Segítség, elakadtam egy játékban!

Szerző: niteforce, 2011. May 15., téma
Fórum » Játékokról általában
Ezt a topicot azert hoztam letre, hogy ha valaki elakadt egy jatekban, nem tud tovabb menni, vagy nem tudja mit/ hogyan kell benne csinalni, hova kell menni, stb.. akkor itt meg lehet kerdezni, aki tudja az valaszol ra :D

itt meg lehet osztani hogy milyen tippjeitek/trukkjeitek vannak jatekokhoz, es itt lehet megbeszelni, hogyan lehet kihasznalni 1-2 bug-ot a jatekokban XD
Hozzászólások: 228
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
cseszka avatar
Hi all.Van a Blades of time játék,de az egyik pályánál, van egy rész itt egy vidi:

50mp bemegy a csaj, kinyir mindenkit,majd rá áll arra a szutyokra,és kinyilik egy kapu,utánna kimegy ahogy kinyitja az ajtót.Namost nálam is ugyan ez van,azzal h amint kinyitom az ajtót,h kimennyek,azonnal becsukódik.Ez lehet játék bug?Mert sehogy nemtok kimenni.
0
0
0
0
Camaro SS avatar
Haliho segitenétek ?
a Trainz Simulatorba hogy kell beraknia mozdonyokat??
köszi !!!
0
0
0
0
mark webber avatar
Aloha 😃
Én igazából nem elakadtam de vmi olyasmi.
A problémám hogy ellopták az ArmA II DVD-jét de a cdkulcs megvan.
Most nemrég leszedtem az ArmA II Combined Operations-t
Mivel az ArmA II OA-is megvan.
Telepítésnél nem kért cd-key-t és itt van a baj.
MEgvan az eredeti cd-key de hogy lehet kicserélni az eredeti cd-key-t az enyémre?
ArmA II és OA-ról van szó 😃
Nagyon fontos lenne

Üdv

Imi 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Jelentem: Sikerült felmásznom a rohadék helikopterre!
Bicike válasza segített. Feltoltam a grafikai beállítésokat maximumra. Mindent tökig, amennyire csak lehetett, és le is esett az FPS-em 25-30 -ra, és így már sikerült megcsinálni.
Most, hogy bent vagyok a helikopterben, újabb problémával szembesültem, mert most meg nem tudom irányítani a helit 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Hogyha 70 fps miatt van akkor pribald a grafikat magasabbra allitani es akkor kisebb lesz az fps
0
0
0
0
Toma97 avatar
Stalker Clear sky ban nem enged át a buszon
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én közben találtam valamit. Ez egy bug.
Nem tudom ez mennyire igaz, de azt írják, azért nem reagál a karakter, mert konzolport, ahol az FPS 30-ra van maximálisan beállítva. PC-n nagyobb FPS számnál, mondjuk 60 FPS-nél dupla olyan gyorsan kéne nyomogatni a space-t, mint mondjuk xboxon. Ezért esik le mindíg Niko. Nálam 60 FPS-szel megy, mint az állat, olyan gyorsan nyomom, higgyétek el, és rohadt életbe is, egy ilyen ostobaság végett nem fogom tudni soha az életben befejezni a játékot.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem is ez volt rengetegszer próbáltam de mindig leesett😞
0
0
0
0
apetit1989 avatar
GTA4-nél lenne szükségem segítségre.
Első próbálkozásra nem tudtam befejezni a játékot. Évekkel később újra megpróbáltam, és most is pontosan ugyanazon a ponton akadok meg, mégpedig a legutolsó küldetésben, ahol:
Spoiler!
gyilkolni kell, sikerül. Be kell szállni egy motorcsónakba, üldözni Dimitrit, sikerül. Utol kell érni Little Jacob helikopterjét, sikerül. Ekkor azt kéri tőlem, nyomkodjam gyorsan a spacet, hogy felmásszon Niko a helikopterbe. Na itt mindig csak leesek, és kezdhetem előlről az egész küldetést.

Anno rengetegszer próbálkoztam vele és most is, már vagy 15-ször nekimentem, de ugyanaz történik mindig. Elég frusztráló, hogy az istenért sem tudom befejezni, ilyen piti dolog miatt. Kérem aki tud, segítsen.
0
0
0
0
Joker avatar
krissz2920 írta:
Üdv! nekem az az egyszerű kérdésem lenne hogy a Gothic 3. részében hogyan lehet ásni, és csákánnyal bányászni? 😃


Nézd meg a billentyűzetkiosztásnál😃 vagy ha nem magyar akkor rakd fel az 1.6 os patchet abban van magyarosítás.
0
0
0
0
krissz2920 avatar
Üdv! nekem az az egyszerű kérdésem lenne hogy a Gothic 3. részében hogyan lehet ásni, és csákánnyal bányászni? 😃
0
0
0
0
Camaro SS avatar
nem csak kiirja a méretet hogy mekkora az optimizált méret és ha nem változtatom meg amit nem tok akkor a monitornaka világitása kikapcsol és csak akkor jön vissza ha kikapcsolom mmajd ujra vissza kapcsolom de utánna megint bejön ugyan ez .....lenne még egy kérdésem hol vannak a RESIDENT EVIL 4 MENTÉSEI AZAZ HOVA MENT A JÁTÉK?????
0
0
0
0
Toma97 avatar
Kiírja a monitor márkát és utána kikapcsol és villog a lámpa ahol be kell kapcsolni ?
0
0
0
0
Camaro SS avatar
help!
elakadtam a Resident Evil 4ben mert nem tudom beálitani a képernyö méretét a játéknak mert a gépem az 1920x1200as felbontást kéri és ha nem álitombe 2 pervenként kikapcsol a fénye és resetelni kell a monitort 😞
0
0
0
0
klzstar avatar
Toma97 írta:
xCube írta:
Toma97 írta:
Valaki nemtudja eredetivel lehet csak Minecraft-ba multizni?


Leginkább igen, bár léteznek tört szerverek is, de csak régebbi verziókhoz.

Kösz ,teszek egy próbát


Ez nem így van legújabbal is mehetsz multizni törtel :D
0
0
0
0
Toma97 avatar
xCube írta:
Toma97 írta:
Valaki nemtudja eredetivel lehet csak Minecraft-ba multizni?


Leginkább igen, bár léteznek tört szerverek is, de csak régebbi verziókhoz.

Kösz ,teszek egy próbát
0
0
0
0
xCube avatar
Toma97 írta:
Valaki nemtudja eredetivel lehet csak Minecraft-ba multizni?


Leginkább igen, bár léteznek tört szerverek is, de csak régebbi verziókhoz.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Valaki nemtudja eredetivel lehet csak Minecraft-ba multizni?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Szerintem dokumentumok és ott valahol capcom vagy RE 5 ott keresd
0
0
0
0
Camaro SS avatar
a Resident Evil 5ben hova kell rakni a mentést??
Köszi !!
0
0
0
0
no avatar
adam990304 írta:
Hali!

Elkélne egy kis segítség.
Letöltöttem a Naruto Ultimate Ninja 4-et PC-re,és emulátorral sikeresen megcsináltam,de csak orosz,és francia nyelv van.Nem létezik véletlenül "angolosítás" hozzá? 😃


Tölts le másikat. Szerintem csak ennyit tudsz vele csinálni.
0
0
0
0
no avatar
Hali!

Elkélne egy kis segítség.
Letöltöttem a Naruto Ultimate Ninja 4-et PC-re,és emulátorral sikeresen megcsináltam,de csak orosz,és francia nyelv van.Nem létezik véletlenül "angolosítás" hozzá? 😃
0
0
0
0
Camaro SS avatar
uhh télleg 😆
NFS UnderCover 😃
0
0
0
0
getcarter avatar
Camaro SS írta:
Hali!
Egy olyan kérdésem lenne akárkitől, hogy miért van az, hogy ha tuningolok (lökhárító husszúság, mélység, szélesség állítgatása) akkor befagy a játék! Zene megy de nem reagál semmire. Valakinek valami ötlet ???
😲

szerintem lehet hogy segítene ha elmondanád melyik játékról van szó, azt sejtem hogy nem fifa
0
0
0
0
Camaro SS avatar
Hali!
Egy olyan kérdésem lenne akárkitől, hogy miért van az, hogy ha tuningolok (lökhárító husszúság, mélység, szélesség állítgatása) akkor befagy a játék! Zene megy de nem reagál semmire. Valakinek valami ötlet ???
😲
0
0
0
0
cseszka avatar
Synda írta:
cseszka írta:
Synda írta:
cseszka írta:
Synda írta:
Elakadtam az Off Road 4x4-ben...nagy a sár...mit tegyek ? 😊 😜

Várd meg az aszáj idejét.😜


Nincs benne "aszáj, csak sár, közben rádőlt egy fa, ötlet ? 😜


Gondolom akkor motorfürész sincs benn h kilehessen vágni a fuckat.
Kül mien játék,jó?


Nem tudom nem játszottam vele.😆


Tiszta értelem vagy.😆Bár nem rosszból irtam.😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Synda írta:
cseszka írta:
Synda írta:
Elakadtam az Off Road 4x4-ben...nagy a sár...mit tegyek ? 😊 😜

Várd meg az aszáj idejét.😜


Nincs benne "aszáj, csak sár, közben rádőlt egy fa, ötlet ? 😜


Gondolom akkor motorfürész sincs benn h kilehessen vágni a fuckat.
Kül mien játék,jó?
0
0
0
0
cseszka avatar
Synda írta:
Elakadtam az Off Road 4x4-ben...nagy a sár...mit tegyek ? 😊 😜

Várd meg az aszáj idejét.😜
0
0
0
0
xCube avatar
Camaro SS írta:
Sziasztok tudom hogy nem ide illik
De a COD MW2 vel probálnék játszani de mindig azt irja ki hogy : Steam Must be running to play this game
Mit kéne csinálnom ?


Megvenni vagy crackelni.
0
0
0
0
Camaro SS avatar
Sziasztok tudom hogy nem ide illik
De a COD MW2 vel probálnék játszani de mindig azt irja ki hogy : Steam Must be running to play this game
Mit kéne csinálnom ?
0
0
0
0
Szykla avatar
ricsko1234:.
Ilyen nekem is volt már a GTA4-el, ez a meg oldás nekem bevált és minden gémnél működik.

1. Go to Start and click Run
2. Type in regedit.exe and click ok
3. Go to HKEY Local Machine/Software/Find your game
4. Change "Language" to English and "Locale to en
5. Save it and enjoy English play
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
én is sokszor elakadtam már játékokban pl a skyrimben van néhány puzzle amit nem tudtam megcsinálni de a youtube segít
0
0
0
0
no avatar
segitsetek. a PURE nevezetü játék tökéletesen megy a gépemen de a quad-on nincs ember. ugyanazt raktam fel mint a haverom és nála meg minden jó. EZ MITŐL LEHET???
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Akkor nem is próbálkozok vele...magyarosítást se észleli a játék :S köszönöm a gyors segítséget...
0
0
0
0
no avatar
Szerintem valami nem jó benne, mert ha ott van rendesen kiírva, hogy About, a többi meg UFO nyelv(talán), szerintem akkor ott valami nincs rendjén:/
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Helló!
Sorry h ide írtam...

BIONIC COMMANDO a játék neve...

Egy olyan verziót sikerült beszereznem, amiben a nyelv számomra ismeretlen. :@
Felraktam a magyarosítást, de a nyelv nem változott...
Tudna vki segítséget adni, abba h tudnék a nyelvel vmit kezdeni?
Előre is köszönöm...

http://www.kepfeltoltes.hu/view/120412/Bionic_Commando_Install_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
zsubnalov avatar
Hello.
Tudtok segíteni?
Megvan nekem a Silent Hunter 3 eredetiben.
De a telepítés közben nem kérte a kódot. Telepítés után elindítottam és azt írta indítsam ujjra a gépet. Újraindítás után Megint kiírja ugyan ezt.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Az unreal tournament 3 Miért írja ki indításnál hogy UT3.exe működése leállt?? (TÖRT)
0
0
0
0
no avatar
felesleges topik youtoube vagy gogle ba megtalálod a vála😀szt
0
0
0
0
no avatar
[LINK]
Szerintetek mi lehet a probléma? All Zombies Must Die a játék neve
0
0
0
0
molfer98 avatar
nemkrisz11 írta:
[LINK]

Letöltöd, berakod a System32-be és kész. A Hitman Blood Money-nál nálam is ez volt.


Köszi 😀
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
[LINK]

Letöltöd, berakod a System32-be és kész. A Hitman Blood Money-nál nálam is ez volt.
0
0
0
0
molfer98 avatar
[LINK]

Segítsetek mit tegyek? 😞
0
0
0
0
Bicike avatar
gtr10 írta:
Lenne egy olyan kérdésem hogy a Dragon Age Origins nevű játékban az egyik csapat társamat elküldtem (a táborban sincsen ) és most nem tom vissza hozni vagy egyáltalán lehetséges hogy újra mellettem legyen ?
Léci ha valaki tudja hogy hogyan tudom vissza hozni az árulja már el nekem előre is köszi.

Ez attol is fugg h melyik tarsadat kuldted el ha pl leilanat akkor szerintem ot megtalalod ott ahol felszedted pls ird meg h melyik tarsadat kuldted el
0
0
0
0
wdavid avatar
nem kattintani kell hanem célozni és lenyomva tartani az egér gombot amíg meg nem jelenik a kis négyzet v mi az 😃 így is próbáltad? 😃
0
0
0
0
MEGABYTE avatar
A medal of honor 2010-ben, amikor le kell bombázni az autókat és a házakat,ott valamiért nem tudom megjelölni a célpontokat hiába kattintok rájuk. Segitene valaki ?
0
0
0
0
DCMAN avatar
ajjaj akor valami nincs rendjén😕
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Elvileg igen,de ott áll,meg se moccan
0
0
0
0
DCMAN avatar
nem az a csávó nyitja ki aki odamegy?
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Hali!
Letöltöttem Half-life 1-et,és mikor kikéne szállni az elején abból a járműből,egyszerűen már nem tudok mit csinálni,nem nyílik az ajtó!
Mit kéne tennem?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció