Filmből/könyvből játék (adaptációk)

2009. January 06., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintetek melyik filmből vagy könyvből készült vagy lehetne jó játékot készíteni?
Hozzászólások: 39
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
A rambó lett a legrosszabb játék ami kijött, a transformersel egyetembe. 😆
0
0
0
0
Masterthief avatar
Én a Rambo-t várom nagyon.
Azért reménykedem benne hogy lesz olyan jó, mint maga a film.
0
0
0
0
Sziasztok avatar
Persze,ez a deadpool az x-men képregényből
A filmben viszont elég máshogy néz ki:
https://www.nerdsraging.com/wp-content/uploads/2011/04/deadpool-movie-update.jpg
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Nem tudom ki ismeri de szerintem nagyon jó lett a Rocky Legends is ami az összes rocky-t kivéve a 2006-ost tartalmazza
szép grafika, jó fizikai modellezés, és az összes rocky filmben szereplő karakterek, nálam most perpillanat ez a favorit game.
0
0
0
0
Bicike avatar
warp a Max Payne képregényrõl készült, de köszi, hogy szóltál 😆
írom tovább
Toy Story
Pékember
Batman
Transformers
esetleg a WWE részek
Hulk Hogan's Main Event
A sebhelyesarcú
The Godfather
Mafia
Indiana Jones
G-force
L'ecsó
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Játékból filmet csinálni szerintem a legnagyobb butaság.

A Tekken film tökéletes példa erre.

Filmből jobb játékok skerülnek, de azok sem maradandóak.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Spiderman
Batman
watchmen
csak a Men xddSuperman es játékkal ami mostanába jött volna ki még nem találkoztam csak DC be :D:D
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Bicike írta:
Max Payne
Starsky and Huch-csal régen elvoltam 😆
Prince of Persia
Total War Series a-miatt, ha van egy film, amely történelmi csatában játszódik.
CoD 1,2,3,World at War
BF 1942
D-Day
Kane and Lynch 1( löncs)
Csata: LA
Star Wars Series
Avatar
Narnia
Shrek
Jégkorszak
Madagaszkár

A Max Payne az 2001-ben jött ki és a film 2008-ban,magyarul a Max Payne Játék alapján készült a film és nem pedig fordítva😉
0
0
0
0
Bicike avatar
Max Payne
Starsky and Huch-csal régen elvoltam 😆
Prince of Persia
Total War Series a-miatt, ha van egy film, amely történelmi csatában játszódik.
CoD 1,2,3,World at War
BF 1942
D-Day
Kane and Lynch 1( löncs)
Csata: LA
Star Wars Series
Avatar
Narnia
Shrek
Jégkorszak
Madagaszkár
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Prince Of Persia 😂
Bad Boys😃
0
0
0
0
wdavid avatar
egyetértek 😃 a Tomb Raider filmek egész jók voltak 😀 kíváncsi leszek a harmadik filmre mit találnak ki 😃 Állítólag elég darkos hangulata lesz 😀 (csakúgy mint az új TR játéknak)
0
0
0
0
enkutz avatar
A Tomb Raider se rossz szerintem.
0
0
0
0
Edem105 avatar
A wanted a film is jó meg a játéka is komoly 😃
0
0
0
0
bobbycfc avatar
THE THING,ALIEN VS PREDATOR 1-2
0
0
0
0
DonnieD avatar
Nálam toplistások

*King Kong
*Terminator Salvation
*Matrix: Path Of Neo
0
0
0
0
no avatar
háátigen az jó lenne persze egykis autósüldözés,szállítósdi is beleférne
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
akkor már inkább valami jól kidolgozott lövöldözős/verekedős játékot Jason Statham "főszereplésével"
0
0
0
0
no avatar
SZIASZTOK!! SZÁLLÍTÓ 1,2,3 cimű filmet kellene megcsinálni játékba!! nem? írjatok mit gondoltok.nagyon jó lenne. nekem tetszett az összes része
0
0
0
0
danhey avatar
ja, én kérek elnézést 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
AVP játék hamarabb volt mint film!
A téma címe "Filmből játék"!
Ezért nem írtam!😀
0
0
0
0
danhey avatar
Szerint amúgya a Fifa 😃 😃 😃 (bár ez aligha "éri" )
Háát talán az AVP3 [csodálkozom hogy thug nem ezt írta az avatarja alapján 😃 ]
0
0
0
0
thug85 avatar
A legjobban sikerült film alapján készült játék szerintem a Riddick! Nagyon jó lett!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a hitman film-játék kapcsolata bár fordított, de azt kell mondjam jó a film is, jó a játék is, csak azon kívül h egy kopasz bérgyilkos a főszereplő szinte semmi közös nincs bennük, főleg az alapsztorit kutyulták be nagyon...
0
0
0
0
danhey avatar
nem tudom én csak a fűrész játék trailer-jét láttam (szóval lehet elhamarkodottan ítélek ) de nekem az naon sz#rnak tűnt... főleg hogy őszinte legyek a Konami az nem egy világhírű minőség...
0
0
0
0
no avatar
Sztem a fűrész sorozat minden része marha jó lett, és a játékot is jól megcsinálták😃
0
0
0
0
tomo2 avatar
igen, a HP jó volt, csak elfelejtettem hozzátenni, hogy a 4 naon gáz lett ^^ amúgy mindegyik jó, főleg a 6 😃
0
0
0
0
bumblebee avatar
csatlakozom a HP szériák naon jok voltak folleg a 6-os a 7-eset várom .. a 7-nek láttam a trailerét (film) .. naon tetszett 😀 a Pókember is naon jo folleg a web of shadows .. habár nkem megvan az osszes 😜 😆 de mondjuk ha kritika is kellene akkor az Ultimate Spider-Man meg a Friend or Foe meg még hozzá az Marvel Ultimate Alliance .. ezek nem nyerték el tetszésemet 😀 ja és még a hitman na hát a film az qqurv* jó csak az nem tetszett benne h beugrik hitman egy szobába és ott két gyerek jáccák talán ps2-on a hitmant 😆 ez baromság. .. nkem mondjuk legjobban az Avatar az a király nálam istenem és crack még sehol :S😞 elnézést a regényért :S 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
HP játékok isteniek, alig várom a 7-et.😃
0
0
0
0
tomo2 avatar
szerintem is jól a HP játékok, a Hitmannel még nem játszottam, de a film jó... a Spider-Man nekem azért nem tetszik, mert a játék egy darabig olyan mint a fil, aztán gagyi kis dínók szaladgálnak például a Spider-man 3-ban... és a Matrix film és játék tényleg nagyon király!! az első két rész (film) megvan eredetiben és a harmadik se rossz (az nem eredeti), a Star Warsokból nekem csak a három tetszett, azt is csak konzolon játszottam, de jó volt, mert követte a film eseményvonalát. Az Avatar game pedig egy nagy rakás sz*r lett, mert a helyszíneken kívül semmi köze a filmhez... (ami nekem nagyon tetszett [film] IMAX 3D-ben 😆😉
0
0
0
0
MMPORG avatar
a HP és a Spiderman télleg jól sikerült viszont nekem nem jön be a Hitman filmben, nincs köze a játékhoz
0
0
0
0
albert2 avatar
nekem nagyon tettszettek:
az eddigi összes HP filmből a játék
az eddigi összes Spider-Man filmből a játék
😀
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Én pont forditva mondanám pl a Hitman-ből Film nagy sikert aratott és tetszik is de még a matrix volt az ami nagyon tetszett filmbe és játékba is eltuttam játszani a path of neon
0
0
0
0
Herman avatar
nekem az 1 nem nagyon tetszik a 2 jobb...de majd a max 3 milyen lesz😆
0
0
0
0
cslaszlo avatar
A battlefront 2 sztem is jó játék!
0
0
0
0
Rhymrain avatar
szerintem jó ötlet volt a Max Payne-t filmben is megcsinálni nem csak játékban igaz nekem a max 1 jobban tetszett mint a 2 😀
0
0
0
0
Keratesz avatar
Jah stranglehold az nekem is tetszett! 😃
De a Star Warsok jobban tetszettek főleg a Battlefront II. 😃
0
0
0
0
no avatar
A Stranglehold király játék
0
0
0
0
MoonW avatar
Kinek, mi, hogy tetszett?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció