék. (a kisebb zenei előadók így próbálják magukat feljebb juttatni, és ha sok az isemerős vagy "lájkoló" (ha nem felhasználóról, ha nem csak egy felhasználó által készített facebook-on lévő oldalról beszélünk.) akkor többségben nagy sikert tudnak felmutatni (persze ha jó is amit csinál).

Szóval ezzel a "pár" sorral szerettem volna (szeretném) világossá tenni azt, hogy kinek mit jelent a facebook.
szolnokiferenc 23 avatar
2012. 03. 08. 12:19:33
#
greenmelon írta:
Annyira nevetek rajtatok mikor itt vergődtök, hogy mennyire szar a Facebook, csak mert gyökerek vagytok hozzá, hogy értelmesen használjátok. XD (akinek nem inge...)

Pont mint mikor a hülyegyerekek fikázzák mondjuk a WoW-ot. Megindokolni ugyan nem tudják, hogy miért, de azért szar. :?

Szerintem te vagy gyökér hogy ilyet írsz mert bármit fogsz írni akkor is lesznek olyanok akik imádni fogják az fb-t és lesznek akik utálják. Amúgy meg ha ennyire okos vagy jó lenne ha megindokolnád hogy miért is annyira jó a facebook. Hajrá!!!!!!!!
bfrenk avatar
2012. 03. 08. 07:15:45
#
greenmelon írta:
Annyira nevetek rajtatok mikor itt vergődtök, hogy mennyire szar a Facebook, csak mert gyökerek vagytok hozzá, hogy értelmesen használjátok. XD (akinek nem inge...)

Pont mint mikor a hülyegyerekek fikázzák mondjuk a WoW-ot. Megindokolni ugyan nem tudják, hogy miért, de azért szar. :?

Nem kötekedni akarok, de hogy lehet a Facebook-ot rendesen használni?
greenmelon avatar
2012. 03. 07. 21:34:34
#

Toma97 avatar
2012. 03. 07. 21:14:37
#
szolnokiferenc 23 írta:
kalashnikoff írta:
niteforce írta:
én észre se vettem :D
gépigény van az elég nekem :D

Ennyi B-)XD

Jó a szó teszó!!!!!!!!!XD

Helyes válasz.
szolnokiferenc 23 avatar
2012. 03. 07. 20:05:13
#
kalashnikoff írta:
niteforce írta:

Ennyi B-)XD

Jó a szó teszó!!!!!!!!!XD
kalashnikoff avatar
2012. 03. 07. 20:03:26
#
niteforce írta:

Ennyi B-)XD
Sicu33 avatar
2012. 03. 07. 19:27:22
#
Viharvadasz írta:
Azért elég szomorú, hogy amint leáll a facebook máris oldalak százai írják, hogy jaj mi van. Mintha nem tudnának élni nélküle. Telefont még megértem, hogy nem tudnak élni nélküle, na de facebook? Még a myVIP is jobb nála, pedig az már eléggé lejárt...

Gépigény 4EverB-)
no avatar
2012. 03. 07. 19:16:19
#
Azért elég szomorú, hogy amint leáll a facebook máris oldalak százai írják, hogy jaj mi van. Mintha nem tudnának élni nélküle. Telefont még megértem, hogy nem tudnak élni nélküle, na de facebook? Még a myVIP is jobb nála, pedig az már eléggé lejárt...
niteforce avatar
2012. 03. 07. 19:08:31
#
bfrenk avatar
2012. 03. 07. 18:53:54
#
kalashnikoff írta:
De ki tudja, lehet holnap sem lesz :D

Remélem...
kalashnikoff avatar
2012. 03. 07. 18:41:44
#
bfrenk írta:
kalashnikoff írta:
Nem hiszem hogy ők csinálták volna....

http://nol.hu/tud…_anonymus_

Isten áldja bárki is tette! Én támogatom! :D
Remélem fog még ilyen cselekedetet tenni!

Látszott a facebook hiány az embereken. Mentem suliba, akkor 2 srác dumált róla, hogy miért nincs... XD Barátnőm is ki volt akadva, mert nem tudott írni nekem XD Mondtam is neki, hogy kicsim, a telefont nem hülyeségből hívják telefonnak :D
Szóval azért e kis idő alatt is össze lett kuszálva az emberek élete XD

De ki tudja, lehet holnap sem lesz :D
bfrenk avatar
2012. 03. 07. 18:38:00
#
kalashnikoff írta:

Isten áldja bárki is tette! Én támogatom! :D
Remélem fog még ilyen cselekedetet tenni!
kalashnikoff avatar
2012. 03. 07. 15:07:51
#
nem sz*r a facebook, én is szoktam nyomni (mondjuk csak akkor ha haverokkal dumálok, vagy barátnőm ír ott. De úgy hogy hozzászóljak rajta minden b*romsághoz, úgy nem élem magam ki.)
Joker69 avatar
2012. 03. 07. 15:03:58
#
néha unalmas néha jó fész szerintem::-/
kalashnikoff avatar
2012. 03. 07. 14:49:18
#

alratar avatar
2012. 03. 07. 12:15:27
#
Szerintem meg jó dolog, hogy leállt.

ss szenny, hogy újraindult.

:D
Joker69 avatar
2012. 03. 07. 12:07:05
#
nekem bejön az oldal: D
Kmisi99 avatar
2012. 03. 07. 12:04:21
#
Ez egyáltalán nem szenny oldal tök jó dolog. Csak az embereken múlik hogy használják és a magyarok nem épp úgy használják amire ki lett találva.
zsivko avatar
2012. 03. 07. 09:20:31
#
Sajnos már megy a szennyoldal;-(
bfrenk avatar
2012. 03. 07. 06:26:35
#
Na emberek, összeomlott a Facebook! Hurrá! XD
Sicu33 avatar
2012. 03. 03. 14:06:39
#
Sanyagol írta:
A bökés az amikor a másik felet felhívod arra hogy szexuális kapcsolatot teremts vele.

De ez csak a Angliában meg Amerikában van:P
wdavid avatar
2012. 03. 03. 13:48:32
#
valahol olvastam h lehet üdvözlés is de ahogy Sanyagol mondja az esti program előre vetítése is lehet XD :D
kalashnikoff avatar
2012. 03. 03. 13:35:00
#
Gamer125 írta:
Mi az a bökés?Mire jó?

Az a bökés, hogy megbököd a másikat, csak nem élőben, ha nem neten keresztül XD Hogy mire jó?!.... semmire. (Mert egy k**** nagy hülyeség az egész bökés dolog)
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni