Csillag születik

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 10., téma
Fórum » Film, sorozat
Sokat ezen nem hiszem, hogy kell magyarázni.
Hozzászólások: 105
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
azbizony avatar
Ki nyert???????? Valami lett a TV-m el 😆 nem tom nézni

Megjavult 😆 Grat Attila
0
0
0
0
no avatar
hajrá Szabó Ádám ! 😀 én nem szoktam nézni, de most megnéztem, és nagyon tud a hangszeren. amit művelt és a 100 tagú cigányzenekar, káprázatos! neki kell megnyernie.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nem értem miért van szükség a fajok közötti ellentétre.Minden ember egyrangú.Azt kell leszólni aki meg is érdemli.
De, hogy ez hogy tartozik ebbe a témába azt sem értem.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én se vagyok elájulva a magyaroktól. Elég rasszisták a "magyarok" sajnos. Ha jobban végiggondolom én se vok 100% "magyar', hiszen anyukám Erdélyben született, és csak később került fel BP-re.

Akkor engem is bannoltok?
0
0
0
0
Szilvexter avatar
tasiadam írta:
JackFeryll írta:
Az a baj, hogy a versenyzők nagy része azért került be, mert érdekes volt valamilyen szempontból.
harmonika, vak, fiatal (le sem mutált) paraszt fiúcska...


ha maj egísz ramánija rá foge szávázni


Szerintem csak hallgassatok, mert mi erdélyiek jobban tudjuk hogy milyen magyarnak lenni, mint ti akik magyarországon éltek, és ne parasztozzátok le László Attilát, itt Erdélyben a többség tudja mi az igazi munka, nem egész nap benn ülni a házban(tisztelet a kivételnek), földjeink, állataink vannak stb. Aztán meg szebben is beszélünk, nem úgy hogy az Anna ezt meg azt csinált, nem értem hogy lehet így beszélni, a nevek elé mért kell odatenni az a vagy az-t, és még sorolhatnám. És tasiadam milyen nyelven irtál az előbb? gúnyolódás akart lenni? És tudd ha idetévednél szerény falucskánkba, akkor mi röhögnénk ki téged a beszéded miatt.
0
0
0
0
dan_73 avatar
A holnapi WTCC Túraautó Világbajnokság is kamu lesz??? 😲
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
egyetértek minden müsor kamu
0
0
0
0
Toma97 avatar
Semmi értelme külföldről is szavaznak meg megvan rendezve vagy bundázva egész semmi értelme szavazni
0
0
0
0
repfect avatar
Szabó Ádám(harmónikás srác) a haverom😃 évfolyamtársam volt általánosban, de mai napig összejárunk focizni
0
0
0
0
Jackass avatar
nincs értelme, más emberek meg csak had küldjék. főleg a sok tini p*csa küldhetett sok sms-t a Nagy duett-be az sp-nek és Iszak Eszternek. nem csodálkoznék ha SP-nek fiuk is küldtek volna sms-t. na de nem akarok már ennyire offolni, csak kiengedtem magamból a szörnyet 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én se adok ki egy vasat se erre! 😃
0
0
0
0
Jackass avatar
az hát, ez van minden ilyen műsorral. Megasztár,csillag születik,Való Világ,stb...
én nem adom meg azt az örömöt nekik hogy beküldök 1 sms-t is 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak a pénz számít ezeknek, hogy minél több SMS menjen befelé...
0
0
0
0
Jackass avatar
engem ezek hidegen hagynak, szerintem ezek a produkciók nem nyújtják azt a színvonalat mint amit kellene.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak most néztem először, de lehet, hogy utoljára. 😃
0
0
0
0
Jackass avatar
én is csak F1-et nézek TV-ben 😃 meg a BL-t néztem ameddig volt azt kész 😃
De szeptemberbe többet fogok TV-zni mert veszek új cuccokat, ha összejön a meló.(házimozi + LCD vagy LED TV.)

régen néztem a csillag születiket, de már nem nagyon érdekel. Ebböl az új részből is csak 2 adást láttam, de az előzőben mikor az MC DC-ék voltak azt folyton néztem 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lol! 😃

Nem kell nézni és kész! Csak F1-et nézek a Tv-ben! Mert a TV butít! 😉
0
0
0
0
niteforce avatar
szinvonaltalan szar....

de meg mindig jobb mint a megasztar

utalom a tillat meg a liptait, meg a majkat is

naluk nagyobb majmokat nem lattam meg soha
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem már mind1, hogy kinyer! 😞
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
JackFeryll írta:
Az a baj, hogy a versenyzők nagy része azért került be, mert érdekes volt valamilyen szempontból.
harmonika, vak, fiatal (le sem mutált) paraszt fiúcska...


ha maj egísz ramánija rá foge szávázni
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Az a baj, hogy a versenyzők nagy része azért került be, mert érdekes volt valamilyen szempontból.
harmonika, vak, fiatal (le sem mutált) paraszt fiúcska...
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
XFXFORCE írta:
Azt a Tecát de utálom... te jó ég 😃 meg ezt az egész műsért, még régebben Tabáni idejében sokkal felkapottabb volt... de most keresztbe tett az X-faktor 😃


Teca azt monda hogy ő a dolgok mögé lát... amikor közös hülyeséget adott elő GOMEs-el akkor pedig "mondel mit látsz, mond el kivagyok...." én pedig a röhögéstöl voltam ki
0
0
0
0
no avatar
Azt a Tecát de utálom... te jó ég 😃 meg ezt az egész műsért, még régebben Tabáni idejében sokkal felkapottabb volt... de most keresztbe tett az X-faktor 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én nem is fogom már nézni! Kiesett a kínai lány, így engem már nem is érdekel. 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk jah! 😃 Azt mondták, hogy nem lehet erőszak a híradóban, erre a Tények csak erről szól. Múltkor mikor véletlenül néztem, szinte végig csak gyerekek ölték meg magukat. Ez undorító!

De ettől függetlenül jó nézni! Csak nem szabad, hogy eluralkodjon az emberen.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kereskedelmi csatornákon alapból nem megy komoly műsor 😆
Azokon még a híradó is kamu... 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért annyira ne szaladjon el veled a ló. Az se volt ám valami tiszta műsor...
0
0
0
0
no avatar
Csillag Születik:

Egy retardált műsor, a zsűri fele azt se tudja mi az a ZENE.
Mellesleg ki kíváncsi az ilyen Gomez féle bohócokra?
ÉN az Xfaktor után azt mondom, ez egy retardált műsor ^^
0
0
0
0
bfrenk avatar
Mr.Joe volt ilyen...Meg nekem a Czemende is tetszett, csak az állítólag "perverz" szöveg miatt nem jutottak tovább. 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Persze, mert a pénzt akasztják le az emberekről. Ezért kellenek olyan személyek, akikre jobban lehet nyomni az SMS-t. Persze azért vannak még olyanok, akiknek jó a hangjuk.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én sem nézem már, meg is mondom miért: az igazi tehetségek az elején kiesnek, a közönségkedvencek meg akik régen akár 1 másodpercig szerepeltek a TV2-n meg megnyerik...Szerintem szánalom az egész.
0
0
0
0
twoKgames avatar
szerintem már túl gyakran vannak ilyen műsorok és én már nagyon ráuntam!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Persze, mert az RTL-nek kell a lé. Az emberek nem szavaznának egy csövesre. Ez is egx pénzen alapuló műsor. Valahogy kompenzálni kell, hogy a VV véget ért. Persze ezek a színfalak mögött zajlanak...
0
0
0
0
MaximumGame avatar
dan_73 . ez jól tolja nagyon 😀 de azért ha egy csöves menne be harmonikával és jobban tolná azt elküldenék 😃 megjelenés kérdése is..
0
0
0
0
dan_73 avatar
[movie=youtube]939gG1q2T0k&feature[/movie]
0
0
0
0
Cooley avatar
Az enyém is csak egyéni vélemény. 😀
0
0
0
0
MaximumGame avatar
http://www.youtube.com/watch?v=vSLTZRjD3n8

nemtudom ki ismeri de ez igazi felvétel!



de ez se rossz 😃

http://www.youtube.com/watch?v=XB5O0THpn_A&NR=1
0
0
0
0
niteforce avatar
egyeni velemeny volt, nekem nem tetszenek
0
0
0
0
Cooley avatar
PGabor: A dadogós srác már rég nincs bent. 😀
niteforce: Miért ne lenne idevaló a tánc? Kismillió olyan tehetségkutató van, amiben csak énekesek vesznek részt. Ez végre nem olyan. Inkább pont az lenne a jó, ha ebben énekesek nem vehetnének részt, mert arra ott van 20 másik műsor...
0
0
0
0
PGabor avatar
én sem vagyok 100% magyar. én sose különböztettem meg más országbeli embert, azok is ugyan olyan emberek mint mi és ezért nem is nézem le őket. Én bevallom őszintén nekem bátorságom nem lenne kiállni ennyi ember elé, és azért a sok szájhős neten keresztül biztos mondja hogy simán kiállna de ha élőbe ott lennének akkor már is visszakoznának.
Na de az offot befejeztem, csak reagálnom kellet erre.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Off: Csak nem tudom, hogy miért van ez a megkülönböztetés. Most így végiggondolva én se vok 100% magyar. Mert anyukám Erdélyben született csak átjött Budapestre és ott ismerkedett meg az apukámmal (már elváltak).

Mondjuk szerintem az a lány is aranyos, aki nem lát. Azért ahhoz is nagy bátorság kell, hogy így ki álljon ebben a világban.
0
0
0
0
PGabor avatar
Vagyis csak volt, nem igaz?

de hogy is volt, még bent van!
Mondjuk láttam a youtube-on videót, és a kommentek elég kiábrándítóak a kínai lánynál. Undorító, hogy mennyi raszista ember van. Az a legnagyobb problémájuk, hogy kínai énekli a Magyarországról szóló dalt.
Ez kit érdekel? Magyarok? Tiszta szégyen...

2 órája írtam 1 kommentet és 2 ember lájkolta! superlompos vok youtube-on is, csak kis betűvel!


Néztem én is a kommenteket, sok szánalmas ember létezik a világon és nem értem minek kell a másikat lenézni és így lealacsonyítani. Én megnézném azt akik ilyeneket írogatnak hogy ki e mernének állkni a színpadra, mert szerintem nem!
0
0
0
0
niteforce avatar
de meg mennyire 😃 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nem igy van ha én azt mondom!! 😃 Ez elég meggyőző? 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
szerintem Timi chen jol enekel, en mister joe-t is szerettem. de a mate peteres srac es a harmonikas is tehetseges. A tancosokat nem szeretem, meg gomest sem. Szerintem a tancos produkciok nem ide valok, gomes stilusa meg nekem olyan ellenszenves, en felek tole 😃 😆 😃 😆
ja es gyozzetek meg rola hogy nem, de szerintem krizbai teca automatara rakja a zongorat, es csak a hangja jo. de gyozzetek meg hogy nem igy van....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk belőlem nem esznek, mert nem küldök egy SMS-t se!

Na, de elég az off-ból! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tartunk el senkit, az RTL-en kívül...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció