Segítség, elakadtam egy játékban!

Szerző: niteforce, 2011. May 15., téma
Fórum » Játékokról általában
Ezt a topicot azert hoztam letre, hogy ha valaki elakadt egy jatekban, nem tud tovabb menni, vagy nem tudja mit/ hogyan kell benne csinalni, hova kell menni, stb.. akkor itt meg lehet kerdezni, aki tudja az valaszol ra :D

itt meg lehet osztani hogy milyen tippjeitek/trukkjeitek vannak jatekokhoz, es itt lehet megbeszelni, hogyan lehet kihasznalni 1-2 bug-ot a jatekokban XD
Hozzászólások: 228
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sweetwater avatar
Sziasztok!Elakadtam a Splinter Cell Blacklist játékban.A küldetés neve:Ópiumültetvény(Opium farm)
egyszerűen nem tudom átvinni.Mindig észrevesznek.
0
0
0
0
no avatar
Bronson! Én vagyok a rendszergazda, másnál engedi is, de csak ennél a játékban nem. Lehet valami vírus, vagy a vírusirtó megakadályozza szerintem. Passz.
0
0
0
0
Bronson avatar
lehet nem te vagy a rendszergazda...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! A mai nap feltelepítettem a gta iv-t elindult. Raktam rá egy 1.0.7-es patchet és most a cracket nem akarja bemásolni. "A fájl módosításához forduljon engedélyért a következőhöz:", és kíírja az én profilom. Valami megoldás?
0
0
0
0
osika avatar
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni egy játékban. A Bioshock Infinite-ében elakadtam a annál a résznél ahol a vox hajót megkell védeni. Sosem sikerül megvédenem. Ps3-on játszok vele.
Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
0
0
0
0
no avatar
segítsetek nekem. Mi az a bink2w64.dll a ghost ram fixet nem tudom telepíteni. mert azt írja hogy hiányzik a gépemről.
0
0
0
0
Bronson avatar
talán szedj le egy angol verziót... 😜 de valszeg az automatikus beállításokat végzi a játék.
0
0
0
0
warrior avatar
Segítség mortal kombat limited edition nem jó valamiért be jön az enteres menü meg nyomom bejönnek a be állítások de elötte be vág egy ablak ami spanyolul pattog hogy képernyő pislog valamilyen 1 perces mód valaki pls nem értem és nem írnak erről sehol
0
0
0
0
Iceburner avatar
Én az Alien vs Predator 2010-ben nem tudom megölni Weylandot.Hiába lövöm fejbe,én is meghalok....
Ezen kívül az Enslaved😲dyssey of the west-ben is elakadtam,bár valószínűleg bug....
0
0
0
0
Bronson avatar
ha tört verzió ne lepődj meg...de ebben a kérdésben nem vagyok jártas,csak tipp...
0
0
0
0
warrior avatar
Köszi Bronson Most az lenne a kérdésem hogy hogy lehet benne multizni? mert van uplayerem de hiába megyek rá az onlinenra azt írja hogy nem elérhető de miért?
0
0
0
0
Bronson avatar
ajánlom a figyelmedbe azt a videót!A leírsban van valami fix a mentésre(nem próbáltam de páran kommentben jelezték hogy működik...)
0
0
0
0
warrior avatar
Sziasztok valaki pls Splinter Cell Blacklist nem tudom hogyan kell menteni 6 óra játék veszett oda nem akarom újból és újból kezdeni..
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Az a problémám hogy a gta sa-mp és az mta-sa (San Andreas multi játékai)c. játékokban nem tölt be a pálya. Vagyis hogy nincs út,ház csak autók emberek, helyenként víz. Aki tud segíteni írjon privátba vagy vegyen fel skype-on : Wolpheus.Morpheus
0
0
0
0
alex13 avatar
Guitar Hero 3 Legends Of Rock nevű játékról lenne szó, mediumban és hardban nem enged tovább a második számra csak easyben és expert-en nekem meg az a kettő ami nem jó, easy túl könnyű expert-hez még kevés vagyok, valami "Beat 2 of 1 song to continue" ír, de nem tudom mit akar ez jelenteni amikor itt csak egy szám van.. :/
Aki segít előre is köszönöm 😀
itt egy kép:
https://kepkezelo.com/images/z1tx4rpm4iwxstmqtwn9.jpg
0
0
0
0
gabee97 avatar
gyurmi írta:
Ha már akkor se tudod kinyitni, ha videót is néztél róla, akkor ezek a lehetőségek jönnek!
1. Ha eredeti patcheld!
2. Ha tört másik verziót nézz meg!
3. Ha tört próbáld ki másik crackel!
4. Ha tört akkor is kipróbálhatod patchel, meg persze hozzá járó crackel!


Megvan már Laughing soft Egy köcsög F betű Laughing hard


Látom kicsit egyszerűbb volt a megoldás.... 😆

"Kicsit.." 😃
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Ha már akkor se tudod kinyitni, ha videót is néztél róla, akkor ezek a lehetőségek jönnek!
1. Ha eredeti patcheld!
2. Ha tört másik verziót nézz meg!
3. Ha tört próbáld ki másik crackel!
4. Ha tört akkor is kipróbálhatod patchel, meg persze hozzá járó crackel!


Megvan már Laughing soft Egy köcsög F betű Laughing hard


Látom kicsit egyszerűbb volt a megoldás.... 😆
0
0
0
0
gabee97 avatar
Megvan már 😃 Egy köcsög F betű 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Ha már akkor se tudod kinyitni, ha videót is néztél róla, akkor ezek a lehetőségek jönnek!
1. Ha eredeti patcheld!
2. Ha tört másik verziót nézz meg!
3. Ha tört próbáld ki másik crackel!
4. Ha tört akkor is kipróbálhatod patchel, meg persze hozzá járó crackel!
0
0
0
0
gabee97 avatar
Röhögjetek ki,de a Far Cry 1-ben a legelső ajtót hogy kell kinyitni?? :@ Videót is néztem róla de akkor se megy..
0
0
0
0
Kyrito avatar
szevasztok van egy kisseb problémám battlefield 3 mal 😞 valami dll hibát ir ki a játék és utána a rendszerem nem inditja el már 3 cracket szetem és semeikkel nem jó :/ 1.re ki irta a dll hibát és utána már csak folyamat leált azt irja ki amikór inditani probálom 😞 ha lehetésges pm be irjátok meg a választ mert nem nagyon tudok gép elött ülni :/ (napi 12 órázás miatt :/ )
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Üdv. Van egy kis problémám.
Dopeman verziójú Test Drive-om van, és amikor a patch-et szeretném telepíteni azt írja hogy nem találja a gépen a játékot. Ez azért van, mert csak egy rar-ból kellett kimásolnom a telepített játékot. Hol tudom beállítani azt hogy a windows ill patch úgy lássa a játékot hogy fel van telepítve?
0
0
0
0
no avatar
Dungeon defenders probléma : sziasztok. nonsteamet hogyan kell elinditani vagyis nekem megvan és azt irja: application load error
5:00000065434
0
0
0
0
Bicike avatar
FL1XxY írta:
Batman Arkham Asylum-ban 65% nál vagyok ,elkaptam joker-t,mutatja tovább a sztorit, minden ok, és most mi a helyzet , ki is pörgettem a gamet?


Legalábbis a fõ story kész. A maradék 35% az mellékküldetés, Rébusz trófeái.
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
Valaki ha tud segítsen :S . Nem tudom át vinni a Crysis 3-ban az utolsó pályát ott járok amikor lekell győzni egy robotott mindent próbáltam mindenhol lődtem de semi nem történik már nagyon idegesit ,mert a youtubon pár lövésből elintézték, és utána lesz vége a játéknak
0
0
0
0
FL1XxY avatar
Batman Arkham Asylum-ban 65% nál vagyok ,elkaptam joker-t,mutatja tovább a sztorit, minden ok, és most mi a helyzet , ki is pörgettem a gamet?
0
0
0
0
molfer98 avatar
Valaki tudná nekem segíteni?? A TDU2-ben rámegyek arra hogy keressen eszközöket és nem találja meg a kormányom. Nagynehezen beélogattam de a kormány érzékenységet nem tom beállítani és így nagyon merev. 😞
0
0
0
0
Joker avatar
TaylorXIII írta:
Attila007 írta:
TaylorXIII írta:
Attila007 írta:
Hali Valaki tudna segíteni itt hogyan kell továbbjutni a q.u.b.e. nevű játékban én 2 óra gondolgozás után feladtam😃
https://kepfeltoltes.hu/130126/QUBE_2013-01-26_19-11-07-70_www.kepfeltoltes.hu_.jpg




pro ez a csávó😃


köszi megvan már😀


beírtad, hogy kell help szinte azonnal kaptál választ és visszaírtál 20:10kor, hogy köszi már megvan ergó tök fölöslegesen feltettél egy kérdést mivel a szinte azonnali választ sem fogadtad el. Erre én már nem tudok mit mondani.....


Mi az hogy nem fogadtam el?Írtam hogy köszi a választ megcsináltam a videó alapján.Nem tudom neked ez hogy jött le:/
0
0
0
0
Joker avatar
Cr4zY79 írta:
Sziasztok! Letöltöttem a call of duty black ops 2 nevezetű "programot" feltettem, crackeltem direct x telepitve minden megvan inditás.. Bejön hogy dolby... kilép Még1x inditom most kb a DOL (BY) és kilép.. Még 1x inditom Már inditásnál : Blck ops 2 müködése leállt ..😲. Jó inditom steamrol (non steam gameként adtam hozzá, monták hogy igy is sikerült valakinek) ugy is ugyanezt csinálja, Ja és idővisszaállitással is probálkoztam ugy se ment. Valakinek valami Ötlet vagy szedhetek le másik verziót (hallottam oylat hogy a skideowos veriót vagy kitolod 1 re vagy utánna nem játszol vele többet.. igaz ez?) a vicc az, hogy a régi athlonos gépemen csont nélkül futott de nem ennyire szép a történet vagy 6x dobott ki ugyanazon a pályán ugyanazon a pontnál ugyanazzal a hibával.. KÖSZI A VÁLSZT


3dm crack fixet rakd fel.
0
0
0
0
Cr4zY79 avatar
Sziasztok! Letöltöttem a call of duty black ops 2 nevezetű "programot" feltettem, crackeltem direct x telepitve minden megvan inditás.. Bejön hogy dolby... kilép Még1x inditom most kb a DOL (BY) és kilép.. Még 1x inditom Már inditásnál : Blck ops 2 müködése leállt ..😲. Jó inditom steamrol (non steam gameként adtam hozzá, monták hogy igy is sikerült valakinek) ugy is ugyanezt csinálja, Ja és idővisszaállitással is probálkoztam ugy se ment. Valakinek valami Ötlet vagy szedhetek le másik verziót (hallottam oylat hogy a skideowos veriót vagy kitolod 1 re vagy utánna nem játszol vele többet.. igaz ez?) a vicc az, hogy a régi athlonos gépemen csont nélkül futott de nem ennyire szép a történet vagy 6x dobott ki ugyanazon a pályán ugyanazon a pontnál ugyanazzal a hibával.. KÖSZI A VÁLSZT
0
0
0
0
KhalDrogo88 avatar
Sziasztok. Remélem tud valaki nekem segiteni!
Heroes 6 miért csinálja ezt?
Játszok vele az elején egy 30 percet, de utána azt irja ki nincs elég mozgási pontod. Hiába inditok uj napot, akkor is 0-n marad. :S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kezdünk átmenni OFF-ba, de lezárva ezt a dolgot: Azért nem jó ezt használni mert a túl sok idézés szétnyomja az oldalt. Ha meg az előző kommentre válaszolsz, akkor ennek nincs értelme. Mert nem egy 2 napos hozzászólásra válaszolsz.

Téma lezárva!
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Akkor mit tanácsolsz milyen esetekben használjam?😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
a sonyericsson portálon ezért warn járna 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Nem tudtam, hogy ez is baj😀 Bocs😃 Ilyenért még nem szóltak.
Csak ha nagyon hosszú a hsz. Am szükséges mert akivel éppen írogatok még végén nem fogná fel, hogy neki írok nem másnak. Szóval szerintem muszáj használni.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Neked meg nem kéne idézni a közvetlenül előtted lévő kommentet.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Attila007 írta:
TaylorXIII írta:
Attila007 írta:
Hali Valaki tudna segíteni itt hogyan kell továbbjutni a q.u.b.e. nevű játékban én 2 óra gondolgozás után feladtam😃
https://kepfeltoltes.hu/130126/QUBE_2013-01-26_19-11-07-70_www.kepfeltoltes.hu_.jpg




pro ez a csávó😃


köszi megvan már😀


beírtad, hogy kell help szinte azonnal kaptál választ és visszaírtál 20:10kor, hogy köszi már megvan ergó tök fölöslegesen feltettél egy kérdést mivel a szinte azonnali választ sem fogadtad el. Erre én már nem tudok mit mondani.....
0
0
0
0
Joker avatar
TaylorXIII írta:
Attila007 írta:
Hali Valaki tudna segíteni itt hogyan kell továbbjutni a q.u.b.e. nevű játékban én 2 óra gondolgozás után feladtam😃
https://kepfeltoltes.hu/130126/QUBE_2013-01-26_19-11-07-70_www.kepfeltoltes.hu_.jpg




pro ez a csávó😃


köszi megvan már😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Attila007 írta:
Hali Valaki tudna segíteni itt hogyan kell továbbjutni a q.u.b.e. nevű játékban én 2 óra gondolgozás után feladtam:D
https://kepfeltoltes.hu/130126/QUBE_2013-01-26_19-11-07-70_www.kepfeltoltes.hu_.jpg




pro ez a csávó:D
0
0
0
0
Joker avatar
Hali Valaki tudna segíteni itt hogyan kell továbbjutni a q.u.b.e. nevű játékban én 2 óra gondolgozás után feladtam😃
https://kepfeltoltes.hu/130126/QUBE_2013-01-26_19-11-07-70_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
molfer98 avatar
Gta 4-nél a police pursuit módot hogy kell telepíteni??
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
Sziasztok, elakadtam a Dead Space azo küldetésénél mikor a meteoritokat kell szétlőni kttel majd a Hamond bekapcsolja az automatikus célzórendszert... nos azokat mediumon lehetetlen szétlőni, és nekem még az egerem is szar, akad játék közben meg késik is :@

Ezt a küldetést szeretném átugorni valahogy, vagy csak ennek a pár percnek az erejére egy "isten mód"-ot ha lehetne... vagy valakinek valami öltelet?

Üdv.: Tücsi
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Eveonline15 írta:
sziasztok,tudom nemidevaló de azért megkérdem.

Azlenne a problémám hogy a skyrimben nemtudom teljesen eltűntetni az árnyékokat.Csak olyan beállítás van hogy low-medium-high-ultra,nos lowon is televan a játék árnyékokkal hiába pixeles,de akkor is árnyék.És ezt a gépem nemszereti,nincs valamilyen mód hogy teljesen eltűntessem az árnyékokat?tehát nelegyen sehol semmi..még 1 kis pixelkocka se.Ha nemlenne árnyék 60 fps el nyomhatnám high-on.De ígymeg 40 fps mediumon...Lécci help!😕


hali😀

Játék launcherébe tedd lowra a shadows-t ezek után többet meg se nyisd a launchert inkább mert lehet vissza fogja írni a fájlt. Na szóval. Menj a Dokumentumok\MyGames\Skyrim mappába. Itt a SkyrimPrefs.ini fájlról csinálj egy másolatot és mentsd el valahová. Ezek után nyisd meg az eredeti SkyrimPrefs.ini-t az említett útvonalon. S a következő sorok értékeit módosítsd nullára.

fShadowDistance=0.0000
fInteriorShadowDistance=0.0000
fShadowLODStartFade=0.0000
Ments a módosításokat.
Ezek után már csak el kell indítanod a játékot. Ha esetleg visszajönnének az árnyékok vagy állítanál a grafikán s úgy jönnének vissza akkor elképzelhető, hogy újra át kell majd írni 3 sor értékeit. Másolatot azért csináltál, hogy ha nagyon elkúrnál valamit legyen mivel pótolni meg ez szokás.

forrás:[LINK]
0
0
0
0
no avatar
sziasztok,tudom nemidevaló de azért megkérdem.

Azlenne a problémám hogy a skyrimben nemtudom teljesen eltűntetni az árnyékokat.Csak olyan beállítás van hogy low-medium-high-ultra,nos lowon is televan a játék árnyékokkal hiába pixeles,de akkor is árnyék.És ezt a gépem nemszereti,nincs valamilyen mód hogy teljesen eltűntessem az árnyékokat?tehát nelegyen sehol semmi..még 1 kis pixelkocka se.Ha nemlenne árnyék 60 fps el nyomhatnám high-on.De ígymeg 40 fps mediumon...Lécci help!😕
0
0
0
0
kartosz98 avatar
Haraposs írta:
feketemetin írta:
valaki mondja meg hogyan menjek tovább itt ?



nem akar fenn maradni a kapu :/


Itt anno én is bugoltam, felraksz egy updatet és jó lesz.


szia használd a varázs erődet fel húzod azt a kart vagy mit aztán kicsit oda mész az ajtóhoz és használod azt az erőt és a másod oda megy a feltekerő bigyóhoz és kinyitja az ajtót te meg gyórs kimegyel rajta 😆
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Sziasztok! Az I Am Alive játékban akadtam el. A játék elején találkoztam egy kislánnyal akit el kellett vigyek egy áruház féleségbe, utána a lányt otthagyva ki kellett menjek a városba aztán egy kis fel-le mászkálás után egy vasúton kötöttem ki, aminek a vége le van szakadva és egy közeli házba kell eljussak egy Skycraperért. Na most a gond ott van, hogy nemtudom hogyan jussak át abba a házba. Ha valaki esetleg tudna segíteni azt megköszönném!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.. nemtom valaki cabalozik e köztetek .... dehát kijött a cabal 2 koreai verziója.... letöltöttem és fut meg minden dehát regisztrálásban elakadtam. kér egy olyat h társadalom biztosítási szám... (a fordító ezt mondja) és oda nem tudom mit kell írni. A magyar 3x3-as ez pedig 2x kb 5.5 ös 😃D és enélkül nemtudok semmit sse csinálni.... aki találkozott már ilyen problémával az írjon üzit!! köszi
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Akor nem tudom. Én még nem szedtem le a játékot. Egyébként inkább gépigényénél kérdezz rá mert még elég aktívak ott az emberkék fórumról meg sokan még nem is hallottak😃 Szóval hátha ők tudják😃
0
0
0
0
Kyrito avatar
Skidrowosat kaptam le 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció