Segítség, elakadtam egy játékban!

Szerző: niteforce, 2011. May 15., téma
Fórum » Játékokról általában
Ezt a topicot azert hoztam letre, hogy ha valaki elakadt egy jatekban, nem tud tovabb menni, vagy nem tudja mit/ hogyan kell benne csinalni, hova kell menni, stb.. akkor itt meg lehet kerdezni, aki tudja az valaszol ra :D

itt meg lehet osztani hogy milyen tippjeitek/trukkjeitek vannak jatekokhoz, es itt lehet megbeszelni, hogyan lehet kihasznalni 1-2 bug-ot a jatekokban XD
Hozzászólások: 228
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gtr10 avatar
Lenne egy olyan kérdésem hogy a Dragon Age Origins nevű játékban az egyik csapat társamat elküldtem (a táborban sincsen ) és most nem tom vissza hozni vagy egyáltalán lehetséges hogy újra mellettem legyen ?
Léci ha valaki tudja hogy hogyan tudom vissza hozni az árulja már el nekem előre is köszi.
0
0
0
0
Kornel77 avatar
alexmcleod írta:
sziasztok kegy olyan kérdésem lenne hogy hogy tudok a fifa09-el online játszani köszi


Megveszed eredetibe 😉
0
0
0
0
alexmcleod avatar
sziasztok kegy olyan kérdésem lenne hogy hogy tudok a fifa09-el online játszani köszi
0
0
0
0
warrior avatar
a bizonyos játék a Dragon Age 2 bocsi fiúk 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
NEkem a youtube se oldja meg a STALKER clear sky limanszk mapon a buszba nemtok beugrani
0
0
0
0
Szilard96 avatar
sisko írta:
warrior írta:
pls! segítséget kérnék játékon belül! valamiért nem tudok menteni pedig volt ott olyan hogy adjak e-mailt meg jelszót regisztem adtam jó és akkor sem tudok menteni valaki segítsen :/

Most már csak azt kéne tudni,hogy melyik játékról is van szó ? 😂



Abban a bizonyos játékban készíts egy offline accountot.

Beírod youtube -ba: "játék neve" offline

Ott általában részletes útmutatást kapsz, hogy mit hogyan csinálj.
0
0
0
0
sisko avatar
warrior írta:
pls! segítséget kérnék játékon belül! valamiért nem tudok menteni pedig volt ott olyan hogy adjak e-mailt meg jelszót regisztem adtam jó és akkor sem tudok menteni valaki segítsen :/

Most már csak azt kéne tudni,hogy melyik játékról is van szó ? 😂
0
0
0
0
warrior avatar
pls! segítséget kérnék játékon belül! valamiért nem tudok menteni pedig volt ott olyan hogy adjak e-mailt meg jelszót regisztem adtam jó és akkor sem tudok menteni valaki segítsen :/
0
0
0
0
Furmann96 avatar
dexi:Szia akkor azt még hanyagold mert túl gyenge vagy oda csinálj pár kis küldit erősödj mert azokat könnyen meg kéne tudnod ölni, ha valahogy mégis eljutnál a polipig akkor majd ha hozzád ér meg is halsz. Szóval fejlődj erősödj kicsit vegyél ruhát Stb. Remélem segítettem 😉
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Szerintem sok értelme nincs ennek a topicnak,mert felmész youtube-ra és megnézed.Meg nem igazán írnak ide sok mindent.
0
0
0
0
GTRAKY avatar
jah arra emlexxek,en ott akadtam meg es le is toroltem😞😆
0
0
0
0
P Elastik avatar
Ez nem sokkal van a börtönből szökés után. 😃
0
0
0
0
GTRAKY avatar
sosem voltam jo a Witcherben nem is emlexek hogy egyaltalan oda eljutottam volna😆
0
0
0
0
P Elastik avatar
Csáó.

A Witcher 2-ben akadtam meg, amikor a pénzt kérjük hogy levadásszuk a szörnyet(polipot). Utána csak egy irányba lehet menni, egy barlang.. oké lemegyek egy rakás ürlény szerű élőlény van lent, de egyet sem tudok megölni mert vagy 600an támadnak és alig sebzek rajtuk... ötletek?
0
0
0
0
niteforce avatar
szerintem probald meg egy masik crackel, nekem TDU2-ben es Dirt 3-ban volt ilyen problemam, mindkettot megoldotte egy masik crack
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Én nem akadtam el csak a Witcher 2-ben nekem nincs beszédhang mivel lehetne orvosolni ezt a problémát ?
0
0
0
0
xerox avatar
COD 7 nél a közepe felé elakadtam.... Amikor vadászgépben vagyok, és a gépről irányítani kell az embereket.... Az nagyon nem megy, nemtudom hová kell őket irányítani. Segítsetek pls
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
szerintem vanna olyanok ahol ne is keressétek 😆 Half-Lifenél 12 mentésem is volt... netröl 😆
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Szerintem nem rossz ötlet, csak annyi itt az értelmetlen téma hogy szegény kocka embernek nincs kedve megkeresni a "Segitseg! elakadtam egy jatekban!" topikot, ezért az adott játék gépigényénél fogja megkérdezni.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
szerintem le fogják zárni ezt a topikot, mert ezt az adott játék gépigényénél is meg lehet kérdezni. Bár ki tudja.
0
0
0
0
niteforce avatar
Ezt a topicot azert hoztam letre, hogy ha valaki elakadt egy jatekban, nem tud tovabb menni, vagy nem tudja mit/ hogyan kell benne csinalni, hova kell menni, stb.. akkor itt meg lehet kerdezni, aki tudja az valaszol ra 😃

itt meg lehet osztani hogy milyen tippjeitek/trukkjeitek vannak jatekokhoz, es itt lehet megbeszelni, hogyan lehet kihasznalni 1-2 bug-ot a jatekokban 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció