Milyen laptopot vegyek játékra!

2009. January 06., téma
Fórum » Laptop
A rá szánt összeget és hogy pl:melyik/milyen játékot szeretnétek futtatni rajta is írjátok le!
Hozzászólások: 2 268
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Jany999 avatar
Feki1991 írta:
az ASUS NB sokkal jobb!!!!!!!!!!!!!!!..és jah sztem a Fifa elmegy rajta! 😉


Köszi! Én is inkább azt favorizáltam, meg nem tudom az MSI mennyire megbízható márka!
Mondjuk voltam egy laptopboltban, hát úgy összeszidták nekem a ASUS-t, hogy milyen sz.r.
Itt a f? profil a DELL, és a LENOVO. A DELL való igaz hogy igen jó(nekem is volt), de elég borsós áruk van...
Mondjuk a min?séget meg kell fizetni.
Nekem a tanulmányaimra pedig b?ven elég egy ASUS laptop is, aztán majd kés?bb ráérek komolyabbat venni😃
Ez olyan, mint az autó vásárlás. El?sz?r jó a használt aztán jöhet az AUDI, BMW..😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
az ASUS NB sokkal jobb!!!!!!!!!!!!!!!..és jah sztem a Fifa elmegy rajta! 😉
0
0
0
0
Jany999 avatar
Kinéztem egy másikat is.
Melyiket a jobb?
ASUS - K50AB-SX073D
http://www.notebooktar.hu/index.php?action=bovebb_informacio_notebook&id=2126&mid=&almenuid=
0
0
0
0
Jany999 avatar
Hali!
Mennyire való játékra ez a laptop?
Szerintetek a Fifa10 elfut rajta?
MSI CX600X-018HU
http://www.edigital.hu/MSI_notebook/MSI_CX600X-018HU_notebook-p48283.html?cat=0&page=#
0
0
0
0
no avatar
Végülis az kasa mer memoria van b?ven (4giga). és hogyan lehet dobni neki, hogy ne százhuszonnyolcazzon hanem mondjuk mint az x3100 en 358mb?segitség plz amugy köszi az eddigi válaszokat!!!
0
0
0
0
Core2 avatar
Nemváltozna semmit más rendszerrel sem. Shared memory=megosztott memória. Ha van elég ramod akkor feltudod tornázni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az xp tökéletes ide és lehet növelni a shared memoryt ami a rambol vesz el azt amivel növeled
0
0
0
0
no avatar
Köszi a válaszokat! nembaj végülis amit én tolok(FarCry,BFH,L4D) az megy rajt szval nem akkora gáz!Amugy ha nem xp lenne rajt változna valamit a helyzet? pl vistával vagy win7 el? de csak a leirt játékokon belül?Meg miaz a shared memory? mert néztem pár videot jutubon és ott az x3100 as intel kártya 384 mb asszem?! az x4500 ast nem lehet megkaparni mondjuk duplájára? vagy baromságot irok?lehet, na de azért köszi mindenkinek!
0
0
0
0
Core2 avatar
Persze...ram, hdd, proci. Ezeket lehet cserélni/b?víteni.
0
0
0
0
ipod avatar
De ramot bövithetsz pl:. az enyémet 8 gb-ig bövithetem nekem is olyan kártyám van.
0
0
0
0
Core2 avatar
Nekem MSI GX széria van..
0
0
0
0
Core2 avatar
A laptopok alapja nem olyan, mint az asztali PC-ké, ha nem tetszik valami, azt kicseréled...sajnos ebben korlátozott dolgokat lehet cserélni. És a vga (GPU) sajnos nem cserélhet?, mert ezt gyárilag szerelik be.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát vele semmit nem csinálhatsz legfeljebb elviszed az asus vezérigazgatójának hogy ugyan már rakjanak bele jobbat vagy léteznek küls? vidi karik is de ezeket nem ismerem
0
0
0
0
no avatar
Hali! kérdésem lenne, ha esetleg vki okosabb mint én! vettem laptopot asus k50ij pent.t4200 15.6"hd/led 250gb hd 2x2048 mb memoria de csak Intel gma 4500mhd integrált videokártya van benne! én ezen szertnék változtatni szeretnék bele vmi komolyabbat! de nemtudom h lehet e és mennyibe fáj? plz help köszönöm!😳
0
0
0
0
R0x0r avatar
Játékra ne Laptop-ot vegyetek de ha azt akkor is nagyon drágát.
0
0
0
0
venGTti avatar
jumbo írta:
venGTti írta:
matehun írta:
Tipp: laptopon nem jó játszani ...


miért is?
Nekem semmi problémám nem adódott a laptopon való játszásból.
Rákötöm a hdtv-re, és megy is a móka.


Az asztalit is rá lehet kötni,és nem csak akkor ha játékra kell,hanem állandóra.Mellesleg egy laptopon soha nem lesz olyan élvezetes a játék,mint egy PC-n.

Mellesleg viszed magaddal a HDTV-t is???😉


Aki laptopot vesz játékra, az nem egy asztal mellé akar szegez?dni, hanem cipeli magával, ahova akarja, amit egy asztali géppel jóformán kivitelezhetetlen.
A topic neve is elárulja, hogy milyen laptopot vegyek játékra, és nem az, hogy min jobb játszani.
A tv-t nem viszem magammal, ha elutazok, hanem csak a gépet.. ellenben te mit viszel magaddal egy külföldi útra? Asztali gépet? Eléggé necces lenne, max a billenty?zetet, meg az egeret tudod magaddal vinni...
Err?l ennyit.
0
0
0
0
jumbo avatar
venGTti írta:
matehun írta:
Tipp: laptopon nem jó játszani ...


miért is?
Nekem semmi problémám nem adódott a laptopon való játszásból.
Rákötöm a hdtv-re, és megy is a móka.


Az asztalit is rá lehet kötni,és nem csak akkor ha játékra kell,hanem állandóra.Mellesleg egy laptopon soha nem lesz olyan élvezetes a játék,mint egy PC-n.

Mellesleg viszed magaddal a HDTV-t is???😉
0
0
0
0
venGTti avatar
matehun írta:
venGTti írta:
matehun írta:
Tipp: laptopon nem jó játszani ...


miért is?
Nekem semmi problémám nem adódott a laptopon való játszásból.
Rákötöm a hdtv-re, és megy is a móka.

sokkal több zsét spórolsz meg vele.. pl. meg szerintem nem a hdtv-re lett tervezve 😀😉


Gondolom aki laptopot keres játékra, az nem csak játékra veszi, hanem a hordozhatóság miatt.
Egyértelm?, hogy az asztali jobb játékra, és még olcsóbb is. Én sokat húrcolászom, és még játszani is szoktam rajta.
Ha megyek lanpartira, akkor nekem van a legkönnyebb dolgom. 😀
0
0
0
0
matehun avatar
venGTti írta:
matehun írta:
Tipp: laptopon nem jó játszani ...


miért is?
Nekem semmi problémám nem adódott a laptopon való játszásból.
Rákötöm a hdtv-re, és megy is a móka.

sokkal több zsét spórolsz meg vele.. pl. meg szerintem nem a hdtv-re lett tervezve 😀😉
0
0
0
0
venGTti avatar
matehun írta:
Tipp: laptopon nem jó játszani ...


miért is?
Nekem semmi problémám nem adódott a laptopon való játszásból.
Rákötöm a hdtv-re, és megy is a móka.
0
0
0
0
matehun avatar
Tipp: laptopon nem jó játszani ...
0
0
0
0
venGTti avatar
Krinyoo írta:
hellosztok!
olyan laptopot szeretnék venni, amin fut, COD4,COD5,gears of awr

milyet vegyek és kb mennyibe kerülne?


Szia

Nekem acer 5536G notim van, és mindegyik játék fut nagyon szépen a gépen.
Eddig minden játék döccenőmentesen ment rajta. (prototype, wolfenstein, dirt, grid, cod 2-4-5, mass effect, burnout paradise, turok....)
Ár érték arányban a legjobb laptop a piacon. 136000 Ft újonnan, garival, boltból.
Ha érdekelnek a paraméterei, nézzed meg a gépemet.
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Krinyoo írta:
200 000
és fusson rajta COD5,COD5,gears of awr

ilyen lehetséges?

Hát nézd meg az msi gx701-es laptopot, 200-230 ezer között van asszem, ddr3-as 9600gt van benne, elég jó kis gép!! Az a legolcsóbb "játékgép"
mod: [LINK] igen, 202000 ft 😀
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Krinyoo írta:
de ugy mégis kb mennyibe kerülne?

mennyi zséd lenne rá? belinkelek egy 1milkás notit, megveszed? 😃
Szóval előbb mondj egy keretet.
0
0
0
0
pakai93 avatar
nekem acer aspire 5730zg-m van és szinte minden fut rajta... még a gta4 is nem teljesen alap grafikán apróbb szaggatásokkal... és az ára sem horribilis összeg...
0
0
0
0
no avatar
császtok valakinek van saját tapasztalata acer aspire 5536g-vel vagy valami tesztet tudnátok linkelni előre is thx
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Itt egy rohadt jó Quad processzoros gép 17 colos
[LINK]
akinek van annyi pénze😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Itt egy rohadt jó Quad processzoros gép 17 colos
[LINK]
0
0
0
0
super88 avatar
Bátyám most szeretne venni egy lap topot
350 ezer forintja van rá...
nem feltétlen játékokra akarja neki az a leglényegesebb hogy gyors legyen, tudnátok segíteni hogy milyet érdemes vennie?
0
0
0
0
Core2 avatar
az enyém is kb annyiban van, bár ha tehettem volna, jobb GPU-st veszek
0
0
0
0
Holey avatar
kisborda írta:
egy olyan laptop mennyibe kerülne ha azt szeretném hogy menyen rajta a GTA 4 ? ha tudtok segítsetek. előre is kösz

Hát szerintem 225e alatt nem igen kapsz olyat ami megbirkózna a GTA 4-gyel...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem sokba csak kb 200 000 és minimumon már repeszthet is a gta iv vel ami úgy szaggat mint az állat kb 300 000 és már jól megy
0
0
0
0
kisborda avatar
egy olyan laptop mennyibe kerülne ha azt szeretném hogy menyen rajta a GTA 4 ? ha tudtok segítsetek. előre is kösz
0
0
0
0
Holey avatar
Sziasztok! Találtam egy laptopot ami szerintem nem rossz, de szeretnék róla véleményeket...

CPU: Intel Pentium Dual-Core T3400 - 2,1GHz/667FSB/1MB L2
RAM: 2x2 GB DDR2 667
VGA: nVidia GeForce 9500m GS 512MB
Kijelző: 16" HD 1366x768
HDD: 250GB Sata 5400RPM

[url=http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=19564]MSI EX623X[/url]

És még az a kérdésem van hogy, mennének rajta az alábbi játékok, ilyen beállításokon, akadás nélkül? És ha nem, akkor melyik alkatrész kevés a játékhoz?

Beállítások:
- 1366x768
- Alacsony/Közepes Textúra, részletesség
- AA/AF kikapcsolva
- Vsync kikapcsolva

Játékok:
- Gothic 3
- Gothic 3 Forsaken Gods
- The Cronicals of Riddick Escape from Butcher Bay
- The Cronicals of Riddick Assault on Dark Athana
- Crysis
- Crysis Warhead
- Race Drive GRID
- Burnout Paradise The Ultimate Box
- Need for Speed Pro Street
- Need for Speed Undercover
- Call of Duty 4
- Call of Duty 5
- Assassin's Creed
- Mirro's Edge
- S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl
- DIRT
0
0
0
0
Core2 avatar
Az ati-s rendszereket nem ismerem, hogy mennyire erős. Annyit tudok, hogy az nvidia GPU tökéletesen teljesít. (512 mb/128 bit DDR3)
0
0
0
0
demi3223 avatar
http://www.macropolis.hu/index.php?kat=1&termekkod=3252
Szted akkor ez egy jó gép??
Vagy akkor inkább az nVidia-s
http://www.laptop.hu/index.php?main=main&page=keres&subpage=kirakat&searchop=searchdetails&start=&limit=&itemid=10889
0
0
0
0
Core2 avatar
Szerintem a 9600M GT...mivel nekem is ilyen van. Ezzel nincs is baj, csakhogy a GPU egy olyan alkatrész, amit már alap laptopnál jótkell választani, mert azt nemfognak neked cserélni, mert ezt a gyár szereli rá az alaplapra. Más lenne a proci, ram, hdd csere...én alapból 9600M GT-s laptopot kerestem.
0
0
0
0
demi3223 avatar
ATi Mobility Radeon® HD4570 512MB
ATi Mobility Radeon® HD3470 256MB
512 MB NV GeForce 9500M GS
Szerintetek melyik a legjobb videókari egy laptopba?
Ha kell akkor a config több részét is adom.
Köszi a segítséget előre is.
0
0
0
0
dave500 avatar
Kb mint Core2-nek!: Neki simán mene highen!
0
0
0
0
kisborda avatar
Core2 írta:
olyant nemkapsz, hogy olcsó is legyen, és a GTA 4 játszató is legyen rajta...azért már mélyre kell nyúlj a zsebedbe

mjen méjre?
0
0
0
0
barathimre86 avatar
Sziasztok: Lenne egy kérdésem: Van egy Lenovo NB 3000 N500-as laptopom. 2,0 Ghz-es DualCore proci van benne 4 GB memória és egy Intel GMA X4500 hd videóvezérlő. Utóbbinak a teljesítménye elég gyatra: 3DMARK 2001 Se result: 4000-4200 pont. Mivel laptop téren az ismereteim elég hiányosak ezért azt szeretném kérdezni hogy lehetséges lenne egy videókártya csere a laptopomban? Ha igen akkor milyet ajánlanátok és mennyibe kerrülne?
0
0
0
0
Core2 avatar
olyant nemkapsz, hogy olcsó is legyen, és a GTA 4 játszató is legyen rajta...azért már mélyre kell nyúlj a zsebedbe
0
0
0
0
kisborda avatar
tuttok nekem ajánlani laptopot amin elmegy a gta VI és a lehető legolcsobb?
0
0
0
0
Rottweiler avatar
hello! légyszi soroljatok fel nekem egy pár gamer laptopot max 200.000Ftos értekben!
0
0
0
0
i_adrian avatar
szívesen😆!sok sikert a laptopodhoz!😀
0
0
0
0
no avatar
Okés!
Köszönöm i_adrian😀
Akkor lehet h be is pályázok rá😀
0
0
0
0
i_adrian avatar
gerry90!
szerintem vinné mind2-őt ez a laptop!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!!
Arra lennék kiváncsi, hogy egy Asus F5Z elvinne-e egy PES 09,vagy egy Fifa 09-et,(és kb még milyen játékokat vinne el)ha a gépbe az alábbi dolgok találhatók:
Proci: AMD Athlon 64 X2 Dual Core QL62 2.0 GHz (1M L2, HT 3600Mhz)
Memória: 4096Mb DDR2 800Mhz
Merevlemez: 250Gb
Videókártya: ATI Radeon HD3200 - 512Mb Max 500Mhz Core/3DMARK05 = 3300 pont
Kijelző: 15.4" WXGA 1280x800

Válaszotokat kösz 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció