Megjegyzések az aktuális szavazáshoz

2011. March 14., téma
Fórum » Az oldalról
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
Hozzászólások: 1 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
GamerFater82 avatar
Nálam ez teljesn változó eredeti játékot AKKOR szoktam venni, ha már olyan árban van amit úgy gondolom megér nekem. Pl .novemberben volt a ez egyik bevásárlóközpontban 50-80 % -os akció PC játékokra és 1500Ft-ot már megért nekem a Crysis3 😃
0
0
0
0
ZrogDavar avatar
Alapvetően inkább "mikor vásárolsz játékot." Mert azért a nagy magyar valóságban többről meg pláne egyszerre beszélni. 😀

Azoknak meg gyanítom meglehetősen kicsi a száma akiknek van idejük párhuzamosan játszani több játékkal ami még legal is ráadásul.
0
0
0
0
MoonW avatar
A kérdés a mikorra és a vásárlásra vonatkozik! 😀
0
0
0
0
no avatar
A kérdés nem úgy szól, hogy szerzed be a játékaidat általában, hanem hogy mikor.
0
0
0
0
fox107 avatar
Miért nincs olyan opció hogy "Kalóz vagyok!!! *Yarr*" ????
há mingyá bepörölöm az oldalt!!!
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
Ki mondta hogy veszek játékot? 😆
0
0
0
0
Ajax avatar
smogszabo: De nem szeretem ezt a letöltés szót a warez helyett... én is letöltöm a játékokat, de nem warezolok ettől függetlenül. Játékaim több mint 95%-a digitálisan van megéve, ezeket pedig muszáj letöltenem.
0
0
0
0
SweexBell avatar
kar h azt nem irja h letoltom....szerintem 80%a a magyaroknak letolti a jatekokat....ha mas nem kiprobalas szempontjabol.😀
0
0
0
0
Liv333 avatar
Esetleg lehetett volna egy: "Csak free-to-play játékokkal játszom" esetemben inkább ez lenne igaz mostanában 😀
0
0
0
0
reszler112233 avatar
mikej95:Mitől lenne nagyobb teljesítmény ha SSD-re töltesz illetve telepítesz játékokat? Max gyorsabban betölt, de több teljesítményt nem nyújt egy 7200-as fordulatú vinyóhoz képest.Hacsak az a sok vinyó ami a géped adatainál vannak azok külsőként vannak használva és csak az SSD van az alaplapra kötve a gépbe.Akkor az USB csatlakozás miatt el is hiszem hogy nem megy rendesen sok játék.Tudom miről beszélek mivel nekem is van SSD-m.Nem titkolom nekem is van rajta egy két kisebb helyet foglaló játék, de a nagyrészt a HDD-ken van.Semmivel nincs nagyobb teljesítmény az SSD-re telepített játékoknál a gépemnek a HDD-hez képest, csupán annyi hogy hamarabb betölti a játékokat.Ha már elindult akkor semmi különbség köztük.(Próbáltam nem levegőbe beszélek.)
0
0
0
0
19ati93 avatar
Guru: az oldalon még mindig tilos a warez (ez is annak számítana)
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Amikor kedvem tartja, persze egy-egy nagy akciót sem vétek kihagyni.
0
0
0
0
GURU666 avatar
ha már szavazás, lehetet volna egy: -nem szoktam játékot venni mert ingyen letöltöm- pont is, sokkal pontosabb lenne a statisztika
0
0
0
0
no avatar
Az akciókat/csomagokat mindig követem, ha netalántán lenne egy szerencsés csillagegyüttállás és pont lenne pénzem is és pont le lenne árazva az, ami kell is 😃 Ezenkívül azért néha szerzek be "intersale időszakban" is. Általában digitális, de azért van egy pár dobozos játékom is.
0
0
0
0
19ati93 avatar
én is ilyen vagyok hogy néha teljesen random módon veszek dolgokat ,de ha látom hogy szépen le van árazva olyasmi amit már régóta szerettem volna,akkor szinte habozás nélkül lecsapok 😆
0
0
0
0
pisti525 avatar
Amikor kedvem tartja. Valamelyiket letöltöm, némelyiket megveszem. 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én játékgyűjtő vagyok,csak is a lemezes változat jöhet szóba(CS:GO kivétel). Változó mikor,hogy de inkább amikor akciós 😃
0
0
0
0
Norbi576 avatar
3-4 eve meg en is nagy warezos voltam, de most mar a legtobb jatekot megveszem, szinten G2A vagy Humble Bundle. Viszont az olyan jatekokat amiket nagyon varok es sok idot fogok beleolni (pl.: GTA 5, vagy The Witcher 3 ,vagy majd nem sokara megjelno Warhammer Total War) instant buy CD Galaxisrol.
0
0
0
0
Ajax avatar
mikej95: Az utolsó mondatod nem értem. Nem kötelező letörölni a steam-es játékokat, fent hagyod a gépeden, és kész, megmarad. Ha nincs helyed fent tartani, akkor a lewarezolt játékok tárolására ugyan úgy nincs helyed...
0
0
0
0
Ajax avatar
Régen én is mindent lewarezoltam, most már viszont semmit nem warezolok (kivéve amit nem lehet sehol megvenni, mert már régi játék). Bár annyi pénzem nincs, hogy teljes áron megvegyek valamit, de komolyabb leárazásokon beszoktam vásárolni. Illetve bundle-öket szoktam venni, ezt is jelöltem be, mert hetente többször is veszek ilyet. Mindjárt jön steam-en a karácsonyi leárazás, úgyhogy elő is készítem a pénztárcám. 😀
0
0
0
0
krakateu10 avatar
A vicc, hogy nekem eddig minden játékom torrentelt. :'😉
0
0
0
0
no avatar
Játékot venni?Nagyon változó.Legtöbbször azért hogy a haverokkal toljuk multiba.
0
0
0
0
winrar avatar
Nem szoktam nagyon játékot venni, de ha egy cím megér nekem annyit, hogy megvegyem, akkor azt rögtön a megjelenéskor teszem (pl. GTAV-t előrendeltem).
0
0
0
0
19ati93 avatar
OBS AMD Only verzió 😊
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
A korábbi szavazásokat meg lehet nézni valahol?
0
0
0
0
Hunt3rFlash avatar
Csak a Fraps˘˘!!! 😆 😎
0
0
0
0
winrar avatar
Szerintem a Shadowplay a legjobb 😜
Már akinek van rá lehetősége persze.
0
0
0
0
no avatar
Én fraps-el szoktam!Az a legjobb!
0
0
0
0
no avatar
Nem nagyon szoktam rögzíteni, de ha igen, akkor Fraps-szel
0
0
0
0
Gugi John avatar
Meglepődve látom, hogy vannak akik még Frap-et használnak. Nos amennyiben a fraps használóknak problémája van valamilyen oknál fogva a videó méretével, vagy a konvertálásokkal, vagy egyéb mellékes zűrzavarral akkor nekik figyelmükbe ajánlanám a D3DGear nevű programot. Igaz én valami crackelt változatot használok, amúgy azt hiszem próbaverziós, de érdemes kipróbálni. 😀 Elég sok beállítási lehetőség, kevés FPS-csökkenés, szóval amit elvárunk egy ilyen programtól. 😀
0
0
0
0
Liptik avatar
Kamerával. 😆 (csak vicceltem)
Amúgy Frapsel.
0
0
0
0
danee23 avatar
Én afterburnerrel veszegettem fel. De gondolom a shadowplay is elég népszerű. Szerintem a Fraps már lejárt lemez.
0
0
0
0
no avatar
Én a bandicammal szoktam az a legjobb rögzítő.
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Nem rögzítettem még soha, de ha rögzíteném, akkor valószínűleg egy programmal tenném, mint pl. az Action.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Én se szoktam rögzíteni. Ha már játszok akkor azzal foglalkozok, nem azzal hogy minél jobban fessen egy videóban.
0
0
0
0
winrar avatar
mikej95: Shadowplay-nél csak egy Avermedia jobb 😃
0
0
0
0
sisko avatar
Sokáig FRAPS-al,de miután rájöttem,hogy az Afterburnert is be lehet úgy állítani,hogy rögtön mkv-ben rögzítsen és közben egyáltalán se nem fogja a gépet,a fájlméret is jóval kisebb,mint Frapssal,azóta azzal. 😆
0
0
0
0
Ajax avatar
Mirilis Action - Nagyon jó progi, még régebben ajánlotta valaki, azóta mindig ezt használom.
0
0
0
0
Hattori_Hanso avatar
Bizony, nvidia shadowplay kenterbe ver sok rögzítő progit.........
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Avermedia C985 - PS3
Nvidia Shadowplay - PC
0
0
0
0
Yezi_ avatar
"Hogyan fut a gépemen XY játék" videók nagy részét Frapsel de megeshet, hogy kamerával rögzítem ha egy adott játék felvétel közben nagy rosszul fut. Illetve mostanában elkezdtem kommentárral is készíteni ilyen videókat.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Olyan is volt már, hogy DV kamerával rögzítettem 😆
Amúgy frapsal csinálom ha csinálok (Már marha ritka)
0
0
0
0
Puffin avatar
Ha veszek fel videót akkor D3DGear-t használok. Ajánlom a progit, sok beállítási lehetőség van benne!
0
0
0
0
winrar avatar
Ha már van rá lehetőségem, akkor Nvidia Shadowplay. Nem lesz tőle kevesebb az FPS-em, jó minőségben vesz fel és könnyű beállítani. Az összes youtube videómat Shadowplay-el vettem fel.
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Mennyi ideig tart egy ilyen szavazás? Ez már 2 hónapja aktuális, lehetne azért picit gyakrabban is.😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció