Életed első multiplayer játéka!

Szerző: R3mZy, 2011. March 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Mi volt az életed első Multiplayer játéka?
Hozzászólások: 363
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MongoL avatar
Ki játszik Dead Space 2-n Multiplayerrel? ha nincs eredeti CD, akkor elég lenne az a multihoz, ha kapnék egy eredeti CD kulcsot?
0
0
0
0
no avatar
Knights and Merchants
azóta a kedvencem igen nem egy mai de csodálatos játékmenet igazából nekem ez volt az első játékom majd amikor rájöttem, hogy multipleyerben van :-o
Sajnos most linuxom van most asszem nem megy + nincsenek sokan akik játszanak rajta de van egy ismerősöm és azzal játszottam.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Nekem a Doom első része, a Blood és a Duke Nukem 3D voltak az első multiplayer játékaim úgy 16 évvel ezelőtt. 😀
0
0
0
0
NE0NFACE avatar
BF 2142!Nagyon jó volt a TITAN elleni harc!
0
0
0
0
MongoL avatar
Call of Duty 2! 😃
és ha valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hogyan lehet Splinter Cell Chaos Theory-val multizni azt megköszönném! 😀 Itt a Co-Op-ot és a Versus-t is beleértve 😀
0
0
0
0
no avatar
Colin mcrae rally 2005 és a Ford racing 3.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Hamachi nem a legjobb, úgyhogy én azt régóta nem használom. Helyette tudom ajánlani Tunngle-t. Letöltitek, regisztráltok és beléptek. Rengeteg játékhoz vannak szerverek, de ti is tudtok privát szervert csinálni. Valaki megcsinálja, a többieknek meg megadja a szoba nevét és a jelszavát. A többiek belépnek és irány a játék. Sokkal megbízhatóbb mint Hamachi szerintem.
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a válaszotok, nagyon kedvesek vagytok, a Hamachi progival próbálkoztam sajna látjuk egymást de nem tudunk összekapcsolni játékban, azt írja a játék hogy nincs játéktárs, tehát nem csatlakozik, nagyon egyértelműen kiderül számomra hogy nagyon sok szeró már nincs, és ezt szomorúan vettem észre.
Hát a felsorol játékok nagyon jók lennének, de mindig ott a gond számunkra hogy hogy kapcsolódjunk neten többen egy játékhoz, sajna a tipp tanács jól esik de azt sem tudjuk hol kezdjük a beállítást vagy mit kell kijelölni, sajna nem mindenki nem ebben nött fel, elég idősek vagyunk már, (igaz nem annyira) és nem értjük ezen részét.
0
0
0
0
sudosu avatar
Age of Empires 2, Quake 3, CS 1.6, Silkroad Online
0
0
0
0
Bicike avatar
bedy84: Az EA sok játékánnál bezárta a szervereket, így szerintem Most Wantedezni ezért nem tudtok.
Ha mind a kettő gép csatlakozik az internetre, akkor nem kell mást tenni, mint letölteni pl: Hamachit, ott valaki csinál egy szobát, az IP címet megadod a barátodnak és Ő csatlakozik. Ugye most Hamachin keresztül látjátok egymást. Aki a szobát csinálta, az készít a játékban szervert, elméletileg LAN-on belül látnotok kell egymást.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni tőletek, mivel sehol nincs leírva részeltessen hogy hogy az istenbe kell multi játékokkal játszani, tehát egy vagy két haverral összejönni és pár játékkal elhúzni az időnk, sajna próbálkoztunk de annyira nem értünk hozzá hogy huu, semmit nem léptünk előre sem, azt sem tudom hogy kell olyan játékot keresni amin még van szerver, mert futottam olyanba is ami már nincs , a gépem sajna nem a legjobb ahogy a barátaimé sem, egy kis fps játékkal akarjuk egymást elszórakoztatni, intel p 3.5 ghz proci-2 gb ram-512 videokártya. cod 2 vagy fray cry, ilyenekre gondoltunk, vagy még a postal vagy a nfs most wanted 1, de sajna hetek ota több órákat töltünk el azzal hogy végre összejön de semmit nem értünk el. nem a gépek összekötésére gondoltunk hanem multiba szerverre csatlakozni, nem hiszem hogy mindenki csinálja de egy normális részletes megfogalmazás vagy egy video lenne róla.
ha valakinek lenne egy felesleges 20 perce és el tudná mutatni vagy mondani hogy mit hogyan, akkor őszintén nagyon boldog lennék, és csak hálával tartoznék.
skype címem: bedymo profil képem egy joker!
0
0
0
0
zsivko avatar
Anno(kb. 1994-1995) suliban még a LAN, coax kabelen ment és a szerver (router) egy pentium I volt 66mhz-en ment és a 386/486-on nyomtuk a doom-ot (mindig a zöld színű szerettem lenni).
0
0
0
0
QuickTurle avatar
cod 1. régi szép idők 😃
0
0
0
0
hell12324 avatar
Metin2 [ha ez számít 😃]

Ha nem akkor killing floor
0
0
0
0
Miyako-san avatar
nekem is Star Wars JK2 volt az első, sose felejtem el. Bátyámat lestem állandóan mikor megy el hazulról, hogy a gépén nyúzhassam. 😀
0
0
0
0
no avatar
Star Wars: Jedi Academy
még mindíg játszok vele, pedig nem most kezdtem 😃
0
0
0
0
Cr4zY79 avatar
Hát ha a botok multiplayernek számitanak akkor Cs 1.6 de egyébként CoD2
0
0
0
0
MrParadoxon avatar
nekem a metin2mester es a star wars jedi knight jedi academy voltak az elso multis jatekaim
0
0
0
0
benc33 avatar
Call of Duty 2. 😃 Pár éve.. Azóta is játszom, napi rendszerességgel. 😀
0
0
0
0
no avatar
Hát az első a Worms World Party volt. MMORPG-ből pedig a Conquer Online.
0
0
0
0
Chuck avatar
gta san andreas multi player 😃
0
0
0
0
etejedu avatar
trex01 írta:
nekem az első a COD4-volt,és még mindig nyomom!!!!😀


Nekem is!😆
Azért előtte lanban nyomtam a Heroes III-mat, Hidden & Dangerous-t, meg pár játékot coop módban.
Bár ezeket nem tartom "igazi" multinak.
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Én a cs 1.6-al toltam először 😀
0
0
0
0
Szykla avatar
A legelső amivel toltam az a CoD1 volt, mert csak azt bírta az első gépem, low és medium beállításon.
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Cod2 volt az első játék amivel Multiba játszottam. Mára már rengeteg csaló van sajnos, de még mindig szívesen játszok vele. 😀
0
0
0
0
mtrelax avatar
Asszem a James Bond : Nightfire (vagy vmi ilyesmi) de állandóan kinyírtak.. 😆
0
0
0
0
Lacko89 avatar
Counter Strike 1.6 😃 + cod 2
0
0
0
0
szucsa avatar
rFactor vagy CS. már nem emlékszem rá 😃
0
0
0
0
Bershka avatar
Asszem a cs 1.6 volt nekem is.
0
0
0
0
Bicike avatar
Szerintem a Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, a mai napig nyomom 😜
0
0
0
0
trex01 avatar
nekem az első a COD4-volt,és még mindig nyomom!!!!😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Star War Jedi Knight Jedi Academy, még néhány magyarral klánt is alapítottunk, és lezúztunk mindenkit 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció