Szerintem a legszebb grafikájú játék a(z) ...

Szerző: Fukoshi, 2011. March 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerinted a legszebb grafikájú játéka!
Szerintem a Need For Speed Most Wanted
Hogy miért?
Mert felhúzott Grafikán ilyenje van:
http://kepfeltoltes.hu/view/110309/Gallardo_www.kepfeltoltes.hu_.png
Mindenki mondjon játéknevet és Adjon képet :)
Aztán eldöntjük melyik játék Grafikája a legjobb :)
Hozzászólások: 424
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SpongyiBob avatar
Nem rossz a Crysis 3 (CryEngine 3), sőt, de van már tőle jobb, főleg ha még az optimalizálást is ide vesszük. Star Wars Battlefront, szerintem ez a top most.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
crysis 3 vagy a Ryse son of rome

[LINK]
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Grafikailag talán nem a legjobb, de szépségre a Bioshock Infinite.
0
0
0
0
Nexuska avatar
Dragon Age Inquisition-ben mindig eltudok bóklászni és csak nézelődni.
https://41.media.tumblr.com/40698348eeff75c2fc6c396b673d7b31/tumblr_npflq1Wm4d1upcms9o3_1280.pnghttps://41.media.tumblr.com/2398dec6730106f724e355056787cddf/tumblr_npflq1Wm4d1upcms9o2_1280.png
0
0
0
0
winrar avatar
Videókban (főleg E3-as trailerekben) nem nagyon hiszek, végleges játékban annál inkább 😃
Esetleg ha majd lesz GTA5-höz iCEnhancer mod, na az brutál lesz 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Igazából már nem is tudok olyan játékot mondani, ami csúnya lenne.
A rajzfilm stílusú grafika meg szerintem más kategória. Bár az a Worms 2 óta tökéletes.
0
0
0
0
Liptik avatar
Szerintem az új Tomb Raider le foglya nyomni a Crysis 3-at, legalábbis videók alapján, eddig az jött be.
Az új Batman is nagyon szép.
GTA V meg nem élethű grafikája van, de akkor is szép nagyon.
AC Unity meg szép, de bugos nagyon.
Az Alien meg azért szép, mert az az a next gen játék, amit elvisz jól ultra grafon a gépem.
0
0
0
0
prismateech avatar
Ha csak is kizárólag a legszebb grafikájú játékot kell mondjam, akkor egyértelműen szerintem is a Crysis 3. Borzasztó szép a játék minden egyes helyszíne, bár maga a játék nem egy nagy szám.
Az a tirexi gyerek nekem még mindig egy ellenszenves, amikor utoljára hallottam róla, akkor a nézőit oltotta, hogy ki mennyire irigy meg csöves, hogy nincs ilyen gépük mint neki de magyaráznak neki..
De hát ennyi szupergép > pu*ci 😃

Mondanám én is a Tom Clancy The disappointment-et / Wildlandset amik tényleg jól néztek/néznek ki, de biztosan rommá lesznek butítva. Az egyik már sikeresen.

EDIT: Mivel gondolom fullra húzott grafikáról beszélünk akkor még a Crysis 3 vetélytársaként bedobnám még az AC:Unityt.
0
0
0
0
winrar avatar
Elsőre nekem se jött be a Crysis 3, de most nemrég elkezdtem újra és nagyon tetszik. High-on gyönyörű 😃
Ha már Minecraft: Tudom, sokan nem kedvelitek Tirexi gyereket, de szerintem fejlődött mostanában, kezdem megkedvelni:
0
0
0
0
KERKO avatar
winrar, shaders, texture pack móddal... 😃
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Mindenki Crysis 3-at mond. Meglepő... Bár én csak éppen hogy kipróbáltam anno, és akkor is csak Medium grafikán. Szépnek szép, de engem annyira nem fogott meg 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Hát mivel az új játékokkal nem igen tudtam játszani (pláne nem maximumon) ezért nem tudom igazán megítélni, de szerintem a Crysis 3.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Winrar: Tényleeg, ki kellene próbálni Shaders moddal a dolgot 😆
Amúgy... az AC 3 grafja egészen megtetszett nekem 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Kvindor: Shaders moddal? 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Én is így vagyok a Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands-al, hiszem, ha látom. Pedig a Crysis 3 egy 2 éves játék már de még mindig gyönyörű.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Crysis 3. Talán a witchernek sikerült most megközelíteni. Battlefronttal meg úgy vagyok, hogy hiszem ha látom.
0
0
0
0
winrar avatar
Crysis 3 a legszebb. Ha pedig igazi open World játék kell, akkor ha nem is a legszebb, de nyílt világú játékhoz képest elég szép a GTA5.
0
0
0
0
Liptik avatar
GTA V, Tomb Raider, Far Cry 4, Star Wars Batlefront 2015, Need For Speed 2015, Alien Isolation, BF 4
0
0
0
0
kmetovics avatar
Battlefield 3-4, Crysis 3, Far Cry 3, Mafia 2, Devil May Cry, The Witcher 2, Bioshock Infinite.
0
0
0
0
Ayistion avatar
Hát amikkel nyáron játszottam, azok közül a Far Cry 3, (Remélem lesz 4. rész is, ha minden igaz már volt bejelentés) valamint a Tomb Raider 2013 is nagyon tetszett grafikailag : )
0
0
0
0
Iceburner avatar
A Tomb Raider 2013 a legszebb,amivel eddig játszottam,de ami még ennél is szebb az a Last of Us,vagy a Beyond:Two Souls
0
0
0
0
no avatar
Tomb raider 2013,gyönyörű grafikája van Full HD-ban.
Hitman absolution is nagyon jól néz ki.
0
0
0
0
szabi96 avatar
Szerintem a Beyond Two Souls
http://kepfeltoltes.hu/view/131101/201_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
TrolHunter avatar
GTA 5, szerintem a víz az olyan lett, hogy ... azta
0
0
0
0
Serious Hero avatar
AVP, BF 3-4 , Crysis 2-3 , Far Cry 2-3
0
0
0
0
garada avatar
Battlefield 4,Crysis 3
0
0
0
0
Fisher avatar
Zelko315: Hivatalosan nincs semmi olyan információ, hogy lesz 2. rész. Sőt igazából még csak pletyka, vagy kiszivárogott információ sincs róla... 😃 De minden az mellett szól, hogy ebből lesz második rész. A játék sikeres lett minden téren, rengeteg eladott példány lett belőle, a kritikusokat meggyőzte, ahogy a játékosokat is, nem véletlen a sok 9, 10-es értékelés róla. A Naughty Dog meg amúgy is mindig több részt csinált a sikeres játékaiból, tehát a TLoU2 már most elkönyvelhető. 😀 Amúgy a cég már dolgozik egy PS4-es játékon, de erről nem lehet még semmit tudni. Lehet Uncharted 4, TLoU2, de lehet egy teljesen új cím, vagy stb.
0
0
0
0
fusel123 avatar
Akkor úgy látszik itt senki se ismeri az ARMA III-at? 😃 😃
0
0
0
0
lolocska11 avatar
theHunter[img]http://www.simuwelt.de/tl_files/Rondomedia/Games-Medien/simuwelt/TheHunter2013/TheHunter2013%20(18).jpg[/img]
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Lesz 2. rész? 😲 Akkor beruházok egy PS4-re az fix. 😆
0
0
0
0
Zelko315 avatar
slloyd Teljesen egyetértek veled,a Last of Usnak gyönyörű a grafikája, hát még ha csinálnának egy PC-s portot. (úgy se csinálnak 😆😉
0
0
0
0
barnav avatar
looserking teljesen igazad van 😀
0
0
0
0
Shark23 avatar
Hát Grafikába kétségtelen h Crysis 3!!!! 😃
0
0
0
0
no avatar
Szerintem a GTA 5 nek lesz a legszebb grafikája
0
0
0
0
PoPet avatar
Crysis 3 grafikáját szerintem az Alienektől lopták, de a játékélmény meg... 😃
Far Cry 3 nagyon tetszett még a 630-al lowon is, nemhogy most, hogy very high-on futkározik.. 😀
Bioshock Infinite-t meg játszottam fél órán át full lo-on legkisebb felbontáson, úgy, hogy észre sem vettem.. 😃
Tomb Raider meg nálam is favorit. 😃
0
0
0
0
andreew avatar
Szerintem Tomb Raider 2013, Battlefield 3, Far Cry 3.
0
0
0
0
Conoren avatar
Szerintem Metro LL, és Crysis 3. Legkisebb felbontáson full lowwon is ámultam tőle.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Érdekes válaszok... 😃 Amúgy Crysis 3.
0
0
0
0
Zelko315 avatar
A legjobb szerintem is a Crysis 3-nak van még Lowon is szemet kápráztató.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Tomb Raider 2013! 😀 Játék élmény és grafika 1aránt viszi a pálmát 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
Amikkel játszottam, azok közül a Far cry 3, és egy moddolt GTA IV.
0
0
0
0
d34th avatar
A Far Cry 3-on egyszerűen ámultan játék közben 😃 én nem láttam ennél szebbet még 😃
Bár nekem még a Planetside 2 is nagyon tetszik 😃 az "északi fények" vagy a nagy csaták a sötétben... 😃
0
0
0
0
Tpetya avatar
GTA 5......
Ha kijön!!! 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció